28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7676
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 05 Απρ 2021, 20:48

Κόκκορας έγραψε:
05 Απρ 2021, 20:26
:lol::lol:


ναι απο συνδεσμους καλα πανε,το εχω γραψει


και θυμαμαι και την δημοσκοπηση κατ αναλογια φιλαθλων οι πιο φανατικοι ειναι οι παοκτσηδες και οια ρειανοι
και τελευταοι παναθηναικοι


αλλα ενταξει ειπαμε πεταει; πεταει!μονο αντιπαοκ να ναι και ολα καλα :lol:
Ποια είναι αυτή η δημοσκόπηση την έχεις;
Έβαλα μια του Μαρκάκη το πρωί σαυτήν αναφέρεσαι;
Το άλλο που με ρώτησες για αυγενακη και Μέγκα δεν ξέρω που κολλάει
Μια δημοσκόπηση μαγειρεύεται ανάλογα μαυτον που θα την παραγγείλει
Άμα γίνει από το Μέγκα θα βγάλει οσφπ με μεγάλη διαφορά το ίδιο έγινε και από τα μέσα του σαββιδη

Μοντερνας Ζενεκος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 03 Απρ 2021, 23:24

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μοντερνας Ζενεκος » 05 Απρ 2021, 20:51

Υπάρχουν και μυστικές δημοσκοπήσεις οι οποίες θα βγουν αν η κατάσταση φτάσει στο απροχώρητο

Αυτές θα βγάλουν τον ΠΑΟΚ δημοφιλεστερη ομαδα στο Τορινο μπροστα από Γιουβέντους και την ομωνυμη ομάδα αλλά και θα είναι η ομάδα με τους περισσότερους οπαδούς στην πόλη της Νάπολη.
Ο δε Τζολης ο βουτηχτής/wonder diver θα είναι στην φτωχομάνα ιταλική πόλη του νότου δημοφιλέστερος από τον Μαραντονα

Επίσης θα βγουν νέες δημοσκοπήσεις πoυ θα συμπεριλαμβάνουν τον απόδημο Ελληνισμό δηλαδή τους 400.000 παοκτσηδες της Γερμανίας, τους
1. 5 εκ παοκτσηδες της Αυστραλίας, τους 3 εκ παοκτσηδες των ΗΠΑ και φυσικά τον σύνδεσμο Ζάμπια

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 05 Απρ 2021, 20:53

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
05 Απρ 2021, 20:42

ο χρυσαυγιτης αποστρατος :lol:
60% ΑΕΚ στη Κατερινη!
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 05 Απρ 2021, 20:54

Μοντερνας Ζενεκος έγραψε:
05 Απρ 2021, 20:51
Υπάρχουν και μυστικές δημοσκοπήσεις οι οποίες θα βγουν αν η κατάσταση φτάσει στο απροχώρητο

Αυτές θα βγάλουν τον ΠΑΟΚ δημοφιλεστερη ομαδα στο Τορινο μπροστα από Γιουβέντους και την ομωνυμη ομάδα αλλά και θα είναι η ομάδα με τους περισσότερους οπαδούς στην πόλη της Νάπολη.
Ο δε Τζολης ο βουτηχτής/wonder diver θα είναι στην φτωχομάνα ιταλική πόλη του νότου δημοφιλέστερος από τον Μαραντονα

Επίσης θα βγουν νέες δημοσκοπήσεις πoυ θα συμπεριλαμβάνουν τον απόδημο Ελληνισμό δηλαδή τους 400.000 παοκτσηδες της Γερμανίας, τους
1. 5 εκ παοκτσηδες της Αυστραλίας, τους 3 εκ παοκτσηδες των ΗΠΑ και φυσικά τον σύνδεσμο Ζάμπια
Στο Μοναχο δεν ελεγαν οτι ηταν περισσοτεροι απο τους οπαδους της Μπαγερν? :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 05 Απρ 2021, 21:09

Όσους ΠΑΟΚτζήδες ξέρω από την πόλη μου και είναι δύο καθώς και ξάδερφος από Λαμία, έγιναν ΠΑΟΚ λόγω μπάσκετ με Πρέλιεβιτς, Κόρφα, Μπάρλοου κλπ το 1990-94.
Μάλιστα και οι τρεις αρχικά ήταν φανατικοί Παναθηναϊκοί που το κρίνω ως συμπτωματικό.
Ο ξάδερφος από Βαζέχα το γύρισε σε Μπάνε και προσπάθησε να με προσηλυτίσει στον ΠΑΟΚ.
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"

Abalaeos
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2018, 23:06
Phorum.gr user: Abalaeos

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Abalaeos » 05 Απρ 2021, 21:17

Obi Wan Iakobi έγραψε:
05 Απρ 2021, 18:48
Κόκκορας έγραψε:
05 Απρ 2021, 03:06

μειοψηφια στον εβρο; που να ξερω,πιθανον...
Στο λεω εγω που ξερω.Αλεξανδρουπολη ειδικα ειναι η Φιλαδελφεια του Βορρα
Παπάρια είναι . Είχε κόσμο και των 4 ομάδων απλά το 2007 που εμένα εκεί η ΑΕΚ είχε δυνατό σύνδεσμο εκείνη την εποχή . Έχει κόσμο που σχετίζεται με το στρατό και οι ντόπιοι είναι μοιρασμένοι στα 4 ακριβώς

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 05 Απρ 2021, 21:19

Abalaeos έγραψε:
05 Απρ 2021, 21:17


Παπάρια είναι . Είχε κόσμο και των 4 ομάδων απλά το 2007 που εμένα εκεί η ΑΕΚ είχε δυνατό σύνδεσμο εκείνη την εποχή . Έχει κόσμο που σχετίζεται με το στρατό και οι ντόπιοι είναι μοιρασμένοι στα 4 ακριβώς
Δεκα φορες εχω ανεβει.Συντριπτικη πλειοψηφια ΑΕΚ καποια παοκια και μετα τιποτα.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν


Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9562
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 05 Απρ 2021, 21:26

Θεσσαλονίκη από τη Λεωφόρο Στρατού και ανατολικά δηλαδή Αγία Τριάδα, Ανάληψη, Μπότσαρη, Ντεπό, Μαρτίου, Βότση, Φοίνικα οι περιοχές ήταν και είναι καθαρά αρειανές. Καλαμαριά που οι συγγενείς μου είναι και μένουν πάνω από 60 χρόνια στην περιοχή έχει από όλα αλλά οπαδικά εμείς κάνουμε κουμάντο. Πυλαία και Χαριλάου και αυτές αρειανές περιοχές. Η Τούμπα (ειδικά η Κάτω)και αυτή έχει πολλούς αρειανούς και πολλές οπαδικές μας μορφές είναι από εκεί. Δυτικά πλην Ευόσμου επικρατούν οι μαμελούκοι, όπως και κεντροδυτικά από τα Πανεπιστήμια μέχρι το Βαρδάρη. Στη Βόρεια Ελλάδα έχει αρκετούς αρειανούς στους Νομούς Χαλκιδικής, Πέλλας, Κιλκίς, Πιερίας και Ημαθίας. Στη Θεσσαλία έχει ελάχιστους μπαοκτζήδες. Κομοτηνή που είχα περάσει πανεπιστήμιο αρχές δεκαετίας του 90 είχε πολλούς Αεκτζήδες. Στον νομό έβρου έχει πολύ ποκ, όπως και σε Κοζάνη, Γρεβενά, Καστοριά και Φλώρινα. Και ο τσετσένος και τα τσιράκια θέλουν να μας περάσουν οτι το 60% της βορείου Ελλάδος είναι οπαδοί του μαμελούκου. Δεν θα γίνει η Βόρεια Ελλάδα Ροστόφ ας το ξεχάσουν αυτό.

Abalaeos
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2018, 23:06
Phorum.gr user: Abalaeos

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Abalaeos » 05 Απρ 2021, 21:29

Obi Wan Iakobi έγραψε:
05 Απρ 2021, 21:19
Abalaeos έγραψε:
05 Απρ 2021, 21:17


Παπάρια είναι . Είχε κόσμο και των 4 ομάδων απλά το 2007 που εμένα εκεί η ΑΕΚ είχε δυνατό σύνδεσμο εκείνη την εποχή . Έχει κόσμο που σχετίζεται με το στρατό και οι ντόπιοι είναι μοιρασμένοι στα 4 ακριβώς
Δεκα φορες εχω ανεβει.Συντριπτικη πλειοψηφια ΑΕΚ καποια παοκια και μετα τιποτα.
Εμένα ρε εκεί ξέρω την πόλη σου λέω . Και βαζελους και γαύρους είχε . Η ΑΕΚ κάποια χρόνια απλά είχε δυνατό σύνδεσμο αλλά αυτό δε συνέβαινε εσαί και ο ΠΑΟΚ είχε δυνατό σύνδεσμο πριν και μετά επί Ζαγοράκη πείρε κεφάλι πάλι . Τώρα δε ξέρω τι γίνεται . Κομοτηνή παρόμοια πράγματα με Αλεξανδρούπολη .

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 05 Απρ 2021, 21:32

Abalaeos έγραψε:
05 Απρ 2021, 21:29


Εμένα ρε εκεί ξέρω την πόλη σου λέω . Και βαζελους και γαύρους είχε . Η ΑΕΚ κάποια χρόνια απλά είχε δυνατό σύνδεσμο αλλά αυτό δε συνέβαινε εσαί και ο ΠΑΟΚ είχε δυνατό σύνδεσμο πριν και μετά επί Ζαγοράκη πείρε κεφάλι πάλι . Τώρα δε ξέρω τι γίνεται . Κομοτηνή παρόμοια πράγματα με Αλεξανδρούπολη .
Μπορει να ειχε ελαχιστους αλλα η σειρα ειναι αυτη που σου ειπα.Ειναι γνωστο αυτο.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19237
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 05 Απρ 2021, 21:34

Rocco Siffredi έγραψε:
05 Απρ 2021, 20:48
Κόκκορας έγραψε:
05 Απρ 2021, 20:26
:lol::lol:


ναι απο συνδεσμους καλα πανε,το εχω γραψει


και θυμαμαι και την δημοσκοπηση κατ αναλογια φιλαθλων οι πιο φανατικοι ειναι οι παοκτσηδες και οια ρειανοι
και τελευταοι παναθηναικοι


αλλα ενταξει ειπαμε πεταει; πεταει!μονο αντιπαοκ να ναι και ολα καλα :lol:
Ποια είναι αυτή η δημοσκόπηση την έχεις;
Έβαλα μια του Μαρκάκη το πρωί σαυτήν αναφέρεσαι;
Το άλλο που με ρώτησες για αυγενακη και Μέγκα δεν ξέρω που κολλάει
Μια δημοσκόπηση μαγειρεύεται ανάλογα μαυτον που θα την παραγγείλει
Άμα γίνει από το Μέγκα θα βγάλει οσφπ με μεγάλη διαφορά το ίδιο έγινε και από τα μέσα του σαββιδη
σε αυτη πρωτη βγηκε ο ΟΣΦΠ και δευτερος ο ΠΑΟ!

εγω δεν καταλαβαινω ποιο το θεμα σου με την δημοσκοπηση,δυο προσφατες υπαρχουν με διαφορα ετων παρολαυτα και απο διαφορετικες εταιρειεςκ δινουν ιδια ποσοστα σε Παναθηναικο,ολυμπιακο και Αρη

και τον ΠΑΟΚ πανω απο ΑΕΚ σε δυναμικη,περι τινος προκειται λοιπον και αφηνιασαμε αποψε; :lol:

που ειναι το θεμα :; :lol:

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9562
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 05 Απρ 2021, 21:40

Κόκκορας έγραψε:
05 Απρ 2021, 21:34
Rocco Siffredi έγραψε:
05 Απρ 2021, 20:48
Κόκκορας έγραψε:
05 Απρ 2021, 20:26
:lol::lol:


ναι απο συνδεσμους καλα πανε,το εχω γραψει


και θυμαμαι και την δημοσκοπηση κατ αναλογια φιλαθλων οι πιο φανατικοι ειναι οι παοκτσηδες και οια ρειανοι
και τελευταοι παναθηναικοι


αλλα ενταξει ειπαμε πεταει; πεταει!μονο αντιπαοκ να ναι και ολα καλα :lol:
Ποια είναι αυτή η δημοσκόπηση την έχεις;
Έβαλα μια του Μαρκάκη το πρωί σαυτήν αναφέρεσαι;
Το άλλο που με ρώτησες για αυγενακη και Μέγκα δεν ξέρω που κολλάει
Μια δημοσκόπηση μαγειρεύεται ανάλογα μαυτον που θα την παραγγείλει
Άμα γίνει από το Μέγκα θα βγάλει οσφπ με μεγάλη διαφορά το ίδιο έγινε και από τα μέσα του σαββιδη
σε αυτη πρωτη βγηκε ο ΟΣΦΠ και δευτερος ο ΠΑΟ!

εγω δεν καταλαβαινω ποιο το θεμα σου με την δημοσκοπηση,δυο προσφατες υπαρχουν με διαφορα ετων παρολαυτα και απο διαφορετικες εταιρειεςκ δινουν ιδια ποσοστα σε Παναθηναικο,ολυμπιακο και Αρη

και τον ΠΑΟΚ πανω απο ΑΕΚ σε δυναμικη,περι τινος προκειται λοιπον και αφηνιασαμε αποψε; :lol:

που ειναι το θεμα :; :lol:
Ναι 2 διαφορετικές εταιρίες για το site η μία και για το κανάλι η άλλη του τσετσένου. Πολύ αξιόπιστα τα νούμερα που δίνουν.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19237
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 05 Απρ 2021, 21:46

Arisvilla έγραψε:
05 Απρ 2021, 21:40
Κόκκορας έγραψε:
05 Απρ 2021, 21:34
Rocco Siffredi έγραψε:
05 Απρ 2021, 20:48

Ποια είναι αυτή η δημοσκόπηση την έχεις;
Έβαλα μια του Μαρκάκη το πρωί σαυτήν αναφέρεσαι;
Το άλλο που με ρώτησες για αυγενακη και Μέγκα δεν ξέρω που κολλάει
Μια δημοσκόπηση μαγειρεύεται ανάλογα μαυτον που θα την παραγγείλει
Άμα γίνει από το Μέγκα θα βγάλει οσφπ με μεγάλη διαφορά το ίδιο έγινε και από τα μέσα του σαββιδη
σε αυτη πρωτη βγηκε ο ΟΣΦΠ και δευτερος ο ΠΑΟ!

εγω δεν καταλαβαινω ποιο το θεμα σου με την δημοσκοπηση,δυο προσφατες υπαρχουν με διαφορα ετων παρολαυτα και απο διαφορετικες εταιρειεςκ δινουν ιδια ποσοστα σε Παναθηναικο,ολυμπιακο και Αρη

και τον ΠΑΟΚ πανω απο ΑΕΚ σε δυναμικη,περι τινος προκειται λοιπον και αφηνιασαμε αποψε; :lol:

που ειναι το θεμα :; :lol:
Ναι 2 διαφορετικές εταιρίες για το site η μία και για το κανάλι η άλλη του τσετσένου. Πολύ αξιόπιστα τα νούμερα που δίνουν.
δυο πασιγνωστες εταιρειες δημοσκοπησης ειναι,κανουν δημοσκοπησεις για οποιους παραγγειλουν,ετσι λειτουργουν οι εταιρειες..
αλλα υπηρξαν και δημοσκοπησεις προ καθιζησης ΑΕΚ κ ανοδου ΠΑΟΚ που παλι δειχναν ιδια δυναμικη μεσες ακρες μεταξυ των δυο ομαδων(καποιες φερναν πανω κ τ ον ΠΑΟΚ),μην κοιτας που ο ομπι τις εχει...ξεχασει :lol:
τωρα δεν θα υπαρχει διαφορα;που η ΑΕΚ ειχε εξαφανιστει δυο χρονια και τωρα πλεον ειναι τριτη κατω απο τον ΠΑΟΚ ο οποιος σχεδον καθε χρονο πια παιρνει και εναν τιτλο;
αλλα οκ γκαλοπ δνε θελουμε,facebook δεν το βλεπουμε ως ενδειξη
απλα την αποψη μας θελουμε ναλεμε,που ειναι οκ,αλλα δεν εχει βαρυτητα

Άβαταρ μέλους
Lestat
Δημοσιεύσεις: 4508
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 14:56
Phorum.gr user: Lestat

Re: 28% ολυμπιακοί 26% παναθηναϊκοί 18% παοκτσήδες 13% αεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lestat » 05 Απρ 2021, 21:54

Ασχετα με τις δημοσκοπησεις που ελεγχονται, σημασια εχει τι λεει ο κοσμος. Ετσι λοιπον, συμφωνα με τους γαυρους η μιση Ελλαδα ειναι Ολυμπιακοι και η άλλη μιση αντιολυμπιακοι. Μαλιστα, ο Τσουκαλας λεει οτι ειναι 5 εκατ. οι γαυροι που σημαινει οτι αφου ο φιλαθλος κοσμος ειναι περιπου στο 60-70% επι του συνολου (το 30-35% δεν υποστηριζει καμια ομαδα) οι Ολυμπιακοι ειναι το 70% των συνολικων οπαδων στην Ελλαδα!

Επισης, εχουμε new entry, το 60% της Μακεδονιας ειναι ΠΑΟΚτσηδες και το 40% αντι ΠΑΟΚτσηδες :lol:
Winter is coming

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών