Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17639
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 16 Μάιος 2024, 10:59

hades έγραψε:
16 Μάιος 2024, 09:41
Maspoli έγραψε:
16 Μάιος 2024, 09:16
Για να μπουν τα πράγματα σε μια σειρά:

- Η υπόθεση πρωτάθλημα δεν έχει τελειώσει. Ο ΠΑΟΚ έχει ένα ακόμα ματς, το οποίο, υπό τις συνθήκες που έχουν δημιουργηθεί, είναι και το πλέον δύσκολο. Ο κύριος Μελισσανίδης (δεν υπάρχει αεκ-ο τίτλος αυτός, αν παρθεί από αυτούς, θα ανήκει αποκλειστικά στον κύριο Μελισσανίδη όπως ακριβώς και αυτός του 2018) εξακολουθεί να έχει το προβάδισμα στις πιθανότητες.

- Οι ομάδες να κατέβουν να παίξουν το παιχνίδι τους.

- Βεβαίως δεν υπάρχει κανένας λόγος, βασικά δεν υπάρχει ίχνος λόγου ποδοσφαιρικής δικαιοσύνης που το φετινό πρωτάθλημα να μην πρέπει να πάει στον ΠΑΟΚ. Το ποδόσφαιρο όμως δεν είναι πάντα δίκαιο.

- Ο ΠΑΟΚ είτε κερδίσει την Κυριακή, είτε όχι, νέους φιλάθλους θα κερδίσει από το συγκλονιστικό σπριντ που έκανε στο τέλος μιας πολύ καλής χρονιάς σε Ελλάδα και Ευρώπη. Τη φετινή χρονιά η μόνη άλλη ομάδα που σίγουρα θα κερδίσει νέους ποδοσφαιρικούς φιλάθλους είναι ο οσφπ. Ο κυριακάτικος αντίπαλος του ΠΑΟΚ μόνο σε μια περίπτωση θα αποκτήσει νέους οπαδούς. Με το να κερδίσει το κύπελλο. Το ματς της Κυριακής δεν θα έχει καμία θετική επίδραση στην απόκτηση νέων οπαδών (μπορεί αντιθέτως να έχει αρνητική).

- Η Θεσσαλονίκη/Μακεδονία έχει τη μοναδική ευκαιρία από τη χρονιά που γεννήθηκα και μετά, να πανηγυρίσει πρωτάθλημα και κύπελλο με διαφορετικές ομάδες της. Στερώντας μάλιστα ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο από έναν του ΠΟΚ (με ότι αυτό συνεπάγεται για τη δυνατότητα έστω και θεωρητικά να υπάρξει μείωση της ψαλίδας στο μέλλον). Μια Θεσσαλονίκη που έχει μείνει πια μόνο με δυο ομάδες στην Α' Εθνική. Ο καθένας βέβαια έχει το δικαίωμα να μη θέλει να πάει το βλέμμα του πιο μακριά από τη γειτονιά του.
Bρε ουστ Θυμάστε την Μακεδονία και την Θεσσαλονική όποτε σας συμφέρει . Πότε έδωσε αυτή η ομάδα στην πόλη;
Υπογραμμίζω κάτι. Αν δε θες να το καταλάβεις (ότι άλλο είναι κατεβαίνω και παiζω το παιχνίδι μου κι άλλο πχ το κάνω το ματς ζούγκλα και αποθανέτω η ψυχή μου μετά των αλλοφύλων) άλλη υπόθεση. Κι εγώ στο κάτω-κάτω της γραφής ούτε από Θεσσαλονίκη είμαι, ούτε καν από Μακεδονία.


Νετο Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 2150
Εγγραφή: 29 Μαρ 2023, 11:19

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νετο Γκουερινο » 16 Μάιος 2024, 11:15

Πώς γίνεται ρε πστη μου,όταν γίνονται τέτοια ματς,οι πιο εριστικοί από όλες τις ομάδες να είναι κάποιοι που έχουν να πάνε στο γήπεδο από τότε που βγήκαν οι λουκουμάδες

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21672
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 16 Μάιος 2024, 11:19

για τον ΠΑΟΚ είναι τελικός
για τον Άρη είναι αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10528
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 16 Μάιος 2024, 11:21

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:19
για τον ΠΑΟΚ είναι τελικός
για τον Άρη είναι αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι
Δεν υπάρχει ποδοσφαιρικος αρειανος
Υπάρχει αντιπαοκ

Citroenakias
Δημοσιεύσεις: 3084
Εγγραφή: 19 Δεκ 2020, 17:07
Phorum.gr user: Citroenakias

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Citroenakias » 16 Μάιος 2024, 11:22

1,70 εδινε χθες το διπλό, στο 1,60 έπεσε τώρα :8)
21 Μαρ 2020, 18:31
Albrecht έγραψε:
21 Μαρ 2020, 18:31
Πιστεύω σε ενα μηνα θα είμαστε κομπλέ. Θα μιλάμε για Κορωνοιο και θα χαζογελαμε.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9521
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 16 Μάιος 2024, 11:24

Νετο Γκουερινο έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:15
Πώς γίνεται ρε πστη μου,όταν γίνονται τέτοια ματς,οι πιο εριστικοί από όλες τις ομάδες να είναι κάποιοι που έχουν να πάνε στο γήπεδο από τότε που βγήκαν οι λουκουμάδες
Ναι ρε φίλε, συνάντησα την προηγούμενη εβδομάδα ένα βλαχογυφτο εδώ στα Τρίκαλα που ζήτημα αν έχει παει στο τζαμί μια φορά στη ζωή του που μου έλεγε θα πάμε 10 χιλιάδες έξω από το Χαριλάου θα κερδίσουμε κτλ. Πάντως εγώ 2-3 χρονια έχω να παω στο γήπεδο. Σκέφτομαι να ανέβω την Κυριακή. Ξέρεις βέβαια οτι εσείς και ο γάβρος έχετε τους περισσότερους "φιλάθλους" που δεν ξέρουν που είναι καν το γήπεδο της ομάδας που υποστηρίζουν.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21672
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 16 Μάιος 2024, 11:25

jason0 έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:21
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:19
για τον ΠΑΟΚ είναι τελικός
για τον Άρη είναι αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι
Δεν υπάρχει ποδοσφαιρικος αρειανος
Υπάρχει αντιπαοκ
γιατί τέτοια έχθρα ρε παιδιά
αντί να είστε ενωμένοι εναντίον των αθηναϊκών ομάδων, κάθεστε και τρώγεστε μεταξύ σας
κανονικά θα έπρεπε ο Άρης να το αφήσει στον ΠΑΟΚ και παράλληλα να επικεντρωθεί στον τελικό του κυπέλου για να έρθουν και τα δύο τρόπαια στη Θεσσαλονίκη

αν και Παναθηναϊκός θα χαρώ περισσότερο αν το πάρει ο ΠΑΟΚ αντί η ΑΕΚ γιατί θέλω να μικρύνει η ψαλίδα ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τους υπόλοιπους (και γιατί βέβαια φέτος ο ΠΑΟΚ το αξίζει περισσότερο) και επίσης, δε θα στεναχωρηθώ τόσο πολύ αν χάσω το κύπελο από τον Άρη γιατί και ο Άρης αξίζει να σηκώσει ένα κύπελο μετά από τόσα χρόνια και τόσους χαμένους τελικούς
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10528
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 16 Μάιος 2024, 11:27

Arisvilla έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:24
Νετο Γκουερινο έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:15
Πώς γίνεται ρε πστη μου,όταν γίνονται τέτοια ματς,οι πιο εριστικοί από όλες τις ομάδες να είναι κάποιοι που έχουν να πάνε στο γήπεδο από τότε που βγήκαν οι λουκουμάδες
Ναι ρε φίλε, συνάντησα την προηγούμενη εβδομάδα ένα βλαχογυφτο εδώ στα Τρίκαλα που ζήτημα αν έχει παει στο τζαμί μια φορά στη ζωή του που μου έλεγε θα πάμε 10 χιλιάδες έξω από το Χαριλάου θα κερδίσουμε κτλ. Πάντως εγώ 2-3 χρονια έχω να παω στο γήπεδο. Σκέφτομαι να ανέβω την Κυριακή. Ξέρεις βέβαια οτι εσείς και ο γάβρος έχετε τους περισσότερους "φιλάθλους" που δεν ξέρουν που είναι καν το γήπεδο της ομάδας που υποστηρίζουν.
Φαίνεσαι πολυ φανατικός φίλος του αρη φίλε
Τι θα σε ωθήσει να πας μετά από ποσο καιρό στο γήπεδο φίλε του αρη;

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4605
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 16 Μάιος 2024, 11:28

Οι Αθηναικες ομαδες παιξαν φιλικα και οι οπαδοι τους πανυγηριζαν τα γκολ που τρωγανε απ το μπαοκ
Αλλα ο Αρης πρέπει να παει χαλαρα για την "Θεσσαλονικη"

:smt005:

Citroenakias
Δημοσιεύσεις: 3084
Εγγραφή: 19 Δεκ 2020, 17:07
Phorum.gr user: Citroenakias

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Citroenakias » 16 Μάιος 2024, 11:29

Κρύος ιδρώτας λούζει απο χτες τους σκώληκες. Ποιο κύπελλο τώρα και ποιος Παναθηναϊκός.. Θα τους κλείσει η ΠΑΟΚΑΡΑ το σπίτι :smt005:
21 Μαρ 2020, 18:31
Albrecht έγραψε:
21 Μαρ 2020, 18:31
Πιστεύω σε ενα μηνα θα είμαστε κομπλέ. Θα μιλάμε για Κορωνοιο και θα χαζογελαμε.

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 16 Μάιος 2024, 11:32

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:25
jason0 έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:21
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:19
για τον ΠΑΟΚ είναι τελικός
για τον Άρη είναι αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι
Δεν υπάρχει ποδοσφαιρικος αρειανος
Υπάρχει αντιπαοκ
γιατί τέτοια έχθρα ρε παιδιά
αντί να είστε ενωμένοι εναντίον των αθηναϊκών ομάδων, κάθεστε και τρώγεστε μεταξύ σας
κανονικά θα έπρεπε ο Άρης να το αφήσει στον ΠΑΟΚ και παράλληλα να επικεντρωθεί στον τελικό του κυπέλου για να έρθουν και τα δύο τρόπαια στη Θεσσαλονίκη

αν και Παναθηναϊκός θα χαρώ περισσότερο αν το πάρει ο ΠΑΟΚ αντί η ΑΕΚ γιατί θέλω να μικρύνει η ψαλίδα ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τους υπόλοιπους (και γιατί βέβαια φέτος ο ΠΑΟΚ το αξίζει περισσότερο) και επίσης, δε θα στεναχωρηθώ τόσο πολύ αν χάσω το κύπελο από τον Άρη γιατί και ο Άρης αξίζει να σηκώσει ένα κύπελο μετά από τόσα χρόνια και τόσους χαμένους τελικούς
πλάκα κάνεις Δεν ασχολήσε λογικά με τα ποδοσφαιρικά
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Νετο Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 2150
Εγγραφή: 29 Μαρ 2023, 11:19

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νετο Γκουερινο » 16 Μάιος 2024, 11:36

Arisvilla έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:24
Νετο Γκουερινο έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:15
Πώς γίνεται ρε πστη μου,όταν γίνονται τέτοια ματς,οι πιο εριστικοί από όλες τις ομάδες να είναι κάποιοι που έχουν να πάνε στο γήπεδο από τότε που βγήκαν οι λουκουμάδες
Ναι ρε φίλε, συνάντησα την προηγούμενη εβδομάδα ένα βλαχογυφτο εδώ στα Τρίκαλα που ζήτημα αν έχει παει στο τζαμί μια φορά στη ζωή του που μου έλεγε θα πάμε 10 χιλιάδες έξω από το Χαριλάου θα κερδίσουμε κτλ. Πάντως εγώ 2-3 χρονια έχω να παω στο γήπεδο. Σκέφτομαι να ανέβω την Κυριακή. Ξέρεις βέβαια οτι εσείς και ο γάβρος έχετε τους περισσότερους "φιλάθλους" που δεν ξέρουν που είναι καν το γήπεδο της ομάδας που υποστηρίζουν.
Ότι έχεις να πας σε γήπεδο χρόνια είναι ξεκάθαρο
Είσαι κλασική περίπτωση,όπως και άλλοι φυσικά από όλες τις ομάδες που λένε πολλά και κάνουν τον μάγκα με ξένο κώλο

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10528
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 16 Μάιος 2024, 11:38

Τι γκαυλα ρε πουστη που θα το σηκώσουμε εκεί μέσα, μπουκα των στραβοστομιδων στο 0-2 για πλάκα

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9521
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 16 Μάιος 2024, 11:39

jason0 έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:27
Arisvilla έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:24
Νετο Γκουερινο έγραψε:
16 Μάιος 2024, 11:15
Πώς γίνεται ρε πστη μου,όταν γίνονται τέτοια ματς,οι πιο εριστικοί από όλες τις ομάδες να είναι κάποιοι που έχουν να πάνε στο γήπεδο από τότε που βγήκαν οι λουκουμάδες
Ναι ρε φίλε, συνάντησα την προηγούμενη εβδομάδα ένα βλαχογυφτο εδώ στα Τρίκαλα που ζήτημα αν έχει παει στο τζαμί μια φορά στη ζωή του που μου έλεγε θα πάμε 10 χιλιάδες έξω από το Χαριλάου θα κερδίσουμε κτλ. Πάντως εγώ 2-3 χρονια έχω να παω στο γήπεδο. Σκέφτομαι να ανέβω την Κυριακή. Ξέρεις βέβαια οτι εσείς και ο γάβρος έχετε τους περισσότερους "φιλάθλους" που δεν ξέρουν που είναι καν το γήπεδο της ομάδας που υποστηρίζουν.
Φαίνεσαι πολυ φανατικός φίλος του αρη φίλε
Τι θα σε ωθήσει να πας μετά από ποσο καιρό στο γήπεδο φίλε του αρη;
Θέλω να δω λαιβ σεξ με πρωταγωνιστή Ισπανό επιβήτορα και σκηνοθέτη σκληρό καριόλη από την Κηφισιά. Και την Τζούλια του Βορρά φυσικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών