Ο Τσίπρας επιστρέφει

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35152
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 14 Ιαν 2024, 21:26

Οργισμένος έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:32
E nai, δεν επεσε ηρωικα μαχομενος ως καταληψιας υπο τις δεξιες ερπυστριες οπως ο μεγας βουτηρομπεμπες του κωλου πλουσιοπαιδο τσιπρας γνωστος και ως ποκοπικος ο "ειλικρινης". Αυτος ο γελοιος ψευταρας που το μονο που καταφερε ως πθ ηταν να φεσωσει τη χωρα γυρω στα 150 δις με ενα αχρειαστο μνημονιο που προκληθηκε απο τις εντελως πανιβλακωδεις αποφασεις του ως π/θ. Ενας εντελως ηλιθιος αριστεριστης που τον ξεκωλιασανε στην ευρωπη τοσο πολυ που ξεκινησε τα ψυχοφαρμακα και τις ψυχοθεραπειες...
Δες όμως τι γράφει ο "έγκυρος" Καρακούσης του "έγκυρου" Βήματος : βρίσκει την ανάπτυξη κατά 2-2,5% ανεπαρκή και θα έλθει αυτός για να πετύχει πολύ μεγαλύτερους ρυθμούς. :D Και γιατί είναι ανεπαρκής;επειδή λέει ο Μητσοτάκης επαναπαύεται στους μηχανισμούς της αγοράς.Δηλαδή ο Τσίπρας θα πετύχει κανένα 5-6% ανάπτυξη με τι άλλο; με δαπάνες του κράτους.

Fairfax
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 04:59

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fairfax » 14 Ιαν 2024, 21:27

Η επιστροφή του αμόρφωτου καταληψία μόνο ως ανέκδοτο ακούγεται. Το να ισχυρίζεται κάποιος ότι ο ποκοπικο με την παρέα του έχουν την ικανότητα να αυξήσουν το ΑΕΠ της Ελλάδος περισσότερο από το κέντροδεξιο σχήμα του Κουλη είναι μόνο για γέλια.

pylothess
Δημοσιεύσεις: 6748
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 22:39
Phorum.gr user: pylothess

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pylothess » 14 Ιαν 2024, 21:33

Οργισμένος έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:45
pylothess έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:41
Οργισμένος έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:32


E nai, δεν επεσε ηρωικα μαχομενος ως καταληψιας υπο τις δεξιες ερπυστριες οπως ο μεγας βουτηρομπεμπες του κωλου πλουσιοπαιδο τσιπρας γνωστος και ως ποκοπικος ο "ειλικρινης". Αυτος ο γελοιος ψευταρας που το μονο που καταφερε ως πθ ηταν να φεσωσει τη χωρα γυρω στα 150 δις με ενα αχρειαστο μνημονιο που προκληθηκε απο τις εντελως πανιβλακωδεις αποφασεις του ως π/θ. Ενας εντελως ηλιθιος αριστεριστης που τον ξεκωλιασανε στην ευρωπη τοσο πολυ που ξεκινησε τα ψυχοφαρμακα και τις ψυχοθεραπειες...

Α και μην ξεχασω "θα ριξουμε το νατο απο μεσα" και "η θαλασσα δεν εχει συνορα"...
ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ!!!
Μάλλον το ΝΑΤΟ και η ΕΕ έριξαν τον Τσίπρα από μέσα. Νόμιζε ότι θα τους βάλει τρικλοποδιά αλλά τελικά κατέληξε να παίζει το παιχνίδι τους.
Πραγματικά ,καλύτερα να είχαμε το ΠΑΣΟΚ η την ΝΔ παρά τον ΣΥΡΙΖΑ. Αν και είμαι Αντι ΠΑΣΟΚ στην προκειμενη περίπτωση τους θεωρώ καλύτερους από τον ΣΥΡΙΖΑ. Ο Τσίπρας είναι ένας πολιτικός τζογαδόρος. Δεν εκφράζει ούτε τους Liberal όπως ο Κούλης ,ούτε τους Κεντροαριστερούς- Σοσιαλδηοκράτες όπως το ΠΑΣΟΚ αλλά ουτε καν την επαναστατική αριστερά παρ'όλο που προσπάθησε να προσεταιριστεί κάποια κομμάτια της εξωκοινοβουλευτικής αριστεράς.
Kαλο παιδι ειναι , δεν τον θεωρω προδοτη οπως πολλους αλλους στην παραταξη του αλλα ως πθ ηταν μια αληθινη καταστροφη διχως εργο διχως τιποτα. ΑΠλα ελκει σαν μαγνητης τους φαυλους μπουμερς του πασοκισμου που ευτυχως οσο πανε λιγοστευουν επειδη πεθαινουν. Αν τ κανουν σκατα οι αλλοι και αποφασισει να επιστρεψει ως ευρωαριστεριστης διχως τους γελοιους εγκαθετους αγκυρας και μοσχας που εχει στο μαντρι του, ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ , ειδαλλως ειναι μονον για κλωτσες.
Και εγώ τον συμπαθώ . Είναι επικοινωνιακός. Για κοσμοπολίτης ευρωριαστεριστής είναι καλός . Άσε που ψήφισε και νομοσχέδιο για διαγραφή χρεών στον ΟΕΚ. δωρεάν μεταπτυχιακά. Τώρα που ο ΟΑΣΘ έχει γίνει κρατικός , οι άνεργοι δεν πληρώνουν εισητήριο στον ΟΑΣΘ. Ψήφισε κάποια φιλολαϊκά μέτρα. Στην αρχή νόμιζε ότι ήταν ο Σιμόν Μπολιβάρ,ο Εμιλιάνο Ζαπάτα κ.τ.λ. Αλλά είδε ότι δεν του βγαίνει. Ή δεν τα ήξερε καλά ή τα ήξερε και τα έκρυβε από τον κόσμο. Οπότε ή θα έπρεπε να ακολουθήσει ακόμη πιο ριζοσπαστική πολιτική ή να συμβιβαστεί. Τελικά συμβιβάστηκε.
Ε δεν πειράζει όμως. Και για ευρωαριστεριστής καλός είναι.

pylothess
Δημοσιεύσεις: 6748
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 22:39
Phorum.gr user: pylothess

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pylothess » 14 Ιαν 2024, 21:35

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:22
Libre arbitre έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:19
Αν επιστρέψει ο Τσίπρας ξανά, τετραπλό σκορ θα έχει η Ν.Δ. Τώρα είμαστε τριπλ σκορ.
μην είσαι τόσο σίγουρος γι'αυτό
Αν τώρα με τον Κασελλάκη διαλυθεί ο ΣΥΡΙΖΑ , ίσως να επιστρέψει ξανά ο Τσίπρας και να κατορθώσει να τον συσπειρώσει πάλι. Δεν ξέρουμε ...
Θα φανεί.

Άβαταρ μέλους
Ληστοσυμμορίτης
Δημοσιεύσεις: 4309
Εγγραφή: 17 Σεπ 2023, 17:16

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ληστοσυμμορίτης » 14 Ιαν 2024, 21:36

pylothess έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:33
Τώρα η εξωκοινοβουλευτική αριστερά είναι πραγματικά ασήμαντη.
Η αντιπαράθεση και η κριτική θέσεων πρέπει να γίνεται όχι με κριτήριο αν αυτά τα κόμματα παίρνουν μεγάλο ποσοστό στις εκλογές αλλά σε αυτές καθαυτές τις θέσεις. Γιατί στις κάλπες μπορεί να πατώνουν όμως να κάνουν ζημιά στις συνειδήσεις του κόσμου με ηττοπάθεια, ενθουσιασμό, απογοήτευση κ.α. Κ'άνουν δηλαδή τη βρώμικη δουλειά τους χωρις να φαίνεται ως εκλογική δύναμη.
Καπιταλισμός ένα σύστημα που σαπίζει

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14733
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 14 Ιαν 2024, 21:37

ωραίος τύπος.τους φόρτωσε τον κασελάκη και τώρα πάει να τσιμπήσει όσους την κοπανάνε

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15574
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 14 Ιαν 2024, 21:39

πατησιωτης έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:26
Οργισμένος έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:32
E nai, δεν επεσε ηρωικα μαχομενος ως καταληψιας υπο τις δεξιες ερπυστριες οπως ο μεγας βουτηρομπεμπες του κωλου πλουσιοπαιδο τσιπρας γνωστος και ως ποκοπικος ο "ειλικρινης". Αυτος ο γελοιος ψευταρας που το μονο που καταφερε ως πθ ηταν να φεσωσει τη χωρα γυρω στα 150 δις με ενα αχρειαστο μνημονιο που προκληθηκε απο τις εντελως πανιβλακωδεις αποφασεις του ως π/θ. Ενας εντελως ηλιθιος αριστεριστης που τον ξεκωλιασανε στην ευρωπη τοσο πολυ που ξεκινησε τα ψυχοφαρμακα και τις ψυχοθεραπειες...
Δες όμως τι γράφει ο "έγκυρος" Καρακούσης του "έγκυρου" Βήματος : βρίσκει την ανάπτυξη κατά 2-2,5% ανεπαρκή και θα έλθει αυτός για να πετύχει πολύ μεγαλύτερους ρυθμούς. :D Και γιατί είναι ανεπαρκής;επειδή λέει ο Μητσοτάκης επαναπαύεται στους μηχανισμούς της αγοράς.Δηλαδή ο Τσίπρας θα πετύχει κανένα 5-6% ανάπτυξη με τι άλλο; με δαπάνες του κράτους.
Kαλα ο καρακουσης νομιζει οτι βρηκε το νεο Σημιτη στο προσωπο του τσιπρα αλλα βεβαια τα γραφει ολα αυτα προς ιδιον οφελος περιξ της καριερας του. Οπως ομως παντα λεω, η χωρα εχει δομικα προβληματα που ουτε ο κουλης εχει ακουμπησει. Νομοτελειακα με 5% και ανω εμπορικο ελλειμα επι του αεπ κατευθυνομαστε σε νεα πτωχευση πολυ πιο οδυνηρη μαλιστα. Κανενας δεν τολμα ουτε καν να μιλησει για υτα τα δομικα προβληματα, απολυτως κανενας. Μονο η τροικα ηταν ο τελευταιος επισημος παραγοντας που μιλησε γιαυτα τα διαρθρωτικα προβληματα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 14 Ιαν 2024, 21:40

pylothess έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:23
O Αλέξης Τσίπρας είναι αυτός που πήρε τον ΣΥΡΙΖΑ από το 3% και τον οδήγησε στην κυβέρνηση. Ο Τσίπρας έχει μια προϊστορία . Από δεκατρία χρονών ήταν οργανωμένος στην ΚΝΕ και συμμετείχε σε καταλήψεις.
Ο Κασσελάκης αντίθετα ξεφύτρωσε από το πουθενά. Για μάνατζερ ο Κασσελάκης είναι πολύ καλός το έχει. Προσωπικά , δεν έχω κάποια εμπάθεια με το άτομα. Θα χαιρόμουν πολύ αν δούλευα σε κάποια επιχείρηση και τον είχα για HR manager .Ο άνθρωπος το έχει με τις επιχειρήσεις. Αλλά για αρχηγός κόμματος δεν νομίζω πως κάνει. Είναι showman.
Μολις είπες οτι δεν έχεις καθόλου ιδέα απο το πως δουλεύουν οι επιχειρησεις. :lol:

Αλλά ποίος ειμαι εγω να αμφιβάλλω οτι ενας τσαρλατάνος τυπου «κασσελάκης» δεν μπορει να βρει θαυμαστες.

[παρατήρησε προσεκτικά το πως διαβρωνει και διαλύεει το σρζ και φαντάσου εταιρεία με κλάδους ανα την υφήλιο να έχει τετοιον HR manager :D ]
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

pylothess
Δημοσιεύσεις: 6748
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 22:39
Phorum.gr user: pylothess

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pylothess » 14 Ιαν 2024, 21:41

Ληστοσυμμορίτης έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:36
pylothess έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:33
Τώρα η εξωκοινοβουλευτική αριστερά είναι πραγματικά ασήμαντη.
Η αντιπαράθεση και η κριτική θέσεων πρέπει να γίνεται όχι με κριτήριο αν αυτά τα κόμματα παίρνουν μεγάλο ποσοστό στις εκλογές αλλά σε αυτές καθαυτές τις θέσεις. Γιατί στις κάλπες μπορεί να πατώνουν όμως να κάνουν ζημιά στις συνειδήσεις του κόσμου με ηττοπάθεια, ενθουσιασμό, απογοήτευση κ.α. Κ'άνουν δηλαδή τη βρώμικη δουλειά τους χωρις να φαίνεται ως εκλογική δύναμη.
Όπως οι δήθεν ανεξάρτητοι αγανακτισμένοι.
Τώρα που έχουν πάει όλοι αυτοί οι αγανακτισμένοι;

pylothess
Δημοσιεύσεις: 6748
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 22:39
Phorum.gr user: pylothess

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pylothess » 14 Ιαν 2024, 21:42

Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:40
pylothess έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:23
O Αλέξης Τσίπρας είναι αυτός που πήρε τον ΣΥΡΙΖΑ από το 3% και τον οδήγησε στην κυβέρνηση. Ο Τσίπρας έχει μια προϊστορία . Από δεκατρία χρονών ήταν οργανωμένος στην ΚΝΕ και συμμετείχε σε καταλήψεις.
Ο Κασσελάκης αντίθετα ξεφύτρωσε από το πουθενά. Για μάνατζερ ο Κασσελάκης είναι πολύ καλός το έχει. Προσωπικά , δεν έχω κάποια εμπάθεια με το άτομα. Θα χαιρόμουν πολύ αν δούλευα σε κάποια επιχείρηση και τον είχα για HR manager .Ο άνθρωπος το έχει με τις επιχειρήσεις. Αλλά για αρχηγός κόμματος δεν νομίζω πως κάνει. Είναι showman.
Μολις είπες οτι δεν έχεις καθόλου ιδέα απο το πως δουλεύουν οι επιχειρησεις. :lol:

Αλλά ποίος ειμαι εγω να αμφιβάλλω οτι ενας τσαρλατάνος τυπου «κασσελάκης» δεν μπορει να βρει θαυμαστες.

[παρατήρησε προσεκτικά το πως διαβρωνει και διαλύεει το σρζ και φαντάσου εταιρεία με κλάδους ανα την υφήλιο να έχει τετοιον HR manager :D ]
Μα καλά αυτός δεν διοικούσε τις οικογενειακές του επιχειρήσεις;
Δεν είχε δουλέψει και στο γραφείο του Μπάιντεν;

Άβαταρ μέλους
Ληστοσυμμορίτης
Δημοσιεύσεις: 4309
Εγγραφή: 17 Σεπ 2023, 17:16

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ληστοσυμμορίτης » 14 Ιαν 2024, 21:44

Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:40
pylothess έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:23
O Αλέξης Τσίπρας είναι αυτός που πήρε τον ΣΥΡΙΖΑ από το 3% και τον οδήγησε στην κυβέρνηση. Ο Τσίπρας έχει μια προϊστορία . Από δεκατρία χρονών ήταν οργανωμένος στην ΚΝΕ και συμμετείχε σε καταλήψεις.
Ο Κασσελάκης αντίθετα ξεφύτρωσε από το πουθενά. Για μάνατζερ ο Κασσελάκης είναι πολύ καλός το έχει. Προσωπικά , δεν έχω κάποια εμπάθεια με το άτομα. Θα χαιρόμουν πολύ αν δούλευα σε κάποια επιχείρηση και τον είχα για HR manager .Ο άνθρωπος το έχει με τις επιχειρήσεις. Αλλά για αρχηγός κόμματος δεν νομίζω πως κάνει. Είναι showman.
Μολις είπες οτι δεν έχεις καθόλου ιδέα απο το πως δουλεύουν οι επιχειρησεις. :lol:

Αλλά ποίος ειμαι εγω να αμφιβάλλω οτι ενας τσαρλατάνος τυπου «κασσελάκης» δεν μπορει να βρει θαυμαστες.

[παρατήρησε προσεκτικά το πως διαβρωνει και διαλύεει το σρζ και φαντάσου εταιρεία με κλάδους ανα την υφήλιο να έχει τετοιον HR manager :D ]
Η ενρον κάπως έτσι δε δούλευε;
Καπιταλισμός ένα σύστημα που σαπίζει

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12559
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 14 Ιαν 2024, 21:44

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:22
Libre arbitre έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:19
Αν επιστρέψει ο Τσίπρας ξανά, τετραπλό σκορ θα έχει η Ν.Δ. Τώρα είμαστε τριπλ σκορ.
μην είσαι τόσο σίγουρος γι'αυτό
Δεν είμαι τόσο σίγουρος. είμαι πολύ σίγουρος.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 14 Ιαν 2024, 21:47

pylothess έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:42
Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:40
pylothess έγραψε:
14 Ιαν 2024, 20:23
O Αλέξης Τσίπρας είναι αυτός που πήρε τον ΣΥΡΙΖΑ από το 3% και τον οδήγησε στην κυβέρνηση. Ο Τσίπρας έχει μια προϊστορία . Από δεκατρία χρονών ήταν οργανωμένος στην ΚΝΕ και συμμετείχε σε καταλήψεις.
Ο Κασσελάκης αντίθετα ξεφύτρωσε από το πουθενά. Για μάνατζερ ο Κασσελάκης είναι πολύ καλός το έχει. Προσωπικά , δεν έχω κάποια εμπάθεια με το άτομα. Θα χαιρόμουν πολύ αν δούλευα σε κάποια επιχείρηση και τον είχα για HR manager .Ο άνθρωπος το έχει με τις επιχειρήσεις. Αλλά για αρχηγός κόμματος δεν νομίζω πως κάνει. Είναι showman.
Μολις είπες οτι δεν έχεις καθόλου ιδέα απο το πως δουλεύουν οι επιχειρησεις. :lol:

Αλλά ποίος ειμαι εγω να αμφιβάλλω οτι ενας τσαρλατάνος τυπου «κασσελάκης» δεν μπορει να βρει θαυμαστες.

[παρατήρησε προσεκτικά το πως διαβρωνει και διαλύεει το σρζ και φαντάσου εταιρεία με κλάδους ανα την υφήλιο να έχει τετοιον HR manager :D ]
Μα καλά αυτός δεν διοικούσε τις οικογενειακές του επιχειρήσεις; Ναι. Επικεφαλής στο τηλεφωνικό κέντρο. Κανόνιζε τα μπαρακια για το βραδυ Οταν δεν κατηύθηνε τα εισερχόμενα τηλεφωνήματα. :lol:
Δεν είχε δουλέψει και στο γραφείο του Μπάιντεν; Βεβαίως. Κουβαλούσε τους καφέδες αλλά νομιζε οτι θα τον κάνουν Κυβερνητη στην Καλιφόρνια.
:D:lol:
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Dr Socrates
Δημοσιεύσεις: 1623
Εγγραφή: 25 Μαρ 2022, 23:16

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dr Socrates » 14 Ιαν 2024, 21:49

Μάτι - πρώην αρχηγός Πυροσβεστικής: "Γνωρίζαμε για νεκρούς πριν τη συνέντευξη Τσίπρα"
Με την παραδοχή ότι είχε γίνει γνωστή η ύπαρξη νεκρών στο Μάτι πριν δοθεί η συνέντευξη Τύπου παρουσία του τότε πρωθυπουργού Αλέξη Τσίπρα έκλεισε την απολογία του ο πρώην αρχηγός της πυροσβεστικής Σωτήρης Τερζούδης.
Πηγη https://www.capital.gr/epikairotita/376 ... xi-tsipra/

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Ο Τσίπρας επιστρέφει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 14 Ιαν 2024, 21:51

Libre arbitre έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:44
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:22
Libre arbitre έγραψε:
14 Ιαν 2024, 21:19
Αν επιστρέψει ο Τσίπρας ξανά, τετραπλό σκορ θα έχει η Ν.Δ. Τώρα είμαστε τριπλ σκορ.
μην είσαι τόσο σίγουρος γι'αυτό
Δεν είμαι τόσο σίγουρος. είμαι πολύ σίγουρος.
Σιγουρα. Θα ξαναγυρίσει να ξαναφέρει την πελατεία στο μαγαζί. :D
Εικόνα
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών