Οι Λιθουανοι δεν υποκυπτουν στις απαιτησεις της γραφειοκρατιας των Βρυξελλων και των ΜΚΟ στο μεταναστευτικο

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13460
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Οι Λιθουανοι δεν υποκυπτουν στις απαιτησεις της γραφειοκρατιας των Βρυξελλων και των ΜΚΟ στο μεταναστευτικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 05 Ιούλ 2022, 12:04

Aprilianos έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 10:18


ο Μητσοτακης βεβαια προτιμα το δρομο της Βιβιαν και του Μαυριδη
Ωραίο θηλυκό

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Οι Λιθουανοι δεν υποκυπτουν στις απαιτησεις της γραφειοκρατιας των Βρυξελλων και των ΜΚΟ στο μεταναστευτικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 05 Ιούλ 2022, 13:36

nyxtovios έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 12:04
Aprilianos έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 10:18


ο Μητσοτακης βεβαια προτιμα το δρομο της Βιβιαν και του Μαυριδη
Ωραίο θηλυκό
H βιβιαν να δεις

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Οι Λιθουανοι δεν υποκυπτουν στις απαιτησεις της γραφειοκρατιας των Βρυξελλων και των ΜΚΟ στο μεταναστευτικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 05 Ιούλ 2022, 13:40

Aprilianos έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 11:41
Chainis έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 11:37
Aprilianos έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 11:30

Απόδοση ασύλου σε ποσοστό 43%. Διατήρηση του δικαίου του εδάφους στην ιθαγένεια. Απαράδεκτα πράγματα
Το πιο απαράδεκτο είναι που φυλάει τα σύνορα να μην μπαίνουν συνέχεια καινούργιοι..
Ας φύγει το 57% κι οι άλλοι ας μείνουν, θα επιβιώσουμε.
Επίσης θυμήθηκες την απόδοση ασύλου σε μια εποχή που η ΕΕ έχει κλείσει παντού τα σύνορα για νέους μετανάστες.
Η Κύπρος για να φέρω ένα κοντινό παράδειγμα δίνει ποσοστό ασύλου 20%. Ποιος άραγε πάει λάθος; εξακολουθούν να μπαίνουν περισσότεροι από όσους φεύγουν. Ο εθνικιστικος χώρος προτείνει στους πολίτες την επαναφορά του δικαίου του αίματος στην ιθαγένεια. Εγώ θεωρώ ότι η πολυπολιτισμικοτητα απέτυχε. Δυστυχώς ο Μητσοτάκης επιμένει στα αποτυχημένα μοντέλα πολυπολιτισμικοτητας που κατέστρεψαν τη δυτική Ευρώπη
Ο Μητσοτάκης έκανε αυτό που ήταν καθήκον του, να σταματήσει την μαζική είσοδο.

Δεν ξέρω αν μπαίνουν περισσότεροι από όσους φεύγουν, από που έχεις στοιχεία;
Ξέρω όμως ότι γίνεται κάθε δυνατή προσπάθεια να μην μπαίνουν άλλοι και γι αυτό ουρλιάζουν οι ΜΚΟ και οι αριστεροί ανθρωπιστές του πρωκτού σαν την μικρή Ολλανδέζα.

Επίσης έχω μια απορία.
Μήπως το άσυλο και το ελληνικό διαβατήριο διευκολύνουν πολλούς να φύγουν σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες;
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Οι Λιθουανοι δεν υποκυπτουν στις απαιτησεις της γραφειοκρατιας των Βρυξελλων και των ΜΚΟ στο μεταναστευτικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 05 Ιούλ 2022, 13:44

Chainis έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 13:40
Aprilianos έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 11:41
Chainis έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 11:37


Το πιο απαράδεκτο είναι που φυλάει τα σύνορα να μην μπαίνουν συνέχεια καινούργιοι..
Ας φύγει το 57% κι οι άλλοι ας μείνουν, θα επιβιώσουμε.
Επίσης θυμήθηκες την απόδοση ασύλου σε μια εποχή που η ΕΕ έχει κλείσει παντού τα σύνορα για νέους μετανάστες.
Η Κύπρος για να φέρω ένα κοντινό παράδειγμα δίνει ποσοστό ασύλου 20%. Ποιος άραγε πάει λάθος; εξακολουθούν να μπαίνουν περισσότεροι από όσους φεύγουν. Ο εθνικιστικος χώρος προτείνει στους πολίτες την επαναφορά του δικαίου του αίματος στην ιθαγένεια. Εγώ θεωρώ ότι η πολυπολιτισμικοτητα απέτυχε. Δυστυχώς ο Μητσοτάκης επιμένει στα αποτυχημένα μοντέλα πολυπολιτισμικοτητας που κατέστρεψαν τη δυτική Ευρώπη
Ο Μητσοτάκης έκανε αυτό που ήταν καθήκον του, να σταματήσει την μαζική είσοδο.

Δεν ξέρω αν μπαίνουν περισσότεροι από όσους φεύγουν, από που έχεις στοιχεία;
Ξέρω όμως ότι γίνεται κάθε δυνατή προσπάθεια να μην μπαίνουν άλλοι και γι αυτό ουρλιάζουν οι ΜΚΟ και οι αριστεροί ανθρωπιστές του πρωκτού σαν την μικρή Ολλανδέζα.

Επίσης έχω μια απορία.
Μήπως το άσυλο και το ελληνικό διαβατήριο διευκολύνουν πολλούς να φύγουν σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες;
Απελασεις δεν γίνονται. Ο Ιωάννης κολοβος παρουσιάζει τακτικά στοιχεία για το μεταναστευτικο φαινόμενο στο τουιτερ που εκθέτουν τη κυβέρνηση, πρώην σύμβουλος και φίλος των καρατζαφερη και ... Βορίδη


independent44
Δημοσιεύσεις: 1890
Εγγραφή: 09 Φεβ 2021, 23:36
Phorum.gr user: independent_44

Re: Οι Λιθουανοι δεν υποκυπτουν στις απαιτησεις της γραφειοκρατιας των Βρυξελλων και των ΜΚΟ στο μεταναστευτικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από independent44 » 07 Ιούλ 2022, 01:45

-μαμά μαμά! φοβάμαι τους Ρώσους!
-Εντάξει παιδί μου, φέρε 10 δις να σου πουλήσω όπλα και θα σου φέρω και 1000000 Πακιστανούς να δυναμώσεις δημογραφικά

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών