ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17639
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 10 Ιούλ 2023, 13:36

Beria έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:28
Maspoli έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:08
Arisvilla έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:02
Σιγά την απώλεια της γυρολόγου Σακοράφα. Από το ΚΚΕ στο ΠΑΣΟΚ. Μετά Σύριζα, μετά ΛΑΕ και μετά ΜΕΡΑ 25. Ας πάει στην πλεύση τώρα να έχει πάει σε όλους.
Δεν έχει υπάρξει μέλος του ΚΚΕ η Σακοράφα.
Τότε γιατί μας είχε πρήξει τον τσιόκο το ΚΚΕ με την Σακοράφα;
Μιλάς με βάση κάποια στοιχεία για πρήξιμο ή με βάση την φαντασία σου πλανεύτρα;

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17639
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 10 Ιούλ 2023, 13:37

micmic έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:25
Maspoli έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:18
Πρώτα-πρώτα κανένα κόμμα δεν οφείλει να μην ασκεί κριτική σε κάποιο άλλο κόμμα επειδή αυτό τυγχάνει να βρίσκεται στην αντιπολίτευση. Ούτε να μην λέει το ανάχωμα, ανάχωμα.
Υπάρχει κανένα κόμμα πλην ΚΚΕ που να ΜΗΝ είναι ανάχωμα;
Το ΚΚΕ-μλ. Εντάξει τώρα;

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17639
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 10 Ιούλ 2023, 13:40

Αποχώρησε η Σοφία Σακοράφα από το ΜέΡΑ25 του Γ. Βαρουφάκη, ο οποίος είχε προτείνει στην Επιτροπή Δεοντολογίας τη διαγραφή της.

Σε ανάρτησή της τα ξημερώματα της Δευτέρας έγραψε «απαξιώ για κάθε απάντηση ή σχολιασμό, σας απαλλάσσω από τη διαδικασία και αποχωρώ εγώ από το ΜέΡΑ 25».

Ο Γ. Βαρουφάκης ζήτησε τη διαγραφή της Σοφίας Σακοράφα διότι «τον περασμένο Φλεβάρη, η Σοφία έπληξε όλους μας βραβεύοντας τον Αχιλλέα Μπέο - τον ακροδεξιό, μισογύνη παράγοντα της νύχτας...» και διότι «η εγκάρδια συνεύρεση Σακοράφα - Μαρινάκη ξεπέρασε κάθε όριο ανοχής».

Η Σ. Σακοράφα αναφέρει «ο καθείς με το μπόι του και τη σκιά του. Προφανώς, δεν υπάρχει κανένας λόγος να ασχοληθεί η Επιτροπή σας Δεοντολογίας & Τήρησης Καταστατικού με εμένα, ως εκπρόσωπο "της ολιγαρχίας και της διαπλοκής". Απαξιώ για κάθε απάντηση ή σχολιασμό, σας απαλλάσσω από τη διαδικασία και αποχωρώ εγώ από το ΜέΡΑ 25».
https://www.902.gr/eidisi/politiki/3347 ... apo-mera25
Αυτό Beria χαρακτηρίζεις πρήξιμο;

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13759
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 10 Ιούλ 2023, 13:44

Maspoli έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:34
Ναύτης έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:21
Maspoli έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:18

Πρώτα-πρώτα κανένα κόμμα δεν οφείλει να μην ασκεί κριτική σε κάποιο άλλο κόμμα επειδή αυτό τυγχάνει να βρίσκεται στην αντιπολίτευση. Ούτε να μην λέει το ανάχωμα, ανάχωμα. Πόσο μάλλον όταν αυτοί που κάνουν ή κάνουμε κριτική, είμαστε περσόνες του διαδικτύου.
Από εκεί και πέρα προσέξτε ορισμένοι που από την πολύ αγωνία σας μήπως τυχόν και ψηφίσετε κάποιο "σταλινικό" κόμμα στηρίζετε συνεχώς "σταλινικές" μεθόδους. Για την ιστορία πάντως, ουδείς στο ΚΚΕ διαγράφτηκε ποτέ για χειραψία σε κοινωνική εκδήλωση.
Βλέπω ότι είσαι υπέρμαχος της κριτικής στα υπόλοιπα κόμματα, πλην εκείνου που υποστηρίζεις εσύ.
Για την ιστορία, το ΚΚΕ συνήθιζε κατά πολύ αγριότερες μεθόδους εκκαθάρισης του κόμματος από απλές διαγραφές.
Κατά τα λοιπά, καλό θα είναι καμιά φορά να αντιπολιτευτείτε και την κυβέρνηση, δεν θα γκρεμίσει δα κι ο Περισσός.
Το θέμα είναι το σε ποιο συγκριμένο κόμμα θα ασκώ ή δεν θα ασκώ κριτική, ή το δικαίωμά μου (και πολύ περισσότερο το δικαίωμα του ΚΚΕ) να ασκώ κριτική σε όποιο κόμμα θέλω; Μπορεί στην κριτική να θεωρείς πολύ έξυπνο το επιχείρημα γιατί ασκείς κριτική στον χ', πίστεψέ όμως, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
Τώρα για την αντιπολίτευση στην εκάστοτε κυβέρνηση, όταν το κόμμα που υποστηρίζεις κάνει οργανώσει μια συλλογική εργατική κινητοποίηση σε κάποιον χώρο εργασίας ή κλάδο, θα χαρώ να το αναφέρεις.
Κοίτα, εγώ δεν αμφισβήτησα το δικαίωμά σου να ασκείς κριτική σε όποιο πολιτικό κόμμα επιθυμείς, απλώς διατύπωσα μια παρότρυνση, ότι ίσως δεν θα ήταν κακή ιδέα να κάνεις πότε-πότε και καμιά κριτική στην κυβέρνηση.
Απ' εκεί και πέρα, φαντάζομαι αναγνωρίζεις και στους υπόλοιπους το δικαίωμα που διεκδικείς για τον εαυτό σου, το να ασκούμε δηλαδή κριτική σε όποιο κόμμα θέλουμε του κουκουέ συμπεριλαμβανομένου.
Για να καταλάβεις, ωστόσο, πόση δυσανεξία έχετε οι κουκουέδες ακόμα και στην παραμικρή, ακόμα και έμμεση, κριτική απέναντι στο κόμμα σας, όλη αυτή η αντιπαράθεση μεταξύ μας ξεκίνησε επειδή έγραψα ότι η μεθόδευση του Βαρουφάκη απέναντι στη Σακοράφα μού θύμισε, τηρουμένων των αναλογιών, σταλινικές πρακτικές. Αυτό το: "σταλινικές", τριγκάρησε την αντίδρασή σου, γιατί προφανώς έθιξε τα ιερά και τα όσια του κόμματος.
Κοντολογίς, εσείς οι κουκουέδες θεωρείτε πως έχετε το άνωθεν δικαίωμα να τα σούρνετε στους πάντες, δικαίους και αδίκους, αλλά αλίμονο σ' εκείνον που θα τολμήσει να ψιθυρίσει μισή λέξη κριτικής για το ΚΚΕ, έστω και χωρίς να αναφερθεί στο ΚΚΕ.
Δεν θα επεκταθώ, ωστόσο, γιατί σε αντίθεση μ' εσένα εγώ δεν θεωρώ εχθρό μου ούτε το ΚΚΕ, ούτε τους κουκουέδες, αν και ομολογουμένως υπάρχουν φορές που με νευριάζετε με τον φανατικό οπαδισμό σας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ναύτης την 10 Ιούλ 2023, 13:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10546
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 10 Ιούλ 2023, 13:45

Το ΜΕΡΑ25 έχει τελειώσει ως κόμμα προς τι η ενασχόληση με την διαγραφή της Σακοραφας
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21298
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 10 Ιούλ 2023, 13:59

Δεν πρόσεξα.... αυτό για τη ραγισμένη ψυχή του Γιανη :cry σχολιάστηκε;


Εικόνα
Εικόνα
https://www.yanisvaroufakis.eu/2023/07/ ... -sakorafa/

:smt005::smt005::smt005:


看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11857
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 10 Ιούλ 2023, 14:14

Maspoli έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:37
micmic έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:25
Maspoli έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:18
Πρώτα-πρώτα κανένα κόμμα δεν οφείλει να μην ασκεί κριτική σε κάποιο άλλο κόμμα επειδή αυτό τυγχάνει να βρίσκεται στην αντιπολίτευση. Ούτε να μην λέει το ανάχωμα, ανάχωμα.
Υπάρχει κανένα κόμμα πλην ΚΚΕ που να ΜΗΝ είναι ανάχωμα;
Το ΚΚΕ-μλ. Εντάξει τώρα;
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Sol
Δημοσιεύσεις: 6400
Εγγραφή: 24 Αύγ 2022, 21:16

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sol » 10 Ιούλ 2023, 16:39

Ναύτης έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:44
Maspoli έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:34
Ναύτης έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:21

Βλέπω ότι είσαι υπέρμαχος της κριτικής στα υπόλοιπα κόμματα, πλην εκείνου που υποστηρίζεις εσύ.
Για την ιστορία, το ΚΚΕ συνήθιζε κατά πολύ αγριότερες μεθόδους εκκαθάρισης του κόμματος από απλές διαγραφές.
Κατά τα λοιπά, καλό θα είναι καμιά φορά να αντιπολιτευτείτε και την κυβέρνηση, δεν θα γκρεμίσει δα κι ο Περισσός.
Το θέμα είναι το σε ποιο συγκριμένο κόμμα θα ασκώ ή δεν θα ασκώ κριτική, ή το δικαίωμά μου (και πολύ περισσότερο το δικαίωμα του ΚΚΕ) να ασκώ κριτική σε όποιο κόμμα θέλω; Μπορεί στην κριτική να θεωρείς πολύ έξυπνο το επιχείρημα γιατί ασκείς κριτική στον χ', πίστεψέ όμως, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
Τώρα για την αντιπολίτευση στην εκάστοτε κυβέρνηση, όταν το κόμμα που υποστηρίζεις κάνει οργανώσει μια συλλογική εργατική κινητοποίηση σε κάποιον χώρο εργασίας ή κλάδο, θα χαρώ να το αναφέρεις.
Κοίτα, εγώ δεν αμφισβήτησα το δικαίωμά σου να ασκείς κριτική σε όποιο πολιτικό κόμμα επιθυμείς, απλώς διατύπωσα μια παρότρυνση, ότι ίσως δεν θα ήταν κακή ιδέα να κάνεις πότε-πότε και καμιά κριτική στην κυβέρνηση.
Απ' εκεί και πέρα, φαντάζομαι αναγνωρίζεις και στους υπόλοιπους το δικαίωμα που διεκδικείς για τον εαυτό σου, το να ασκούμε δηλαδή κριτική σε όποιο κόμμα θέλουμε του κουκουέ συμπεριλαμβανομένου.
Για να καταλάβεις, ωστόσο, πόση δυσανεξία έχετε οι κουκουέδες ακόμα και στην παραμικρή, ακόμα και έμμεση, κριτική απέναντι στο κόμμα σας, όλη αυτή η αντιπαράθεση μεταξύ μας ξεκίνησε επειδή έγραψα ότι η μεθόδευση του Βαρουφάκη απέναντι στη Σακοράφα μού θύμισε, τηρουμένων των αναλογιών, σταλινικές πρακτικές. Αυτό το: "σταλινικές", τριγκάρησε την αντίδρασή σου, γιατί προφανώς έθιξε τα ιερά και τα όσια του κόμματος.
Κοντολογίς, εσείς οι κουκουέδες θεωρείτε πως έχετε το άνωθεν δικαίωμα να τα σούρνετε στους πάντες, δικαίους και αδίκους, αλλά αλίμονο σ' εκείνον που θα τολμήσει να ψιθυρίσει μισή λέξη κριτικής για το ΚΚΕ, έστω και χωρίς να αναφερθεί στο ΚΚΕ.
Δεν θα επεκταθώ, ωστόσο, γιατί σε αντίθεση μ' εσένα εγώ δεν θεωρώ εχθρό μου ούτε το ΚΚΕ, ούτε τους κουκουέδες, αν και ομολογουμένως υπάρχουν φορές που με νευριάζετε με τον φανατικό οπαδισμό σας.
Off topic ομως Ναύτη Το κκε Αποτι ξερω όχι μόνο δέχεται την κριτική αλλά την επιζητά κιόλας, ορίστε ένα θέμα ενδιαφέρον για κριτική Το πρόγραμμα του ΚΚΕ [2013 - 19ο Συνεδριο]
Λαέ μη σφίξεις άλλο το ζωνάρι

Τέμπη: Το πένθος είναι ταξικό και του λαού μαράζι

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13759
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 10 Ιούλ 2023, 19:05

Sol έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 16:39
Ναύτης έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:44
Maspoli έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:34

Το θέμα είναι το σε ποιο συγκριμένο κόμμα θα ασκώ ή δεν θα ασκώ κριτική, ή το δικαίωμά μου (και πολύ περισσότερο το δικαίωμα του ΚΚΕ) να ασκώ κριτική σε όποιο κόμμα θέλω; Μπορεί στην κριτική να θεωρείς πολύ έξυπνο το επιχείρημα γιατί ασκείς κριτική στον χ', πίστεψέ όμως, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
Τώρα για την αντιπολίτευση στην εκάστοτε κυβέρνηση, όταν το κόμμα που υποστηρίζεις κάνει οργανώσει μια συλλογική εργατική κινητοποίηση σε κάποιον χώρο εργασίας ή κλάδο, θα χαρώ να το αναφέρεις.
Κοίτα, εγώ δεν αμφισβήτησα το δικαίωμά σου να ασκείς κριτική σε όποιο πολιτικό κόμμα επιθυμείς, απλώς διατύπωσα μια παρότρυνση, ότι ίσως δεν θα ήταν κακή ιδέα να κάνεις πότε-πότε και καμιά κριτική στην κυβέρνηση.
Απ' εκεί και πέρα, φαντάζομαι αναγνωρίζεις και στους υπόλοιπους το δικαίωμα που διεκδικείς για τον εαυτό σου, το να ασκούμε δηλαδή κριτική σε όποιο κόμμα θέλουμε του κουκουέ συμπεριλαμβανομένου.
Για να καταλάβεις, ωστόσο, πόση δυσανεξία έχετε οι κουκουέδες ακόμα και στην παραμικρή, ακόμα και έμμεση, κριτική απέναντι στο κόμμα σας, όλη αυτή η αντιπαράθεση μεταξύ μας ξεκίνησε επειδή έγραψα ότι η μεθόδευση του Βαρουφάκη απέναντι στη Σακοράφα μού θύμισε, τηρουμένων των αναλογιών, σταλινικές πρακτικές. Αυτό το: "σταλινικές", τριγκάρησε την αντίδρασή σου, γιατί προφανώς έθιξε τα ιερά και τα όσια του κόμματος.
Κοντολογίς, εσείς οι κουκουέδες θεωρείτε πως έχετε το άνωθεν δικαίωμα να τα σούρνετε στους πάντες, δικαίους και αδίκους, αλλά αλίμονο σ' εκείνον που θα τολμήσει να ψιθυρίσει μισή λέξη κριτικής για το ΚΚΕ, έστω και χωρίς να αναφερθεί στο ΚΚΕ.
Δεν θα επεκταθώ, ωστόσο, γιατί σε αντίθεση μ' εσένα εγώ δεν θεωρώ εχθρό μου ούτε το ΚΚΕ, ούτε τους κουκουέδες, αν και ομολογουμένως υπάρχουν φορές που με νευριάζετε με τον φανατικό οπαδισμό σας.
Off topic ομως Ναύτη Το κκε Αποτι ξερω όχι μόνο δέχεται την κριτική αλλά την επιζητά κιόλας, ορίστε ένα θέμα ενδιαφέρον για κριτική Το πρόγραμμα του ΚΚΕ [2013 - 19ο Συνεδριο]
Στον φίλο μας τον Maspoli, να τα πεις, εκείνος εξέτρεψε την συζήτηση.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9221
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 10 Ιούλ 2023, 19:12

Πρώτη φορά βλέπω αρχηγό κόμματος να λεει οτι ένας βουλευτης πρε΄πει να φυγει απ οτο κόμμα του και να μην τον διώχνει πρώτα ο ίδιος. Μου φάνηκε πρωταπριλιάτικο.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23115
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιούλ 2023, 19:14

πάντως για μη λέμε ότι θέλουμε, η τζιλφ σακοράφα δεν ειναι γυρολογος. από το ΠΑΣΟΚ πήρε στο σύριζα και μετά στο μέρα25 άρα όσο ωριμάζει, πηγαίνει προς τα αριστερά , που είναι το φυσιολογικό.

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10357
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 10 Ιούλ 2023, 21:42

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 19:14
πάντως για μη λέμε ότι θέλουμε, η τζιλφ σακοράφα δεν ειναι γυρολογος. από το ΠΑΣΟΚ πήρε στο σύριζα και μετά στο μέρα25 άρα όσο ωριμάζει, πηγαίνει προς τα αριστερά , που είναι το φυσιολογικό.
Το μέρα25 είναι πιο αριστερό από το ΠΑΣΟΚ. Φαίνεται άλλωστε από τα στελέχη του, όλοι λαϊκοί άνθρωποι του μόχθου και της εργατιάς.
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Αγχίαλος
Δημοσιεύσεις: 954
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:11

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγχίαλος » 10 Ιούλ 2023, 21:44

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 19:14
πάντως για μη λέμε ότι θέλουμε, η τζιλφ σακοράφα δεν ειναι γυρολογος. από το ΠΑΣΟΚ πήρε στο σύριζα και μετά στο μέρα25 άρα όσο ωριμάζει, πηγαίνει προς τα αριστερά , που είναι το φυσιολογικό.
όσο εσχατογριεύει τόσο και το χάνει θες να μας πεις

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23115
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιούλ 2023, 21:45

Αγχίαλος έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 21:44
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 19:14
πάντως για μη λέμε ότι θέλουμε, η τζιλφ σακοράφα δεν ειναι γυρολογος. από το ΠΑΣΟΚ πήρε στο σύριζα και μετά στο μέρα25 άρα όσο ωριμάζει, πηγαίνει προς τα αριστερά , που είναι το φυσιολογικό.
όσο εσχατογριεύει τόσο και το χάνει θες να μας πεις
μια χαρά γερνάει σε όλους τους τομείς. στήριζουμε επίσης silver hair style, είναι η νέα τάση.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: ΜέΡΑ25 - Βαρουφάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 10 Ιούλ 2023, 21:46

sys3x έγραψε:
10 Ιούλ 2023, 13:34
Bazoomba έγραψε:
15 Μάιος 2023, 20:09
Ωραία συνέντευξη από τον πιο αξιοπρεπή πολιτικό της σημερινής βουλής:
:smt023
Αυτόν τον τρολάρουν και ονομάσανε τον επερχόμενο καύσωνα "Κλέων"; :lol:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών