"Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27298
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 20 Μάιος 2024, 10:51

GoBzi έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:28
nyxtovios έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:15

Π.χ. αν σκοτωθεί κάποιος πωλητικός μας που μας κατέστρεψε (μακάρι να γίνει), δεν νομίζω να έχουμε τέτοιο πανηγύρι.
Κάτι λίγο άκυρο, εγώ θα το πω γιατί βλέπω πολλά να γράφονται την τελευταία εβδομάδα, από εκεί και πέρα κάντε ότι θέλετε με την πληροφορία. Λόγο δουλείας έχω περάσει (και περνάω) από αρκετούς (εξονυχιστικούς) ελέγχους από υπηρεσίες των ΗΒ/ΗΠΑ. Οι έλεγχοι συμπεριλάμβαναν από το που έχει γεννηθεί ο πατέρας μου μέχρι με ποιόν μένει η αδελφή μου.

Αυτά.
Παλιά όταν μπαρκάριζα, πριν φτάσουμε στην Αμερική, στέλναμε crew list υποχρεωτικά από το προηγούμενο λιμάνι. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.
Για να προετοιμαστεί το immigration και να βγάλει στον αφρό τους φακέλους μας.
Από το είδος των ερωτήσεων που έκαναν σε συναδέλφους βγαίνει το συμπέρασμα οτι κατείχαν αντίγραφα των φακέλων μας στην Ελληνική Ασφάλεια.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Στύξ
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 27 Μαρ 2024, 16:59
Phorum.gr user: Πάλαι ποτέ Στύγιος
Τοποθεσία: Ζαχαρίας

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύξ » 20 Μάιος 2024, 10:51

Γύφτουλες Ιρανοί ,με κουβέρτα απ' το παζάρι σκεπάσανε τον πρόεδρο τους . :fp:

Εικόνα
Μα Κύριε-α αυτά τα 20 δις φοροδιαφυγή κάθε χρόνο;

Άβαταρ μέλους
Pillars
Δημοσιεύσεις: 1969
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 18:35
Phorum.gr user: Pillars
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pillars » 20 Μάιος 2024, 10:57

Σενέκας έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:35
Πνευμονία ο βασιλιάς Σαλμαν. Περονόσπορος έπεσε
Απλή σύμπτωση το συμβάν - προειδοποίηση πριν 2 εβδομάδες; :smt017
"επίθεση στην αυτοκινητοπομπή του Σαουδάραβα διαδόχου"
https://www.newsbreak.gr/kosmos/593158/ ... diadochoy/

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43785
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ατύχημα με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 20 Μάιος 2024, 10:58

GoBzi έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:44
Dwarven Blacksmith έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:34
GoBzi έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:28


Κάτι λίγο άκυρο, εγώ θα το πω γιατί βλέπω πολλά να γράφονται την τελευταία εβδομάδα, από εκεί και πέρα κάντε ότι θέλετε με την πληροφορία. Λόγο δουλείας έχω περάσει (και περνάω) από αρκετούς (εξονυχιστικούς) ελέγχους από υπηρεσίες των ΗΒ/ΗΠΑ. Οι έλεγχοι συμπεριλάμβαναν από το που έχει γεννηθεί ο πατέρας μου μέχρι με ποιόν μένει η αδελφή μου.

Αυτά.
Αυτά τα λίγο άκυρα να τα λες και όταν αρχίζουν για τα social credits.
Έχω πει σε άλλο νήμα και τι δουλεία κάνω και που δουλεύω. Λογικά και το nick μου εαν ψάξεις θα με βρεις, μιας και το εχω παντού. Όταν γίνεις ο υγέτης της Λαϊκής Δημοκρατίας της Ελλάδος να περάσεις νόμο όπου μπορεί πέρνει πρόσβαση σε απόρρητα συστήματα και δεδομένα ο κάθε τυχαίος. :lol:
Δεν τα έχω δει, είσαι στο military-industrial complex;
Hope your soul is worth it bro.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13262
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 20 Μάιος 2024, 10:59

Nandros έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:51
GoBzi έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:28
nyxtovios έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:15

Π.χ. αν σκοτωθεί κάποιος πωλητικός μας που μας κατέστρεψε (μακάρι να γίνει), δεν νομίζω να έχουμε τέτοιο πανηγύρι.
Κάτι λίγο άκυρο, εγώ θα το πω γιατί βλέπω πολλά να γράφονται την τελευταία εβδομάδα, από εκεί και πέρα κάντε ότι θέλετε με την πληροφορία. Λόγο δουλείας έχω περάσει (και περνάω) από αρκετούς (εξονυχιστικούς) ελέγχους από υπηρεσίες των ΗΒ/ΗΠΑ. Οι έλεγχοι συμπεριλάμβαναν από το που έχει γεννηθεί ο πατέρας μου μέχρι με ποιόν μένει η αδελφή μου.

Αυτά.
Παλιά όταν μπαρκάριζα, πριν φτάσουμε στην Αμερική, στέλναμε crew list υποχρεωτικά από το προηγούμενο λιμάνι. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.
Για να προετοιμαστεί το immigration και να βγάλει στον αφρό τους φακέλους μας.
Από το είδος των ερωτήσεων που έκαναν σε συναδέλφους βγαίνει το συμπέρασμα οτι κατείχαν αντίγραφα των φακέλων μας στην Ελληνική Ασφάλεια.
.
Πολύ πίσω οι Αμερικάνοι. Εδώ κάνουμε και θεατρικό. Ξεφουσκώνουμε τη βάρκα πριν πιάσουμε λιμάνι και έρχεται η πρόεδρος της δημοκρατίας να μας υποδεχτεί με λουλούδια.
Απόγονοι του Αριστοφάνη.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15962
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ατύχημα με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 20 Μάιος 2024, 11:00

nyxtovios έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:40
vantono έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:36
nyxtovios έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:01
Δεν μπορώ να καταλάβω πάντως τι χαίρεστε μερικοί. Ούτε δηλαδή να πέθαινε κανείς που σας έκανε κάτι. :lol:
Πραγματικά δε βγάζει νόημα. Π.χ. να σκοτωθεί ο τικάκιας θα τα καταλάβω τα πανηγύρια.
Γιατί πανηγύρια επειδη θα σκοτωθεί ο Κασιδιάρης? Πως σου ηρθε αυτο? :smt017
Απλα δεν θα στεναχωρηθουμε, θα μπορεσουμε να κοιμηθουμε το βραδυ. Οχι οτι θα πανηγυρίζομεν.

Οι δε χαρές μερικών (katadikazw) ειναι διότι ενα μικρό βήμα ενος μουλά προς τα λαπιφια και τις ρθενοπα = ένα τεράστιο βήμα για την Προοδευτική Ανθρωπότητα! :102:
+1 eyropiaos point
Απόγονος του Περικλή σε λίγο :lol:

Σοβαρά τώρα, αντε για τον κλασιριάρη να το καταλάβω. Ο ιρανός τι διάολο σχέση έχουμε εμείς;
Παρε κανα ντεπον λοιπον και σκετο καφεδακι για το πενθος. Περαστικουλια.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13262
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ατύχημα με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 20 Μάιος 2024, 11:02

Οργισμένος έγραψε:
20 Μάιος 2024, 11:00
nyxtovios έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:40
vantono έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:36

Γιατί πανηγύρια επειδη θα σκοτωθεί ο Κασιδιάρης? Πως σου ηρθε αυτο? :smt017
Απλα δεν θα στεναχωρηθουμε, θα μπορεσουμε να κοιμηθουμε το βραδυ. Οχι οτι θα πανηγυρίζομεν.

Οι δε χαρές μερικών (katadikazw) ειναι διότι ενα μικρό βήμα ενος μουλά προς τα λαπιφια και τις ρθενοπα = ένα τεράστιο βήμα για την Προοδευτική Ανθρωπότητα! :102:
+1 eyropiaos point
Απόγονος του Περικλή σε λίγο :lol:

Σοβαρά τώρα, αντε για τον κλασιριάρη να το καταλάβω. Ο ιρανός τι διάολο σχέση έχουμε εμείς;
Παρε κανα ντεπον λοιπον και σκετο καφεδακι για το πενθος. Περαστικουλια.
:blm:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49259
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Μάιος 2024, 11:06

Οργισμένος έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:28
Kauldron έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:17
Nandros έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:13
.
Μλκα μου η σπορά των ηττημένων του '45 αποκαλεί ανώμαλους αυτούς που χαίρονται για τον θάνατο ενός σφαγέα του ίδιου του λαού του.
Τί άλλο θα διαβάσουμε ακόμα?
Η σπορά των ηττημέων του 45 είναι οι Ουκρανοί και οι κολλητοί τους. Μιλάνε όλοι, μιλάνε και οι Μπαντερίστας.
Μιλας κι εσυ ο δηλωμενος νεοναζι.
Ποσο μυαλο αραγε να κουβαλας;;;;
Εγώ έπαψα να τους στηρίζω. Εσύ τους στηρίζεις τώρα με πάθος (άντε, πήγαινε και να πολεμήσεις, να γελάσουμε).
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49259
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Μάιος 2024, 11:07

Nandros έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:24
Kauldron έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:17
Nandros έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:13
.
Μλκα μου η σπορά των ηττημένων του '45 αποκαλεί ανώμαλους αυτούς που χαίρονται για τον θάνατο ενός σφαγέα του ίδιου του λαού του.
Τί άλλο θα διαβάσουμε ακόμα?
Η σπορά των ηττημέων του 45 είναι οι Ουκρανοί και οι κολλητοί τους. Μιλάνε όλοι, μιλάνε και οι Μπαντερίστας.
Ναι, εγώ σταμάτησα να τον στηρίζω, και σταμάτησα να στηρίζω και τον Κασιδιάρη. Οπότε πάει, τελείωσε.
Εσύ τί δικαιολογία έχεις για να στηρίζεις κράτος που έχει εθνικό ήρωα το ΝΑΖΙ Μπαντέρα?
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7666
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 20 Μάιος 2024, 11:10

vantono έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:47
micmic έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:44
Και γιατί να χαίρεται κανείς γι'αυτόν τον θάνατο; Ακόμα και Ιρανή φανατική αντικαθεστωτική να είναι κάποια, γιατί να χαρεί; Αλλάζει αυτό στο ελάχιστο την πολιτική της χώρας; Ή μήπως είναι σίγουρο ότι αυτός που θα έρθει θα είναι έστω και λίγο καλύτερος;

Εντελώς άχρηστη σπατάλη νευροδιαβιβαστών.
Πρακτικά δεν γινεται κατι σημαντικό (άμεσα) αλλά επέρχεται ενός τύπου Δικαίωση για κάποιους.
Σαν μια Ισραηλινη μητέρα να βλέπει να εχει γινει κιμάς ο Χαμασατζής πουαπήγαγε και σκότωσε το παιδί της την 7/10. Δεν μπορεί να φερει το παιδι της πίσω, αλλά μια μικρη χαρά δικαίωσης θα την αισθανθεί.
Μεταξύ μας τον ήξερες τον τύπο πριν το χτεσινό;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24031
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 20 Μάιος 2024, 11:12

Rocco Siffredi έγραψε:
20 Μάιος 2024, 11:10
vantono έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:47
micmic έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:44
Και γιατί να χαίρεται κανείς γι'αυτόν τον θάνατο; Ακόμα και Ιρανή φανατική αντικαθεστωτική να είναι κάποια, γιατί να χαρεί; Αλλάζει αυτό στο ελάχιστο την πολιτική της χώρας; Ή μήπως είναι σίγουρο ότι αυτός που θα έρθει θα είναι έστω και λίγο καλύτερος;

Εντελώς άχρηστη σπατάλη νευροδιαβιβαστών.
Πρακτικά δεν γινεται κατι σημαντικό (άμεσα) αλλά επέρχεται ενός τύπου Δικαίωση για κάποιους.
Σαν μια Ισραηλινη μητέρα να βλέπει να εχει γινει κιμάς ο Χαμασατζής πουαπήγαγε και σκότωσε το παιδί της την 7/10. Δεν μπορεί να φερει το παιδι της πίσω, αλλά μια μικρη χαρά δικαίωσης θα την αισθανθεί.
Μεταξύ μας τον ήξερες τον τύπο πριν το χτεσινό;
Ναι. Δεν ηξερα το πλούσιο φιλάνθρωπο παρελθόν του βέβαια.
Αν δεν στεναχωρήθηκα μία φορά για αυτο που επαθε, μόλις εμαθα για το παρελθόν του δεν στεναχωρήθηκα 10000 :102:

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5254
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 20 Μάιος 2024, 11:19

Ο υπ εξ είχε μια πιο ευγενή φάτσα, θα μπορούσε να κάνει διπλωματικές σχέσεις με Ισραήλ, κρίμα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27298
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 20 Μάιος 2024, 11:35

.
https://news.sky.com/story/iran-helicop ... eblog-body
Ebrahim Raisi was one of Iran's hardest of hardliners, a fanatical and absolute believer in the Iranian revolution and its mission.

His death will remove from the Middle East one of its toughest, most uncompromising players.
A man who launched the first direct attack on Israel in his country's history and a hardliner on whose watch hundreds of Iranians have been killed in the brutal repression of recent women-led protests, Mr Raisi had a huge amount of blood on his hands.

Mr Raisi was personally involved in two of the darkest periods of Iranian repression.
His accession to Supreme Leader would have guaranteed years more of the same... and years more meddling abroad.

Few outside the regime and its ranks of ardent followers will mourn a man who has overseen the death, incarceration or torture of so many.


Ο Ebrahim Raisi ήταν ένας από τους πιο σκληροπυρηνικούς του Ιράν, φανατικός και απόλυτα πιστός στην ιρανική επανάσταση και την αποστολή της.

Ο θάνατός του θα απομακρύνει από τη Μέση Ανατολή έναν από τους πιο σκληρούς και ασυμβίβαστους παίκτες της.
Ένας άνδρας που εξαπέλυσε την πρώτη άμεση επίθεση στο Ισραήλ στην ιστορία της χώρας του και ένας σκληροπυρηνικός, του οποίου εκατοντάδες Ιρανοί σκοτώθηκαν στη βίαιη καταστολή των πρόσφατων διαδηλώσεων υπό την ηγεσία των γυναικών, ο κ. Raisi είχε τεράστια ποσότητα αίματος στα χέρια του.

Ο κ. Raisi συμμετείχε προσωπικά σε δύο από τις πιο σκοτεινές περιόδους ιρανικής καταστολής.
Η ένταξή του στον Ανώτατο Ηγέτη θα είχε εγγυηθεί χρόνια περισσότερα από το ίδιο... και χρόνια περισσότερες παρεμβάσεις στο εξωτερικό.

Λίγοι εκτός του καθεστώτος και των ένθερμων οπαδών του θα θρηνήσουν έναν άνθρωπο που επέβλεψε τον θάνατο, τη φυλάκιση ή τα βασανιστήρια τόσων πολλών.

Εδώ μέσα τον θρηνούν κάμποσοι.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5659
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ατύχημα με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 20 Μάιος 2024, 11:40

Dwarven Blacksmith έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:58
GoBzi έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:44
Dwarven Blacksmith έγραψε:
20 Μάιος 2024, 10:34

Αυτά τα λίγο άκυρα να τα λες και όταν αρχίζουν για τα social credits.
Έχω πει σε άλλο νήμα και τι δουλεία κάνω και που δουλεύω. Λογικά και το nick μου εαν ψάξεις θα με βρεις, μιας και το εχω παντού. Όταν γίνεις ο υγέτης της Λαϊκής Δημοκρατίας της Ελλάδος να περάσεις νόμο όπου μπορεί πέρνει πρόσβαση σε απόρρητα συστήματα και δεδομένα ο κάθε τυχαίος. :lol:
Δεν τα έχω δει, είσαι στο military-industrial complex;
Hope your soul is worth it bro.
Ε όχι και military-industrial complex, pentester είμαι. Για στρατιωτικά δεν μπορώ να μπω στα βαθιά γιατί δεν είμαι Βρετανός. Και όταν λέω Βρετανός, εννοώ δεν είναι οι γονείς μου και οι παππούδες μου Βρετανοί, γιατί εγώ μπορώ να πάρω διαβατήριο αλλά και πάλι δεν είναι αρκετό για το level του security clearance που χρειάζεται. Πχ δεν υπάρχει περίπτωση να με αφήσουν να τεστάρω εάν κάποιος μπορεί να χακαρει ένα πυρηνικό υποβρύχιο. :lol:

Το security clearance που έχω το έχουν ζητήσει κάποιες εταιρείες κολοσσοί των οποίων τις υπηρεσίες τις χρησιμοποιούν και κυβερνήσεις/στρατός οπότε βάσει πρωτοκόλλου πρέπει να περάσω από έλεγχο.

Το να λες την άποψη σου για την Κίνα, το Ιράν, την Ελλάδα και τις ΗΠΑ, δημοκρατία, Μητσοτάκη, Biden δεν ενδιαφέρει κυριολεκτικά κανέναν. Απλά ας μείνουμε στις απόψεις και ας αφήσουμε τις ευχές απέξω. :lol:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: "Δυστύχημα" (ή ευτύχημα) με το ελικόπτερο του Προέδρου του Ιράν!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 20 Μάιος 2024, 11:43

Δεν είμαι φυσιογνωμιστής αλλά πρέπει να ομολογήσω ότι το πρόσωπο του προσωρινού αντικαταστάτη εμπνέει εμπιστοσύνη.


Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών