Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Καdy
Δημοσιεύσεις: 1978
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 13:25

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καdy » 24 Απρ 2022, 13:19

Η Περιστερά φαίνεται πως είναι απευθείας καθαρή απόγονος αρχαίων Ελλήνων

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23333
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 24 Απρ 2022, 13:19

Μαδουραίος έγραψε:
24 Απρ 2022, 12:37
:smt005::smt005::smt005:

Έχει ξυρίσει τα πόδια της;


Εικόνα
Ντύθηκε και μια φορά καλά, πως τόπαθε.

Καdy
Δημοσιεύσεις: 1978
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 13:25

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καdy » 24 Απρ 2022, 13:20

Ο δήθεν ανθέλληνας κακός αριστερός Τσίπρας λοιπόν παντρεύτηκε και έκανε παιδιά με μια ελληνοπουλα,ενώ ο δήθεν μπαντριωτης κουλις με μια μιξντ ρεις μιστερι μιτ. πηζετε νδουληδες?


Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 24 Απρ 2022, 13:42

Μαδουραίος έγραψε:
24 Απρ 2022, 13:25
Εικόνα
Σοβαρά τώρα ;... :lol:
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 24 Απρ 2022, 14:22

Καdy έγραψε:
24 Απρ 2022, 13:20
Ο δήθεν ανθέλληνας κακός αριστερός Τσίπρας λοιπόν παντρεύτηκε και έκανε παιδιά με μια ελληνοπουλα,ενώ ο δήθεν μπαντριωτης κουλις με μια μιξντ ρεις μιστερι μιτ. πηζετε νδουληδες?
:102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 24 Απρ 2022, 14:28

Φρέσκα κουλούρια. Τώρα πως γίνεται να μην έχουν κάποιον να τους πει να κάτσουν στη σκιά για να μην κάνουν γκριμάτσες, δεν το πολυκαταλαβαίνω

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Bandit59
Δημοσιεύσεις: 2550
Εγγραφή: 02 Σεπ 2018, 19:57

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bandit59 » 24 Απρ 2022, 14:47

Ρε με τί μαλακιες ασχολείστε χρονιαρα μέρα! Βγείτε έξω! Γιορτάστε!

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 13950
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 24 Απρ 2022, 14:55

Bandit59 έγραψε:
24 Απρ 2022, 14:47
Ρε με τί μαλακιες ασχολείστε χρονιαρα μέρα! Βγείτε έξω! Γιορτάστε!
Δεν γιορτάζουμε ψεύτικους θεούς.


Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4065
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 25 Απρ 2022, 09:53

Εικόνα

Στο επόμενο κολάζ που θα ετοιμάσω, θα συμπεριλάβω και την Βεδουίνα αρχαιολόγο συνεπίθετη του Ρολεξάκια* απ’ τον Περισσό.

*«Θέλω κότερα, ελικόπτερα, θέλω οικόπεδα»
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 25 Απρ 2022, 10:40

Gordian Knot έγραψε:
25 Απρ 2022, 09:53

Στο επόμενο κολάζ που θα ετοιμάσω, θα συμπεριλάβω και την Βεδουίνα αρχαιολόγο συνεπίθετη του Ρολεξάκια* απ’ τον Περισσό.

*«Θέλω κότερα, ελικόπτερα, θέλω οικόπεδα»
Πήξε με Μαρεβα
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 25172
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 25 Απρ 2022, 11:20

Bandit59 έγραψε:
24 Απρ 2022, 10:50
Σήμερα παίρνεις διπλό μεροκάματο; 1,20;
Ο ζαιος είναι σνα το ανέκδοτο με την πόντια πουτανα

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4065
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Θυμίστε μου ρε παιδιά. Ποιοι έλεγαν για πλυμένους και άπλυτους, για κομψούς και ταγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 25 Απρ 2022, 21:16

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
25 Απρ 2022, 10:40
Gordian Knot έγραψε:
25 Απρ 2022, 09:53

Εικόνα

Στο επόμενο κολάζ που θα ετοιμάσω, θα συμπεριλάβω και την Βεδουίνα αρχαιολόγο συνεπίθετη του Ρολεξάκια* απ’ τον Περισσό.

*«Θέλω κότερα, ελικόπτερα, θέλω οικόπεδα»
Πήξε με Μαρεβα
Ντεν έχω αυτοκίνητο καρντιά μου.
Με συγχέεις με υποστηρικτές της 👎🏻 Μητσοτακικής 👎🏻 Νέας Δημοκρατίας, πάλαι ποτέ δεξιάς παράταξης.
Ακόμα όμως και υπό αυτής της άθλιας αριστεροκεντρώας ηγεσίας, και ανεξάρτητα από στυλιστικές επιλογές, τα στελέχη της τηρούν τους στοιχειώδεις ΚΑΝΟΝΕΣ (κακή λέξη, κάνει «τζιζ»!) υγιεινής.

Η Γκραμπόφσκι με την παρουσία της, μπορεί να προκαλεί θυμηδία σαν τον Γιώργο Δώνη με το αξέχαστο μπουφάν-σκουπιδοσακούλα (για να είμαστε δίκαιοι, υπάρχουν και άλλα ΖΩΑ που επιμένουν σε αυτό το έκτρωμα όπως ο Thomas Tuchel) αλλά τουλάχιστον σε μια συνάντηση μαζί της δεν θα χρειαστεί να αδειάσουμε ένα ολόκληρο μπουκάλι Betadine scrub απολυμαίνοντας τα χέρια & το σώμα μας.
Σε αντίθεση φυσικά με τον μέσο 💩 ’ζαίο ή κομΜΟΥΝι 💩 για τους οποίους προφανώς η ΒΡΟΜΑ είναι αντίσταση Εικόνα ενώ η καθαριότητα ταυτίζεται με την κανονικότητα. 🙄

Οι εικόνες από το πρόσφατο συνέδριο του ΣΥ.ΡΙΖ.Α (ΣΑΠΙΛΑ εσωτερικά και εξωτερικά) μιλούν από μόνες τους.
Και ελπίζω μετά την ολοκλήρωσή του, να έγιναν οι απαραίτητες απεντομώσεις/μυοκτονίες προκειμένου να περιοριστεί η πιθανότητα εξάπλωσης τύφου ή άλλων μολυσματικών ασθενειών.
Αν και τώρα που το σκέφτομαι, τα συνεργεία απολύμανσης θα μπορούσαν να έχουν αναλάβει εργασία και κατά την διάρκεια του συνεδρίου.
Έχω επισκεφτεί το κλειστό Tae Kwon Do σε live του μακαρίτη του Gary Moore (άθλια ακουστική btw, Α-ΘΛΙ-Α) αλλά δεν ξέρω αν είναι εφικτό να σφραγιστεί και στη συνέχεια να ανοίξουν τα gas canisters (ιφ γιου κατς μάι ντριφτ 😉)

Τέλος πάντων, αρχίστε να πλένεστε μια φορά τη βδομάδα (αντί για κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα συγνώμη, ☪ Ραμαζάνι ☪ ήθελα να πω) ώστε να να μην ζέχνετε σε βαθμό λιποθυμίας για όσους έχουν την ατυχία να βρεθούν σε απόσταση μικρότερη των 10 μέτρων από εσάς, και μετά βλέπουμε.
Αν μάλιστα καθιερώστε και τα καθημερινά ντους, χαράς ευαγγέλια! Τέρμα πια οι αποπληξίες - έρχεται και καλοκαίρι Διάολε!
Και υπόσχομαι να μην ξανασχολιάσω τις ενδυματολογικές επιλογές σας (βλ. Ταμτάκος, Λαχουρένιος κ.λπ.)
Χαλάω εγώ χατήρι;
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών