Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 20 Φεβ 2024, 08:30

Andromachi έγραψε:
19 Φεβ 2024, 19:09
Casp έγραψε:
19 Φεβ 2024, 14:50
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
19 Φεβ 2024, 14:47


Υπάρχει κάποια ευνόητη σωματική λειτουργία σου για την οποία δεν νιώθεις την ανάγκη να μας ενημερώσεις; (Φουσκώνοντας και τεχνηέντως την διάρκεια, προσθέτοντας την κρεβατομουρμουρα μέσα)
Οκ, τώρα κατάλαβα τι σε έτσουξε και ξεκίνησες πάλι με τις εμμονές σου! Η διάρκεια!

Για πες εσύ Μένιο, από πότε έχεις να κάνεις σεξ και πόση ήταν η διάρκεια;
Ρε συ?? Να ρωτήσω κάτι??
Συγνώμη κιόλας που επεμβαίνω, αλλά έχω κάποιες απορίες
1. Γτ βρε κασπ βγάζεις τόση χολή? Εσύ πρώτη από όλους βγάζεις στη φόρα τα προσωπικά σου, από τη στιγμή που το κάνεις θα υποστείς και τις συνέπειες αυτών που γράφεις.
2. Πέρα από καυστικό σχολιασμό δεν είδα να σε βρίζει καποιος. Αντε θα πω και ειρωνικό σχολιασμό δεν είναι ψέμα.
3. Τι είναι το τιντερ?
Πλέον αποφάσισα να συμπεριφέρομαι όπως μου συμπεριφέρονται. Ο Μένιος ούτως ή άλλως, ό,τι και να γράψω, θα με κυνηγάει σε κάθε νήμα και θα διαστρεβλώνει πράγματα (επειδή καταλαβαίνει αυτά που ΘΕΛΕΙ να καταλάβει) και θα γράφει για πράγματα που έγιναν πριν μήνες (με τον τρόπο που θέλει να τα παρουσιάσει, πάντα) βρίσκοντας ακόμα και την πιο μικρή αφορμή. Τον βρίζω και βγάζω χολή εγώ που του λέω ότι έχει εμμονές ε; Επειδή πρέπει να δέχομαι σαν ηλίθιο τις μαλακίες που λέει για μένα. Γράφω εδώ μέσα για να εκφραστώ, είτε χαρούμενη, είτε λυπημένη. Αυτό δεν δίνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ το δικαίωμα στον κάθε κομπλεξικό και εμμονικό να πετάει ειρωνίες και του κόσμου τα συμπεράσματα για την προσωπικότητα ανθρώπων που δεν γνωρίζει. Ε, αφού το κάνει αυτός, μην μου κουνάς εμένα το χέρι που αποφάσισα να κάνω το ίδιο.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Andromachi
Δημοσιεύσεις: 5017
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2018, 12:18
Phorum.gr user: Andromachi

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Andromachi » 20 Φεβ 2024, 08:40

Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 08:30
ok
Ανδρομάχη: (ανήρ + (μάχη) μάχομαι) – πρόμαχος

Άβαταρ μέλους
Andromachi
Δημοσιεύσεις: 5017
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2018, 12:18
Phorum.gr user: Andromachi

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Andromachi » 20 Φεβ 2024, 08:42

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
20 Φεβ 2024, 07:59
aLiCat έγραψε:
20 Φεβ 2024, 07:55

μαλιστα
με καλυψατε
Ανδρομάχη: (ανήρ + (μάχη) μάχομαι) – πρόμαχος

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 20 Φεβ 2024, 08:51

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
19 Φεβ 2024, 15:23
Casp έγραψε:
19 Φεβ 2024, 15:05
Πλέριος έγραψε:
19 Φεβ 2024, 14:57
Εσύ στα τριάντα ήσουν παρθένα

Χαμηλά την μπάλα ρε
προκαταρκτικά + σεξ μαζί. Και επίσης παρατηρήσαμε ότι με συγκεκριμένα προφυλακτικά, τελειώνει πολύ πιο αργά. Εγώ δεν έχω θέμα, μέχρι να τελειώσει αυτός μια φορά, εγώ τελειώνω 10 :003:

Την επόμενη φορά όμως, μιας και το είπες, θα δώσουμε εντολή και οι 2 στο σώμα μας να χαμηλώσει την μπάλα. Μην σας αφήσω παραπονεμένους δηλαδή. Κρίμα είναι να ξεκινάει το παραλήρημα ο Μένιος.

Θα έκανα ακριβώς το ίδιο ποστ και να έγραφες για 3 λεπτά σεξ. Όπως θα προσπερνούσα ποστ για 2ωρο σεξ από πολλά άλλα μέλη. Δεν φταίνε οι αριθμοί, το λιγδιάρικο αμπαλαζ και ο τομαρισμος το χαλάνε.
Το ίδιο ακριβώς; Μα πως; Αφού αυτό είναι το πρώτο σημείο που σχολιάζεις:
1. Το χάζεμα στο φμπ δεν πιάνεται για προκαταρκτικά (τουλάχιστον όχι ακόμα)

plus, αυτό.
Φουσκώνοντας και τεχνηέντως την διάρκεια, προσθέτοντας την κρεβατομουρμουρα μέσα.


Ε, αυτό δείχνει ότι σε έτσουξε. Όχι μόνο δεν το προσπέρασες αλλά το έχεις σχολιάσει πάνω από 2 φορές. Και βρήκες και ευκαιρία πάλι να πετάξεις τις μπηχτές σου για εμάς, ότι κάνει ό,τι του λέω, ότι δεν αντέχει ο ένας την παρέα του άλλου (επειδή προτίμησε να πάμε μαζί εκδρομή που έχουμε τόσο καιρό να πάμε κάπου εκτός πόλης, από το να κοιμηθεί ενώ είχε ακόμα όρεξη) και τις γνωστές χολές. Συμπεράσματα του κώλου δηλαδή απλά για να μου την πεις. Αλλά σε έπιασε ο πόνος για το κοινωνικό σύνολο, άχου το μωρέεεε :smt005: Δεν το ήξερα πως αν νιώθει κάποιος καλά και θέλει να πάει βόλτα στην φύση, θα πρέπει να ρωτήσει τον Μένιο μην τυχόν και εξαγριωθεί και ξεκινήσει πάλι το παραλήρημα. Σόρρυ, ε;



(αν έγραφα για 3 λεπτά, θα σχολίαζες ότι δεν περνάω καλά και ότι είναι γρήγορος και τα λοιπά γνωστά, επειδή και πάλι ο αυτοσκοπός σου θα ήταν να μου την πεις)
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 20 Φεβ 2024, 08:55

Andromachi έγραψε:
20 Φεβ 2024, 08:42
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
20 Φεβ 2024, 07:59
aLiCat έγραψε:
20 Φεβ 2024, 07:55

μαλιστα
με καλυψατε

Χαμός με τις παραθέσεις
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 20 Φεβ 2024, 09:00

Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 08:51
Καλημέρα. Φυσηξτε εδώ παρακαλώ.
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 20 Φεβ 2024, 09:02

Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 08:51
προτίμησε να πάμε μαζί εκδρομή που έχουμε τόσο καιρό να πάμε κάπου εκτός πόλης
Τις προάλλες δεν είχατε πάει Ρώμη; Πρέπει να σημειώνεις τις "ιστορίες" σου, εκτιθεισαι :smt124
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 20 Φεβ 2024, 09:08

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
20 Φεβ 2024, 09:02
Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 08:51
προτίμησε να πάμε μαζί εκδρομή που έχουμε τόσο καιρό να πάμε κάπου εκτός πόλης
Τις προάλλες δεν είχατε πάει Ρώμη; Πρέπει να σημειώνεις τις "ιστορίες" σου, εκτιθεισαι :smt124
Βουδαπέστη εννοείς, τον Νιόβρη.
Πάλι ψέματα :)

Δεν είμαι σαν εσένα.
Καταλαβαίνω όμως γιατί το βλέπεις έτσι. Ό,τι κάνεις εσύ, νομίζεις πως έτσι λειτουργούν και οι υπόλοιποι :)


ΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΗΤΑΝ, ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ;
Πόσο πιο ηλίθιος μπορεί να είσαι;
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 20 Φεβ 2024, 09:09

Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 09:08
τον Νιόβρη.
:a040:
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 20 Φεβ 2024, 09:10

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
20 Φεβ 2024, 09:09
Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 09:08
τον Νιόβρη.
:a040:
Δεν θα μείνω εδώ να νευριάζω με έναν ξεφτιλισμένο.

Βγες να βρεις κοπέλα μπας και κάνεις ποτέ σεξ και ηρεμήσεις.
Άντε μπάιιι :wave::wave:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Andromachi
Δημοσιεύσεις: 5017
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2018, 12:18
Phorum.gr user: Andromachi

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Andromachi » 20 Φεβ 2024, 09:16


Κάτσε δεν έχω πιει ακόμη τον πρώτο καφέ να ξυπνήσω σωστα. Αλλά διάβασα το σεντονακι και καταλαβα :lol:
Ανδρομάχη: (ανήρ + (μάχη) μάχομαι) – πρόμαχος

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 20 Φεβ 2024, 09:20

Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 09:08

ΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΗΤΑΝ, ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ;
Πόσο πιο ηλίθιος μπορεί να είσαι;
Δεν είπα να με ρωτήσετε (αν και έχω μια πρόταση για το πού αλλά αντίκειται στους όρους του φόρουμ να την διατυπώσω)

Αλλά μια και μας γράφεις τις πολύ ενδιαφέρουσες λεπτομέρειες της διάρκειας, είπα την γνώμη μου επ αυτού. Για την οδήγηση άυπνοι/σκνιπα δεν είναι γνώμη, είναι σεβασμός του κοινωνικού συνόλου. Αφού αμφισβητείς το ενδιαφέρον κάποιου για την εύρυθμη λειτουργία της κοινωνίας, να καταργήσουμε όλα τα τοπικ σε πολιτική κοινωνία κόσμος, δεν νομίζω ότι κανένα από τα θέματα που πραγματεύονται αφορά κάποιον τελείως άμεσα. Τώρα άλλοι συνεισφέρουν στο πώς φαντάζονται έναν καλύτερο κόσμο κρίνοντας Αμερικανούς παρουσιαστές, πολεμικό οπλισμό που παραγγείλαμε, κομματικό δελφίνο που τα λέει πιο τσεκουράτα. Εγώ θεωρώ ότι μια καλή αρχή είναι να μην οδηγείς άυπνος με καταρρακτώδη βροχή για να φωτογραφίσεις τα λουλούδια που βλέπουμε παντού στο φμπ, μπας και γλιτώσεις την κρεβατομουρμούρα. Τι να κάνουμε, περιέργειες του καθενός.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας την 20 Φεβ 2024, 09:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 20 Φεβ 2024, 09:27

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
20 Φεβ 2024, 09:20
Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 09:08

ΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΗΤΑΝ, ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ;
Πόσο πιο ηλίθιος μπορεί να είσαι;
Δεν είπα να με ρωτήσετε (αν και έχω μια πρόταση για το πού αλλά αντίκειται στους όρους του φόρουμ να την διατυπώσω)

Αλλά μια και μας γράφεις τις πολύ ενδιαφέρουσες λεπτομέρειες της διάρκειας, είπα την γνώμη μου επ αυτού. Για την οδήγηση άυπνοι/σκνιπα δεν είναι γνώμη, είναι σεβασμός του κοινωνικού συνόλου. Αφού αμφισβητείς το ενδιαφέρον κάποιου για την εύρυθμη λειτουργία της κοινωνίας, να καταργήσουμε όλα τα τοπικ σε πολιτική κοινωνία κόσμος, δεν νομίζω ότι κανένα από τα θέματα που πραγματεύονται δεν αφορά κάποιον τελείως άμεσα. Τώρα άλλοι συνεισφέρουν στο πώς φαντάζονται έναν καλύτερο κόσμο κρίνοντας Αμερικανούς παρουσιαστές, πολεμικό οπλισμό που παραγγείλαμε, κομματικό δελφίνο που τα λέει πιο τσεκουράτα. Εγώ θεωρώ ότι μια καλή αρχή είναι να μην οδηγείς άυπνος με καταρρακτώδη βροχή για να φωτογραφίσεις τα λουλούδια που βλέπουμε παντού στο φμπ, μπας και γλιτώσεις την κρεβατομουρμούρα. Τι να κάνουμε, περιέργειες του καθενός.
Έξοδος Μένιου με φίλο

Μ: Μένιος
Φ: Φίλος Μένιου

Φ: Έλα μπρο μου, πώς πάει;
Μ: Καλά μωρέ, ψάξω κοπέλα στο τίντερ αλλά ακόμα τίποτα, εσύ με την κοπελιά σου πώς πάτε; Όλα καλα; Δεν πιστεύω να έχετε τίποτα τσακωμούς όπως παλιά ε; Επειδή να ξέρεις, οι άνθρωποι δεν αλλάζουν… Να την προσέχεις μην σου κάνει πάλι μαλακίες…
Φ: Όχι ρε, ούτε καν! Μια χαρά είμαστε, πάνε τα περασμένα που ξέρεις. Είμαστε ευτυχισμένοι τώρα. Να, προχθές σχόλασα εγώ από την δουλειά, δούλευα νύχτα, αλλά είχαμε και οι 2 ορεξούλες και πήγαμε εκδρομή, το πεθυμήσαμε να δούμε λίγο φύση. Στην επιστροφή βέβαια έβρεχε αλλά την έβαλα να οδηγήσει. Εσύ τι άλλα νέα;
Μ: ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΛΕΕΙΙΙΙ; ΠΩΣ ΤΟΛΜΗΣΑΤΕΕΕ; ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΕΕΕΕΣ; ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟΟΟ;;
Φ - ...
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 20 Φεβ 2024, 09:32

Casp έγραψε:
20 Φεβ 2024, 09:27

Εικόνα
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26338
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 20 Φεβ 2024, 12:17

Airman68 έγραψε:
19 Φεβ 2024, 16:24
Αγις έγραψε:
19 Φεβ 2024, 15:21
Δειγμα τριανταχρονου τριπλοτρυπου - δεν εχει ξεπερασει τις 10 000 βολες αρα ειναι παρθενο κ αστρωτο ακομα


Εικόνα
Δικό σου είναι αυτό;
oχι
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών