Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10233
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 10 Απρ 2024, 16:01

Golden Age έγραψε:
10 Απρ 2024, 15:04
Chilloutbuddy έγραψε:
10 Απρ 2024, 14:55
Το πρόβλημα με τα τζαμιά στην Ευρώπη δεν είναι η θρησκεία, οι μουσουλμάνοι ή η λαθραίοι μετανάστες, είναι ότι έστειλαν τζιχαντιστές μουλάδες από την Τουρκία να διδάξουν και κατέληξαν να βγουν από κάτι Βέλγια και Γαλλίες οι μισοί τρομοκράτες του ISIS. Θέλει προσοχή, όποιος διδάσκει εκεί μέσα πρέπει να ελέγχεται.
Κάποιοι λένε ότι το νόμιμο τζαμί της Αθήνας το έχουν δώσει στη Μουσουλμανική Αδελφότητα

Σαυτό το βίντεο που έβαλες τα λέει όλα ωραία, μην αγχώνεστε, δεν είμαστε τέτοιοι εμείς, αυτοί είναι αίρεση κλπ

Εδώ όμως στο τελευταίο του βίντεο ξεκαθαρίζει στις αδελφές του μουσουλμάνες της Ελλάδας πώς οτιδήποτε τελειώνει σε -ισμός (και δίνει τα παραδείγματα "φεμινισμός", "προοδευτισμός" κλπ) δεν έχει καμμία απολύτως θέση στο Ισλάμ, και αν θες να είσαι μουσουλμάνα να βάλεις τη μαντήλα σου και να τα ξεχάσεις αυτά. Επίσης λέει ότι αν δεν τα καταλαβαίνεις αυτά τα βασικά τουλάχιστον να μη μιλάς και να μην εκφέρεις άποψη για θέματα που δεν καταλαβαίνεις :lol:



Να σου πώ την αλήθεια θα είχε την πλάκα του να πέσει μια καλή σαρία κάπου στη βόρεια ευρώπη, πες Αγγλία για παράδειγμα, θα χεζόμουνα στο γέλιο :lol:
Μπούρκα και πούτσα μέχρι να καταλάβουνε
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38051
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 10 Απρ 2024, 16:09

Chilloutbuddy έγραψε:
10 Απρ 2024, 15:15
Golden Age έγραψε:
10 Απρ 2024, 15:04
Κάποιοι λένε ότι το νόμιμο τζαμί της Αθήνας το έχουν δώσει στη Μουσουλμανική Αδελφότητα
Δεν ξέρω τι παίζει στην Ελλάδα, αλλά στην Ευρώπη ναι. Ειδικά κάτι Αγγλίες, Σκωτίες, Βέλγιο, Σουηδία κλπ έχουν χάσει το παιχνίδι εντελώς, οι ισλαμιστές είναι λίγοι αλλά κάνουν ό,τι γουστάρουν γιατί τους φοβάται η αστυνομία και τους στηρίζει με τα χίλια η νεοηλίθια αριστερά και οι ακαδημαϊκοί, βρήκαν και τη δικαιολογία του Ισραήλ και έχουν ξεφύγει εντελώς. Θα μου πεις άλλο η Ελλάδα, δεν ξέρω θα δείξει, μπορεί να είμαστε κι εμείς τόσο μαλάκες τελικά.
Ναι, εμείς απλά είμαστε τυχεροί μαλάκες, μέχρι στιγμής τουλάχιστον.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4588
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 10 Απρ 2024, 16:14

Maspoli έγραψε:
10 Απρ 2024, 14:02
adon99 έγραψε:
10 Απρ 2024, 13:57
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Απρ 2024, 13:39
Καλώς. Γιατί στη Γερμανία πχ δεν υπάρχουν ορθόδοξες εκκλησίες για τους Έλληνες μετανάστες;
Η Γερμανια που κολλαει στοκε?
Ειναι μουσουλμανικη χωρα?


Πες μας ποσες Εκκλησιες εχει στην Αγκυρα στην Σμυρνη και στο κουβειτ
Σε σχέση με το πλήθος των ελληνορθοδόξων εκεί, μάλλον πολλές συγκριτικά με το πλήθος των μουσουλμάνων εδώ

Μονο στη Θράκη λειτουργούν 320 τζαμιά συμφωνα με το υπουργειο εξωτερικων

Πες μας τωρα ποσες Εκκλησιες ορθοδοξες λειτουργουν στην τουρκια

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11357
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 10 Απρ 2024, 16:21

πατησιωτης έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:00
Στρακαστρουκας έγραψε:
10 Απρ 2024, 15:49
Φυσικα το "δικαιο της κατακτησης" οπως και το "δικαιο της γενοκτονιας" εχει δικαιωμα να το κανει μονο το Ισραηλ, συμφωνα με τους Ισραηλολαγνους του φορουμ. Αν πεις κατι αντιστοιχο πχ για τον Σανταμ που εισεβαλλε στο Κουβειτ(που ηταν κομματι του Ιρακ μεχρι που οι Βρετανοι αποικιοκρατες το δημιουργησαν)εκει θα αρχιζουν να σκουζουν για τους διεθνεις νομους και το τι λεει ο ΟΗΕ
Το δίκαιο της κατάκτησης το έχει όποιος ΜΠΟΡΕΙ να κατακτήσει.Κατά τα λοιπά και το Ιράκ και το Κουβέιτ τα δημιούργησαν οι Βρεταννοί.Πριν ήταν εκεί Οθωμανική αυτοκρατορία.
Μπερδευεις το "δικαιο της κατακτησης" με την διπλωματικη αναγνωριση της κατακτησης. Το πρωτο το εχει κανει το Ισραηλ απο το 1967. Οπως και οι Τουρκοι "κατεκτησαν" την μιση Κυπρο το 1974. Για το δευτερο ερχεται ο ΟΗΕ και σου λεει οτι αυτες οι "κατακτησεις" ειναι παρανομες και δεν αναγνωριζονται. Πρωτα πεισε τον ΟΗΕ και μετα τους Αραβες για την αναγνωριση των "κατακτησεων" και μετα βρες τι θα κανεις με τους Αραβες που θα εχεις "κατακτησει".
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 10 Απρ 2024, 16:24

Chilloutbuddy έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:01
Golden Age έγραψε:
10 Απρ 2024, 15:04
Chilloutbuddy έγραψε:
10 Απρ 2024, 14:55
Το πρόβλημα με τα τζαμιά στην Ευρώπη δεν είναι η θρησκεία, οι μουσουλμάνοι ή η λαθραίοι μετανάστες, είναι ότι έστειλαν τζιχαντιστές μουλάδες από την Τουρκία να διδάξουν και κατέληξαν να βγουν από κάτι Βέλγια και Γαλλίες οι μισοί τρομοκράτες του ISIS. Θέλει προσοχή, όποιος διδάσκει εκεί μέσα πρέπει να ελέγχεται.
Κάποιοι λένε ότι το νόμιμο τζαμί της Αθήνας το έχουν δώσει στη Μουσουλμανική Αδελφότητα

Σαυτό το βίντεο που έβαλες τα λέει όλα ωραία, μην αγχώνεστε, δεν είμαστε τέτοιοι εμείς, αυτοί είναι αίρεση κλπ

Εδώ όμως στο τελευταίο του βίντεο ξεκαθαρίζει στις αδελφές του μουσουλμάνες της Ελλάδας πώς οτιδήποτε τελειώνει σε -ισμός (και δίνει τα παραδείγματα "φεμινισμός", "προοδευτισμός" κλπ) δεν έχει καμμία απολύτως θέση στο Ισλάμ, και αν θες να είσαι μουσουλμάνα να βάλεις τη μαντήλα σου και να τα ξεχάσεις αυτά. Επίσης λέει ότι αν δεν τα καταλαβαίνεις αυτά τα βασικά τουλάχιστον να μη μιλάς και να μην εκφέρεις άποψη για θέματα που δεν καταλαβαίνεις :lol:



Να σου πώ την αλήθεια θα είχε την πλάκα του να πέσει μια καλή σαρία κάπου στη βόρεια ευρώπη, πες Αγγλία για παράδειγμα, θα χεζόμουνα στο γέλιο :lol:
Μπούρκα και πούτσα μέχρι να καταλάβουνε
Στην Αυστραλία δεν έχει τζαμιά;
sys3x έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:09
Chilloutbuddy έγραψε:
10 Απρ 2024, 15:15
Golden Age έγραψε:
10 Απρ 2024, 15:04
Κάποιοι λένε ότι το νόμιμο τζαμί της Αθήνας το έχουν δώσει στη Μουσουλμανική Αδελφότητα
Δεν ξέρω τι παίζει στην Ελλάδα, αλλά στην Ευρώπη ναι. Ειδικά κάτι Αγγλίες, Σκωτίες, Βέλγιο, Σουηδία κλπ έχουν χάσει το παιχνίδι εντελώς, οι ισλαμιστές είναι λίγοι αλλά κάνουν ό,τι γουστάρουν γιατί τους φοβάται η αστυνομία και τους στηρίζει με τα χίλια η νεοηλίθια αριστερά και οι ακαδημαϊκοί, βρήκαν και τη δικαιολογία του Ισραήλ και έχουν ξεφύγει εντελώς. Θα μου πεις άλλο η Ελλάδα, δεν ξέρω θα δείξει, μπορεί να είμαστε κι εμείς τόσο μαλάκες τελικά.
Ναι, εμείς απλά είμαστε τυχεροί μαλάκες, μέχρι στιγμής τουλάχιστον.
Ελαφρύ να είναι το χώμα που σκεπάζει τον Νικηφόρο Φωκά!
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23757
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 10 Απρ 2024, 16:48

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Απρ 2024, 13:39
Καλώς. Γιατί στη Γερμανία πχ δεν υπάρχουν ορθόδοξες εκκλησίες για τους Έλληνες μετανάστες;
μεταναστες ... οχι λαθρομεταναστες
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10233
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 10 Απρ 2024, 16:51

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:24
Στην Αυστραλία δεν έχει τζαμιά;
κάπου θα'χει φαντάζομαι, δεν ξέρω
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35138
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 10 Απρ 2024, 16:54

Στρακαστρουκας έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:21
Το πρωτο το εχει κανει το Ισραηλ απο το 1967. Οπως και οι Τουρκοι "κατεκτησαν" την μιση Κυπρο το 1974. Για το δευτερο ερχεται ο ΟΗΕ και σου λεει οτι αυτες οι "κατακτησεις" ειναι παρανομες και δεν αναγνωριζονται.
Πάλι τα ίδια.Στο κομμάτι της Κύπρου που κατέκτησαν οι Τούρκοι οι εκκλησίες είναι κλειστές.Στο κομμάτι της Δυτικής Όχθης που κατέκτησε το Ισραήλ όλα τα τζαμιά λειτουργούν όπως και στο ίδιο το Ισραήλ άλλωστε.
Και δεν είμαι εγώ το Ισραήλ για να σου πω τι θα κάνει.Εάν ήμουν εγώ θα είχαν μείνει στις κατακτήσεις μου τόσοι Άραβες όσοι Έλληνες στη Βόρειο Κύπρο.
Τα έχουμε πει πολλές φορές αλλού.

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11357
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 10 Απρ 2024, 17:12

πατησιωτης έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:54
Στρακαστρουκας έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:21
Το πρωτο το εχει κανει το Ισραηλ απο το 1967. Οπως και οι Τουρκοι "κατεκτησαν" την μιση Κυπρο το 1974. Για το δευτερο ερχεται ο ΟΗΕ και σου λεει οτι αυτες οι "κατακτησεις" ειναι παρανομες και δεν αναγνωριζονται.
Πάλι τα ίδια.Στο κομμάτι της Κύπρου που κατέκτησαν οι Τούρκοι οι εκκλησίες είναι κλειστές.Στο κομμάτι της Δυτικής Όχθης που κατέκτησε το Ισραήλ όλα τα τζαμιά λειτουργούν όπως και στο ίδιο το Ισραήλ άλλωστε.
Και δεν είμαι εγώ το Ισραήλ για να σου πω τι θα κάνει.Εάν ήμουν εγώ θα είχαν μείνει στις κατακτήσεις μου τόσοι Άραβες όσοι Έλληνες στη Βόρειο Κύπρο.
Τα έχουμε πει πολλές φορές αλλού.
Στην Κυπρο υπηρχε μειονοτητα του 20% απο Τουρκοκυπριους. Οταν εγινε η εισβολη στην Κυπρο υπηρξαν αμοιβαιες ομωτητες και οπως φυγαν οι Ελληνοκυπριοι απο το βορειο κομματι ετσι και οι Τουρκοκυπριοι απο το νοτιο κομματι. Στο σχολειο φυσικα αυτα δεν μας τα μαθαιναν και παιρνουσαν την αποψη οτι η Κυπρος ηταν 100% Ελληνικη και οι Τουρκοι κλεψανε το 40%. Καμια σχεση με αυτο που συμβαινει με την Δυτικη Οχθη και την Γαζα που οταν την κατελαβαν οι εβραιοι δεν υπηρχε ουτε ενας εβραιος και τωρα εχουν παει 400.000 εβραιοι απο ολο τον κοσμο, οπλισμενοι, που οποτε γουσταρουνε δολοφονουνε Αραβες και κλεβουν την Γη τους.

Το καθεστως που υπαρχει στην Δυτικη Οχθη ειναι απο τα πλεον ειδεχθη στον κοσμο. Χειροτερο απο απαρτχαιντ γιατι τουλαχιστο στο απαρτχαιντ ο μαυρος δεν ειχε πολιτικες ελευθεριες αλλα ειχε φυσικη ελευθερια, μπορουσε να ταξιδεψει μεσα στην Νοτια Αφρικη. Στην Δυτικη Οχθη εχεις φανταρους που θα σε σκοτωσουν αν κανεις κανα λαθος βημα. Την μια μας λετε οτι το Ισραηλ ειναι μια οαση ελευθεριας την αλλη εκδηλωνετε τον θαυμασμο σας για ολα τα εγκληματα πολεμου που κανουν οι Ισραηλινοι
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23757
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 10 Απρ 2024, 17:21

Στρακαστρουκας έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:12
πατησιωτης έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:54
Στρακαστρουκας έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:21
Το πρωτο το εχει κανει το Ισραηλ απο το 1967. Οπως και οι Τουρκοι "κατεκτησαν" την μιση Κυπρο το 1974. Για το δευτερο ερχεται ο ΟΗΕ και σου λεει οτι αυτες οι "κατακτησεις" ειναι παρανομες και δεν αναγνωριζονται.
Πάλι τα ίδια.Στο κομμάτι της Κύπρου που κατέκτησαν οι Τούρκοι οι εκκλησίες είναι κλειστές.Στο κομμάτι της Δυτικής Όχθης που κατέκτησε το Ισραήλ όλα τα τζαμιά λειτουργούν όπως και στο ίδιο το Ισραήλ άλλωστε.
Και δεν είμαι εγώ το Ισραήλ για να σου πω τι θα κάνει.Εάν ήμουν εγώ θα είχαν μείνει στις κατακτήσεις μου τόσοι Άραβες όσοι Έλληνες στη Βόρειο Κύπρο.
Τα έχουμε πει πολλές φορές αλλού.
Στην Κυπρο υπηρχε μειονοτητα του 20% απο Τουρκοκυπριους. Οταν εγινε η εισβολη στην Κυπρο υπηρξαν αμοιβαιες ομωτητες και οπως φυγαν οι Ελληνοκυπριοι απο το βορειο κομματι ετσι και οι Τουρκοκυπριοι απο το νοτιο κομματι. Στο σχολειο φυσικα αυτα δεν μας τα μαθαιναν και παιρνουσαν την αποψη οτι η Κυπρος ηταν 100% Ελληνικη και οι Τουρκοι κλεψανε το 40%. Καμια σχεση με αυτο που συμβαινει με την Δυτικη Οχθη και την Γαζα που οταν την κατελαβαν οι εβραιοι δεν υπηρχε ουτε ενας εβραιος και τωρα εχουν παει 400.000 εβραιοι απο ολο τον κοσμο, οπλισμενοι, που οποτε γουσταρουνε δολοφονουνε Αραβες και κλεβουν την Γη τους.

Το καθεστως που υπαρχει στην Δυτικη Οχθη ειναι απο τα πλεον ειδεχθη στον κοσμο. Χειροτερο απο απαρτχαιντ γιατι τουλαχιστο στο απαρτχαιντ ο μαυρος δεν ειχε πολιτικες ελευθεριες αλλα ειχε φυσικη ελευθερια, μπορουσε να ταξιδεψει μεσα στην Νοτια Αφρικη. Στην Δυτικη Οχθη εχεις φανταρους που θα σε σκοτωσουν αν κανεις κανα λαθος βημα. Την μια μας λετε οτι το Ισραηλ ειναι μια οαση ελευθεριας την αλλη εκδηλωνετε τον θαυμασμο σας για ολα τα εγκληματα πολεμου που κανουν οι Ισραηλινοι

κατι τους χρειαστηκαμε τους κατσικογαμηδες ... οχι τζαμι αλλα κλωτσια και στο αεροπλανο πακετα στη χωρα τους
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11357
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 10 Απρ 2024, 17:22

nostromos έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:21

κατι τους χρειαστηκαμε τους κατσικογαμηδες ... οχι τζαμι αλλα κλωτσια και στο αεροπλανο πακετα στη χωρα τους
Καντο
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 10 Απρ 2024, 17:23

Golden Age έγραψε:
10 Απρ 2024, 13:48
Maspoli έγραψε:
10 Απρ 2024, 13:47
Golden Age έγραψε:
10 Απρ 2024, 13:46


Η λειτουργία των τζαμιών θα λειτουργήσει θελκτικά για να έρθουν κι άλλοι.
Να ζητήσουμε να κλείσουν οι ορθόδοξοι ναοί στη Γερμανία για να περιοριστεί το brain drain;
Δεν υπάρχουν στη Γερμανία μαζικά προβλήματα απο τους Έλληνες μετανάστες.
:+1::goodpost::bravo:

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 10 Απρ 2024, 17:23

nostromos έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:21
Στρακαστρουκας έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:12
πατησιωτης έγραψε:
10 Απρ 2024, 16:54


Πάλι τα ίδια.Στο κομμάτι της Κύπρου που κατέκτησαν οι Τούρκοι οι εκκλησίες είναι κλειστές.Στο κομμάτι της Δυτικής Όχθης που κατέκτησε το Ισραήλ όλα τα τζαμιά λειτουργούν όπως και στο ίδιο το Ισραήλ άλλωστε.
Και δεν είμαι εγώ το Ισραήλ για να σου πω τι θα κάνει.Εάν ήμουν εγώ θα είχαν μείνει στις κατακτήσεις μου τόσοι Άραβες όσοι Έλληνες στη Βόρειο Κύπρο.
Τα έχουμε πει πολλές φορές αλλού.
Στην Κυπρο υπηρχε μειονοτητα του 20% απο Τουρκοκυπριους. Οταν εγινε η εισβολη στην Κυπρο υπηρξαν αμοιβαιες ομωτητες και οπως φυγαν οι Ελληνοκυπριοι απο το βορειο κομματι ετσι και οι Τουρκοκυπριοι απο το νοτιο κομματι. Στο σχολειο φυσικα αυτα δεν μας τα μαθαιναν και παιρνουσαν την αποψη οτι η Κυπρος ηταν 100% Ελληνικη και οι Τουρκοι κλεψανε το 40%. Καμια σχεση με αυτο που συμβαινει με την Δυτικη Οχθη και την Γαζα που οταν την κατελαβαν οι εβραιοι δεν υπηρχε ουτε ενας εβραιος και τωρα εχουν παει 400.000 εβραιοι απο ολο τον κοσμο, οπλισμενοι, που οποτε γουσταρουνε δολοφονουνε Αραβες και κλεβουν την Γη τους.

Το καθεστως που υπαρχει στην Δυτικη Οχθη ειναι απο τα πλεον ειδεχθη στον κοσμο. Χειροτερο απο απαρτχαιντ γιατι τουλαχιστο στο απαρτχαιντ ο μαυρος δεν ειχε πολιτικες ελευθεριες αλλα ειχε φυσικη ελευθερια, μπορουσε να ταξιδεψει μεσα στην Νοτια Αφρικη. Στην Δυτικη Οχθη εχεις φανταρους που θα σε σκοτωσουν αν κανεις κανα λαθος βημα. Την μια μας λετε οτι το Ισραηλ ειναι μια οαση ελευθεριας την αλλη εκδηλωνετε τον θαυμασμο σας για ολα τα εγκληματα πολεμου που κανουν οι Ισραηλινοι

κατι τους χρειαστηκαμε τους κατσικογαμηδες ... οχι τζαμι αλλα κλωτσια και στο αεροπλανο πακετα στη χωρα τους
Ακριβώς αυτό!

Αλλά ποιός θα την δώσει την κλωτσιά; Εδώ μόνο αγάπη και προδέρμ!

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23757
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 10 Απρ 2024, 17:24

Στρακαστρουκας έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:22
nostromos έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:21

κατι τους χρειαστηκαμε τους κατσικογαμηδες ... οχι τζαμι αλλα κλωτσια και στο αεροπλανο πακετα στη χωρα τους
Καντο
θα το κανω μεσα απο την ψηφο μου ... μην στεναχωριεσαι ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Saturn
Δημοσιεύσεις: 7182
Εγγραφή: 21 Ιουν 2023, 08:35
Phorum.gr user: Saturn

Re: Τα τουρκικά τζαμιά επιστρέφουν σταδιακά ξανά προς λειτουργία για τους Μουσουλμάνους λαθρομετανάστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saturn » 10 Απρ 2024, 17:40

Φινίτο

Αντικατάσταση πληθυσμού και θεσμοθετημένη προαγωγή του ισλαμ στην χώρα μέσω τζαμιών

Και επισήμως μειονότητα στην χώρα μας σε λίγο καιρό

Τζάμπα σκοτώθηκαν οι πρόγονοί μας για να διώξουν την τούρκικη λαίλαπα


(δεν έχω διαβάσει το νήμα)
Frappezitis έγραψε:
09 Δεκ 2023, 08:03
Το ότι δεν φορέσαμε μαντήλα στην Σακελλαροπούλου, το λες και διπλωματική επιτυχία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών