Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 04 Οκτ 2023, 15:18

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:16
Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:08
Κοίτα, το τι ενοχλεί τον καθένα είναι πολύ υποκειμενικό, έτσι;
Βασικά, είναι τελείως υποκειμενικό.

Το πρόβλημα είναι ότι πολλοί θεωρούν ως αντικειμενική τη δική τους υποκειμενική θεώρηση των πραγμάτων.

Ισχύει για συντονιστές και χρήστες. :)
Εννοείται. Κι οι συντονιστές, χρήστες είναι. Δεν έχουν άλλο DNA.


Εκτός απ' αυτούς που μπολιάστηκαν, βέβαια.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 04 Οκτ 2023, 15:21

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:17
Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:16

Ψήφισα ΝΔ.
Άλλα έλεγες το πρωί :xena:
Πότε είπα άλλα; :smt017

Έχω πει ξεκάθαρα και τι ψήφισα και γιατί το ψήφισα, από προ εκλογών ακόμα. Και το λέω πάντα, όποτε με ρωτάνε. Νομίζω, από τους λίγους (όχι ο μόνος φυσικά) μη-κομματόσκυλους που το δηλώνουν έτσι άνετα εδώ μέσα. Και ανερυθρίαστα βέβαια, γι' αυτό και η καζούρα από κάποιους... :oops:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 04 Οκτ 2023, 15:22

Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:08
Κοίτα, το τι ενοχλεί τον καθένα είναι πολύ υποκειμενικό, έτσι; Άλλος ενοχλείται με το μπινελίκι, άλλος με την ειρωνεία, άλλος με το stalking, άλλος με κάποια ή όλα από τα παραπάνω και πάει λέγοντας. Κανείς συντονιστής δεν μπορεί να είναι στο μυαλό του άλλου 24/7 και να ξέρει τι πρέπει να κυνηγήσει αυτεπάγγελτα, γι' αυτό και υπάρχουν τα reports. Επίσης, μπορεί κάτι που συνήθως σ' ενοχλεί, να φανεί με την συμπεριφορά σου (πχ επειδή απαντάς σ' αυτόν που σ' ενόχλησε και συνεχίζεις την κουβέντα), ότι στην παρούσα φάση δεν σ' ενόχλησε και τόσο. Οπότε, ακόμα και κάποια θέματα που θεωρητικά είναι γνωστά για παλιά μέλη και λίγο-πολύ ξέρουν κι οι mods όπως το τι ενοχλεί και ποιον, πιθανόν να μην ισχύουν πάντα. Σου τα λέω γιατί ξες ότι έχω κι εγώ εμπειρία πάνω στο θέμα, οπότε αντιλαμβάνομαι λίγο γιατί υπάρχουν κάποιες συγκεκριμένες αντιδράσεις από τους συντονιστές πολλές φορές.

Τώρα, για αυτό που λες με την ειρωνεία του προς εσένα, τι να πω; Προφανώς και σ' ενοχλεί για λόγους που ξες εσύ, οπότε ίσως θα έπρεπε να του ζητήσεις να το λύσετε το θέμα. Αυτό θα έκανα εγώ, τέλος πάντων.
Εντάξει ψιλό εκτός θέματος. Μπροστά ήταν όταν με έβριζε προφανώς, δεν απαίτησα να είναι πανταχού παρών. Το βρισιμο απαγορεύεται από τους κανόνες, δεν χρειάζεται να μελετήσει αν ενοχλεί κάποιον βάσει της συνέχειας της κουβέντας. Του έχω πει βέβαια να πάμε σε μασαμπούκα. Με έγραψε... Του έχω πει και ότι ο μπαμπάς μου ήξερε τον Αναγνωστάκη. Ούτε πάλι λύγισε. Άκαρδος. Πάντως ταιριάζει πολύ με Νιόνιο το στυλ του, χεχεχε. Δεν ξέρω ποιος άλλος νιονιος υπάρχει αλλά ταιριάζει γάντι.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 04 Οκτ 2023, 15:25

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:22
Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:08
Κοίτα, το τι ενοχλεί τον καθένα είναι πολύ υποκειμενικό, έτσι; Άλλος ενοχλείται με το μπινελίκι, άλλος με την ειρωνεία, άλλος με το stalking, άλλος με κάποια ή όλα από τα παραπάνω και πάει λέγοντας. Κανείς συντονιστής δεν μπορεί να είναι στο μυαλό του άλλου 24/7 και να ξέρει τι πρέπει να κυνηγήσει αυτεπάγγελτα, γι' αυτό και υπάρχουν τα reports. Επίσης, μπορεί κάτι που συνήθως σ' ενοχλεί, να φανεί με την συμπεριφορά σου (πχ επειδή απαντάς σ' αυτόν που σ' ενόχλησε και συνεχίζεις την κουβέντα), ότι στην παρούσα φάση δεν σ' ενόχλησε και τόσο. Οπότε, ακόμα και κάποια θέματα που θεωρητικά είναι γνωστά για παλιά μέλη και λίγο-πολύ ξέρουν κι οι mods όπως το τι ενοχλεί και ποιον, πιθανόν να μην ισχύουν πάντα. Σου τα λέω γιατί ξες ότι έχω κι εγώ εμπειρία πάνω στο θέμα, οπότε αντιλαμβάνομαι λίγο γιατί υπάρχουν κάποιες συγκεκριμένες αντιδράσεις από τους συντονιστές πολλές φορές.

Τώρα, για αυτό που λες με την ειρωνεία του προς εσένα, τι να πω; Προφανώς και σ' ενοχλεί για λόγους που ξες εσύ, οπότε ίσως θα έπρεπε να του ζητήσεις να το λύσετε το θέμα. Αυτό θα έκανα εγώ, τέλος πάντων.
Εντάξει ψιλό εκτός θέματος. Μπροστά ήταν όταν με έβριζε προφανώς, δεν απαίτησα να είναι πανταχού παρών. Το βρισιμο απαγορεύεται από τους κανόνες, δεν χρειάζεται να μελετήσει αν ενοχλεί κάποιον βάσει της συνέχειας της κουβέντας. Του έχω πει βέβαια να πάμε σε μασαμπούκα. Με έγραψε... Του έχω πει και ότι ο μπαμπάς μου ήξερε τον Αναγνωστάκη. Ούτε πάλι λύγισε. Άκαρδος. Πάντως ταιριάζει πολύ με Νιόνιο το στυλ του, χεχεχε. Δεν ξέρω ποιος άλλος νιονιος υπάρχει αλλά ταιριάζει γάντι.
https://www.slang.gr/lemma/15589-nionios
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 04 Οκτ 2023, 15:26

Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:18

Εννοείται. Κι οι συντονιστές, χρήστες είναι.
Λες να περνούσε χαρμάνα τις τελευταίες μέρες και άδικα τον κατηγοράω;

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40805
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 04 Οκτ 2023, 15:32

Συνηθως οταν ειμαι με αλλους κανω τις χαζομαρες, μονος μου δεν εχει πλακα.

.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 04 Οκτ 2023, 15:34

Αρίστος έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:32
Συνηθως οταν ειμαι με αλλους κανω τις χαζομαρες, μονος μου δεν εχει πλακα.

.
Το 'χουμε καταλάβει.





:003:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16256
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 04 Οκτ 2023, 15:36

Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:16
Beria έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:11
Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 15:08

Κοίτα, το τι ενοχλεί τον καθένα είναι πολύ υποκειμενικό, έτσι; Άλλος ενοχλείται με το μπινελίκι, άλλος με την ειρωνεία, άλλος με το stalking, άλλος με κάποια ή όλα από τα παραπάνω και πάει λέγοντας. Κανείς συντονιστής δεν μπορεί να είναι στο μυαλό του άλλου 24/7 και να ξέρει τι πρέπει να κυνηγήσει αυτεπάγγελτα, γι' αυτό και υπάρχουν τα reports. Επίσης, μπορεί κάτι που συνήθως σ' ενοχλεί, να φανεί με την συμπεριφορά σου (πχ επειδή απαντάς σ' αυτόν που σ' ενόχλησε και συνεχίζεις την κουβέντα), ότι στην παρούσα φάση δεν σ' ενόχλησε και τόσο. Οπότε, ακόμα και κάποια θέματα που θεωρητικά είναι γνωστά για παλιά μέλη και λίγο-πολύ ξέρουν κι οι mods όπως το τι ενοχλεί και ποιον, πιθανόν να μην ισχύουν πάντα. Σου τα λέω γιατί ξες ότι έχω κι εγώ εμπειρία πάνω στο θέμα, οπότε αντιλαμβάνομαι λίγο γιατί υπάρχουν κάποιες συγκεκριμένες αντιδράσεις από τους συντονιστές πολλές φορές.

Τώρα, για αυτό που λες με την ειρωνεία του προς εσένα, τι να πω; Προφανώς και σ' ενοχλεί για λόγους που ξες εσύ, οπότε ίσως θα έπρεπε να του ζητήσεις να το λύσετε το θέμα. Αυτό θα έκανα εγώ, τέλος πάντων.
Γμτ γιατί να είσαι τόσο συγκροτημένος τύπος και καλό παιδί;
Πώς θα σε βρίσω τώρα, μου λες;
Ψήφισα ΝΔ. Βοηθάει;
:lol:
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Γυφτάκι
Δημοσιεύσεις: 815
Εγγραφή: 10 Ιουν 2023, 16:54

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γυφτάκι » 04 Οκτ 2023, 19:29

Ναι, όταν είμαι στο εξοχικό μου παίρνω το πατίνι του ανηψιού και κάνω φιγούρες όπως όταν ήμουν 12 .. Και στη θάλασσα παίζω σα βλαμένο με ένα σωσίβιο πάπια ..αν δεν βλέπει κανείς βεβαια μη γίνω και ρεζίλι .. :003:

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23911
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Οκτ 2023, 20:49

πιο παλιά ίσως, μετα μεγάλωσα, σοβάρεψα, άρχισα να μπαίνω φόρουμ να συζητάω με τον ισίλδουρ, κοπήκαν οι χαζομάρες.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Οκτ 2023, 22:40

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
04 Οκτ 2023, 14:35
Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 14:31
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
04 Οκτ 2023, 14:30


Είναι και φαν Σαββόπουλου;
Απαντάς πάντα με ερώτηση;


Με έχει ειρωνευτεί πολλές φορές στο παρελθόν αλλά από εδώ που έβγαλε το συμπέρασμα να μαζευτω εγώ και όχι ο Χαοτικος που με έβρισε, ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτηρι


Εκτός από ρουφιάνος είσαι και ψεύτης. Δεν ασχολούμαι καθόλου μαζί σου. Εδώ και ένα μήνα δεν είχα σκοπό να απ[ευθυνθώ σε σένα ακριβώς γιατί είσαι ρουφιάνος και γενικά προβληματικός.
Στις 26 Σεπτεμβρίου βλέπω ειδοποίηση που με βγάζει εδώ 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Η Ευρώπη πεθαίνει #2 . Προφανώς έσβησαν το τι είχες γράψει. Δεύτερη φορά βλέπω πάλι ειδοποίηση και έχεις γράψει αυτά . 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή Ενώ δεν μιλούσα σε σένα παρά είχα μια σοβαρή κουβέντα με τον Isildur.
Σου απάντησα όπως σου αξίζει και συ αντί να το βουλώσεις και να σταματήσεις να ενοχλείς συνεχίζεις το ίδιο βιολί. Και δικαίως σου είπε ο Μπέρια να ασταματήσεις να κυνηγάς έναν χρήστη μόνο και μόνο για να ενοχλείς.

Το ίδιο κάνεις χρόνια είτε στη Νάιδα είτε στον Γραφικό είτε σε οποιονδήποτε. Ο Γραφικός, θυμάσαι πολ´υ καλά ότι ήθελε να φύγει επειδή τον έλεγες αλκοολοικό και ενώ σου απαντούσε και πάλι να το βουλώσεις εσύ συνέχιζες. Δεν σσε ενδιαφέρει ο διάλογος. Σε ενδιαφέρει μόνο να βγάλεις το ψυχάκικιο αυτό που σε έχει καταβάλει.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή Δεν ντρέπεσαι ρε;

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Αυτοαφιερώσεις

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Νερό

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Αθώος ο ντελιβεράς που πυροβόλησε τον YouTuber που του έκανε πλάκα για να μαζέψει views





Όλα αυτά σε δύο μέρες χωρίς να έχω κανένα διάλογο μαζί σου γιατί δεν αξίζει κανένας διάλογος μαζί σου.

Τράβα τώρα και μην ξανασχοληθείς μαζί μου.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4586
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: μόνος κι έρμος

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 04 Οκτ 2023, 22:44

:popc:

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 04 Οκτ 2023, 22:45

Χαοτικός έγραψε:
04 Οκτ 2023, 22:40
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
04 Οκτ 2023, 14:35
Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 14:31

Απαντάς πάντα με ερώτηση;


Με έχει ειρωνευτεί πολλές φορές στο παρελθόν αλλά από εδώ που έβγαλε το συμπέρασμα να μαζευτω εγώ και όχι ο Χαοτικος που με έβρισε, ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτηρι


Εκτός από ρουφιάνος είσαι και ψεύτης. Δεν ασχολούμαι καθόλου μαζί σου. Εδώ και ένα μήνα δεν είχα σκοπό να απ[ευθυνθώ σε σένα ακριβώς γιατί είσαι ρουφιάνος και γενικά προβληματικός.
Στις 26 Σεπτεμβρίου βλέπω ειδοποίηση που με βγάζει εδώ 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Η Ευρώπη πεθαίνει #2 . Προφανώς έσβησαν το τι είχες γράψει. Δεύτερη φορά βλέπω πάλι ειδοποίηση και έχεις γράψει αυτά . 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή Ενώ δεν μιλούσα σε σένα παρά είχα μια σοβαρή κουβέντα με τον Isildur.
Σου απάντησα όπως σου αξίζει και συ αντί να το βουλώσεις και να σταματήσεις να ενοχλείς συνεχίζεις το ίδιο βιολί. Και δικαίως σου είπε ο Μπέρια να ασταματήσεις να κυνηγάς έναν χρήστη μόνο και μόνο για να ενοχλείς.

Το ίδιο κάνεις χρόνια είτε στη Νάιδα είτε στον Γραφικό είτε σε οποιονδήποτε. Ο Γραφικός, θυμάσαι πολ´υ καλά ότι ήθελε να φύγει επειδή τον έλεγες αλκοολοικό και ενώ σου απαντούσε και πάλι να το βουλώσεις εσύ συνέχιζες. Δεν σσε ενδιαφέρει ο διάλογος. Σε ενδιαφέρει μόνο να βγάλεις το ψυχάκικιο αυτό που σε έχει καταβάλει.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή Δεν ντρέπεσαι ρε;

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Αυτοαφιερώσεις

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Νερό

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα @ Αθώος ο ντελιβεράς που πυροβόλησε τον YouTuber που του έκανε πλάκα για να μαζέψει views





Όλα αυτά σε δύο μέρες χωρίς να έχω κανένα διάλογο μαζί σου γιατί δεν αξίζει κανένας διάλογος μαζί σου.

Τράβα τώρα και μην ξανασχοληθείς μαζί μου.

Ψεύτης είσαι και φαίνεσαι εσύ. Ο γραφικός είχε βρίσει μάνα. Και εσύ γράφεις για μπουρδέλα επειδή κοροϊδεύω την """"ιδεολογία"""" σου. Τράβα ρε κακομοίρη.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4586
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: μόνος κι έρμος

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 04 Οκτ 2023, 22:45

:popc:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κάνετε ποτέ χαζομάρες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Οκτ 2023, 22:46

Isildur έγραψε:
04 Οκτ 2023, 14:45
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
04 Οκτ 2023, 14:43
Εννοείται ότι τα ποστ του χαοτικου που με βρίζουν σβήστηκαν αφού έκανα αναφορά, δεν τα είχε δει ο Μπέρια :lol:
Α, υπήρχαν κι άλλα; Εγώ λέω γι' αυτά που μού έδειξες.

Οπότε, ποιο είναι το πρόβλημα; Έκανες report, τα σβήσανε, παμ' παρακάτ'. Αν είναι έτσι, τότε γιατί είδα ότι λες αλλού πως δεν δίνουν σημασία στα reports σου; Κάπου σε χάνω...
Τίποτα δεν σβήσανε γιατί δεν τον έβρισα. Αυτά που λέω παραπάνω δείχνουν το τι έκανε και πιο κ´'ατω θα δεις τις απαντήσεις τις δικές μου. Τις θεψρεί υβριστικές κιόλας. Για να καταλάβεις για τι άτομο μιλάμε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών