who did it better?

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Επικ κριντζάρισμα νιώθω με ποστ

Κασπν
7
26%
Ναιδα
4
15%
επανεμφανιση μποτ (αντερ, πηζον) 10ωρες πριν τις εκλογες
16
59%
 
Σύνολο ψήφων: 27

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70970
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μάιος 2023, 23:05

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:02
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 22:59
Τίποτα δεν μάθατε από τις εκλογές.
Κλασικός τύπος ανθρώπου που σε οποιαδήποτε περίσταση, ο,τι και αν είπε πριν την περίσταση, μετά πάντα είναι ο τύπος που ήξερε αυτός και οι άλλοι δεν έχουν πιάσει ούτε τον λήγοντα. Εξήγησε μας τι έμαθες από την εκλογές (δηλαδή επιβεβαιώθηκες κάργα για αυτό που ήδη ήξερες) ιντερνετικε ταρίφα
Για ποιο λόγο; Αφού είναι δεδομένο ότι είτε παριστάνετε τους ανόητους είτε όντως είστε.

Οπότε το αποτέλεσμα θα είναι ακριβώς το ίδιο.
Gavalas for President! :grfl:

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 22 Μάιος 2023, 23:06

Μην επιμένεις δεν αλλάζει το πολλ τώρα, θα ακυρωθούν οι ψήφοι
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου την 22 Μάιος 2023, 23:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23913
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 22 Μάιος 2023, 23:07

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 22:59
Ναι ρε συ, αλλά αλλάξτε λίγο και το μενού. Η ίδια και η ίδια γατοτροφή συνέχεια δε λέει. Τίποτα δεν μάθατε από τις εκλογές.
ποιός θα ειναι το ινδαλμά σου τωρα που εγινες παλι μπλε ζαια, ο ταλαίπωρος η ο ΣΕ;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70970
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μάιος 2023, 23:17

enaon έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:07
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 22:59
Ναι ρε συ, αλλά αλλάξτε λίγο και το μενού. Η ίδια και η ίδια γατοτροφή συνέχεια δε λέει. Τίποτα δεν μάθατε από τις εκλογές.
ποιός θα ειναι το ινδαλμά σου τωρα που εγινες παλι μπλε ζαια, ο ταλαίπωρος η ο ΣΕ;
Ακόμη ένα δήγμα προσποιητής ή πραγματικής ανοησίας. Ποντάρω στο πρώτο.

Για κάποιο μυστήριο μέχρι σήμερα λόγο, οι πάσχοντες από δυσφορία κόμματος συνάνθρωποι μας, κάνουν στους άλλους ερωτήσεις που οι ίδιοι ποτέ δεν έχουν απαντήσει. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 22 Μάιος 2023, 23:18

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:17
Για κάποιο μυστήριο μέχρι σήμερα λόγο, οι πάσχοντες από δυσφορία κόμματος συνάνθρωποι μας, κάνουν στους άλλους ερωτήσεις που οι ίδιοι ποτέ δεν έχουν απαντήσει. :lol:


Εδώ έχει δίκιο. enaon ποιός θα ειναι το ινδαλμά σου τωρα που εγινες παλι μπλε ζαια, ο ταλαίπωρος η ο ΣΕ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου την 22 Μάιος 2023, 23:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23913
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 22 Μάιος 2023, 23:18

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:17

Ακόμη ένα δήγμα προσποιητής ή πραγματικής ανοησίας. Ποντάρω στο πρώτο.

Για κάποιο μυστήριο μέχρι σήμερα λόγο, οι πάσχοντες από δυσφορία κόμματος συνάνθρωποι μας, κάνουν στους άλλους ερωτήσεις που οι ίδιοι ποτέ δεν έχουν απαντήσει. :lol:
ε εισαι χαρουμενη σημερα, είπα μηπως ξερεις να νικας τουλαχιστον. Ταλαίπωρος ε;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70970
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μάιος 2023, 23:24

enaon έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:18
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:17

Ακόμη ένα δήγμα προσποιητής ή πραγματικής ανοησίας. Ποντάρω στο πρώτο.

Για κάποιο μυστήριο μέχρι σήμερα λόγο, οι πάσχοντες από δυσφορία κόμματος συνάνθρωποι μας, κάνουν στους άλλους ερωτήσεις που οι ίδιοι ποτέ δεν έχουν απαντήσει. :lol:
ε εισαι χαρουμενη σημερα, είπα μηπως ξερεις να νικας τουλαχιστον. Ταλαίπωρος ε;
Θα το χαρακτήριζα ως εύθυμη διάθεση, την οποία κάνετε όλο και πιο έντονη, ομαδικώς και ατομικώς.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23913
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 22 Μάιος 2023, 23:25

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:18
ΣΕ δαγκωτό φιλελευθερο ορφανουλι, αλλα και ο ταλαιπωρος πλακα εχει.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70970
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μάιος 2023, 23:28

enaon έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:25
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:18
ΣΕ δαγκωτό φιλελευθερο ορφανουλι, αλλα και ο ταλαιπωρος πλακα εχει.
Κι εγώ έχω πλάκα. Δεν έχω; :)

Όλοι οι παρλαπίπες ρίχνουν τρελλό γέλιο μαζί μου.

Δεκτόν.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 22 Μάιος 2023, 23:29

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 22:59
enaon έγραψε:
22 Μάιος 2023, 22:54
εχουμε τις γατες που μας αξίζουν.
Ναι ρε συ, αλλά αλλάξτε λίγο και το μενού. Η ίδια και η ίδια γατοτροφή συνέχεια δε λέει. Τίποτα δεν μάθατε από τις εκλογές.
:smt018:smt018

Eγω εχω αποχρωσες ενδειξεις οτι εδυσε ο ηλιος ο πρασινος και μαζι του πεθανε και η παρακαταθηκη του παπατζη Θαθαντρεου
αλλα βεβαια αυτο μενει να φανει στην πραξη γιατι η ελπιδα ειναι παγιδα if you know what I mean. :wink

Οι αριστεριντζηδες μας αποδειξαν περιτρανα οτι η αριστερα ΔΕΝ εχει το ηθικο πλεονεκτημα γιατι για να το εχει αυτο το ηθικο
πλεονεκτημα-τρομαρα που τους ηρθε κι αυτονων μετα απ' αυτο το τρομπονι :003: -πρεπει να ειναι και ηθικη ακριβως οπως και η γυναικα
του Καισαρα που για να ειναι και τιμια πρεπει να φαινεται και τιμια. :D

Εγω ο ιδιος αναγνωριζω οτι ο Τζημερος εκανε σωστες επισημανσεις αλλα αυτη η υστερικη του μανια με το δεκανικι της δεξιας το ΚΚ€-γιατι ακριβως
αυτο ειναι-του κοστισε πολυ ακριβα και οπως κι εσυ η ιδια καταλαβαινεις και μονη σου θελω να πιστευω η νουδου καταφερε να
κατατροπωσει κατα κρατοςτην αριστερα ακριβως γιατι κρατουσε ηπιους τονους και δεν συμπεριφεροταν σαν χουντογερος των
80ς και 90ς που στον συμοριτοπολεμο εφαγε πενηντα εαμοβουλγαρους κατσαπλιαδες. :102:

Οπως κι εσυ η ιδια γνωριζεις και εδω και στο παλιο τα κνιτομποτακια ολοι τα κογιοναρανε και τα περναν στο ψιλο και
σχεδον κανεις δεν ασχολουτανμαζι τους ενω οσοι ασχολουνταν μαζι τους κανοντας τους μαλιστα και οξυτατες προσωπικες επιθεσεις
τα κνιτομποτακια συνεχιζαν να σπαμαρουν ακαθεκτα προπαγανδα του ΚΚ€ χωρις να κανουν διαλογο με κανεναν
αφου συνεχως ειναι χαμενοι στον φανταστικο και παραληρηματικο τους κοσμο μεσα στο θολωμενο τους μυαλο. :102:

Η νουδου με απλα και κατανοητα επιχειρηματα τρομπονιασε τους αριστεριντζηδες σε αντιθεση με τις υστερικες κραυγες του Τζημερου νομιζω
πως ειμαστε μεγαλα παιδια και αλληλοκαταβαινομαστε κι εγω πατησα τα σαραντα τωρα πια ενω οταν γραφτηκα στο πχορουμ ημουν τριαντα.

Πραγματικα δεν εχω καλα καλα συνειδητοποιησει πως περασαν δεκα χρονια που ειμαι εδω αλλα το ρητο που λεει οτι η ζωη αρχιζει στα σαραντα
πραγματικα εχω να το επιβεβαιωσω γιατι τωρα πια μεσα στο κουφιο μου το κεφαλι ανθεωρησα καποια πραγματα και μπορω να πω πως νιωθω
μια σχετικη εσωτερικη ισσοροπια και γαληνη χωρις βεβαια να ισχυριστω οτι ολα ειναι τελεια απλα εχω μεγαλυτερη αυτοεκτιμηση και μεσα μου
νιωθω καλυτερα σε σχεση με πριν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος plouf την 22 Μάιος 2023, 23:40, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23913
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 22 Μάιος 2023, 23:34

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:28
Κι εγώ έχω πλάκα. Δεν έχω; :)

Όλοι οι παρλαπίπες ρίχνουν τρελλό γέλιο μαζί μου.

Δεκτόν.
δεν εχεις ρε γαμωτο, ακομα και σήμερα στριφνη εισαι, λες και θα χαλασεις αν δεχθεις λιγο δουλεμα. Νομιζω τωρα που εγινες ΝΔ το επαθες.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70970
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μάιος 2023, 23:43

plouf έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 22:59
enaon έγραψε:
22 Μάιος 2023, 22:54
εχουμε τις γατες που μας αξίζουν.
Ναι ρε συ, αλλά αλλάξτε λίγο και το μενού. Η ίδια και η ίδια γατοτροφή συνέχεια δε λέει. Τίποτα δεν μάθατε από τις εκλογές.
:smt018:smt018

Eγω εχω αποχρωσες ενδειξεις οτι εδυσε ο ηλιος ο πρασινος και μαζι του πεθανε και η παρακαταθηκη του παπατζη Θαθαντρεου
αλλα βεβαια αυτο μενει να φανει στην πραξη γιατι η ελπιδα ειναι παγιδα if you know what I mean.

Οι αριστεριντζηδες μας αποδειξαν περιτρανα οτι η αριστερα ΔΕΝ εχει το ηθικο πλεονεκτημα γιατι για να το εχει αυτο το ηθικο πλεονεκτημα-τρομαρα που
τους ηρε κι αυτονων μετα απ' αυτο το τρομπονι :003: -πρεπει να ειναι και ηθικη ακριβως οπως και η γυναικα του Καισαρα για να ειναι και τιμια πρεπει
να φαινεται και τιμια. :D

Εγω ο ιδιος αναγνωριζω οτι ο Τζημερος εκανε σωστες επισημανσεις αλλα αυτη η υστερικη του μανια με το δεκανικι της δεξιας το ΚΚ€ και-γιατι ακριβως
αυτο ειναι-του κοστισε πολυ ακριβα και οπως κι εσυ η ιδια καταλαβαινεις και μονη σου θελω να πιστευω η νουδου καταφερε να κατατροπωσει κατα κρατος
την αριστερα γιατι κρατουσε ηπιους τονους γιατι δεν συμπεριφεροταν σαν χουντογερος των 80ς και 90ς που στον συμοριτοπολεμο εφαγε πενηντα εαμοβουλγαρους κατσαπλιαδες. :102:

Οπως κι εσυ η ιδια γνωριζεις και εδω και στο παλιο τα κνιτομποτακια ολοι τα κογιοναρανε και τα περναν στο ψιλο και σχεδον κανεις δεν ασχολουταν
μαζι τους ενω οσοι ασχολουνταν μαζι τους κανοντας τους μαλιστα και οξυτατες προσωπικες επιθεσεις τα κνιτομποτακια συνεχιζαν να σπαμαρουν
ακαθεκτα προπαγανδα του ΚΚ€ και συνεχως ειναι χαμενοι στον φανταστικο και παραληρηματικο κοσμο μεσα στο θολωμενο τους μυαλο. :102:

Η νουδου με απλα και κατανοητα επιχειρηματα τρομπονιασε τους αριστεριντζηδες σε αντιθεση με τις υστερικες κραυγες του Τζημερου νομιζω
πως ειμαστε μεγαλα παιδια και αλληλοκαταβαινομαστε κι εγω πατησα τα σαραντα τωρα πια οταν ενω γραφτηκα στο πχορουμ ημουν τριαντα.

Πραγματικα δεν εχω καλα καλα συνειδητοποιησει πως περασαν δεκα χρονια που ειμαι εδω αλλα το ρητο που λεει οτι η ζωη αρχιζει στα σαραντα
πραγματικα εχω να το επιβεβαιωσω γιατι τωρα πια μεσα στο κουφιο μου το κεφαλι ανθεωρησα καποια πραγματα και μπορω να πω πως νιωθω
μια σχετικη εσωτερικη ισσοροπια και γαληνη χωρις βεβαια να ισχυριστω οτι ολα ειναι τελεια απλα εχω μεγαλυτερη αυτοεκτιμηση και μεσα μου
νιωθω καλυτερα σε σχεση με πριν.
Στο έχω ξαναπεί, αν και διαφωνούμε σε κάποια πράγματα, είσαι από τους πιο ειλικρινείς χρήστες του πχόρουμ.

Και όντως φαίνεται ότι τα έχεις βρει με τον εαυτό σου.

Προσωπική εκτίμηση από μια δεινοσαυρίνα, που μετράει στα φόρα τόσα χρόνια όσο και το ποσοστό του σύριζα. :P


Μωράκι τον γνώρισα, μεγάλωσε, αντρώθηκε κλπ και άρχισε πάλι να μικραίνει, έτσι ξαφνικά.

Προτείνω αυτήν την ταινία

Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70970
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μάιος 2023, 23:50

enaon έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μάιος 2023, 23:28
Κι εγώ έχω πλάκα. Δεν έχω; :)

Όλοι οι παρλαπίπες ρίχνουν τρελλό γέλιο μαζί μου.

Δεκτόν.
δεν εχεις ρε γαμωτο, ακομα και σήμερα στριφνη εισαι, λες και θα χαλασεις αν δεχθεις λιγο δουλεμα. Νομιζω τωρα που εγινες ΝΔ το επαθες.
Ναι ρε συ, δίκιο έχεις. Προτείνεις να το γυρίσω σε πολάκις στάιλ, που έχει κατιτίς το πιο αλέγκρο; :P
Gavalas for President! :grfl:

Casp
Δημοσιεύσεις: 3067
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 23 Μάιος 2023, 01:20

Καλα ντε, θα συγκρατηθω και δεν θα ξαναγραψω updates για να μην παθετε σοκ. Λες και ειστε ανηλικα ή λες και μιλαω για ατομο που γνωριζετε. (Ουτε στην κολλητη μου δεν θα ελεγα αυτα που γραφω εδω). Ναι εννοειται πως θα μετανιωνω οπως μετανιωνω για πολλα πραγματα που γραφω και που γενικα μπαινω σε φορουμ, αλλα δεν θα μου κανει ουτε κακο αυτη η «εξομολογηση». Εδω οι δικοι μου ειναι ετοιμοι να μας στειλουν στο νοσοκομειο και δεν θα τον δεχτουν ποτε και θα με πειραξει το κραξιμο ακυρων αγνωστων σε ενα φορουμ ή που θα γελανε μαζι μου. :lol:

Τεσπα, αφου ενοχληστε και με κραζετε, δεν εχει ουτε νοημα να μοιραζομαι τιποτα. Νοημα θα ειχε αν εστω 2-3 ανθρωποι χαιρονταν με αυτα που εγραφα ή εστω με καταλαβαιναν. Αν με κραζουν και το βρισκουν ολοι κατακριτεο να εκφραζομαι, τοτε το κοβω. Οχι «για το καλο μου», αλλα επειδη ειναι σαν να γραφω στον τοιχο. Καλυτερα να τα γραφω σε ημερολογιο.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23932
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: who did it better?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Μάιος 2023, 01:38

Απαγορεύονται τα κομματοσκυλα δω μέσα. Σταματήστε να λερωνετε το θεσπέσιο αυτό νήμα με τα πολιτικά σας. Σεβαστείτε το γεγονός ότι είναι ήδη λερωμένο με κάτι άλλο, που σε σύγκριση με τα πολιτικά σας είναι αμβροσία, αγαπητοί.
Αυτό και η διάρροια του Μπακογιάννη.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών