όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38048
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Μάιος 2024, 15:33

Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:22
sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:14
Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:05


Βρε ναι αυτό κατέδειξα και εγώ. Και όπως είπα αναμενόμενο, δε θα περιμένα κάτι διαφορετικό από το είδος άντρα που αντιπροσωπεύεις.
Δεν αντιπροσωπεύω κανέναν άλλον πέρα από τον εαυτό μου, οκ καταλαβαίνω ότι αισθάνεσαι άβολα και κάνεις απρόκλητη προσωπική επίθεση αλλά αυτό δεν αλλάζει κάτι.
:102:
Ο τρόπος σκέψης σου είναι αντιπροσωπευτικός μερίδας αντρών. Αυτό σημαίνει αντιπροσωπεύεις το συγκεκριμένο είδος άντρα.
Επίσης δε καταλαβαίνω τα περί προσωπικής επίθεσης, αισθάνεσαι ότι σου επιτέθηκα με κάποιο τρόπο; δε θυμάμαι να σε έβρισα κάπου, ούτε καν μαλακάκο δε σε είπα:102: βέβαια εκτός θεωρείς ότι τα λόγια μου σε βάλλουν με κάποιο τρόπο που δε καταλαβαίνω εγώ.
Και επίσης θεωρείς ότι θα έπρεπε να αισθάνομαι άβολα που είπα χαζόσκυλο το χαζόσκυλο; άντε καλέ, αποκλείεται να το εννοείς ακόμα και εσύ αυτό.
Χαζόσκυλα έγραψες, πληθυντικός είναι αυτό, σα να λέμε, αντίστοιχα, χαζόσκυλες τις γυναίκες. Προφανώς δεν αισθάνεσαι άβολα όταν το γράφεις χωρίς να στο επισημάνουν όπου και ο πληθυντικός αυτομάτως μετατρέπεται σε ενικό από εσένα.
:102:
Η προσωπική επίθεση έγκειται στο ότι αντί να βάλλεις ενάντια σε αυτό που έγραψα με επιχειρήματα επιτίθεσαι στο πρόσωπο με σκοπό να μειώσεις, αποτυχημένα ομολογουμένως, τα λεγόμενα και όχι απευθείας τα λεγόμενα.
:102:
Πρώτα πρέπει ο άνθρωπος να περπατά και μετά να τρέχει, πρώτα πρέπει να καταλάβεις τον τρόπο σκέψης λοιπόν και μετά, εάν είναι αναγκαίον, να τον πλασάρεις και σε κουτάκια κτλ εφόσον εξυπηρετεί σε κάτι κοινωνικά.
:102:
Δεν είναι ωραίο πράμα ο σεξισμός, μείνε μακριά του.
:102:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10395
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 06 Μάιος 2024, 15:35

AlienWay έγραψε:
06 Μάιος 2024, 14:53
Κάθε άνθρωπος όταν στα πρήζει περισσότερο από ένα όριο, σηκώνεσαι και φεύγεις.

Απλώς όταν σηκώνονται και φεύγουν οι άντρες από τις γυναίκες, θεωρούν ότι κάνουν κάποιο κατόρθωμα.
Είναι που εγκαταλείπεις το σίγουρο μουνι (2 φορές τον μήνα)

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Μάιος 2024, 15:44

sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:33
Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:22
sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:14


Δεν αντιπροσωπεύω κανέναν άλλον πέρα από τον εαυτό μου, οκ καταλαβαίνω ότι αισθάνεσαι άβολα και κάνεις απρόκλητη προσωπική επίθεση αλλά αυτό δεν αλλάζει κάτι.
:102:
Ο τρόπος σκέψης σου είναι αντιπροσωπευτικός μερίδας αντρών. Αυτό σημαίνει αντιπροσωπεύεις το συγκεκριμένο είδος άντρα.
Επίσης δε καταλαβαίνω τα περί προσωπικής επίθεσης, αισθάνεσαι ότι σου επιτέθηκα με κάποιο τρόπο; δε θυμάμαι να σε έβρισα κάπου, ούτε καν μαλακάκο δε σε είπα:102: βέβαια εκτός θεωρείς ότι τα λόγια μου σε βάλλουν με κάποιο τρόπο που δε καταλαβαίνω εγώ.
Και επίσης θεωρείς ότι θα έπρεπε να αισθάνομαι άβολα που είπα χαζόσκυλο το χαζόσκυλο; άντε καλέ, αποκλείεται να το εννοείς ακόμα και εσύ αυτό.
Χαζόσκυλα έγραψες, πληθυντικός είναι αυτό, σα να λέμε, αντίστοιχα, χαζόσκυλες τις γυναίκες. Προφανώς δεν αισθάνεσαι άβολα όταν το γράφεις χωρίς να στο επισημάνουν όπου και ο πληθυντικός αυτομάτως μετατρέπεται σε ενικό από εσένα.
:102:
Η προσωπική επίθεση έγκειται στο ότι αντί να βάλλεις ενάντια σε αυτό που έγραψα με επιχειρήματα επιτίθεσαι στο πρόσωπο με σκοπό να μειώσεις, αποτυχημένα ομολογουμένως, τα λεγόμενα και όχι απευθείας τα λεγόμενα.
:102:
Πρώτα πρέπει ο άνθρωπος να περπατά και μετά να τρέχει, πρώτα πρέπει να καταλάβεις τον τρόπο σκέψης λοιπόν και μετά, εάν είναι αναγκαίον, να τον πλασάρεις και σε κουτάκια κτλ εφόσον εξυπηρετεί σε κάτι κοινωνικά.
:102:
Δεν είναι ωραίο πράμα ο σεξισμός, μείνε μακριά του.
:102:
Μα δεν είναι μόνο ένας με τη νοοτροπία του χαζοσκυλου για να χρησιμοποιήσω ενικό. Τους υπόλοιπους τι θα τους κάνουμε; Δε θα τους πούμε χαζοσκυλα; Έτσι παραπονουμενους θα τους αφήσουμε;
Νομίζω σε διακατέχει αυτή η θολούρα του να κατηγορήσεις επειδή απευθύνεσαι σε γυναίκα και δε μπορείς να κατανοήσεις τα γραφόμενα μου :cry Ίσως αν προσπαθούσες με νηφαλιότητα και αποστασιοποιημένα να αντιληφθείς να είχες καλύτερη ανταπόκριση
.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38048
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Μάιος 2024, 16:29

Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:44
sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:33
Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 15:22


Ο τρόπος σκέψης σου είναι αντιπροσωπευτικός μερίδας αντρών. Αυτό σημαίνει αντιπροσωπεύεις το συγκεκριμένο είδος άντρα.
Επίσης δε καταλαβαίνω τα περί προσωπικής επίθεσης, αισθάνεσαι ότι σου επιτέθηκα με κάποιο τρόπο; δε θυμάμαι να σε έβρισα κάπου, ούτε καν μαλακάκο δε σε είπα:102: βέβαια εκτός θεωρείς ότι τα λόγια μου σε βάλλουν με κάποιο τρόπο που δε καταλαβαίνω εγώ.
Και επίσης θεωρείς ότι θα έπρεπε να αισθάνομαι άβολα που είπα χαζόσκυλο το χαζόσκυλο; άντε καλέ, αποκλείεται να το εννοείς ακόμα και εσύ αυτό.
Χαζόσκυλα έγραψες, πληθυντικός είναι αυτό, σα να λέμε, αντίστοιχα, χαζόσκυλες τις γυναίκες. Προφανώς δεν αισθάνεσαι άβολα όταν το γράφεις χωρίς να στο επισημάνουν όπου και ο πληθυντικός αυτομάτως μετατρέπεται σε ενικό από εσένα.
:102:
Η προσωπική επίθεση έγκειται στο ότι αντί να βάλλεις ενάντια σε αυτό που έγραψα με επιχειρήματα επιτίθεσαι στο πρόσωπο με σκοπό να μειώσεις, αποτυχημένα ομολογουμένως, τα λεγόμενα και όχι απευθείας τα λεγόμενα.
:102:
Πρώτα πρέπει ο άνθρωπος να περπατά και μετά να τρέχει, πρώτα πρέπει να καταλάβεις τον τρόπο σκέψης λοιπόν και μετά, εάν είναι αναγκαίον, να τον πλασάρεις και σε κουτάκια κτλ εφόσον εξυπηρετεί σε κάτι κοινωνικά.
:102:
Δεν είναι ωραίο πράμα ο σεξισμός, μείνε μακριά του.
:102:
Μα δεν είναι μόνο ένας με τη νοοτροπία του χαζοσκυλου για να χρησιμοποιήσω ενικό. Τους υπόλοιπους τι θα τους κάνουμε; Δε θα τους πούμε χαζοσκυλα; Έτσι παραπονουμενους θα τους αφήσουμε;
Νομίζω σε διακατέχει αυτή η θολούρα του να κατηγορήσεις επειδή απευθύνεσαι σε γυναίκα και δε μπορείς να κατανοήσεις τα γραφόμενα μου :cry Ίσως αν προσπαθούσες με νηφαλιότητα και αποστασιοποιημένα να αντιληφθείς να είχες καλύτερη ανταπόκριση
.
Αυτό κάνω, πιο αποστασιοποιημένα πεθαίνεις.
:102:
Ας πούμε ότι σου κάνω χάρη, αλλά οκ, δεν περιμένω και κανένα ευχαριστώ.
:102:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12963
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 06 Μάιος 2024, 16:35

Fata_Morgana έγραψε:
05 Μάιος 2024, 21:33
Έχουν την αίσθηση ότι μπορούν να δουλέψουν γυναίκες τα χαζοσκυλα :giggle:
Έμαθα ότι στην προηγούμενη μου δουλειά είχαν οικονομικά θέματα και έδιωξαν προσωπικό. 7 από τα 8 άτομα γυναίκες. Τώρα πλέον όντως δεν μπορούν να δουλέψουν γυναίκες.

Άβαταρ μέλους
Communio Sancta
Δημοσιεύσεις: 259
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 19:12

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Communio Sancta » 06 Μάιος 2024, 16:46

Σου τα πρηζει κάποιος όταν τοπυ δίνεις χώρο.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".
ΕXODUS!

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2186
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 06 Μάιος 2024, 17:39

Πριν από το να φτάσει να σου τα πρήξει, το ερώτημα για μένα είναι:
πώς έφτασες να σχετιστείς με μια (εικαζόμενη) "καργιόλα"; Ανεπαισθήτως και καβαφικώς;

Θέλω να πω: ψυλλιάστηκες ότι πρόκειται όντως κατ' εσέ περί "καργιόλας";
Κάντηνα προτροπάδην!

(Το αυτό ισχύει και για γυναίκες έναντι "καργιόλη")
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ την 06 Μάιος 2024, 17:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Μάιος 2024, 17:40

sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 16:29

Αυτό κάνω, πιο αποστασιοποιημένα πεθαίνεις.
:102:
Ας πούμε ότι σου κάνω χάρη, αλλά οκ, δεν περιμένω και κανένα ευχαριστώ.
:102:
Αυτό είναι το αποστασιοποιημένο σου; τότε κάποια σύγχυση σε διακατέχει γιατί ενώ γράφω και στο εξήγησασε 2-3 ποστ ότι ο όρος χαζοσκυλο αναφέρεται σε συγκεκριμένης νοοτροπιας άντρες και όχι στο αντρικό φύλο συνεχίζεις στο ίδιο μοτίβο περί σεξιστικού σχολίου 😱
Νομιζω ξέρω τι σου χρειάζεται. Ένα χοπ χοπ και γρήγορα στο κρεββατάκι σου!!!

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23571
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 06 Μάιος 2024, 17:42

σταματα να μας κανεις μπουλινγκ μοργκανα, δεν θα μεινει κανεις μετα να γραφει, μονες σας θα τα λετε.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Μάιος 2024, 17:43

nyxtovios έγραψε:
06 Μάιος 2024, 16:35
Fata_Morgana έγραψε:
05 Μάιος 2024, 21:33
Έχουν την αίσθηση ότι μπορούν να δουλέψουν γυναίκες τα χαζοσκυλα :giggle:
Έμαθα ότι στην προηγούμενη μου δουλειά είχαν οικονομικά θέματα και έδιωξαν προσωπικό. 7 από τα 8 άτομα γυναίκες. Τώρα πλέον όντως δεν μπορούν να δουλέψουν γυναίκες.
Είναι το σύνηθες οι γυναίκες να είναι οι αναλώσιμες καθότι συνήθως καλύπτουν τις χαμηλότερες βαθμίδες. Ιδιαίτερα οι νεότερες.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38048
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Μάιος 2024, 17:43

Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 17:40
sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 16:29

Αυτό κάνω, πιο αποστασιοποιημένα πεθαίνεις.
:102:
Ας πούμε ότι σου κάνω χάρη, αλλά οκ, δεν περιμένω και κανένα ευχαριστώ.
:102:
Αυτό είναι το αποστασιοποιημένο σου; τότε κάποια σύγχυση σε διακατέχει γιατί ενώ γράφω και στο εξήγησασε 2-3 ποστ ότι ο όρος χαζοσκυλο αναφέρεται σε συγκεκριμένης νοοτροπιας άντρες συνεχίζεις στο ίδιο μοτίβο περί σεξιστικού σχολίου 😱
Νομιζω ξέρω τι σου χρειάζεται. Ένα χοπ χοπ και γρήγορα στο κρεββατάκι σου!!!
Πάω για δουλίτσα σε λίγο βασικά, δεν νομίζω ότι είσαι σε θέση να γνωρίζεις τι χρειάζομαι και κυρίως τι δεν χρειάζομαι, αλλά αυτά όπως είπαμε δεν αλλάζουν σε κάτι το γεγονός.
:102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sys3x την 06 Μάιος 2024, 17:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38048
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Μάιος 2024, 17:44

Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 17:43
nyxtovios έγραψε:
06 Μάιος 2024, 16:35
Fata_Morgana έγραψε:
05 Μάιος 2024, 21:33
Έχουν την αίσθηση ότι μπορούν να δουλέψουν γυναίκες τα χαζοσκυλα :giggle:
Έμαθα ότι στην προηγούμενη μου δουλειά είχαν οικονομικά θέματα και έδιωξαν προσωπικό. 7 από τα 8 άτομα γυναίκες. Τώρα πλέον όντως δεν μπορούν να δουλέψουν γυναίκες.
Είναι το σύνηθες οι γυναίκες να είναι οι αναλώσιμες καθότι συνήθως καλύπτουν τις χαμηλότερες βαθμίδες. Ιδιαίτερα οι νεότερες.
Κι αυτό σεξιστικό είναι, βασικά καραπατριαρχικό. :011:
Πάλι άχρηστες τις βγάζεις.
:102:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Μάιος 2024, 17:45

enaon έγραψε:
06 Μάιος 2024, 17:42
σταματα να μας κανεις μπουλινγκ μοργκανα, δεν θα μεινει κανεις μετα να γραφει, μονες σας θα τα λετε.


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Μάιος 2024, 17:50

sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 17:43
Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 17:40
sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 16:29

Αυτό κάνω, πιο αποστασιοποιημένα πεθαίνεις.
:102:
Ας πούμε ότι σου κάνω χάρη, αλλά οκ, δεν περιμένω και κανένα ευχαριστώ.
:102:
Αυτό είναι το αποστασιοποιημένο σου; τότε κάποια σύγχυση σε διακατέχει γιατί ενώ γράφω και στο εξήγησασε 2-3 ποστ ότι ο όρος χαζοσκυλο αναφέρεται σε συγκεκριμένης νοοτροπιας άντρες συνεχίζεις στο ίδιο μοτίβο περί σεξιστικού σχολίου 😱
Νομιζω ξέρω τι σου χρειάζεται. Ένα χοπ χοπ και γρήγορα στο κρεββατάκι σου!!!
Πάω για δουλίτσα σε λίγο βασικά, δεν νομίζω ότι είσαι σε θέση να γνωρίζεις τι χρειάζομαι και κυρίως τι δεν χρειάζομαι, αλλά αυτά όπως είπαμε δεν αλλάζουν σε κάτι το γεγονός.
:102:
Αυτή την αίσθηση μου δίνεις από τα γραφόμενα σου :102:
sys3x έγραψε:
06 Μάιος 2024, 17:44
Fata_Morgana έγραψε:
06 Μάιος 2024, 17:43
nyxtovios έγραψε:
06 Μάιος 2024, 16:35
Έμαθα ότι στην προηγούμενη μου δουλειά είχαν οικονομικά θέματα και έδιωξαν προσωπικό. 7 από τα 8 άτομα γυναίκες. Τώρα πλέον όντως δεν μπορούν να δουλέψουν γυναίκες.
Είναι το σύνηθες οι γυναίκες να είναι οι αναλώσιμες καθότι συνήθως καλύπτουν τις χαμηλότερες βαθμίδες. Ιδιαίτερα οι νεότερες.
Κι αυτό σεξιστικό είναι, βασικά καραπατριαρχικό. :011:
Πάλι άχρηστες τις βγάζεις.
:102:
Το να καταδεικνυουμε τις αστοχίες και τις αδικίες των εργασιακών ως προς το γυναικείο φύλο λόγω πατριαρχικής δόμησης της κοινωνιας είναι υποχρέωση μας. Σαφέστατα δεν αναμένω ένας άντρας του είδους σου να αντιληφθεί , κατανοήσει,αποδεχτεί τις αδικίες εις βάρος του γυναικείου φύλου και να σταθεί συμπαραστάτης.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7372
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: όταν μια καργιόλα σου τα πρήζεις τι κάνεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 06 Μάιος 2024, 17:56

sharp έγραψε:
05 Μάιος 2024, 22:15
Fata_Morgana έγραψε:
05 Μάιος 2024, 21:33
Έχουν την αίσθηση ότι μπορούν να δουλέψουν γυναίκες τα χαζοσκυλα :giggle:
:goodpost:
οι γυναικες δουλευονται οχ περισσοτερο αλλα πολυ χειροτερα απο τους αντρες και εχει δικιο ο απατητη ρουμελη

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών