ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14751
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 19 Φεβ 2021, 17:42

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2021, 16:28
Εγώ νομίζω ότι ο γάμος δεν είναι υποχώρηση αλλά τεκμηρίωση των πραγματικών ζητούμενων κάθε συζύγου.
Βασικα, το ζητουμενο του 99% των ανδρων ειναι ενα και μονο ενα. Να τον χωνουνε (αν ειναι δυνατον να ειναι και ΜΟΥΝΑΡΕΣ).
Το 90% του 99% δεν καταλαβε ποτε πως απο το να τον χωνει βρεθηκε να διαλεγει κουρτινες.
Το 5% του 99% "τεκμηριωθηκε" οπως λες κι εσυ και υπαρχει και ενα 5% του 99% που την βρισκει και να τον χωνει και να διαλεγει κουρτινες.

υ.γ. Υπαρχει και το 1% που τη βρισκει περισσοτερο να διαλεγει κουρτινες απο το να τον χωνει.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71223
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Φεβ 2021, 18:46

Daje έγραψε:
19 Φεβ 2021, 17:42

Το 90% του 99% δεν καταλαβε ποτε πως απο το να τον χωνει βρεθηκε να διαλεγει κουρτινες.
:lol::lol::lol:
Gavalas for President! :grfl:

ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ (όχι το χριστιανικό, το άλλο)

Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: 08 Ιαν 2021, 14:51

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γκουερινο » 19 Φεβ 2021, 19:14

Εγω νομιζα,πως μετα την επιπλωση του σπιτιου τα χειρότερα ειχαν περάσει.
Εως ότου μια Κυριακή πηγα για αυθημερόν μπανιο στη βουρβουρου της χαλκιδικης με δυο μωρα,επειδη πανε ολοι....

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Φεβ 2021, 20:00

Daje έγραψε:
19 Φεβ 2021, 17:42
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2021, 16:28
Εγώ νομίζω ότι ο γάμος δεν είναι υποχώρηση αλλά τεκμηρίωση των πραγματικών ζητούμενων κάθε συζύγου.
Βασικα, το ζητουμενο του 99% των ανδρων ειναι ενα και μονο ενα. Να τον χωνουνε (αν ειναι δυνατον να ειναι και ΜΟΥΝΑΡΕΣ).
Το 90% του 99% δεν καταλαβε ποτε πως απο το να τον χωνει βρεθηκε να διαλεγει κουρτινες.
Το 5% του 99% "τεκμηριωθηκε" οπως λες κι εσυ και υπαρχει και ενα 5% του 99% που την βρισκει και να τον χωνει και να διαλεγει κουρτινες.

υ.γ. Υπαρχει και το 1% που τη βρισκει περισσοτερο να διαλεγει κουρτινες απο το να τον χωνει.
:smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10618
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 19 Φεβ 2021, 20:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2021, 16:28
Εγώ νομίζω ότι ο γάμος δεν είναι υποχώρηση αλλά τεκμηρίωση των πραγματικών ζητούμενων κάθε συζύγου.

Τα υπόλοιπα είναι παρλαπίπες για υποχωρήσεις, έτσι για να' χουνε να λένε.
Ο γάμος ειναι τεκμηριωση των πραγματικών ζητουμένων κάθε συζύγου... :smt017
Παρατηρητής...

Γιάννης

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 19 Φεβ 2021, 22:26

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2021, 16:28
Εγώ νομίζω ότι ο γάμος δεν είναι υποχώρηση αλλά τεκμηρίωση των πραγματικών ζητούμενων κάθε συζύγου.

Τα υπόλοιπα είναι παρλαπίπες για υποχωρήσεις, έτσι για να' χουνε να λένε.
Το βλέπεις καθαρά από γυναικεία οπτική γωνία, οπότε είναι απολύτως φυσιολογικό να μην βλέπεις πουθενά υποχωρήσεις.

Εκτός φυσικά αν εννοούσες τεκμηρίωση των ζητουμένων της συζύγου, οπότε εντάξει, ναι, έτσι βγάζει νόημα.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71223
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Φεβ 2021, 23:00

Γιάννης έγραψε:
19 Φεβ 2021, 22:26
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2021, 16:28
Εγώ νομίζω ότι ο γάμος δεν είναι υποχώρηση αλλά τεκμηρίωση των πραγματικών ζητούμενων κάθε συζύγου.

Τα υπόλοιπα είναι παρλαπίπες για υποχωρήσεις, έτσι για να' χουνε να λένε.
Το βλέπεις καθαρά από γυναικεία οπτική γωνία, οπότε είναι απολύτως φυσιολογικό να μην βλέπεις πουθενά υποχωρήσεις.

Εκτός φυσικά αν εννοούσες τεκμηρίωση των ζητουμένων της συζύγου, οπότε εντάξει, ναι, έτσι βγάζει νόημα.
Εννοώ και τους δύο. Προσωπικώς πάντως πιστεύω ότι οι άρρενες σύζυγοι είναι πιο δεκτικοί σε υποχωρήσεις, απλώς για να έχουν την ησυχία τους σε άλλα θέματα. Είναι πιο πρακτικοί. Οι γυναίκες δεν το' χουν με την οργάνωση σ' αυτό το θέμα, ακόμη και αν είναι άψογες νοικοκυρές.

Κάθε φορά που το βλέπω, γελάω.

Gavalas for President! :grfl:

ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ (όχι το χριστιανικό, το άλλο)

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19450
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 20 Φεβ 2021, 00:48

Να βλέπω στο κανάλι Blue Sky αυτή την στιγμή τον Χαρδαβέλλα σε μια εκπομπή για .. φαντάσματα και πνεύματα .. :011:
Αυτό και εάν είναι συμβιβασμός .. :-?

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13787
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 20 Φεβ 2021, 11:56

Paris έγραψε:
19 Φεβ 2021, 16:22
ηρεμηστε και μην εκτιθεστε
θα μας βαρεσει η σενσει
:p4:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13787
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 20 Φεβ 2021, 11:59

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
20 Φεβ 2021, 00:48
Να βλέπω στο κανάλι Blue Sky αυτή την στιγμή τον Χαρδαβέλλα σε μια εκπομπή για .. φαντάσματα και πνεύματα .. :011:
Αυτό και εάν είναι συμβιβασμός .. :-?
Δεν έχεις πυγμή ρε μαν. Να της πεις, έλα εδώ μανίτσα μου να σου δείξω το ''εκτόπλασμά'' μου..
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Von Mackensen

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 20 Φεβ 2021, 12:13

Γιάννης έγραψε:
19 Φεβ 2021, 16:00
Μακράν το χειρότερο βασανιστήριο είναι η υποχρεωτική συμμετοχή στην επιλογή χρωμάτων/σχεδίων για κουρτίνες.

Κανονικά θα έπρεπε να θεωρείται ενδοοικογενειακή κακοποίηση, και να απαγορεύεται με βάση τη διεθνή νομοθεσία και τις διακυρήξεις του ΟΗΕ περί βασανιστηρίων και απάνθρωπης συμπεριφοράς.

Προτιμώ απλά να της δώσω την πιστωτική μου να πάει να πάρει ό,τι θέλει αρκεί να μην ανακατεύει εμένα.
Κακως κάποια ζευγάρια τα κάνουν τοσο περίπλοκα τα πράμματα.Οταν ήρθε η ωρα για τις κουρτίνες εγώ της ειπα, πάρε οτι νομίζεις.Τι ξερω γω απο κουρτίνες.όλες ιδιες μου φαίνονται.Πήρε οτι ήθελε και τώρα που τις κοιταω ιδιες μου φαίνονται.Και ας εχουν άλλο χρωμα κάποιες.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14751
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 20 Φεβ 2021, 12:21

Von Mackensen έγραψε:
20 Φεβ 2021, 12:13
Γιάννης έγραψε:
19 Φεβ 2021, 16:00
Μακράν το χειρότερο βασανιστήριο είναι η υποχρεωτική συμμετοχή στην επιλογή χρωμάτων/σχεδίων για κουρτίνες.

Κανονικά θα έπρεπε να θεωρείται ενδοοικογενειακή κακοποίηση, και να απαγορεύεται με βάση τη διεθνή νομοθεσία και τις διακυρήξεις του ΟΗΕ περί βασανιστηρίων και απάνθρωπης συμπεριφοράς.

Προτιμώ απλά να της δώσω την πιστωτική μου να πάει να πάρει ό,τι θέλει αρκεί να μην ανακατεύει εμένα.
Κακως κάποια ζευγάρια τα κάνουν τοσο περίπλοκα τα πράμματα.Οταν ήρθε η ωρα για τις κουρτίνες εγώ της ειπα, πάρε οτι νομίζεις.Τι ξερω γω απο κουρτίνες.όλες ιδιες μου φαίνονται.Πήρε οτι ήθελε και τώρα που τις κοιταω ιδιες μου φαίνονται.Και ας εχουν άλλο χρωμα κάποιες.
Η πλειοψηφια των γυναικων σε αυτες τις περιπτωσεις κανουν μουτρα και σου λενε οτι δεν ασχολεισαι, δεν ενφιαφερεσαι και τετοια.
Το παιζουν λιγο στεναχωρημενες και εκει τελειωσαν τα παντα. Ξαφνικα βρισκεις τον εαυτο σου να εχει παρει διδακτορικο στις κουρτινες και τα πλακακια.

υ.γ. Που να δεις να τα εχεις και με σχεδιαστρια μοδας...Θυμαμαι μια περιοδο στη Ρωμη και στη Φλωρεντια ειχα γυρισει οτι υπογειο, ημιυπογειο υπαρχει με υφασματα, μπιλιες, δαντελες, σκατελες και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις.
Μιλαμε για κανονικο εφιαλτη, αλλα αυτο ειναι και το ωραιο με τις σχεσεις.
Οταν υπαρχουν θεμελια, αυτο που σε ενδιαφερει ειναι να ευχαριστησεις τον αλλο, με οτι ειδους λαλακια εχει βαλει στο μυαλο του.
Δοκιμαζεις και τα ορια σου ετσι και αν ο αλλος ενδιαφερεται για σενα, κανει πισω οταν σε βλεπει να ζοριζεσαι.

υ.γ.2 Τι σοφος που ειμαι ρε πουστη μου? Υπαρχει ΜΟΥΝΑΡΑ που δεν θα ηθελε να με κατακτησει? Δυσκολο το βλεπω.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 20 Φεβ 2021, 12:42

Daje έγραψε:
20 Φεβ 2021, 12:21
[



υ.γ. Που να δεις να τα εχεις και με σχεδιαστρια μοδας...Θυμαμαι μια περιοδο στη Ρωμη και στη Φλωρεντια ειχα γυρισει οτι υπογειο, ημιυπογειο υπαρχει με υφασματα, μπιλιες, δαντελες, σκατελες και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις.
Μιλαμε για κανονικο εφιαλτη, αλλα αυτο ειναι και το ωραιο με τις σχεσεις.
:smt005:

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 20 Φεβ 2021, 12:44

Οι χειρότερη υποχώρηση είναι να τρως στη μάπα τους συγγενείς του άλλου που κάτι σου λέει δεν.
Στο τέλος βγαίνεις βέβαια επιβεβαιωμένη

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23798
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΆΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΑΤΕ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 20 Φεβ 2021, 12:46

Σχεδόν καμία υποχώρηση.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών