Όταν ο Μαργαρίτης πήρε για μία και μόνη φορά τη θέση του μακαρίτη Ian Curtis

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15232
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Όταν ο Μαργαρίτης πήρε για μία και μόνη φορά τη θέση του μακαρίτη Ian Curtis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 17 Ιουν 2023, 23:54

:smt005: σχόλιο:

@nakismavroudis3833
4 weeks ago
Αυτό παιδιά είναι μιξαρισμένο, αλλού είναι ο Μαργαρίτης...!* Αν δείτε στο βίντεο ο Έλληνας τραγουδιστής κρατάει στα χέρια του λουλούδια και στις αργές φάσεις φαίνεται ότι είναι από αλλού...!!* Δηλαδή είναι μαζί δύο βίντεο και στα στούντιο έχει γίνει η μίξη...!* Ελάτε τώρα ήταν δυνατόν ποτέ να βρεθούν αυτοί οι δύο και με εγγλέζικη προφορά...?* Έχω όλη τη δισκογραφία αυτής της εγγλέζικης πανκ new wave μπάντας και τα live και δεν μπορείτε να μας ξεγελάτε εδώ έτσι...!!* Άλλωστε ένα άλλο στοιχείο ατράνταχτο, ότι μετά την αυτοκτονία του Ian Curtis η εγγλέζικη μπάντα θρύλος ΄΄Joy Division΄΄ άλλαξε τελείως όνομα σε ΄΄New Order΄΄ με μεγάλη επιτυχία στα κομμάτια που έβγαλε, γιατί ήταν κι΄ άλλης μουσικής φιλοσοφίας από τους προκατόχους της...!!* Κι΄ όλα αυτά έγιναν στα 1980 που ο Μαργαρίτης ποτέ δεν βρέθηκε μ΄ αυτούς και φαίνεται κι΄ από τη φωνή του, που είναι μιξαρισμένη...!* Έχω και μουσική του Μαργαρίτη...!!*

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25592
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Όταν ο Μαργαρίτης πήρε για μία και μόνη φορά τη θέση του μακαρίτη Ian Curtis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 17 Ιουν 2023, 23:58

nowhere έγραψε:
17 Ιουν 2023, 23:54
:smt005: σχόλιο:

@nakismavroudis3833
4 weeks ago
Αυτό παιδιά είναι μιξαρισμένο, αλλού είναι ο Μαργαρίτης...!* Αν δείτε στο βίντεο ο Έλληνας τραγουδιστής κρατάει στα χέρια του λουλούδια και στις αργές φάσεις φαίνεται ότι είναι από αλλού...!!* Δηλαδή είναι μαζί δύο βίντεο και στα στούντιο έχει γίνει η μίξη...!* Ελάτε τώρα ήταν δυνατόν ποτέ να βρεθούν αυτοί οι δύο και με εγγλέζικη προφορά...?* Έχω όλη τη δισκογραφία αυτής της εγγλέζικης πανκ new wave μπάντας και τα live και δεν μπορείτε να μας ξεγελάτε εδώ έτσι...!!* Άλλωστε ένα άλλο στοιχείο ατράνταχτο, ότι μετά την αυτοκτονία του Ian Curtis η εγγλέζικη μπάντα θρύλος ΄΄Joy Division΄΄ άλλαξε τελείως όνομα σε ΄΄New Order΄΄ με μεγάλη επιτυχία στα κομμάτια που έβγαλε, γιατί ήταν κι΄ άλλης μουσικής φιλοσοφίας από τους προκατόχους της...!!* Κι΄ όλα αυτά έγιναν στα 1980 που ο Μαργαρίτης ποτέ δεν βρέθηκε μ΄ αυτούς και φαίνεται κι΄ από τη φωνή του, που είναι μιξαρισμένη...!* Έχω και μουσική του Μαργαρίτη...!!*
Διότι τον γνώστη δεν τον ξεγελας
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
NoMoreLice
Δημοσιεύσεις: 931
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:14

Re: Όταν ο Μαργαρίτης πήρε για μία και μόνη φορά τη θέση του μακαρίτη Ian Curtis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NoMoreLice » 18 Ιουν 2023, 01:51

Πολύ καλό. Μου θύμισε αυτό
Να δώσει η Μεγαλόχαρη κι η Παναγιά η Κανάλα
να μεγαλώσω γρήγορα σαν τα κορίτσια τ' άλλα

:scross:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41805
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Όταν ο Μαργαρίτης πήρε για μία και μόνη φορά τη θέση του μακαρίτη Ian Curtis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 18 Ιουν 2023, 06:00

Kι εγω καποτε πιστευα οτι ο Χεντριξ ειχε πει για το Χιωτη οτι ηταν ο καλυτερος οργανοπαιχτης εγχορδου στον κοσμο. :lol:

Σημερα ξερω οτι ηταν fake news.

Aνεξαρτητα αν ο Χιωτης ηταν ενας Χεντριξ του μπουζουκιου και το αντιστροφο.

.

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Όταν ο Μαργαρίτης πήρε για μία και μόνη φορά τη θέση του μακαρίτη Ian Curtis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 19 Ιουν 2023, 12:45

Το βίντεο είναι πραγματικό και ο Γιώργος σκληρός NAZBOL

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών