Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41207
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 09 Φεβ 2023, 18:07

Λες να με χαλαει που λεγονται ΔΗΠΕ αντι ΔΗΠΑΚ;

Αφου το ΔΗΠΕ ειναι δικια μου ονομασια. :D

Τωρα ινφλουενσερ σιγουρα δεν ειμαι ουτε εχω βαλει ποτε υποψηφιος σε κομμα αλλα εσυ και 500 αλλοι ασχολειστε καθημερινα μαζι μου. :lol:

Και τουλαχιστον να λεγατε κατι σωστο, μια ζωη τα ιδια και τα γιδια και σε πολιτικο επιπεδο νηπιαγωγειο που ουτε τα γεροντια στα καφενεια θα εδιναν καποια σημασια στα "πολιτικα" σχολια σας.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41207
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 09 Φεβ 2023, 18:12

Μεχρι το βραδυ παντως θα ξερω ποια ειναι τα πρωτοκλασατα μελη. :D

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71096
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Φεβ 2023, 18:16

Αρίστος έγραψε:
09 Φεβ 2023, 18:07
Λες να με χαλαει που λεγονται ΔΗΠΕ αντι ΔΗΠΑΚ;

Αφου το ΔΗΠΕ ειναι δικια μου ονομασια. :D

Τωρα ινφλουενσερ σιγουρα δεν ειμαι ουτε εχω βαλει ποτε υποψηφιος σε κομμα αλλα εσυ και 500 αλλοι ασχολειστε καθημερινα μαζι μου. :lol:

Και τουλαχιστον να λεγατε κατι σωστο, μια ζωη τα ιδια και τα γιδια και σε πολιτικο επιπεδο νηπιαγωγειο που ουτε τα γεροντια στα καφενεια θα εδιναν καποια σημασια στα "πολιτικα" σχολια σας.
.
Οκ, συνέχισε με το δικό σου εξελιγμένο κοπάδι.

Για τα γίδια του είδους μου, είσαι πολύ προχώ.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41207
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 09 Φεβ 2023, 18:20

Δεν εχω κοπαδι γλυκεια μου γιατι δεν εχω φροντισει για μαντρι.

Δεν εχω ανοιξει λογαριασμο σε τουιτερ και ινστα, δεν θελω ακολουθους δηλαδη και δεν εχω κανει δημοσιευση στο facebook για 6 μηνες.

Εχω μονο λιγοστους διαδικτυακους φιλους που μου αρκουν και πολλους περισσοτερους εκει εξω στην πραγματικη ζωη.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41207
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 09 Φεβ 2023, 18:42

Πηρα δυο πρωτοκλασατους παντως ανδρεοπαπανδρεικους τωρα τηλεφωνο και μου λενε δεν εχουμε ιδεα ποιοι ειναι οι τυποι πλην του Χρυσανθακοπουλου φυσικα που ολοι τον ξερουν (βουλευτης πρωτα στο ΠΑΣΟΚ και μετα στο ΛΑΟΣ).

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71096
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Φεβ 2023, 18:45

Αρίστος έγραψε:
09 Φεβ 2023, 18:07
Λες να με χαλαει που λεγονται ΔΗΠΕ αντι ΔΗΠΑΚ;

Αφου το ΔΗΠΕ ειναι δικια μου ονομασια. :D

Τωρα ινφλουενσερ σιγουρα δεν ειμαι ουτε εχω βαλει ποτε υποψηφιος σε κομμα αλλα εσυ και 500 αλλοι ασχολειστε καθημερινα μαζι μου. :lol:

Και τουλαχιστον να λεγατε κατι σωστο, μια ζωη τα ιδια και τα γιδια και σε πολιτικο επιπεδο νηπιαγωγειο που ουτε τα γεροντια στα καφενεια θα εδιναν καποια σημασια στα "πολιτικα" σχολια σας.
.
Καλά εντάξει. Ελπίζω να γίνει κάποια αναφορά στο όνομα σου, στο νέο ελπιδοφόρο απόκομμα, διαφορετικά τα "πολιτικά" σχόλια σου θα συνεχίζουν να παίζουν στο πλαίσιο των μαμάδων στο φέις.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41207
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 09 Φεβ 2023, 18:49

Τα πολιτικα αρθρα μου παντως αμα λαχει μπορει να παιρνουν και 59399 κλικαρισματα...

οπως πηρε το παρακατω.

59399 Views.

https://new-economy.gr/2020/04/16/trump ... adopoulos/

Οχι τιποτε αλλο αλλα επειδη μου κολλας δηλαδη. :e045:

Κι αυτο χωρις μαντρια και χωρις κομματικη στηριξη και χωρις ακολουθους σε τουιτερ.

.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9559
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 09 Φεβ 2023, 19:49

Αρίστος έγραψε:
09 Φεβ 2023, 16:44
Bic έγραψε:
09 Φεβ 2023, 14:14
georgebi έγραψε:
09 Φεβ 2023, 12:37
Καλώς ήρθες στη παρεα μας και καλή συνέχεια :wave:
Θενκς και καλώς σας (ξανα;)βρήκα.

Τελικά βέβαια, και το Πρώτο Θέμα άλλαξε τροπάρι...
Ιδρύθηκε το κόμμα «Δημοκρατική Πατριωτική Ενότητα» - Δεν έχει σχέση τελικά η Δήμητρα Λιάνη


Ναι αλλα η ρετσινια θα μεινει οποτε η λασπη ηταν στοχευμενη.

.
Εξαρτάται ποιος το κυκλοφόρησε όμως, για να μπορούμε να πούμε αν ήταν λάσπη ή κάτι άλλο. Απ' τη στιγμή που κι ο δημοσιογράφος που πραγματικά έβγαλε την είδηση, όχι το ΠΘ, είπε ότι "έτσι πιστεύονταν μέχρι τώρα", εμένα μου δείχνει ότι μάλλον εκ των έσω ήταν η αρβύλα.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23144
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 09 Φεβ 2023, 20:30

παπαριες πάλι το πρωτοθεμα, φιάσκο η προσπάθεια να μπει κόμμα σφήνα στον σύριζα.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11873
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 09 Φεβ 2023, 20:35

Με την επάνοδο του ΠΑΣΟΚ στην εξουσία και του Ανδρέα Παπανδρέου στην πρωθυπουργία το 1993, ανέλαβε τη διεύθυνση του ιδιαίτερου γραφείου του πρωθυπουργού, μέχρι το 1996. Εκείνη την περίοδο έγινε στόχος προσβλητικών δημοσιευμάτων από εφημερίδες, που δημοσίευσαν φωτογραφίες από την ιδιωτική ζωή της και την κατηγορούσαν ότι εκμεταλλευόταν τον βαριά άρρωστο Ανδρέα Παπανδρέου και κυβερνούσε την Ελλάδα με μία «αυλή» πιστών υποτακτικών που περιελάμβανε φίλες της αεροσυνοδούς της Ολυμπιακής Αεροπορίας και μοντέλα, καθώς και αξιωματικούς της Ε.Υ.Π. και της προσωπικής φρουράς του Ανδρέα Παπανδρέου.
Τι εποχές! :smt023:grfl:
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41207
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 09 Φεβ 2023, 20:47

Bic έγραψε:
09 Φεβ 2023, 19:49

Εξαρτάται ποιος το κυκλοφόρησε όμως, για να μπορούμε να πούμε αν ήταν λάσπη ή κάτι άλλο. Απ' τη στιγμή που κι ο δημοσιογράφος που πραγματικά έβγαλε την είδηση, όχι το ΠΘ, είπε ότι "έτσι πιστεύονταν μέχρι τώρα", εμένα μου δείχνει ότι μάλλον εκ των έσω ήταν η αρβύλα.


To Πρωτο Θεμα στις εφημεριδες και το ΣΚΑΙ στα καναλια ειναι τα γραφεια τυπου της ΝΔ στον μιντιακο χωρο. Υπαρχει αρχισυνταξια που λογικα ακολουθει τη γαλαζια γραμμη και κανενας δημοσιογραφος δεν περναει τα δικα του.

.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23144
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 09 Φεβ 2023, 20:52

Scouser έγραψε:
09 Φεβ 2023, 20:35
Με την επάνοδο του ΠΑΣΟΚ στην εξουσία και του Ανδρέα Παπανδρέου στην πρωθυπουργία το 1993, ανέλαβε τη διεύθυνση του ιδιαίτερου γραφείου του πρωθυπουργού, μέχρι το 1996. Εκείνη την περίοδο έγινε στόχος προσβλητικών δημοσιευμάτων από εφημερίδες, που δημοσίευσαν φωτογραφίες από την ιδιωτική ζωή της και την κατηγορούσαν ότι εκμεταλλευόταν τον βαριά άρρωστο Ανδρέα Παπανδρέου και κυβερνούσε την Ελλάδα με μία «αυλή» πιστών υποτακτικών που περιελάμβανε φίλες της αεροσυνοδούς της Ολυμπιακής Αεροπορίας και μοντέλα, καθώς και αξιωματικούς της Ε.Υ.Π. και της προσωπικής φρουράς του Ανδρέα Παπανδρέου.
Τι εποχές! :smt023:grfl:
Μια χαρά πηγαινε η οικονομία 93-96, φράγκα είχαμε, σε μαγαζάρες πηγαίναμε. φέρτε πίσω τις αεροσυνοδούς και τα μοντελα να κυβερνήσουν,

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13793
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 10 Φεβ 2023, 08:48

Εντάξει, ένα και καλά παπανδρεϊκό ΛΑΟΣ φτιάξανε οι τύποι. Δεν τούς βλέπω να αντέχουν ούτε 2μηνο.

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4710
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 10 Φεβ 2023, 10:08

Οι κλόουν τι ώρα βγαίνουν;
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11873
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Αμιγώς Ανδρεϊκό κόμμα από τη Λιάνη, σύμφωνα με το Πρώτο Θέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 10 Φεβ 2023, 10:10

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
09 Φεβ 2023, 20:52
Scouser έγραψε:
09 Φεβ 2023, 20:35
Με την επάνοδο του ΠΑΣΟΚ στην εξουσία και του Ανδρέα Παπανδρέου στην πρωθυπουργία το 1993, ανέλαβε τη διεύθυνση του ιδιαίτερου γραφείου του πρωθυπουργού, μέχρι το 1996. Εκείνη την περίοδο έγινε στόχος προσβλητικών δημοσιευμάτων από εφημερίδες, που δημοσίευσαν φωτογραφίες από την ιδιωτική ζωή της και την κατηγορούσαν ότι εκμεταλλευόταν τον βαριά άρρωστο Ανδρέα Παπανδρέου και κυβερνούσε την Ελλάδα με μία «αυλή» πιστών υποτακτικών που περιελάμβανε φίλες της αεροσυνοδούς της Ολυμπιακής Αεροπορίας και μοντέλα, καθώς και αξιωματικούς της Ε.Υ.Π. και της προσωπικής φρουράς του Ανδρέα Παπανδρέου.
Τι εποχές! :smt023:grfl:
Μια χαρά πηγαινε η οικονομία 93-96, φράγκα είχαμε, σε μαγαζάρες πηγαίναμε. φέρτε πίσω τις αεροσυνοδούς και τα μοντελα να κυβερνήσουν,
Ναι φυσικά, απλά μην απορείτε μετά ''που πήγαν τα λεφτά''.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών