ΝΒΑ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5878
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 21 Ιούλ 2021, 10:09

Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:57
Daje έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:54
"Δεν μπουρουσα ν'αφησω το Μιλγουοκι χωρις τιτλο" βλεπω οτι είπε.
Λετε να κανει την μαγκια και ν'αλλαξει ομαδα τωρα αν του χρονου παρει τα παπαρια του στους Μπακς?
Πολυ θετικο για την καριερα του που το σηκωσε τωρα οποτε, αν τυχον φυγει, δεν θα μπορει κανεις να του πει οτι κοτεψε και τα παρατησε!
Αυτό σκεφτόμουνα κι εγώ
Αλλά είδα ότι γύρισε στον Μίντλετον και του είπε "άλλο ένα", και ό,τι λέει αυτό το παιδί του γίνεται ψύχωση. Δεν τον έχω πιάσει ποτέ να αλλάξει γνώμη σε τίποτα.

ετσι, γιατι να φυγει απο εκει; οι αλλοι πρεπει να θελουν να παιξουν διπλα του στο Greek Freak!

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10465
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 21 Ιούλ 2021, 10:09

Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 21 Ιούλ 2021, 10:29

omg kai 3 lol έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:09
Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:57
Daje έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:54
"Δεν μπουρουσα ν'αφησω το Μιλγουοκι χωρις τιτλο" βλεπω οτι είπε.
Λετε να κανει την μαγκια και ν'αλλαξει ομαδα τωρα αν του χρονου παρει τα παπαρια του στους Μπακς?
Πολυ θετικο για την καριερα του που το σηκωσε τωρα οποτε, αν τυχον φυγει, δεν θα μπορει κανεις να του πει οτι κοτεψε και τα παρατησε!
Αυτό σκεφτόμουνα κι εγώ
Αλλά είδα ότι γύρισε στον Μίντλετον και του είπε "άλλο ένα", και ό,τι λέει αυτό το παιδί του γίνεται ψύχωση. Δεν τον έχω πιάσει ποτέ να αλλάξει γνώμη σε τίποτα.

ετσι, γιατι να φυγει απο εκει; οι αλλοι πρεπει να θελουν να παιξουν διπλα του στο Greek Freak!
Nαι αλλα τον Παπα ακομα δεν τον εχει κερδισει σε μονακι
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

lagavulis
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: 23 Απρ 2018, 19:04
Phorum.gr user: lagavulis

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lagavulis » 21 Ιούλ 2021, 10:31

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΟΥΛΗ

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 21 Ιούλ 2021, 10:39

Εκανε το παιχνιδι της ζωης του ο αντετοκουμπο
Οι σανς ηταν καφενειο μονο ο βετερανος paulc το παλεψε καπως
Εκεινος ο παναμεζος σεντερ ειναι ανεκδοτο πρεπει να εχει βυσμα που παιζει οταν μπηκε το αλλο σεντερ προηγηθηκαν και μετα χωρις λογο τον εξαφανισε παλι στον παγκο
Καλα ο μπουκερ μεγαλη τσιχλοφουσκα χαμενος τον ψαχνει η νικολουλη που εξαφανιστηκε πριν τον αγωνα

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10465
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 21 Ιούλ 2021, 10:49

omg kai 3 lol έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:09
Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:57
Daje έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:54
"Δεν μπουρουσα ν'αφησω το Μιλγουοκι χωρις τιτλο" βλεπω οτι είπε.
Λετε να κανει την μαγκια και ν'αλλαξει ομαδα τωρα αν του χρονου παρει τα παπαρια του στους Μπακς?
Πολυ θετικο για την καριερα του που το σηκωσε τωρα οποτε, αν τυχον φυγει, δεν θα μπορει κανεις να του πει οτι κοτεψε και τα παρατησε!
Αυτό σκεφτόμουνα κι εγώ
Αλλά είδα ότι γύρισε στον Μίντλετον και του είπε "άλλο ένα", και ό,τι λέει αυτό το παιδί του γίνεται ψύχωση. Δεν τον έχω πιάσει ποτέ να αλλάξει γνώμη σε τίποτα.

ετσι, γιατι να φυγει απο εκει; οι αλλοι πρεπει να θελουν να παιξουν διπλα του στο Greek Freak!
Μπα τι λες ρε, οι μισοί τον μισούνε κανονικά γιατί τους έκανε μαλάκες. Βγήκε και είπε σήμερα ότι το να πας με άλλους 2-3 σταρ μεταγραφή σε ομάδα και να κερδίσεις εκεί είναι εύκολο. Το θέμα είναι να το κάνεις με την πρώτη σου ομάδα αν είσαι μάγκας. Bασικά με μία πρόταση έβγαλε οφσάιντ KD, Kawhi, Lebron.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Chilloutbuddy την 21 Ιούλ 2021, 10:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10465
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 21 Ιούλ 2021, 10:53

Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14751
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 21 Ιούλ 2021, 10:55

adon99 έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:39

Καλα ο μπουκερ μεγαλη τσιχλοφουσκα χαμενος τον ψαχνει η νικολουλη που εξαφανιστηκε πριν τον αγωνα
Τα ειπαμε αυτα στις προηγουμενες σελιδες.
Η σειρα των τελικων κριθηκε στο 0-2 οταν η ξεκωλιαρα η αδερφη της Καρντασιαν βγηκε και του υποσχεθηκε παιδι αν το σηκωσει...
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5878
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 21 Ιούλ 2021, 10:58

Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:49
omg kai 3 lol έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:09
Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:57

Αυτό σκεφτόμουνα κι εγώ
Αλλά είδα ότι γύρισε στον Μίντλετον και του είπε "άλλο ένα", και ό,τι λέει αυτό το παιδί του γίνεται ψύχωση. Δεν τον έχω πιάσει ποτέ να αλλάξει γνώμη σε τίποτα.

ετσι, γιατι να φυγει απο εκει; οι αλλοι πρεπει να θελουν να παιξουν διπλα του στο Greek Freak!
Μπα τι λες ρε, οι μισοί τον μισούνε κανονικά γιατί τους έκανε μαλάκες. Βγήκε και είπε σήμερα ότι το να πας με άλλους 2-3 σταρ μεταγραφή σε ομάδα και να κερδίσεις εκεί είναι εύκολο. Το θέμα είναι να το κάνεις με την πρώτη σου ομάδα αν είσαι μάγκας. Bασικά με μία πρόταση έβγαλε οφσάιντ KD, Kawhi, Lebron.

μα ηδη το απεδειξε οτι δεν χρειαζεται πρωτοκλασατο σταρ διπλα του ο Γιαννης, νεους ή εμπειρους δουλευταραδες χρειαζεται, και τετοιοι υπαρχουν πολλοι οπως πχ ο Καμ Τζονσον των Σανς , Porter των Nuggets, Jeremi Grant, Terans Man κλπ.

ηδη ο PJ Tucker μπηκε στο στοχαστρο του Λεμπρον τον θελει για του χρονου στους Λεικερς
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος omg kai 3 lol την 21 Ιούλ 2021, 11:03, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 21 Ιούλ 2021, 10:59

Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:49
omg kai 3 lol έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:09
Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:57

Αυτό σκεφτόμουνα κι εγώ
Αλλά είδα ότι γύρισε στον Μίντλετον και του είπε "άλλο ένα", και ό,τι λέει αυτό το παιδί του γίνεται ψύχωση. Δεν τον έχω πιάσει ποτέ να αλλάξει γνώμη σε τίποτα.

ετσι, γιατι να φυγει απο εκει; οι αλλοι πρεπει να θελουν να παιξουν διπλα του στο Greek Freak!
Μπα τι λες ρε, οι μισοί τον μισούνε κανονικά γιατί τους έκανε μαλάκες. Βγήκε και είπε σήμερα ότι το να πας με άλλους 2-3 σταρ μεταγραφή σε ομάδα και να κερδίσεις εκεί είναι εύκολο. Το θέμα είναι να το κάνεις με την πρώτη σου ομάδα αν είσαι μάγκας. Bασικά με μία πρόταση έβγαλε οφσάιντ KD, Kawhi, Lebron.
Και δεν εχει και αδικο να λεμε.

Ολοι μιλαμε για τον "πουτσαρα" KD, αλλα πηρε παπαρια μαντολες μονος του.
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14751
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 21 Ιούλ 2021, 10:59

Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:49
omg kai 3 lol έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 10:09
Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 09:57

Αυτό σκεφτόμουνα κι εγώ
Αλλά είδα ότι γύρισε στον Μίντλετον και του είπε "άλλο ένα", και ό,τι λέει αυτό το παιδί του γίνεται ψύχωση. Δεν τον έχω πιάσει ποτέ να αλλάξει γνώμη σε τίποτα.

ετσι, γιατι να φυγει απο εκει; οι αλλοι πρεπει να θελουν να παιξουν διπλα του στο Greek Freak!
Μπα τι λες ρε, οι μισοί τον μισούνε κανονικά γιατί τους έκανε μαλάκες. Βγήκε και είπε σήμερα ότι το να πας με άλλους 2-3 σταρ μεταγραφή σε ομάδα και να κερδίσεις εκεί είναι εύκολο. Το θέμα είναι να το κάνεις με την πρώτη σου ομάδα αν είσαι μάγκας. Bασικά με μία πρόταση έβγαλε οφσάιντ KD, Kawhi, Lebron.
Εγω ειμαι σιγουρος οτι σε λιγα χρονια θα την κανει απο Μιλγουοκι και θ'αναζητησει νεες προκλησεις.
Εκτος και αν βρουν τροπο να του φερουν τον αντιστοιχο Πιπεν και προσπαθησει να στησει δυναστεια εκει που ειναι.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 21 Ιούλ 2021, 11:23

Legit έχει κάνει την καλύτερη σειρά όλων των εποχών σε τελικούς.

συγκρίνεται μόνο με Λεμπρόν 2016

LBJ τότε μ.ο. 29 π. / 11,3 ρ. / 8,9 ασ. / 2,6 κλ. / 2,3 τ. σε 7 παιχνίδια
Γκιάνις φέτος μ.ο. 35 π. / 13,6 ρ. / 5 ασ. / 1,2 κλ. / 1,8 τ. σε 6 παιχνίδια

βέβαια LBJ αντιμετώπιζε την καλύτερη ομάδα της ιστορίας, αλλά τουλάχιστον είχε τον Ίρβινγκ και δυνατό ψηλό το Λοβ, ο Γκιάνις είχε καλύτερο συμπαίκτη Μίντλετον και για ψηλό το γερο-Λόπεζ. Οι Καβς του '16 ήταν η 2η καλύτερη ομάδα του ΝΒΑ εκείνη τη χρονιά. Από τους φετινούς Μπακς βρίσκεις άνετα 5 ομάδες καλύτερες φέτος, μιλάμε για καφενέ που τον κουβάλησε ο Φρικ.

γενικά, με γάμησε ασάλιωτα και εμένα που έλεγα ότι δε θα πάρει ποτέ δαχτυλίδι στο κωλοχώρι το Μιλγουόκι, ότι δε θα το πάρει ποτέ με συμπαίκτη τον Τάκερ και τον Τζρου Διακοπές, ότι δε θα το πάρει όσο δε φτιάχνει σουτ και τον παίζουν under (και τον έθναρο που έλεγε ότι δε θα το πάρει χωρίς Μπογκντάνοβιτς :lol: ) ... και τελικά το πήρε απέναντι σε όλα αυτά. Πέρασε μόνος του πάνω από Μπάτλερ, από Ντουράντ, από CP3, από Μπούκερ.

θα πει κάποιος ότι το πήρε σε χρονιά που τραυματίζονταν οι πάντες (επειδή από τη φούσκα και μετά ο ανεκδιήγητος ο Σίλβερ τους έχει βάλει να παίζουν επί 13 μήνες σερί με ενάμισι μήνα κουτσοδιακοπή πέρσι το Νοέμβρη-Δεκέμβρη)... αλλά... σε αυτή την ιστορία ήταν πολύ τυχερότεροι οι Σανς από ό,τι οι Μπακς (οι Σανς έπαιξαν τους LAL χωρίς AD, τους DEN χωρίς Τζόκερ και τους LAC χωρίς Kawhi ... δλδ 3 ομάδες χωρίς τον καλύτερό τους παίκτη ... ε ο κώλος τους άνοιξε για να πάνε τελικούς, να μη μιλάνε λοιπόν). Κι ο Γκιάνις είχε τραυματισμό (ίδιο με του Kawhi που βγήκε νοκ άουτ για όλα τα πλέι οφ) αλλά είναι τόσο θηρίο σε σωματοκατασκευή που γύρισε μετά από μια βδομάδα που πέρναγε πάνω από όλους σα να μην είχε γίνει τίποτα. Ε, εκεί πια δε μιλάς για τύχη. Εκεί έχει μιλήσει η Φύση.

(γάμησε και τον Νερωνούκο που τον έλεγε Γουέστμπρουκ με μούσκουλα στο 2-0 των Nets, να τα λέμε αυτά. :lol: )

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25483
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 21 Ιούλ 2021, 11:33

Εικόνα
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 21 Ιούλ 2021, 11:34

Beria έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 11:33
Εικόνα
:smt005:

Γιατί δεν έχει πάει μουσείο αυτό;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 21 Ιούλ 2021, 11:35

Gherschaagk έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 11:34
Beria έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 11:33
Εικόνα
:smt005:

Γιατί δεν έχει πάει μουσείο αυτό;
είπα να το βάλω αλλά δεν ήμουν σίγουρος αν είναι αληθινό. Δεν ήμουν δηλαδή σίγουρος αν το μουνόπανο είναι τόσο μουνόπανο.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών