Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24012
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Μαρ 2022, 22:34

Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:29
vantono έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:26
Meanwhile
Εικόνα

Τσίμπησα και το μπλοκάκι μου και στάνιαρα. :lol:

Εν τω μεταξύ απ'ότι ξέρω, αυτό με τα μπλοκ το εκανε πολύ συχνά και στον πρώην της, τον μπλόκαρε και τον ξεμπλόκαρε όποτε εκείνη γούσταρε, δεν του σήκωνε τηλέφωνα κτλ, και εκείνος σχεδόν την παρακάλαγε.
Νομίζει η τύπισσα ότι η ίδια τακτική πιάνει σε όλους.
Κάνε ένα σταυρό, τυχερός είσαι ως τώρα . Σου είπα σε προστάτευσε η αυρα του πχωρουμιτη το Σάββατο
Κάνε έναν ακόμη σταυρό να μην αρχίσει να βάζει λόγια στη δικιά σου τώρα. Αν το γλιτώσεις και αυτό τότε το καλοκαίρι ξεκινά με τα γόνατα για Τηνο
Το ελπίζω.
Αν και γενικά είμαι πολύ συμπονετικός σαν άνθρωπος, και επειδη την εχω γνωρίσει σαν ανθρωπο και εχουμε συζητήσει και απο κοντά, και κάτι φωνούλες μέσα μου μου φωνάζουν ακόμα ότι "μια βασανισμένη ψυχούλα είναι που παλεύει με τους δαίμονές της, έχει φάει χώμα στη ζωή της, έχει πέσει σε αντικαταθλιπτικά, έχει φάει 10 ντουζίνες ανασφάλειας απο τον πρώην", κτλ κτλ.

Μπορεί να λένε αλήθεια αυτές οι φωνούλες, αλλά προτιμώ να τις φιμώσω για το δικό μου καλό. :-?

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12542
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 16 Μαρ 2022, 22:35

Gherschaagk έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:12
εκτος θεματος - αυτος επιασε την δικια του με αλλον στο κρεβατι :8)
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12146
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 16 Μαρ 2022, 22:35

vantono έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:34
Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:29
vantono έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:26
Meanwhile
Εικόνα

Τσίμπησα και το μπλοκάκι μου και στάνιαρα. :lol:

Εν τω μεταξύ απ'ότι ξέρω, αυτό με τα μπλοκ το εκανε πολύ συχνά και στον πρώην της, τον μπλόκαρε και τον ξεμπλόκαρε όποτε εκείνη γούσταρε, δεν του σήκωνε τηλέφωνα κτλ, και εκείνος σχεδόν την παρακάλαγε.
Νομίζει η τύπισσα ότι η ίδια τακτική πιάνει σε όλους.
Κάνε ένα σταυρό, τυχερός είσαι ως τώρα . Σου είπα σε προστάτευσε η αυρα του πχωρουμιτη το Σάββατο
Κάνε έναν ακόμη σταυρό να μην αρχίσει να βάζει λόγια στη δικιά σου τώρα. Αν το γλιτώσεις και αυτό τότε το καλοκαίρι ξεκινά με τα γόνατα για Τηνο
Το ελπίζω.
Αν και γενικά είμαι πολύ συμπονετικός σαν άνθρωπος, και επειδη την εχω γνωρίσει σαν ανθρωπο και εχουμε συζητήσει και απο κοντά, και κάτι φωνούλες μέσα μου μου φωνάζουν ακόμα ότι "μια βασανισμένη ψυχούλα είναι που παλεύει με τους δαίμονές της, έχει φάει χώμα στη ζωή της, έχει πέσει σε αντικαταθλιπτικά, έχει φάει 10 ντουζίνες ανασφάλειας απο τον πρώην", κτλ κτλ.

Μπορεί να λένε αλήθεια αυτές οι φωνούλες, αλλά προτιμώ να τις φιμώσω για το δικό μου καλό. :-?
Ωχ
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Μαρ 2022, 22:36

alekhine έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:35
Gherschaagk έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:12
εκτος θεματος - αυτος επιασε την δικια του με αλλον στο κρεβατι :8)
Βάλε ένα εντός θέματος.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Μαρ 2022, 22:38

vantono έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:34
Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:29
vantono έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:26
Meanwhile
Εικόνα

Τσίμπησα και το μπλοκάκι μου και στάνιαρα. :lol:

Εν τω μεταξύ απ'ότι ξέρω, αυτό με τα μπλοκ το εκανε πολύ συχνά και στον πρώην της, τον μπλόκαρε και τον ξεμπλόκαρε όποτε εκείνη γούσταρε, δεν του σήκωνε τηλέφωνα κτλ, και εκείνος σχεδόν την παρακάλαγε.
Νομίζει η τύπισσα ότι η ίδια τακτική πιάνει σε όλους.
Κάνε ένα σταυρό, τυχερός είσαι ως τώρα . Σου είπα σε προστάτευσε η αυρα του πχωρουμιτη το Σάββατο
Κάνε έναν ακόμη σταυρό να μην αρχίσει να βάζει λόγια στη δικιά σου τώρα. Αν το γλιτώσεις και αυτό τότε το καλοκαίρι ξεκινά με τα γόνατα για Τηνο
Το ελπίζω.
Αν και γενικά είμαι πολύ συμπονετικός σαν άνθρωπος, και επειδη την εχω γνωρίσει σαν ανθρωπο και εχουμε συζητήσει και απο κοντά, και κάτι φωνούλες μέσα μου μου φωνάζουν ακόμα ότι "μια βασανισμένη ψυχούλα είναι που παλεύει με τους δαίμονές της, έχει φάει χώμα στη ζωή της, έχει πέσει σε αντικαταθλιπτικά, έχει φάει 10 ντουζίνες ανασφάλειας απο τον πρώην", κτλ κτλ.

Μπορεί να λένε αλήθεια αυτές οι φωνούλες, αλλά προτιμώ να τις φιμώσω για το δικό μου καλό. :-?
Η συμπόνια σε μάρανε.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 16 Μαρ 2022, 22:39

Sid Vicious έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:35
vantono έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:34
Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:29


Κάνε ένα σταυρό, τυχερός είσαι ως τώρα . Σου είπα σε προστάτευσε η αυρα του πχωρουμιτη το Σάββατο
Κάνε έναν ακόμη σταυρό να μην αρχίσει να βάζει λόγια στη δικιά σου τώρα. Αν το γλιτώσεις και αυτό τότε το καλοκαίρι ξεκινά με τα γόνατα για Τηνο
Το ελπίζω.
Αν και γενικά είμαι πολύ συμπονετικός σαν άνθρωπος, και επειδη την εχω γνωρίσει σαν ανθρωπο και εχουμε συζητήσει και απο κοντά, και κάτι φωνούλες μέσα μου μου φωνάζουν ακόμα ότι "μια βασανισμένη ψυχούλα είναι που παλεύει με τους δαίμονές της, έχει φάει χώμα στη ζωή της, έχει πέσει σε αντικαταθλιπτικά, έχει φάει 10 ντουζίνες ανασφάλειας απο τον πρώην", κτλ κτλ.

Μπορεί να λένε αλήθεια αυτές οι φωνούλες, αλλά προτιμώ να τις φιμώσω για το δικό μου καλό. :-?
Ωχ
μην αγχωνεσαι - τρολλοτρομπαρει - πρωχοαριστεραντζα ειναι δλδ παρτακιας κ αναισθητος
εδω ειναι σεναριογραφος κ ζεν πρεμιε
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 16 Μαρ 2022, 22:55

Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:32
Σκέψου και να τον είχες ρίξει τι είχες να τραβήξεις μετά. Σου ξαναλέω τυχερός είσαι. Πρόσεξε να μη ξανακυλησεις σε ενδεχόμενη επιστροφή
Θα ξανακυλησει σίγουρα. Είναι μεθοδικη η ρωσοποντια. Θα επιστρέψει σύντομα και θα τον βάλει να απαντάει για να τα βρουν φιλικά στην αρχή. Αυτός θα συμφωνήσει έστω επειδή δε θέλει να έχει κακές σχέσεις με τη φίλη της έτσι. Αλλα αυτο θα κρατησει ελαχιστα. Στην πορεία θα παιχτεί πάλι παρόμοιο στόρι με υπονοούμενα που θα καταλήξει νομοτελειακα σε βρισίδια.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23719
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 16 Μαρ 2022, 22:58

EKPLIKTIKOS έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:55
Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:32
Σκέψου και να τον είχες ρίξει τι είχες να τραβήξεις μετά. Σου ξαναλέω τυχερός είσαι. Πρόσεξε να μη ξανακυλησεις σε ενδεχόμενη επιστροφή
Θα ξανακυλησει σίγουρα. Είναι μεθοδικη η ρωσοποντια. Θα επιστρέψει σύντομα και θα τον βάλει να απαντάει για να τα βρουν φιλικά στην αρχή. Αυτός θα συμφωνήσει έστω επειδή δε θέλει να έχει κακές σχέσεις με τη φίλη της έτσι. Αλλα αυτο θα κρατησει ελαχιστα. Στην πορεία θα παιχτεί πάλι παρόμοιο στόρι με υπονοούμενα που θα καταλήξει νομοτελειακα σε βρισίδια.
Γι'αυτό του είπα να μην ξανακυλησει γιατί μετά τα βρισίδια θα πάνε τα prnt scrn Στη δικιά του. Όποιος δώσει πρώτος τα prnt scrn Στην έτσι θα είναι και αυτός που θα γίνει πιστευτός.
Είπε παραπάνω ο πανελιστας μας ότι έχουν παίξει και χάπια και αλλά κόλπα. Απορώ τι παραπάνω περιμένει για να κόψει λάσπη. Δεν εχει ούτε μισό λόγο να κάνει κάτι.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28683
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Μαρ 2022, 22:58

Ειπωθηκε τπτ αλλο πριν το πλοκ;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 16 Μαρ 2022, 23:00

GoBack έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:58
Ειπωθηκε τπτ αλλο πριν το πλοκ;
ναι

''τελειωνε με τις παπαριες που γραφεις στο πχορουμ - εχεις να πεταξεις τα σκουπιδια κ να απλωσεις την μπουγαδα ''
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28683
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Μαρ 2022, 23:02

Δεν υιοθετω αυτο το storyline
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24012
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Μαρ 2022, 23:04

Ναι. Εγραψα μόνο ένα "οκ, όπως νομίζεις. Αν χρειαστείς ποτέ κάτι σημαντικό πάντως, εδώ θα είμαστε". Αλλά αυτό το είχα γράψει απο νωρίς το απόγευμα, απλά ως απάντηση σε αυτά τα "μη μου ξαναστειλεις ποτέ" που ελεγε. :lol:
Το διάβασε αυτο που της εστειλα, αλλα δεν εκανε μπλοκ εκεινη την ωρα.
Το μπλοκ το ειδα τωρα σχετικά αργά, πριν λιγο, που άνοιξα τη συνομιλία για να καμαρώσω για άλλη μια φορά αυτη την επική συζήτηση. :003:

Άβαταρ μέλους
Ιδιώνυμο
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: 04 Δεκ 2020, 12:24

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιδιώνυμο » 16 Μαρ 2022, 23:06

vantono έγραψε:
16 Μαρ 2022, 23:04
Ναι. Εγραψα μόνο ένα "οκ, όπως νομίζεις. Αν χρειαστείς ποτέ κάτι σημαντικό πάντως, εδώ θα είμαστε". Αλλά αυτό το είχα γράψει απο νωρίς το απόγευμα, απλά ως απάντηση σε αυτά τα "μη μου ξαναστειλεις ποτέ" που ελεγε. :lol:
Το διάβασε αυτο που της εστειλα, αλλα δεν εκανε μπλοκ εκεινη την ωρα.
Το μπλοκ το ειδα τωρα σχετικά αργά, πριν λιγο, που άνοιξα τη συνομιλία για να καμαρώσω για άλλη μια φορά αυτη την επική συζήτηση. :003:
Τα μηνύματα στο Μεσεντζερ τα σβήνεις.

Το ιστορικό του Ιντερνετ το σβήνεις ή θα σε πιάσει η Βαντόναινα από εκεί που δεν το περιμένεις ;
Δεξιά κι ἀριστερὰ φτιάχνουν στρατούς.
Μυαλὸ ἀνοιχτό,
αὐτιὰ κλειστά,
μὴν τοὺς ἀκοῦς.
Καὶ ἂν θὲς τὴν θέση σου σ' αὐτὴν τὴν κοινωνία,
νὰ θυμᾶσαι πὼς ἡ ἀνθρωπιὰ δὲν ἔχει ἰδεολογία.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 16 Μαρ 2022, 23:09

Κράτα αρχείο από όλη τη συζήτηση μην παίξει κοπτοραπτικη. Print screen σε όλα. Άλλο ο πόλεμος άλλο η Χάγη

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12542
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 16 Μαρ 2022, 23:17

Gherschaagk έγραψε:
16 Μαρ 2022, 22:36
Βάλε ένα εντός θέματος.
αυτο για το ρουσκι
SpoilerShow
κι αυτο για τον βαντονο
SpoilerShow
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών