wayback moments

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25383
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: wayback moments

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 02 Μάιος 2019, 11:03

sys3x έγραψε:
02 Μάιος 2019, 11:02
Saliveros έγραψε:
02 Μάιος 2019, 10:41
sys3x έγραψε:
02 Μάιος 2019, 04:34
μπήκαν οι γνωστοί μαλάκες να πουν την μαλακία τους για να γελοιοποιήσουν οι γελοίοι, μέχρι και ο μοντ ο Σάλι, σόρρυ Σάλι αλλά με αρέσει να λέω τα πράγματα με το όνομα τους, συντονιστής ήσουν δεν υπήρχε λόγος να σέρνεις το χορό των υπολοίπων, μαλάκων στην προκειμένη (σαν εσένα δλδ, στην συγκεκριμένη περίπτωση).
Γιάνννη οκ περνάμε καλά κτλ λέμε καμία μαλακία κτλ αλλά τι ακριβώς νομίζεις ότι κάνεις; έχεις σκεφτεί ότι παίζει να έχεις κάνα ψιλοθεματάκι κτλ; σκέψου το, ποιος άνθρωπος στα καλά του θα έμπαινε σε αυτή την διαδικασία, λέω εγώ τώρα.
Δε θυμάμαι την περίπτωση, οπότε δε θυμάμαι τι μαλακίες είπα (ούτε συ, προφανώς), οπότε μάλλον ο μαλάκας είσαι εσύ, σόρρυ αλλά με αρέσει να λέω τα πράγματα με το όνομα τους. Δε σε λέω μαλάκα, απλώς λέω πόσο μαλάκας είσαι.

Αν είχα γελοιοποιήσει κάποια αναφορά σε Εβραίους, μασόνους, ερπετοειδείς, ποδηλάτες κλπ κλπ που μας μισούν, καλώς το είπα, νο πρόμπλεμ δερ.

ΥΓ: δεν πιστεύω να θες να διαβάσω 78 σελίδες μαλακίες, ε;
όχι ρε σιγά, σταρκίδια μου κιόλας, πάντως οι σελίδες είναι πέντε (5), αν και δεν χρειάζεται να θυμάμαι γιατί είναι μπροστά μου θυμάμαι, είναι στην πρώτη σελίδα, δεν έχει γίνει καμία αναφορά για Εβραίους και μαλακίες από μένα μόνο από κάτι μαλάκες σαν εσένα.
Πάντως ρε φίλε οκ σας παραδέχομαι, είστε πολύ γαμάτοι, πετάχτηκες εσύ πχ σαν μοντ, σόρυ, σαν την πούτσα είπες την μαλακία σου, τα έκανες πουτάνα κτλ και πάλι ο άλλος είναι ο μαλάκας (για σένα), λελ.
Γιατί μιλάτε άσκημα ρε;
Θέλετε να με κουρδίσετε;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: wayback moments

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 02 Μάιος 2019, 11:09

Μνημονιακοί, αυτός ο τόπος δε σας αξίζει...
Δημοσίευσηαπό Ίφιδα » Τετ 18 Ιαν, 2012 2:40 pm
ούτε ανήκει σε σας μόνο για τον ξεπουλάτε έτσι.

Το μόνο δικαίωμα που έχουμε είναι να παλέψουμε γι αυτόν και για τους ανθρώπους που αξίζουν
https://web.archive.org/web/20120122024 ... 0&t=226850

ότι νά ναι είσαι Βόρειε έτσι; Τελικά το ότι ζείτε στο εξωτερικό σας κρατά τελείως εκτός πραγματικότητας. Γιατί έχει μνημόνιο τότε ρε μεγάλε; Δε σε δανείζουν; Γιατί μιλάς για 6η και 7η και 8η δόση; Πρέζα παίρνεις ή δάνειο; Τι λέει το μνημόνιο; Θα σου χαρίσουνε λεφτά το ΔΝΤ και η ΕΚΤ και η Ευρωπαική Ένωση των τραπεζών για την ψυχή της μανούλας τους;
ΠΟιός υπογράφει και παίρνει δάνεια ρε θα μας τρελάνετε; Οι αντιμνημονιακοί ή οι μνημονιακοί; Και τί λέει το μνημόνιό σου Βόρειε; Θα πάρεις αυτή τη δόση και θα σωθείς; Όχι βέβαια...θα πάρεις αυτή την δόση αφού υπογράψεις το ξεπούλημα της χώρας και της Ελευθερίας των ανθρώπων της, όχι για να δεις άσπρη μέρα, αλλά για να σου ξαναδανείσω αργότερα.

Είστε αήττητοι ρε, πραγματικά.

Διαβάζω φόρουμ και χάνω κάθε πίστη μου για τους ανθρώπους και την Ελλάδα. Μετά κάνω αποτοξίνωση απο δω και κανω καμια βόλτα στη γειτονιά.
Όλο και καναν πραγματικό Έλληνα ή Ελληνίδα θα πετύχω, που νοιάζεται και παλεύει γι αυτον τον τόπο, όλο και κάποιο σκυλί θα δω να ομορφαίνει τα τσιμέντα σας κι αναθαρρώ
και τώρα τί έχεις ρε σίχαμα; Ανάπτυξη και πρόοδο; Καθάρισε καμιά λέρα του Δημοσίου και δεν το πήρα πρέφα; Μπήκε κανα λαμόγιο φυλακή και δεν το πήραμε είδηση;

εσύ που με στέλνεις να πλύνω σκάλες θα με πείσεις ότι νοιάζεσαι για τον φτωχό;

υ.γ. Οι καθαρίστριες έχουν άκρως σημαντικότερο ρόλο σ αυτή τη γή, απο ανθρώπους με τα δικά σου μυαλά.
https://web.archive.org/web/20120130025 ... 0&start=30
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ την 02 Μάιος 2019, 11:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: wayback moments

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Μάιος 2019, 11:13

Beria έγραψε:
02 Μάιος 2019, 11:03
sys3x έγραψε:
02 Μάιος 2019, 11:02
Saliveros έγραψε:
02 Μάιος 2019, 10:41


Δε θυμάμαι την περίπτωση, οπότε δε θυμάμαι τι μαλακίες είπα (ούτε συ, προφανώς), οπότε μάλλον ο μαλάκας είσαι εσύ, σόρρυ αλλά με αρέσει να λέω τα πράγματα με το όνομα τους. Δε σε λέω μαλάκα, απλώς λέω πόσο μαλάκας είσαι.

Αν είχα γελοιοποιήσει κάποια αναφορά σε Εβραίους, μασόνους, ερπετοειδείς, ποδηλάτες κλπ κλπ που μας μισούν, καλώς το είπα, νο πρόμπλεμ δερ.

ΥΓ: δεν πιστεύω να θες να διαβάσω 78 σελίδες μαλακίες, ε;
όχι ρε σιγά, σταρκίδια μου κιόλας, πάντως οι σελίδες είναι πέντε (5), αν και δεν χρειάζεται να θυμάμαι γιατί είναι μπροστά μου θυμάμαι, είναι στην πρώτη σελίδα, δεν έχει γίνει καμία αναφορά για Εβραίους και μαλακίες από μένα μόνο από κάτι μαλάκες σαν εσένα.
Πάντως ρε φίλε οκ σας παραδέχομαι, είστε πολύ γαμάτοι, πετάχτηκες εσύ πχ σαν μοντ, σόρυ, σαν την πούτσα είπες την μαλακία σου, τα έκανες πουτάνα κτλ και πάλι ο άλλος είναι ο μαλάκας (για σένα), λελ.
Γιατί μιλάτε άσκημα ρε;
Θέλετε να με κουρδίσετε;
Σιγά ρε το άσχημα, μαλακίες έκανε μαλάκας ήταν, πρώτος για τελευταίος είναι; για το συγκεκριμένο μιλώ πάντα όχι γενικά, μια χαρά μου φαίνεται ο άνθρωπος, απλά αυτό το πράμα είναι πολύ γαμημένα ηλίθιο, κανείς μια μαλακία οκ δε τρέχει αλλά να πας να βγάλεις τον άλλον μαλάκα για κάτι που δεν είπε και είπες εσύ... ξανά λελ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: wayback moments

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 02 Μάιος 2019, 11:29

ST48410 έγραψε:
02 Μάιος 2019, 03:08
enaon έγραψε:
02 Μάιος 2019, 03:03
λεώ για την στιγμή στ, την ημέρα εκείνη που ο κόσμος ψήφισε, πολύ περίεργη μέρα, θα την θυμάμαι σαν κάτι σπουδαίο, άσχετα το αποτέλεσμα. Μου την θύμισε το μήνυμα του μπέρια για τους σοφούς ανθρώπους που έγραψε πριν μέρες με την ευκαιρία της ανάστασης, τέτοια μέρα ήταν, βαριά.
Υπήρχε μεγάλη πόλωση. Διαφώνησα με φίλους που σχεδόν ποτέ πριν ή μετά δεν είχαμε συζητήσει τόσο εκτενώς για πολιτική. Κανείς δεν έμενε αμέτοχος, χωρίς άποψη. Ωστόσο κυριάρχησε το θυμικό και τα μικροπολιτικά οφέλη και όχι η λογική. Και δεν λέω μόνο για αυτούς που ψήφισαν.
αυτό ακριβώς ! Η ουσία δεν ήταν/είναι το αν ήταν σωστό το "ναι" ή "όχι" κι ούτε οι "νενεκοι" ανακινούν το νήμα γι'αυτόν τον λόγο.

Η ουσία ήταν πως το δημοψηφισμα ήταν απλά η εθνικοποίηση της εσωκομματικής διάλυσης του σύριζα, με στόχο να διχάσει τον λαό εν μέσω άτακτης χρεοκοπίας, με υποτιθέμενο "θολό" ερώτημα κάτι που ο σύριζα ΗΔΗ είχε νωπη εντολή 6 μήνες μόλις πριν !

Όσοι κατέβηκαν σύνταγμα τότε, σίγουρα τους μύρισε έστω και μικρό άρωμα εμφυλίου, ενώ φιλίες αραίωσαν, οικογένειες διχάστηκαν κλπ. έγιναν ωραία "πραγματάκια" βασικά ... Και ο λόγος είναι πως για λόγους διαφωνίάς του x με τον y ιοθετήθηκε και από τους "πολιτικούς" και από τους "πολίτες" η τακτική της πατριδοκαπηλίας : όποιος δεν συμφωνεί με το x (παρότι είναι πλαστό και "θολό") είναι προδότης, γερμανοτσολιάς, προσκυνημένος κλπ. ενώ όποιος συμφωνεί είναι πατριωτής σιξ πακ λεωναηντας παλικάρι αγέρωχο κλπ.

Εγκληματικοί χειρισμοί βασικά, αλλά λογικό αφού και οι ψηφοφόροι εξίσου εγκληματίες είναι, οπότε η αντιπροσώπευση τους ήταν αν μη τι αλλο ακριβοδίκαιη.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nik_killthemall την 02 Μάιος 2019, 11:36, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: wayback moments

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 02 Μάιος 2019, 11:30

Spiros252 έγραψε:
02 Μάιος 2019, 02:36
Πιστεύω σωστά, ναι.
Ακόμα και σήμερα δεν έχει βρεθεί λύση. Το χρέος έχει αυξηθεί, δεν έχει γίνει ανάπτυξη και πολύς κόσμος υποφέρει.
Ο στόχος του ΟΧΙ ήταν να βρεθεί πραγματική λύση, ο λαός προδόθηκε.
Εισαι με τον Βαρουφάκη;
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
Saliveros
Δημοσιεύσεις: 4884
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08
Phorum.gr user: Saliveros
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: wayback moments

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saliveros » 02 Μάιος 2019, 12:02

sys3x έγραψε:
02 Μάιος 2019, 11:02
οι σελίδες είναι πέντε (5), αν και δεν χρειάζεται να θυμάμαι γιατί είναι μπροστά μου θυμάμαι, είναι στην πρώτη σελίδα, δεν έχει γίνει καμία αναφορά για Εβραίους και μαλακίες από μένα μόνο από κάτι μαλάκες σαν εσένα.
Πάντως ρε φίλε οκ σας παραδέχομαι, είστε πολύ γαμάτοι, πετάχτηκες εσύ πχ σαν μοντ, σόρυ, σαν την πούτσα είπες την μαλακία σου, τα έκανες πουτάνα κτλ και πάλι ο άλλος είναι ο μαλάκας (για σένα), λελ.
Ααα, αυτές τις 5 σελίδες εννοούσες (νόμισα τις 78 του πρώτου ποστ).

Δεν έχει γίνει καμιά αναφορά σε Εβραίους και μαλακίες από σένα, ε;
SpoilerShow
sys3x έγραψε:Μπορείς να μας αποδείξεις τον ισχυρισμό σου ότι δεν έχει περάσει σε εβραϊκό η πακιστανικό (for that matter) έλεγχο
Το νήμα που σε είχαν πάρει όλοι στο ψιλό επειδή υπαινίσσεσο μανιωδώς ότι η ΤτΕ ανήκει σε Εβραίους (παρέλειπες τους Δρακονιανούς, ομολογώ) και μαλακίες.
Και εσύ απομόνωσες εμένα, με το 1 μου ποστ, επειδή...


...είσαι μαλάκας. Το βρήκα;
    Σας κάναμε ανθρώπους.
    Πάνος Σκουρλέτης

    Δημοκράτης
    Δημοσιεύσεις: 24936
    Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 02 Μάιος 2019, 12:06

    Spiros252 έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 02:36
    Πιστεύω σωστά, ναι.
    Ακόμα και σήμερα δεν έχει βρεθεί λύση. Το χρέος έχει αυξηθεί, δεν έχει γίνει ανάπτυξη και πολύς κόσμος υποφέρει.
    Ο στόχος του ΟΧΙ ήταν να βρεθεί πραγματική λύση, ο λαός προδόθηκε.
    είναι καιρός να αρχίσεις να δέχεσαι, όχι να πιστεύεις, ότι η μόνη λύση είναι να ξεχρεώσεις
    Η χώρα έφαγε έαν σκασμό λεφτά και ξεκώλιασε την οικονομία της και τώρα θα την πληρώσεουν οι δύο επόμενες γενιές μαζί με τους τωρινούς
    δεν πα να λέτε "δεν πληρώνω", δεν πα να βγει η χώρα από το ευρώ η κατάσταση αυτή είναι και μαλακίες τύπου Αργεντινής το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να επιμηκινουν ακομα περισσοτερο το χάλι

    Άβαταρ μέλους
    vantono
    Δημοσιεύσεις: 23914
    Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
    Phorum.gr user: vantono
    Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 02 Μάιος 2019, 12:08

    Saliveros έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 12:02
    sys3x έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 11:02
    οι σελίδες είναι πέντε (5), αν και δεν χρειάζεται να θυμάμαι γιατί είναι μπροστά μου θυμάμαι, είναι στην πρώτη σελίδα, δεν έχει γίνει καμία αναφορά για Εβραίους και μαλακίες από μένα μόνο από κάτι μαλάκες σαν εσένα.
    Πάντως ρε φίλε οκ σας παραδέχομαι, είστε πολύ γαμάτοι, πετάχτηκες εσύ πχ σαν μοντ, σόρυ, σαν την πούτσα είπες την μαλακία σου, τα έκανες πουτάνα κτλ και πάλι ο άλλος είναι ο μαλάκας (για σένα), λελ.
    Ααα, αυτές τις 5 σελίδες εννοούσες (νόμισα τις 78 του πρώτου ποστ).

    Δεν έχει γίνει καμιά αναφορά σε Εβραίους και μαλακίες από σένα, ε;
    SpoilerShow
    sys3x έγραψε:Μπορείς να μας αποδείξεις τον ισχυρισμό σου ότι δεν έχει περάσει σε εβραϊκό η πακιστανικό (for that matter) έλεγχο
    Το νήμα που σε είχαν πάρει όλοι στο ψιλό επειδή υπαινίσσεσο μανιωδώς ότι η ΤτΕ ανήκει σε Εβραίους (παρέλειπες τους Δρακονιανούς, ομολογώ) και μαλακίες.
    Και εσύ απομόνωσες εμένα, με το 1 μου ποστ, επειδή...


    ...είσαι μαλάκας. Το βρήκα;
    Εικόνα

    Άβαταρ μέλους
    Ίφιδα
    Δημοσιεύσεις: 5725
    Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 02 Μάιος 2019, 12:14

    ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 11:09
    Μνημονιακοί, αυτός ο τόπος δε σας αξίζει...
    Δημοσίευσηαπό Ίφιδα » Τετ 18 Ιαν, 2012 2:40 pm
    ούτε ανήκει σε σας μόνο για τον ξεπουλάτε έτσι.

    Το μόνο δικαίωμα που έχουμε είναι να παλέψουμε γι αυτόν και για τους ανθρώπους που αξίζουν
    https://web.archive.org/web/20120122024 ... 0&t=226850

    ότι νά ναι είσαι Βόρειε έτσι; Τελικά το ότι ζείτε στο εξωτερικό σας κρατά τελείως εκτός πραγματικότητας. Γιατί έχει μνημόνιο τότε ρε μεγάλε; Δε σε δανείζουν; Γιατί μιλάς για 6η και 7η και 8η δόση; Πρέζα παίρνεις ή δάνειο; Τι λέει το μνημόνιο; Θα σου χαρίσουνε λεφτά το ΔΝΤ και η ΕΚΤ και η Ευρωπαική Ένωση των τραπεζών για την ψυχή της μανούλας τους;
    ΠΟιός υπογράφει και παίρνει δάνεια ρε θα μας τρελάνετε; Οι αντιμνημονιακοί ή οι μνημονιακοί; Και τί λέει το μνημόνιό σου Βόρειε; Θα πάρεις αυτή τη δόση και θα σωθείς; Όχι βέβαια...θα πάρεις αυτή την δόση αφού υπογράψεις το ξεπούλημα της χώρας και της Ελευθερίας των ανθρώπων της, όχι για να δεις άσπρη μέρα, αλλά για να σου ξαναδανείσω αργότερα.

    Είστε αήττητοι ρε, πραγματικά.

    Διαβάζω φόρουμ και χάνω κάθε πίστη μου για τους ανθρώπους και την Ελλάδα. Μετά κάνω αποτοξίνωση απο δω και κανω καμια βόλτα στη γειτονιά.
    Όλο και καναν πραγματικό Έλληνα ή Ελληνίδα θα πετύχω, που νοιάζεται και παλεύει γι αυτον τον τόπο, όλο και κάποιο σκυλί θα δω να ομορφαίνει τα τσιμέντα σας κι αναθαρρώ
    και τώρα τί έχεις ρε σίχαμα; Ανάπτυξη και πρόοδο; Καθάρισε καμιά λέρα του Δημοσίου και δεν το πήρα πρέφα; Μπήκε κανα λαμόγιο φυλακή και δεν το πήραμε είδηση;

    εσύ που με στέλνεις να πλύνω σκάλες θα με πείσεις ότι νοιάζεσαι για τον φτωχό;

    υ.γ. Οι καθαρίστριες έχουν άκρως σημαντικότερο ρόλο σ αυτή τη γή, απο ανθρώπους με τα δικά σου μυαλά.
    https://web.archive.org/web/20120130025 ... 0&start=30
    Γειά σου ρε Γιαννόπουλε, με συγκίνησες. Πόσο δίκιο είχα ε; Δυστυχώς

    Άβαταρ μέλους
    ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
    Δημοσιεύσεις: 17016
    Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 02 Μάιος 2019, 12:35

    vantono έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 12:08

    Εικόνα
    Screenshot_14.jpg
    Αρίστος for Tsirpas
    Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
    Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
    Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

    Άβαταρ μέλους
    sys3x
    Δημοσιεύσεις: 38136
    Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
    Τοποθεσία: m lagou

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Μάιος 2019, 12:39

    Saliveros έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 12:02
    sys3x έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 11:02
    οι σελίδες είναι πέντε (5), αν και δεν χρειάζεται να θυμάμαι γιατί είναι μπροστά μου θυμάμαι, είναι στην πρώτη σελίδα, δεν έχει γίνει καμία αναφορά για Εβραίους και μαλακίες από μένα μόνο από κάτι μαλάκες σαν εσένα.
    Πάντως ρε φίλε οκ σας παραδέχομαι, είστε πολύ γαμάτοι, πετάχτηκες εσύ πχ σαν μοντ, σόρυ, σαν την πούτσα είπες την μαλακία σου, τα έκανες πουτάνα κτλ και πάλι ο άλλος είναι ο μαλάκας (για σένα), λελ.
    Ααα, αυτές τις 5 σελίδες εννοούσες (νόμισα τις 78 του πρώτου ποστ).

    Δεν έχει γίνει καμιά αναφορά σε Εβραίους και μαλακίες από σένα, ε;
    SpoilerShow
    sys3x έγραψε:Μπορείς να μας αποδείξεις τον ισχυρισμό σου ότι δεν έχει περάσει σε εβραϊκό η πακιστανικό (for that matter) έλεγχο
    Το νήμα που σε είχαν πάρει όλοι στο ψιλό επειδή υπαινίσσεσο μανιωδώς ότι η ΤτΕ ανήκει σε Εβραίους (παρέλειπες τους Δρακονιανούς, ομολογώ) και μαλακίες.
    Και εσύ απομόνωσες εμένα, με το 1 μου ποστ, επειδή...


    ...είσαι μαλάκας. Το βρήκα;
    Άνθρωπε, διαβάζεις τι γράφεις;
    Πρώτον δε παρέθεσα εγώ κάτι ούτε απομόνωσα κάτι, σε αυτό που παρέθεσες εσύ επίσης δεν κάνω κανέναν τέτοιο υπαινιγμό και είναι αφού μπήκατε και γράψατε τις γνωστές μαλακίες για να γιουχάρετε, και συ μαζί ως μοντ, γενικά ότι γράφω πιο πάνω δλδ μην λέμε και τα ίδια.
    Ακόμη με χρεώνεις πράγματα που δεν έγραψα ρε μαλάκα, έλεοc, τόσο ρε μλκ;
    Τέσπα, όπως προείπα, στα παπάργια μου αλλά όχι ότι δεν μαλακιζόσασταν ασύστολα, να τα λέμε όπως είναι τα πράματα και τα καλά και τα άλλα.
    Άντε καλημέρα.
    ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

    .

    Άβαταρ μέλους
    aljawn
    Δημοσιεύσεις: 6238
    Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
    Phorum.gr user: aljawn

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 02 Μάιος 2019, 12:41

    Γιαννόπουλα, ξέρεις ποια πόστς περιμένουμε όλοι να ανασύρεις.

    Άβαταρ μέλους
    vantono
    Δημοσιεύσεις: 23914
    Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
    Phorum.gr user: vantono
    Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 02 Μάιος 2019, 12:50

    ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 12:35
    vantono έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 12:08

    Εικόνα
    Screenshot_14.jpg
    είσαι μια σουπιά εσύ! :romance-hearteyes::003:

    Άβαταρ μέλους
    ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
    Δημοσιεύσεις: 17016
    Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 02 Μάιος 2019, 12:53

    Screenshot_17.jpg
    Αρίστος for Tsirpas
    Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
    Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
    Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

    Άβαταρ μέλους
    Saliveros
    Δημοσιεύσεις: 4884
    Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08
    Phorum.gr user: Saliveros
    Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

    Re: wayback moments

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saliveros » 02 Μάιος 2019, 12:55

    sys3x έγραψε:
    02 Μάιος 2019, 12:39
    Άνθρωπε, διαβάζεις τι γράφεις;
    Πρώτον δε παρέθεσα εγώ κάτι ούτε απομόνωσα κάτι, σε αυτό που παρέθεσες εσύ επίσης δεν κάνω κανέναν τέτοιο υπαινιγμό και είναι αφού μπήκατε και γράψατε τις γνωστές μαλακίες για να γιουχάρετε, και συ μαζί ως μοντ, γενικά ότι γράφω πιο πάνω δλδ μην λέμε και τα ίδια.
    Ακόμη με χρεώνεις πράγματα που δεν έγραψα ρε μαλάκα, έλεοc, τόσο ρε μλκ;
    Τέσπα, όπως προείπα, στα παπάργια μου αλλά όχι ότι δεν μαλακιζόσασταν ασύστολα, να τα λέμε όπως είναι τα πράματα και τα καλά και τα άλλα.
    Άντε καλημέρα.
    Πόσο δίκιο έχεις.
    Μόλις είδα κι άλλο ένα ποστ σου όπου δεν κάνεις κανέναν υπαινιγμό για Δρακ... εεε, Εβραίους:
    sys3x έγραψε:Τώρα να ρωτήσω κι εγώ τι πληροφόρηση έχεις για την ίδρυση της ΤτΕ και την μετέπειτα πορεία της ιστορικά.
    Έχουν καμία σχέση με αυτήν η οικογένεια των γερμανο-εβραίων Ροτσιλντ;
    Βλέπω όμως ότι τώρα το γύρισες στον πληθυντικό... "μαλακιζόσασταν ασύστολα"
    τελικά είχε δίκιο ο συντρόφιμος που έλεγε "όλοι οι άλλοι είναι τρελοί, μόνο εμείς οι δυο είμαστε λογικοί", ε;
      Σας κάναμε ανθρώπους.
      Πάνος Σκουρλέτης

      Απάντηση


      • Παραπλήσια Θέματα
        Απαντήσεις
        Προβολές
        Τελευταία δημοσίευση

      Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

      Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών