Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19345
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 21 Απρ 2024, 07:57

Beria έγραψε:
20 Απρ 2024, 16:22
Scouser έγραψε:
20 Απρ 2024, 15:56
Βίνγκιλοτ έγραψε:
20 Απρ 2024, 15:39


Μια διαμαρτυρία είναι πολιτική πράξη όχι δημοσκόπηση.
Επί της αρχής δεν διαφωνώ. Δημοκρατία έχουμε, ο καθένας έχει το δικαίωμα να λέει ελεύθερα τη γνώμη του και να διαμαρτύρεται. Εσύ το αναγνωρίζεις αυτό το δικαίωμα, ή γίνεται δεκτό μόνο αν ο άλλος έχει τις ''σωστές'' απόψεις;
Συμφωνώ απολύτως. Η απόπειρα λογοκρισίας του Κυμπουροπουλου επειδή έχει άλλη θέση από τους διαφωνούντες είναι απαράδεκτη.
Όλοι έχουν δικαίωμα στην άποψη τους και κανείς δεν έχει δικαίωμα να τη φιμωνει. Ούτε οι αριστεροί λογοκριτές, ούτε κανείς. Ούτε παπάδες, ούτε πατριώτες, ούτε προοδευτικοί

Ας το θυμόμαστε όμως κάθε φορά αυτό. Ακόμα και όταν θίγουν τη σημαία, τον Στάλιν, τον Χριστό ή τον Βελουχιώτη
Όσοι μιλούν και αγωνίζονται για ελευθερία της έκφρασης και των ιδεών, μιλούν και αγωνίζονται για την ελευθερία της έκφρασης των ΔΙΚΏΝ ΤΟΥΣ απόψεων και ιδεών.

Άβαταρ μέλους
decadent
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: 28 Μαρ 2023, 12:57

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από decadent » 21 Απρ 2024, 08:39

Πτολεμαίος έγραψε:
20 Απρ 2024, 22:04
decadent έγραψε:
20 Απρ 2024, 19:51
Πτολεμαίος έγραψε:
20 Απρ 2024, 17:07

Όλη η ιδεολογία της αριστεράς σε ένα ποστ.
Δεν έχεις την εγκεφαλική ισχύ να κατανοήσεις τι διαβάζεις το έχουμε ξαναπεί.
Οχι διονυσακη μου, μόνος σου τα λες, δεν τα λέμε.
Να μάθεις τι θα πει δημοκρατία. Βέβαια, σαν αριστερός που είσαι είναι πιο εύκολο να κατασκευάσεις υπεραγωγό παρα να το κατανοήσεις.
Αφού δεν στην μάθανε οι πρόγονοι μου στο Γράμμο, θα σου εξηγήσω ότι δημοκρατία είναι να διαμαρτυρεσαι στις κάλπες και όχι να μπουκάρεις σαν αλαλαζοντας μογγολος.
Δημοκρατία είναι να σέβεσαι την ψήφο του συμπολίτη σου και όχι να τον αποκαλεις ηλιθιο επειδή δεν ψήφισε αυτό που θέλεις εσύ.
Ειδεμη η βόρεια Κορέα ξέρεις που είναι και μπορείς άνετα να πας να ζήσεις το όνειρο σου εκεί.
Το ότι "δεν τον έσπασαν στο ξύλο" δεν είναι επιχείρημα. Μπράβο ρε αλάνια. Τρομερή αυτοσυγκράτηση, συγχαρητηρια. Περάστε από Μοναστηράκι αύριο να σας παρασημοφορησω.

Εσείς μπορείτε να χρησιμοποιειτε δύο μέτρα και δύο σταθμά όσες φορές θέλετε αλλά αν νομίζετε ότι αυτό δεν είναι παρατηρήσιμο από άλλους τοτε think twice.

Κοινώς διονυσακη μου, άσε το υφακι διανοούμενου, μπορεί να πιάνει στην υπογα με τα τριχωτά κοριτσάκια (αυτά που "κάνουν ότι θέλουν με το σώμα τους" προκαλώντας αηδία στα χομο σάπιενς) αλλά εδώ είναι πραγματικός κόσμος.
Λυπηρό το παραλήρημα σου, ο Διονυσάκης ποιος είναι;

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13618
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 21 Απρ 2024, 08:48

Γάταρος έγραψε:
21 Απρ 2024, 02:25
Ναύτης έγραψε:
21 Απρ 2024, 00:24
Γάταρος έγραψε:
20 Απρ 2024, 23:28

Δηλαδή για τα εγκλήματα όλων των άλλων θα είμαστε στο 1944 αλλά για τα εγκλήματα των κομμουνιστών θα είμαστε στο 2024; Δεν πάει έτσι.
Ρε παιδί μου, ούτε κοκκαλάκι δεν έχει απομείνει απ' τους κομμουνιστές που πολέμησαν στον εμφύλιο. Θες να πούμε ότι διαπράχθηκαν εγκλήματα απ' τους κομμουνιστές κατά τη διάρκεια του εμφυλίου; Συμφωνώ, αν και έχω τη γνώμη ότι όλες οι πλευρές διέπραξαν εγκλήματα.
Αυτό πώς ισοφαρίζει τους μαχαιροβγάλτες της ΧΑ, είναι κάποια συνάρτηση του τύπου: "σφάζανε οι κομμουνιστές στον εμφύλιο, σφάζανε οι χρυσαυγίτες πριν από λίγα χρόνια, είμαστε πάτσι, δεν τρέχει τίποτα", που λέτε οι νεοναζί μεταξύ σας, ανάμεσα σε άλλες μαλακίες, για να περνά η ώρα μέχρι να αποφυλακιστεί ο ποινικός;
Και κυρίως πώς κολλάει με το θέμα που κουβεντιάζουμε;
Φέρτε τον γκόλντεν πίσω.
Εσύ ανέφερες κάτι για μαχαιροβγάλτες, δηλαδή αναφορά άσχετη με το θέμα και σου εξηγώ ότι οι κομμουνιστές δεν δικαιούνται να μιλούν για μαχαιροβγάλτες.
Επειδή η απογευματινή βάρδια της κομαντατούρ άρχισε τις οιμωγές "ωϊμέ, αφήνουν τους αριστερούς να φωνάζουν ελεύθεροι, αλλά τους δικούς μας τους μαχαιροβγάλτες τους κλείσανε στο γκιστάνι, λυγμ-κλαψ".

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 21 Απρ 2024, 08:50

decadent έγραψε:
21 Απρ 2024, 08:39
Πτολεμαίος έγραψε:
20 Απρ 2024, 22:04
decadent έγραψε:
20 Απρ 2024, 19:51


Δεν έχεις την εγκεφαλική ισχύ να κατανοήσεις τι διαβάζεις το έχουμε ξαναπεί.
Οχι διονυσακη μου, μόνος σου τα λες, δεν τα λέμε.
Να μάθεις τι θα πει δημοκρατία. Βέβαια, σαν αριστερός που είσαι είναι πιο εύκολο να κατασκευάσεις υπεραγωγό παρα να το κατανοήσεις.
Αφού δεν στην μάθανε οι πρόγονοι μου στο Γράμμο, θα σου εξηγήσω ότι δημοκρατία είναι να διαμαρτυρεσαι στις κάλπες και όχι να μπουκάρεις σαν αλαλαζοντας μογγολος.
Δημοκρατία είναι να σέβεσαι την ψήφο του συμπολίτη σου και όχι να τον αποκαλεις ηλιθιο επειδή δεν ψήφισε αυτό που θέλεις εσύ.
Ειδεμη η βόρεια Κορέα ξέρεις που είναι και μπορείς άνετα να πας να ζήσεις το όνειρο σου εκεί.
Το ότι "δεν τον έσπασαν στο ξύλο" δεν είναι επιχείρημα. Μπράβο ρε αλάνια. Τρομερή αυτοσυγκράτηση, συγχαρητηρια. Περάστε από Μοναστηράκι αύριο να σας παρασημοφορησω.

Εσείς μπορείτε να χρησιμοποιειτε δύο μέτρα και δύο σταθμά όσες φορές θέλετε αλλά αν νομίζετε ότι αυτό δεν είναι παρατηρήσιμο από άλλους τοτε think twice.

Κοινώς διονυσακη μου, άσε το υφακι διανοούμενου, μπορεί να πιάνει στην υπογα με τα τριχωτά κοριτσάκια (αυτά που "κάνουν ότι θέλουν με το σώμα τους" προκαλώντας αηδία στα χομο σάπιενς) αλλά εδώ είναι πραγματικός κόσμος.
Λυπηρό το παραλήρημα σου, ο Διονυσάκης ποιος είναι;
Προφανώς και ακούγεται "λυπηρό" σε έναν αριστερό όταν του λένε να σέβεται τις δημοκρατικές διαδικασίες όπως επίσης και να μην θεωρεί μιάσματα αυτούς που δεν ψηφισαν αυτό που θα ήθελε ο εκάστοτε αριστερός.
Μη σου πω ότι είναι ακνευριστικο κιόλας.

Ο διονυσακης ήταν σε κάποιο φόρουμ (μπορεί και σ'αυτο, δεν θυμάμαι), πριν 15 περίπου χρόνια, ένα αριστερουλικο, μιας κάποιας νοητικής υστέρησης άτομο, που πάνω κάτω ειχε την ίδια έπαρση, υφακι και ρητορική με σένα.
Πιθανόν το ίδιο άτομο.

Με τις γειες σου.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4549
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: μόνος κι έρμος

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 21 Απρ 2024, 09:09

πχορουμ, 20 years later...

χουντικοί, νεοναζί, χρυσαυγίτες και λοιπές δεξιές δυνάμεις, ΠΑΛΙ μιλάνε για μαχαιροβγάλτες κομμουνιστές και τραμπούκους αριστερούς.


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 21 Απρ 2024, 09:11

Cecily Anne έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:39
Πώς βγαίνει το ποσοστό ρε παιδιά? Ανάλογα με το πόσα όργανα υπολειτουργούν πχ ανάλογα με το ποσοστό βλάβης σε ένα όργανο;
ανάλογα τις παθήσεις. έχει βγει ένα φεκ που τις αναφέρει. εν τω μεταξύ κλέβουν, ναι κλέβουν. για την πνευμονική υπέρταση έχω 20, για την καρδιακή ανεπάρκεια 15, αλλά το συνολο για το δημόσιο ειναι 32. γιατί ρε παιδιά λέω? γιατί έτσι το υπολογίζουμε λένε.
παίρνω τον γιατρό μου εν τω μεταξύ, γιατί δευτεροπαθής η π.υ.? γιατί πρωτοπαθής είναι αυτή που δεν ξέρουμε από που προέρχεται. ωραία και η δικιά μου από που προέρχεται? από το άσθμα. αφού το θεράπευσα το άσθμα και ούτε σπρέυ κάνω εδώ και 5 χρόνια, μόνο όταν έχω λοίμωξη. ε τότε από την αναιμία. ΠΟΙΑ αναιμία, αφού με την εμμηνόπαυση έχω 44 αιματοκρίτη εδώ και χρόνια, ενώ πριν είχα 26, αλλά δεν είχα π.υ. από όλα αυτά λέει ο προφέσορας δηλαδή παπάρια μάντολες. αν την έβαζαν πρωτοπαθή θα ήταν στο 40 τα κατο. αν έβαζα και το χαπ κανα 15, οπότε walking dead. είναι απατεώνες. τους λέω δεν θέλω επίδομα εργάζομαι βάλτε κάτι παραπάνω, όχι ελα σε τρεις μήνες επανεξέταση, λες και ω του θαυματος θα γίνω περδίκι. ειλικρινα, θέλουν κρεμάλα όλες οι κυβερνήσεις που βασανίζουν ανθρώπους πραγματικά ασθενείς. - εμένα χέστε με το χω δει τρελή από 0 ετών και κάνω πως δεν υπάρχει τίποτα.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 21 Απρ 2024, 09:13

Πλέριος έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:37
Naranjita έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:32
Πλέριος έγραψε:
20 Απρ 2024, 19:45
εγω ως ΑΜΕΑ δικαιουμαι να εκφερω γνωμη? σε θρεντ που αφορα εναν ΑΜΕΑ?
πόσο τα κατο αμεας είσαι? εγω 32 και δεν τα χω βάλει όλα, μόνο τα καρδιολογικά.
82%
ζήσε στο έπακρο όσο μπορείς και μην σε παίρνει από κάτω. είπαμε, φάλα νεκροθάφτη δεν θα πεθάνουμε ποτέ. :hebit::g094:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 21 Απρ 2024, 09:23

Πλέριος έγραψε:
20 Απρ 2024, 22:07


ας πουμε για αρχη οτι δεν θελουμε να μας τραβαει το κρατος για εξετασεις καθε δυο χρονια
μερικες ασθενειες δεν εχουν γιατρεια
και για όλα αυτά, φταινε τα λαμόγια που έδιναν επιδόματα σε δήθεν ασθενείς, όπως οι 700 τυφλοί της ζακύνθου.

ας ελπίσουμε ότι αυτό θα γίνεται ηλεκτρονικά και δεν θα χρειάζεται η παρουσία του ασθενούς στα κεπα.
όσο για τις εξετάσεις πρέπει να γίνονται τακτικά, για τον ασθενή τον ίδιο και για την πορεία της ασθένειας, αλλαγή φαρμάκων κτλ
δεν γίνεται να μην κάνουμε τσεκ απ μια με δυο φορές τον χρόνο, καμάρι μου πρέπει να ξέρουμε που βρισκόμαστε. :hebit:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29514
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 21 Απρ 2024, 17:38

Ναύτης έγραψε:
21 Απρ 2024, 00:24
Γάταρος έγραψε:
20 Απρ 2024, 23:28
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:57
Σκαντζάρισες τον γκόλντεν; Καλή βάρδια.
ΥΓ: 2024 έχουμε, το λέω για την περίπτωση που δεν έχετε ημερολόγιο στην κομαντατούρα.
Δηλαδή για τα εγκλήματα όλων των άλλων θα είμαστε στο 1944 αλλά για τα εγκλήματα των κομμουνιστών θα είμαστε στο 2024; Δεν πάει έτσι.
Ρε παιδί μου, ούτε κοκκαλάκι δεν έχει απομείνει απ' τους κομμουνιστές που πολέμησαν στον εμφύλιο. Θες να πούμε ότι διαπράχθηκαν εγκλήματα απ' τους κομμουνιστές κατά τη διάρκεια του εμφυλίου; Συμφωνώ, αν και έχω τη γνώμη ότι όλες οι πλευρές διέπραξαν εγκλήματα.
Αυτό πώς ισοφαρίζει τους μαχαιροβγάλτες της ΧΑ, είναι κάποια συνάρτηση του τύπου: "σφάζανε οι κομμουνιστές στον εμφύλιο, σφάζανε οι χρυσαυγίτες πριν από λίγα χρόνια, είμαστε πάτσι, δεν τρέχει τίποτα", που λέτε οι νεοναζί μεταξύ σας, ανάμεσα σε άλλες μαλακίες, για να περνά η ώρα μέχρι να αποφυλακιστεί ο ποινικός;
Και κυρίως πώς κολλάει με το θέμα που κουβεντιάζουμε;
Φέρτε τον γκόλντεν πίσω.
Και η 21η Απριλίου, στο απότερο παρελθόν έγινε, αλλά καταφέρεστε εναντίον της σαν να έγινε χθες.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23007
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 21 Απρ 2024, 17:47

Ούτε στα ΑΜΕΑ πολιτική κριτική, ούτε στις γυναίκες, γιατί ΑΜΕΑ είναι κι αυτές για κάθε χρώματος κορεκτιλες, θα ασχολούμαστε όλη μέρα με γατάκια και σκυλάκια να είμαστε ήσυχοι.

Citroenakias
Δημοσιεύσεις: 3016
Εγγραφή: 19 Δεκ 2020, 17:07
Phorum.gr user: Citroenakias

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Citroenakias » 21 Απρ 2024, 18:09

Σκατονουδιτης δεν είναι αυτός; Καλά του έκαναν
21 Μαρ 2020, 18:31
Albrecht έγραψε:
21 Μαρ 2020, 18:31
Πιστεύω σε ενα μηνα θα είμαστε κομπλέ. Θα μιλάμε για Κορωνοιο και θα χαζογελαμε.

Άβαταρ μέλους
decadent
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: 28 Μαρ 2023, 12:57

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από decadent » 21 Απρ 2024, 18:12

Πτολεμαίος έγραψε:
21 Απρ 2024, 08:50
Ο διονυσακης ήταν σε κάποιο φόρουμ (μπορεί και σ'αυτο, δεν θυμάμαι), πριν 15 περίπου χρόνια, ένα αριστερουλικο, μιας κάποιας νοητικής υστέρησης άτομο, που πάνω κάτω ειχε την ίδια έπαρση, υφακι και ρητορική με σένα.
Πιθανόν το ίδιο άτομο.

Με τις γειες σου.
Με τύπους σαν εσένα οι λέξεις χάνουν το νόημα τους.
Είχα μια αμφιβολία για το εύρος της ανεπάρκειας σου και μου την έλυσες με το ¨πιθανόν το ίδιο άτομο¨.
Έλα γεια τώρα και πολύ χρόνο έχασα.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 21 Απρ 2024, 18:19

decadent έγραψε:
21 Απρ 2024, 18:12
Πτολεμαίος έγραψε:
21 Απρ 2024, 08:50
Ο διονυσακης ήταν σε κάποιο φόρουμ (μπορεί και σ'αυτο, δεν θυμάμαι), πριν 15 περίπου χρόνια, ένα αριστερουλικο, μιας κάποιας νοητικής υστέρησης άτομο, που πάνω κάτω ειχε την ίδια έπαρση, υφακι και ρητορική με σένα.
Πιθανόν το ίδιο άτομο.

Με τις γειες σου.
Με τύπους σαν εσένα οι λέξεις χάνουν το νόημα τους.
Είχα μια αμφιβολία για το εύρος της ανεπάρκειας σου και μου την έλυσες με το ¨πιθανόν το ίδιο άτομο¨.
Έλα γεια τώρα και πολύ χρόνο έχασα.
Από τύπους σαν και μένα δεν είσαι άξιος ούτε μια τρίχα από τ'αρχιδια τους να χρησιμοποιήσεις για οδοντονημα διονυσακη.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13618
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 21 Απρ 2024, 20:27

Golden Age έγραψε:
21 Απρ 2024, 17:38
Ναύτης έγραψε:
21 Απρ 2024, 00:24
Γάταρος έγραψε:
20 Απρ 2024, 23:28

Δηλαδή για τα εγκλήματα όλων των άλλων θα είμαστε στο 1944 αλλά για τα εγκλήματα των κομμουνιστών θα είμαστε στο 2024; Δεν πάει έτσι.
Ρε παιδί μου, ούτε κοκκαλάκι δεν έχει απομείνει απ' τους κομμουνιστές που πολέμησαν στον εμφύλιο. Θες να πούμε ότι διαπράχθηκαν εγκλήματα απ' τους κομμουνιστές κατά τη διάρκεια του εμφυλίου; Συμφωνώ, αν και έχω τη γνώμη ότι όλες οι πλευρές διέπραξαν εγκλήματα.
Αυτό πώς ισοφαρίζει τους μαχαιροβγάλτες της ΧΑ, είναι κάποια συνάρτηση του τύπου: "σφάζανε οι κομμουνιστές στον εμφύλιο, σφάζανε οι χρυσαυγίτες πριν από λίγα χρόνια, είμαστε πάτσι, δεν τρέχει τίποτα", που λέτε οι νεοναζί μεταξύ σας, ανάμεσα σε άλλες μαλακίες, για να περνά η ώρα μέχρι να αποφυλακιστεί ο ποινικός;
Και κυρίως πώς κολλάει με το θέμα που κουβεντιάζουμε;
Φέρτε τον γκόλντεν πίσω.
Και η 21η Απριλίου, στο απότερο παρελθόν έγινε, αλλά καταφέρεστε εναντίον της σαν να έγινε χθες.
Αφού μας πρήζετε τον γκιώνη τα χουντοσπέρματα κάθε 21η Απριλίου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών