Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71060
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Σεπ 2021, 13:35

EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:25
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:18

Και πως μπορεί να αποδειχθεί αυτό που λες; Με αναφορά αριθμού;
Αυτό είναι πρόβλημα αυτού που καταθέτει τον ισχυρισμό, όχι δικό μου. Αν ισχυριστώ ότι πολλοί Έλληνες είναι φοροφυγάδες, επειδή είναι γνωστή αλήθεια, υπάρχουν στοιχεία γι αυτό, είναι passable. Αν ισχυριστώ ότι η ΓΑΛΗ, ο vantono και ο mortimer παραπάνω είναι φοροφυγάδες (με μόνο ενδεικτικό στοιχείο την ελληνική καταγωγή σας), τότε είμαι συκοφαντης. Και μεταξύ μας, και ρατσιστης
Ρε συ άσε τις γενικολογίες.

Έχω κάνει συγκεκριμένες ερωτήσεις και μονίμως το ρίχνετε στα πατερημά.

Πείτε τα μεταξύ σας να χαιρόσαστε.


Εγώ δεν παθαίνω υπαρξιακό σοκ αν με χαρακτηρίσει ναζίστρια ή φασίστρια ο κάθε υποκριτής ή βλαξ.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Σεπ 2021, 13:37

urbilum έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:28
EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:13
urbilum έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:08

δεν είναι συκοφαντία ότι το κέντρο έχει πάρα πολλούς παράνομους μετανάστες, εκτός αν θες να μας βγάλεις τρελούς
αυτό ήθελε να υποδείξει ο μπογδάνος και ξεκινήσατε το νόμο του λιτσ
Δεν είναι συκοφαντία ότι το κέντρο έχει πολλούς παράνομους μετανάστες, συκοφαντια είναι να αναφέρεις συγκεκριμένα ονόματα ως παράνομους μετανάστες χωρίς αποδείξεις. Αυτό ακριβώς έχουμε εδώ. Και δε μιλάς με αριστερό, ούτε με τύπο που βλέπει φιλικά τους ξένους, οπότε αφήστε τις αντχομινεμιες
όταν είσαι με την αγέλη και επιτίθεσαι είσαι με τον νόμο του λιντσ, αυτό δεν είναι αντχομενια, είναι fact
αν υπήρχε παράνομο σε αυτό που έκανε ο μπογδάνος θα υπήρχε παρέμβαση εισαγγελέα και μηνύσεις γιατί οι κατηγορίες είναι σοβαρές, αλλά δεν θέλετε τον Νομο, είτε είναι για την παράνομη μετανάστευση, είτε για το ρατσιστικό μίσος, θέλετε την αγελαία μορφή του νόμου του λιντσ, γιατί ο μπογδάνος θα αθωώνονταν, αλλά εσείς θέλετε να περιφέρετε το ναζιστής και το φασίστας και να επιτίθεσθε
το ότι δεν είσαι αριστερός δεν λέει τίποτα, γιατί σημασία έχουν οι πολιτικές, μια χαρά σιγοντάρεις την ακροαριστερά και τους ναζιστες μαζί με ξέπλυμα
Φαντάζομαι πως νιώθεις. Μεστός και δυνατός στην επιχειρηματολογία. Πόσα χρόνια έχεις στην οννέδ; :c020:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24043
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 25 Σεπ 2021, 13:38

Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:34
vantono έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:32
Μπηκε και ο εκπληκτικός στο γλεντοπαίχνιδο, βλέπω. Δεν εχετε χορτάσει φάπα ακόμα? Εγώ κουράστηκα και παραιτήθηκα καπου στη μέση του νήματος που απλά σας τις έριχνα σαν αυτούς, εσείς που τις τρώτε ακόμα απορώ και θαυμάζω την αντοχή σας. Ενα διάλειμμα τουλάχιστον να μπουγελωθείτε με λιγο παγωμένο νερό, καμιά αλοιφούλα στο σβέρκο, κάτι.
Έλα κάντην να ξεκουραστείς λίγο. Θα κάτσω εγώ :D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
urbilum
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 11:22

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από urbilum » 25 Σεπ 2021, 13:43

Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:37

Φαντάζομαι πως νιώθεις. Μεστός και δυνατός στην επιχειρηματολογία. Πόσα χρόνια έχεις στην οννέδ; :c020:
ποια οννεδ; στα φοιτητικά μου χρόνια ανένταχτος αριστερός ήμουν και όλοι οι φίλοι μου ήταν ανταρσύα και αναρχικοί
ακόμα και σε ανοιχτούς πυρήνες πήγαινα, τους ξέρω και από μέσα και απ έξω

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Σεπ 2021, 13:43

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:35
EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:25
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:18

Και πως μπορεί να αποδειχθεί αυτό που λες; Με αναφορά αριθμού;
Αυτό είναι πρόβλημα αυτού που καταθέτει τον ισχυρισμό, όχι δικό μου. Αν ισχυριστώ ότι πολλοί Έλληνες είναι φοροφυγάδες, επειδή είναι γνωστή αλήθεια, υπάρχουν στοιχεία γι αυτό, είναι passable. Αν ισχυριστώ ότι η ΓΑΛΗ, ο vantono και ο mortimer παραπάνω είναι φοροφυγάδες (με μόνο ενδεικτικό στοιχείο την ελληνική καταγωγή σας), τότε είμαι συκοφαντης. Και μεταξύ μας, και ρατσιστης
Ρε συ άσε τις γενικολογίες.

Έχω κάνει συγκεκριμένες ερωτήσεις και μονίμως το ρίχνετε στα πατερημά.

Πείτε τα μεταξύ σας να χαιρόσαστε.


Εγώ δεν παθαίνω υπαρξιακό σοκ αν με χαρακτηρίσει ναζίστρια ή φασίστρια ο κάθε υποκριτής ή βλαξ.
την επόμενη δεκαετία θα θεωρείσαι κανονική γριά πλέον, πιο πολύ πό τώρα που θα μπορούσε και να είναι σχήμα λόγου (όχι για ουσία αλλά από ευγένεια).
Να δω μέσα από τη συρρίκνωση πως θα εκφράζεις την ίδια εμμονική νευρωτική αυτή μαλακία σου :D ότι έχεις ποιοτική σκέψη γιατί γεννήθηκες προφανώς με πιο καθαρό DNA και όλοι όσοι καταγγέλουν τους μαλάκες που προσκυνάς οπαδικά μια ζωή είναι βρώμικοι μέσα τους και υποκρίνονται γιατί είναι χαμηλής ποιότητας.
Ούτε οι πρεζάκηδες τέτοια παρακμή.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Σεπ 2021, 13:45

vantono έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:38
Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:34
vantono έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:32
Μπηκε και ο εκπληκτικός στο γλεντοπαίχνιδο, βλέπω. Δεν εχετε χορτάσει φάπα ακόμα? Εγώ κουράστηκα και παραιτήθηκα καπου στη μέση του νήματος που απλά σας τις έριχνα σαν αυτούς, εσείς που τις τρώτε ακόμα απορώ και θαυμάζω την αντοχή σας. Ενα διάλειμμα τουλάχιστον να μπουγελωθείτε με λιγο παγωμένο νερό, καμιά αλοιφούλα στο σβέρκο, κάτι.
Έλα κάντην να ξεκουραστείς λίγο. Θα κάτσω εγώ :D
Εικόνα
γιορ γουέλκα δήμαρχε μου. :smt023
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Σεπ 2021, 13:45

urbilum έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:43
Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:37

Φαντάζομαι πως νιώθεις. Μεστός και δυνατός στην επιχειρηματολογία. Πόσα χρόνια έχεις στην οννέδ; :c020:
ποια οννεδ; στα φοιτητικά μου χρόνια ανένταχτος αριστερός ήμουν και όλοι οι φίλοι μου ήταν ανταρσύα και αναρχικοί
ακόμα και σε ανοιχτούς πυρήνες πήγαινα, τους ξέρω και από μέσα και απ έξω
τώρα τι είσαι; :smt017
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
urbilum
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 11:22

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από urbilum » 25 Σεπ 2021, 13:48

Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:45

τώρα τι είσαι; :smt017
ελευθεριακός, και σίγουρα η ελευθερία μου δεν είναι το ισλάμ

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Σεπ 2021, 13:49

urbilum έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:48
Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:45

τώρα τι είσαι; :smt017
ελευθεριακός, και σίγουρα η ελευθερία μου δεν είναι το ισλάμ
Όχι είναι το δικαίωμα του Μπογδάνου στη σκουπιδίλα και τις καφρίλες.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25434
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 25 Σεπ 2021, 13:53

vantono έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:19
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:09
vantono έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:07
Μόρτιμερ τα μαζεύει πριονοκορδέλα τα σώβρακα στο νήμα και τα ανεμίζει! Μόνος του και όλοι τους!
Εικόνα
Εσύ έχεις μπλέξει τα θέματα με το bb.
Ειδικώς και τελικώς ακριβώς, αλλά ο μορτιμερώς σας γλεντάει ομαδικώς! :102:
Και με το ένα χέρι.
Με το άλλο διαβάζει Καντ
Χαλαρά :003:
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 25 Σεπ 2021, 13:56

Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για τον Μπογδανο. Είτε η κίνηση του είναι βαθιά ρατσιστική, είτε είναι συκοφαντικη, στην περίπτωση που παίξει το χαρτί της παρανομίας. Αυτές οι χρυσαυγιτικες πρακτικές δεν ταιριάζουν σε μια ευρωπαϊκή κοινωνία. Να έλεγε να απελαθούν οι λαθρομετανάστες να μπορούμε να μιλήσουμε σαν άνθρωποι. Όχι όμως να στοχοποιει παιδάκια με ξένα επίθετα κ μετά να βαράει παλαμακια το μουνι της ΝΔ με τον καθε Αντετοκουμπο.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7474
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 25 Σεπ 2021, 13:56

Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:43
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:35
EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:25


Αυτό είναι πρόβλημα αυτού που καταθέτει τον ισχυρισμό, όχι δικό μου. Αν ισχυριστώ ότι πολλοί Έλληνες είναι φοροφυγάδες, επειδή είναι γνωστή αλήθεια, υπάρχουν στοιχεία γι αυτό, είναι passable. Αν ισχυριστώ ότι η ΓΑΛΗ, ο vantono και ο mortimer παραπάνω είναι φοροφυγάδες (με μόνο ενδεικτικό στοιχείο την ελληνική καταγωγή σας), τότε είμαι συκοφαντης. Και μεταξύ μας, και ρατσιστης
Ρε συ άσε τις γενικολογίες.

Έχω κάνει συγκεκριμένες ερωτήσεις και μονίμως το ρίχνετε στα πατερημά.

Πείτε τα μεταξύ σας να χαιρόσαστε.


Εγώ δεν παθαίνω υπαρξιακό σοκ αν με χαρακτηρίσει ναζίστρια ή φασίστρια ο κάθε υποκριτής ή βλαξ.
την επόμενη δεκαετία θα θεωρείσαι κανονική γριά πλέον, πιο πολύ πό τώρα που θα μπορούσε και να είναι σχήμα λόγου (όχι για ουσία αλλά από ευγένεια).
Να δω μέσα από τη συρρίκνωση πως θα εκφράζεις την ίδια εμμονική νευρωτική αυτή μαλακία σου :D ότι έχεις ποιοτική σκέψη γιατί γεννήθηκες προφανώς με πιο καθαρό DNA και όλοι όσοι καταγγέλουν τους μαλάκες που προσκυνάς οπαδικά μια ζωή είναι βρώμικοι μέσα τους και υποκρίνονται γιατί είναι χαμηλής ποιότητας.
Ούτε οι πρεζάκηδες τέτοια παρακμή.
αν το εξετασουμε απο την σκοπια οτι οποιοδηποτε κρατος αν δεχτει ενα χ αριθμο αλλοδαπών χωρις να χασει σε ποιοτητα
τοτε μαζι σου αλλα εδω δεν εξεταζουμε τον φυλετικο ρατσισμο αλλα την ποιοτητα που εχει να κανει πρωτιστως με την ζωη των γηγενων
που εχει να κανει με ποιοτητα η γαλη τα γραφει και τα εξηγει υπεροχα αλλα δεν σκαμπαζετε γιατι εχετε σε μερικα σημεια το μυαλο της αχιβαδας
δεν ειναι οτι δεν θελουμε μεταναστες ειναι οτι μας ερχονται πολλοι σε αριθμο το οποιο θα υπομβαθμισει και αλλο την ζωη μας
την υγεια την παιδεια και γενικα το δημοσιο και θα αυξησει και την ηδη μεγαλη ανεργία και στην τελικη -ενα αι σιχτιρ ηλιθιοι
ταιριαζει στην περιπτωση σας -ευχαριστω! :102:

Άβαταρ μέλους
urbilum
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 11:22

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από urbilum » 25 Σεπ 2021, 13:56

Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:49

Όχι είναι το δικαίωμα του Μπογδάνου στη σκουπιδίλα και τις καφρίλες.
ωραία, αφού είναι σκουπιδίλα και καφρίλες, πεστο καλύτερα, ρατσιστικό μίσος που αν πάς στα δικαστήρια καταδικάζεσαι και είσαι ρατσιστής με τη βούλα,
Γιατί δεν πάτε; στο είπα πιο πάνω, δεν πάτε γιατί δεν πιστεύεται στον Νομο, δεν θέλετε τον Νομο, θέλετε τον νόμο του λιντσ, όποιον σας υποδεικνύουν να τον κατασπαράσσετε, δεν είναι απλά συκοφαντία αυτό που κάνετε, βγαίνει αταβιστικά από τις προγλωσσικές αγέλες της προιστορίας

nemo
Δημοσιεύσεις: 7474
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 25 Σεπ 2021, 13:58

Beria έγραψε:
25 Σεπ 2021, 11:06
nemo έγραψε:
25 Σεπ 2021, 09:17
Beria έγραψε:
21 Σεπ 2021, 18:00


Τα έχουμε πει φιλαράκο.
Όποιος περάσει από τον σταλινισμό χαζεύει. Και η Μπουμπού του έδωσε και κατάλαβε. Και Μάο και Στάλιν. Ε, αφήνει κουσουρι.

Κρίμα γιατί μου αρέσει πολύ η φωνή της και τα τραγούδια της, αλλά εχαζεψε
δηλαδη οποιος υποστηριζει τα ανοιχτα συνορα ειναι λογικος και οποιος δεν τα υποστηριζει ...εχαζεψε !!
υσ..και μη μου πεις αλλο τα ανοιχτα συνορα και αλλο το θεμα του νηπιαγωγειου
Η Μπουμπού εχαζεψε στα 70
Εσύ πάλι, τι να πω;
τι δεν καταλαβες δασκαλε και τι δεν καταλαβα εγω - σου ζητω να εξηγησεις γιατι χαζεψε επειδη τι ακριβως;

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ο σοκαριστικός κατάλογος μαθητών νηπιαγωγείου της Αθήνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Σεπ 2021, 14:09

nemo έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:56
Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:43
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:35


Ρε συ άσε τις γενικολογίες.

Έχω κάνει συγκεκριμένες ερωτήσεις και μονίμως το ρίχνετε στα πατερημά.

Πείτε τα μεταξύ σας να χαιρόσαστε.


Εγώ δεν παθαίνω υπαρξιακό σοκ αν με χαρακτηρίσει ναζίστρια ή φασίστρια ο κάθε υποκριτής ή βλαξ.
την επόμενη δεκαετία θα θεωρείσαι κανονική γριά πλέον, πιο πολύ πό τώρα που θα μπορούσε και να είναι σχήμα λόγου (όχι για ουσία αλλά από ευγένεια).
Να δω μέσα από τη συρρίκνωση πως θα εκφράζεις την ίδια εμμονική νευρωτική αυτή μαλακία σου :D ότι έχεις ποιοτική σκέψη γιατί γεννήθηκες προφανώς με πιο καθαρό DNA και όλοι όσοι καταγγέλουν τους μαλάκες που προσκυνάς οπαδικά μια ζωή είναι βρώμικοι μέσα τους και υποκρίνονται γιατί είναι χαμηλής ποιότητας.
Ούτε οι πρεζάκηδες τέτοια παρακμή.
αν το εξετασουμε απο την σκοπια οτι οποιοδηποτε κρατος αν δεχτει ενα χ αριθμο αλλοδαπών χωρις να χασει σε ποιοτητα
τοτε μαζι σου αλλα εδω δεν εξεταζουμε τον φυλετικο ρατσισμο αλλα την ποιοτητα που εχει να κανει πρωτιστως με την ζωη των γηγενων
που εχει να κανει με ποιοτητα η γαλη τα γραφει και τα εξηγει υπεροχα αλλα δεν σκαμπαζετε γιατι εχετε σε μερικα σημεια το μυαλο της αχιβαδας
δεν ειναι οτι δεν θελουμε μεταναστες ειναι οτι μας ερχονται πολλοι σε αριθμο το οποιο θα υπομβαθμισει και αλλο την ζωη μας
την υγεια την παιδεια και γενικα το δημοσιο και θα αυξησει και την ηδη μεγαλη ανεργία και στην τελικη -ενα αι σιχτιρ ηλιθιοι
ταιριαζει στην περιπτωση σας -ευχαριστω! :102:
Ναι αλλά τράβα και το καζανάκι.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών