Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1840
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 04 Ιουν 2023, 11:13

Απριλιανε σε ειχα συνηθισει αλλιως. οχι να βριζεις με οσους διαφωνεις. Ειχες ενα πως να το πω πιο ηπιο προφιλ. Τι εγινε γιατι αλλαξες?

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 04 Ιουν 2023, 11:14

Ενεργοποιήθηκε ο ιχώρ.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6676
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 04 Ιουν 2023, 11:15

Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:12
nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:10
Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:05

Δικό σου πρόβλημα αν δε κάνεις :lol: θα στεναχωρηθω πολύ για αυτό. Από τη στιγμή που δεν κάνεις παιδιά από επιλογή δεν είναι δυνατόν η γνώμη σου να έχει την ίδια βαρύτητα με αυτούς που αναπαραγονται. Στρατό πήγα το 1981.
ρε μλκα εισαι και μπαμπογερας γεροξεκουτης ραμολι με το ενα ποδι στο ταφο και θελεις να εχεις και γνωμη με βαρυτητα ? αιντε ψοφα να γλιτωσουμε που πηγες φανταρος με τον πρασινο τον ηλιο και τη γενια που τα γαμησε ολα.

Και δε μου λες ρε απριλιανε που υπηρετησες ?
Εσύ θα ψοφήσεις χωρίς απογόνους. :lol: καρωτη Διδυμότειχου τεθωρακισμενα
πρωτοκκλησι εβρου τεθωρακισμενα, μωρη χαμουρα στο ιδιο σωμα με σενα τη τουρκοφιλη λερα υπηρετησα ? στα διαλα σιχαμα
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 04 Ιουν 2023, 11:16

Space_Passenger έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:13
Απριλιανε σε ειχα συνηθισει αλλιως. οχι να βριζεις με οσους διαφωνεις. Ειχες ενα πως να το πω πιο ηπιο προφιλ. Τι εγινε γιατι αλλαξες?
Με προκάλεσε. Εσένα δεν σε έχω πειράξει ποτέ γιατί δεν με έχεις πειράξει και εσύ. Και με άλλον ένα βλάκα είχα σκοτωθεί άσχημα εδώ, με προκαλούσε ενώ είμαι μεγάλος σε ηλικία με αποτέλεσμα να τον σκυλοβρισω πολύ πιο άγρια από αυτόν εδώ και να φάω 6μηνιαιο μπαν

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 04 Ιουν 2023, 11:18

nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:15
Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:12
nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:10


ρε μλκα εισαι και μπαμπογερας γεροξεκουτης ραμολι με το ενα ποδι στο ταφο και θελεις να εχεις και γνωμη με βαρυτητα ? αιντε ψοφα να γλιτωσουμε που πηγες φανταρος με τον πρασινο τον ηλιο και τη γενια που τα γαμησε ολα.

Και δε μου λες ρε απριλιανε που υπηρετησες ?
Εσύ θα ψοφήσεις χωρίς απογόνους. :lol: καρωτη Διδυμότειχου τεθωρακισμενα
πρωτοκκλησι εβρου τεθωρακισμενα, μωρη χαμουρα στο ιδιο σωμα με σενα τη τουρκοφιλη λερα υπηρετησα ? στα διαλα σιχαμα
Οι δικές σας γενιές δεν κάνανε πραγματικό στρατό βλακα φλωρακο. Ατεκνε :rofl:

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2494
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 04 Ιουν 2023, 11:19

Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 10:54
Esperos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 10:52
Aprilianos έγραψε:
03 Ιουν 2023, 11:00

Αρνείται τις κατηγορίες. Αλλά ακόμα και αν ίσχυαν δεν θα είχα πρόβλημα προσωπικά. Στηρίζω τον απελευθέρωτικο πόλεμο της Ρωσίας στην νοτιανατολικη ουκρανια. Είναι εθνικιστής
Eπειδή δεν θα είχες εσύ προσωπικά πρόβλημα και στηρίζεις τον νεοναζί Πούτιν (poo tin),
ζητάς από τους υπόλοιπους να δείξουν αλληλεγγύη...
Περίεργα πράγματα, ψυχίατρος δεν είμαι αλλά σίγουρα θα υπάρχει κάποιο σοβαρό εκλαικευμένο επιστημονικό εγχειρίδιο
που θα εξηγεί την λυσασμένη εγωμανία των εθνικιστών, που οφείλεται πως τροφοδοτείται πως πλασάρεται ως "νορμάλ"
και πως τσιμπάνε οι αφελείς
Δεν είναι ΕΣ ο μέγας Βλαδίμηρος αγαπητέ τζημεροπληκτε.
Πάλι σαρωσατε και φέτος :g094:
ουκ εν τω πολλώ το ευ αλλά τι σημασία έχει το ότι ο λαός δεν επέλεξε φιλελεύθερες προτάσεις με την παπαριά που προσπαθείς
ψυχαναγκαστικά να επιβάλεις στους άλλους ?

Κάπως έτσι και τα συντρόφια σας οι ζαίοι, θα γίνουν μια μικρή σκοτεινή παράγραφος στην ελληνική ιστορία επειδή νόμιζαν
ότι αν στα σοσιαλ αρχίσουν τα μπινελίκια θα επιβάλουν την εξουσία τους, κάπως έυσι και οι νάζουλες και ο κάθε πουτινόπληκτος
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 04 Ιουν 2023, 11:21

Esperos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:19
Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 10:54
Esperos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 10:52

Eπειδή δεν θα είχες εσύ προσωπικά πρόβλημα και στηρίζεις τον νεοναζί Πούτιν (poo tin),
ζητάς από τους υπόλοιπους να δείξουν αλληλεγγύη...
Περίεργα πράγματα, ψυχίατρος δεν είμαι αλλά σίγουρα θα υπάρχει κάποιο σοβαρό εκλαικευμένο επιστημονικό εγχειρίδιο
που θα εξηγεί την λυσασμένη εγωμανία των εθνικιστών, που οφείλεται πως τροφοδοτείται πως πλασάρεται ως "νορμάλ"
και πως τσιμπάνε οι αφελείς
Δεν είναι ΕΣ ο μέγας Βλαδίμηρος αγαπητέ τζημεροπληκτε.
Πάλι σαρωσατε και φέτος :g094:
ουκ εν τω πολλώ το ευ αλλά τι σημασία έχει το ότι ο λαός δεν επέλεξε φιλελεύθερες προτάσεις με την παπαριά που προσπαθείς
ψυχαναγκαστικά να επιβάλεις στους άλλους ?

Κάπως έτσι και τα συντρόφια σας οι ζαίοι, θα γίνουν μια μικρή σκοτεινή παράγραφος στην ελληνική ιστορία επειδή νόμιζαν
ότι αν στα σοσιαλ αρχίσουν τα μπινελίκια θα επιβάλουν την εξουσία τους, κάπως έυσι και οι νάζουλες και ο κάθε πουτινόπληκτος
Ναι καλά νταξει. Καλό 0,4% :lol: γιατί οι μισές ψήφοι είναι του Κρανιδιώτη

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6676
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 04 Ιουν 2023, 11:23

Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:18
nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:15
Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:12

Εσύ θα ψοφήσεις χωρίς απογόνους. :lol: καρωτη Διδυμότειχου τεθωρακισμενα
πρωτοκκλησι εβρου τεθωρακισμενα, μωρη χαμουρα στο ιδιο σωμα με σενα τη τουρκοφιλη λερα υπηρετησα ? στα διαλα σιχαμα
Οι δικές σας γενιές δεν κάνανε πραγματικό στρατό βλακα φλωρακο. Ατεκνε :rofl:
το ατεκνε ειναι φιλοφρονηση και σε ευχαριστω για αυτην ! Σιγα μην κανω παιδια να τα φερω να ζησουν διπλα σε πιθηκους σαν και σενα. Με αφρικανους και τζιχαντιστες θα τις βολεψεις τις κορουλες σου τουρκοφιλε πασοκικε μπαγλαμα με τεκνα.

Χαχαχα εκανες εσυ στρατο ρε πασοκε ? ενα γαμωστιβο μαχης βγαζατε το καιρο σου ή γιορταζατε τη πασοκαρα ?
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 04 Ιουν 2023, 11:26

nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:23
Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:18
nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:15


πρωτοκκλησι εβρου τεθωρακισμενα, μωρη χαμουρα στο ιδιο σωμα με σενα τη τουρκοφιλη λερα υπηρετησα ? στα διαλα σιχαμα
Οι δικές σας γενιές δεν κάνανε πραγματικό στρατό βλακα φλωρακο. Ατεκνε :rofl:
το ατεκνε ειναι φιλοφρονηση και σε ευχαριστω για αυτην ! Σιγα μην κανω παιδια να τα φερω να ζησουν διπλα σε πιθηκους σαν και σενα. Με αφρικανους και τζιχαντιστες θα τις βολεψεις τις κορουλες σου τουρκοφιλε πασοκικε μπαγλαμα με τεκνα.
Μην κάνεις. Έχω μια σκασίλα για αυτό. Εσύ τώρα ξεφυγες από τις προσωπικές προσβολές και έπιασες τα παιδιά μου.
Φιλελεύθερο ήθος :lol: άξιος τζημεροπληκτος

Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1840
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 04 Ιουν 2023, 11:30

Aprilianos έγραψε:
03 Ιουν 2023, 15:03
Δεν είναι Αμερικανός πολίτης. Μη φας, έχουμε γλάρο. Συνήθως γίνονται ανταλλαγές πρακτόρων.
Γαμω τη Δύση και τα υποτακτικα πουτανακια της
Δεν εχει σημασια που δεν ειναι πολιτης των ΗΠΑ. Φυλακη θα παει. Αν γινει ανταλλαγη δεν το ξερουμε. Μπορει ναι μπορει οχι. Ως τοτε μεσα ομως για ποσο δεν ξερουμε.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6676
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 04 Ιουν 2023, 11:31

Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:26
nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:23
Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:18

Οι δικές σας γενιές δεν κάνανε πραγματικό στρατό βλακα φλωρακο. Ατεκνε :rofl:
το ατεκνε ειναι φιλοφρονηση και σε ευχαριστω για αυτην ! Σιγα μην κανω παιδια να τα φερω να ζησουν διπλα σε πιθηκους σαν και σενα. Με αφρικανους και τζιχαντιστες θα τις βολεψεις τις κορουλες σου τουρκοφιλε πασοκικε μπαγλαμα με τεκνα.
Μην κάνεις. Έχω μια σκασίλα για αυτό. Εσύ τώρα ξεφυγες από τις προσωπικές προσβολές και έπιασες τα παιδιά μου.
Φιλελεύθερο ήθος :lol: άξιος τζημεροπληκτος
με το ηθος δεν εχεις συναντηθει ποτέ, γιαυτο και είσαι το αντιπροσωπευτικότερο είδος βαλκανοπιθηκου. Ρε αρχιντολμα ΕΣΥ είσαι που ΠΡΩΤΟΣ ανηθικος που τολμησες να μπλεξεις τα ίδια σου τα παιδια με τις βρωμο-ιδεες σου, και εχεις το θρασος και μου λες οτι επιασα τα παιδια σου ?

Εδω παιζουν μονο οι αποψεις μας και τα επιχειρηματα μας, αλλα επειδη σε αυτα σε ισοπεδωσα, προσπαθησες στο μηδεν που βρισκεσαι να δωσεις αξια (που δεν εχεις) εμπλεκωντας μεσα τα παιδια σου, και οταν ουτε ετσι τα καταφερες, λες οτι εγω επιασα τα παιδια σου ...

Τι σιχαμα γιγας εισαι συ ρε πουστη μου
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 04 Ιουν 2023, 11:34

Space_Passenger έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:30
Aprilianos έγραψε:
03 Ιουν 2023, 15:03
Δεν είναι Αμερικανός πολίτης. Μη φας, έχουμε γλάρο. Συνήθως γίνονται ανταλλαγές πρακτόρων.
Γαμω τη Δύση και τα υποτακτικα πουτανακια της
Δεν εχει σημασια που δεν ειναι πολιτης των ΗΠΑ. Φυλακη θα παει. Αν γινει ανταλλαγη δεν το ξερουμε. Μπορει ναι μπορει οχι. Ως τοτε μεσα ομως για ποσο δεν ξερουμε.
Ισχυρίζεται πως πολύ μικρό κομμάτι του κύκλου εργασιών των επιχειρήσεων του σχετίζοταν με δουλειές του ΝΑΤΟ.
Εγώ ενοχλουμαι που μαντρώσαν έναν ομοιδεατη. Αυτό είναι όλο.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 04 Ιουν 2023, 11:38

nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:31
Aprilianos έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:26
nik_killthemall έγραψε:
04 Ιουν 2023, 11:23


το ατεκνε ειναι φιλοφρονηση και σε ευχαριστω για αυτην ! Σιγα μην κανω παιδια να τα φερω να ζησουν διπλα σε πιθηκους σαν και σενα. Με αφρικανους και τζιχαντιστες θα τις βολεψεις τις κορουλες σου τουρκοφιλε πασοκικε μπαγλαμα με τεκνα.
Μην κάνεις. Έχω μια σκασίλα για αυτό. Εσύ τώρα ξεφυγες από τις προσωπικές προσβολές και έπιασες τα παιδιά μου.
Φιλελεύθερο ήθος :lol: άξιος τζημεροπληκτος
με το ηθος δεν εχεις συναντηθει ποτέ, γιαυτο και είσαι το αντιπροσωπευτικότερο είδος βαλκανοπιθηκου. Ρε αρχιντολμα ΕΣΥ είσαι που ΠΡΩΤΟΣ ανηθικος που τολμησες να μπλεξεις τα ίδια σου τα παιδια με τις βρωμο-ιδεες σου, και εχεις το θρασος και μου λες οτι επιασα τα παιδια σου ?

Εδω παιζουν μονο οι αποψεις μας και τα επιχειρηματα μας, αλλα επειδη σε αυτα σε ισοπεδωσα, προσπαθησες στο μηδεν που βρισκεσαι να δωσεις αξια (που δεν εχεις) εμπλεκωντας μεσα τα παιδια σου, και οταν ουτε ετσι τα καταφερες, λες οτι εγω επιασα τα παιδια σου ...

Τι σιχαμα γιγας εισαι συ ρε πουστη μου
Εσύ έμπλεξες τα παιδιά μου ρε άθλιε άνθρωπε χωρίς ιερό και όσιο. Έγραψες ότι οι κόρες μου θα βολευτούν με αφρικανους και τζιχαντιστες. Δεν ντρέπεσαι καθόλου για αυτό;;; :102: εγώ δεν θα προσβάλλω αγαπημένα σου πρόσωπα γιατί δεν ευθύνονται για τα κόμπλεξ που κουβαλάς. Πασοκ πάντως δεν έχω ψηφίσει ποτε ούτε και ΝΔ. Με εξαίρεση τις εκλογές στο συνδικάτο που ψήφιζα τους συνδικαλιστές της ΝΔ

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25581
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 04 Ιουν 2023, 12:07

Μαζωχτειτε
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4580
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Αλληλεγγύη στον Έλληνα Εθνικιστη Νίκο Μπογονικολο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 04 Ιουν 2023, 12:17

Aprilianos έγραψε:
03 Ιουν 2023, 11:00
Saliveros έγραψε:
03 Ιουν 2023, 10:57
    Αλληλεγγύη γιατί;
    Έχεις στοιχεία πως είναι αθώος;
    Αρνείται τις κατηγορίες.
    Ε νομίζω μετά από αυτό πρέπει να αθωωθει.
    Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
    Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

    Απάντηση


    • Παραπλήσια Θέματα
      Απαντήσεις
      Προβολές
      Τελευταία δημοσίευση

    Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

    Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών