UEFA Champions League 2019-20

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4021
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 24 Αύγ 2020, 21:47

Ωραία όλα αυτά, αλλά ας μιλήσουμε και για κάτι σοβαρό, κάτι ουσιώδες. Δηλαδή για ΓΚΟΜΕΝΕΣ.
Έβλεπα που λέτε στα τηλεοπτικά πλάνα την... οπίσθια όψη μιας τύπισσας που ανήκε στο staff της Bayern Μιούνιχ (Μιούνιχ ρε μαλάκα, και δεν ντρέπονται να το λένε! Γερμανιστί Μιούνχεν, μιούνχεν καπέλο δηλαδή), αυτή με την χαρακτηριστικό κότσο στο κεφάλι.
Κάτι το γεγονός πως αποτελούσε την μόνη θηλυκή παρουσία στις knock out αναμετρήσεις που παρακολουθήσαμε μέσα στον Αύγουστο, κάτι το ότι έχω κόλλημα τη συγκεκριμένο ενδυματολογικό συνδυασμό, μου κίνησε την περιέργεια και αναζήτησα περισσότερες πληροφορίες.

Kathleen Krüger την(ε) λένε και είναι πρώην παίκτρια της γυναικείας ομάδας του συλλόγου.
Οι προσδοκίες που είχα διαψεύστηκαν όταν αντίκρισα τη φάτσα της σε φωτογραφίες.

Εικόνα

Τι παγερό βλέμμα είναι αυτό ρε πούστη μου; Που πήγαν τα χείλια; Τι γωνίες είναι αυτές στο πρόσωπο;
Δολοφονική φυσιογνωμία. GretaThunbergοφέρνει ή είναι η ιδέα μου;
Αυτή πριν από 80 χρόνια, θα έσ(μ)πρωχνε τα εβραιόπουλα στους φούρνους δέκα-δέκα.

Τι σόι club είναι αυτό που δεν μπορεί να βρει ένα ωραίο rosebud όπως εκείνη η γιατρίνα της Chelsea προ ετών; (αλήθεια, τι απέγινε;)
ΑΙΣΧΟΣ!
Μετά αναρωτιέστε γιατί στο πέταλο του σταδίου απλώνουν τα πανιά τους (Τουρκ)Αλβανοί. Τι άλλο θα μπορούσατε να προσελκύσετε ρε Φρίτζηδες;
ΟΥΣΤ ΚΑΡΙΟΛΟΠΟΥΣΤΕΣ!
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Νταρνάκας
Δημοσιεύσεις: 3780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 15:41
Phorum.gr user: Νταρνάκας
Τοποθεσία: Εμμανουήλ Παπάς Σερρών

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταρνάκας » 24 Αύγ 2020, 22:19

Gordian Knot έγραψε:
24 Αύγ 2020, 21:47
Ωραία όλα αυτά, αλλά ας μιλήσουμε και για κάτι σοβαρό, κάτι ουσιώδες. Δηλαδή για ΓΚΟΜΕΝΕΣ.
Έβλεπα που λέτε στα τηλεοπτικά πλάνα την... οπίσθια όψη μιας τύπισσας που ανήκε στο staff της Bayern Μιούνιχ (Μιούνιχ ρε μαλάκα, και δεν ντρέπονται να το λένε! Γερμανιστί Μιούνχεν, μιούνχεν καπέλο δηλαδή), αυτή με την χαρακτηριστικό κότσο στο κεφάλι.
Κάτι το γεγονός πως αποτελούσε την μόνη θηλυκή παρουσία στις knock out αναμετρήσεις που παρακολουθήσαμε μέσα στον Αύγουστο, κάτι το ότι έχω κόλλημα τη συγκεκριμένο ενδυματολογικό συνδυασμό, μου κίνησε την περιέργεια και αναζήτησα περισσότερες πληροφορίες.

Kathleen Krüger την(ε) λένε και είναι πρώην παίκτρια της γυναικείας ομάδας του συλλόγου.
Οι προσδοκίες που είχα διαψεύστηκαν όταν αντίκρισα τη φάτσα της σε φωτογραφίες.

Εικόνα

Τι παγερό βλέμμα είναι αυτό ρε πούστη μου; Που πήγαν τα χείλια; Τι γωνίες είναι αυτές στο πρόσωπο;
Δολοφονική φυσιογνωμία. GretaThunbergοφέρνει ή είναι η ιδέα μου;
Αυτή πριν από 80 χρόνια, θα έσ(μ)πρωχνε τα εβραιόπουλα στους φούρνους δέκα-δέκα.

Τι σόι club είναι αυτό που δεν μπορεί να βρει ένα ωραίο rosebud όπως εκείνη η γιατρίνα της Chelsea προ ετών; (αλήθεια, τι απέγινε;)
ΑΙΣΧΟΣ!
Μετά αναρωτιέστε γιατί στο πέταλο του σταδίου απλώνουν τα πανιά τους (Τουρκ)Αλβανοί. Τι άλλο θα μπορούσατε να προσελκύσετε ρε Φρίτζηδες;
ΟΥΣΤ ΚΑΡΙΟΛΟΠΟΥΣΤΕΣ!
Άμα ήταν ο Γιαννόπουλος εδώ θα άνοιγε νήμα με κάτι τέτοιες "Γερμανίδες θεές εκπάγλου καλλονής".
Μοιρίδιοι κλωστῆρες, πανάφυκτον ἀνάγκῃ ζεῦγμ’ ἐπὶ δυστήνοις παισὶ βροτῶν θέμενοι, ἠγάγετο με ποτέ ἱμερτοῦ πρὸς φάος ἠελίου.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 24 Αύγ 2020, 22:23

Τρεμοπαίζει το αριστερό της μάτι, αισθάνεται άβολα με τις φωτος ή είναι τρελή

Άβαταρ μέλους
JohnnyB
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 05 Απρ 2020, 08:03
Επικοινωνία:

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από JohnnyB » 26 Αύγ 2020, 01:28

Gordian Knot έγραψε:
24 Αύγ 2020, 21:47
Ωραία όλα αυτά, αλλά ας μιλήσουμε και για κάτι σοβαρό, κάτι ουσιώδες. Δηλαδή για ΓΚΟΜΕΝΕΣ.
Έβλεπα που λέτε στα τηλεοπτικά πλάνα την... οπίσθια όψη μιας τύπισσας που ανήκε στο staff της Bayern Μιούνιχ (Μιούνιχ ρε μαλάκα, και δεν ντρέπονται να το λένε! Γερμανιστί Μιούνχεν, μιούνχεν καπέλο δηλαδή), αυτή με την χαρακτηριστικό κότσο στο κεφάλι.
Κάτι το γεγονός πως αποτελούσε την μόνη θηλυκή παρουσία στις knock out αναμετρήσεις που παρακολουθήσαμε μέσα στον Αύγουστο, κάτι το ότι έχω κόλλημα τη συγκεκριμένο ενδυματολογικό συνδυασμό, μου κίνησε την περιέργεια και αναζήτησα περισσότερες πληροφορίες.

Kathleen Krüger την(ε) λένε και είναι πρώην παίκτρια της γυναικείας ομάδας του συλλόγου.
Οι προσδοκίες που είχα διαψεύστηκαν όταν αντίκρισα τη φάτσα της σε φωτογραφίες.

Εικόνα

Τι παγερό βλέμμα είναι αυτό ρε πούστη μου; Που πήγαν τα χείλια; Τι γωνίες είναι αυτές στο πρόσωπο;
Δολοφονική φυσιογνωμία. GretaThunbergοφέρνει ή είναι η ιδέα μου;
Αυτή πριν από 80 χρόνια, θα έσ(μ)πρωχνε τα εβραιόπουλα στους φούρνους δέκα-δέκα.

Τι σόι club είναι αυτό που δεν μπορεί να βρει ένα ωραίο rosebud όπως εκείνη η γιατρίνα της Chelsea προ ετών; (αλήθεια, τι απέγινε;)
ΑΙΣΧΟΣ!
Μετά αναρωτιέστε γιατί στο πέταλο του σταδίου απλώνουν τα πανιά τους (Τουρκ)Αλβανοί. Τι άλλο θα μπορούσατε να προσελκύσετε ρε Φρίτζηδες;
ΟΥΣΤ ΚΑΡΙΟΛΟΠΟΥΣΤΕΣ!
ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!
Το αρχαιότερο και βαθύτερο συναίσθημα του ανθρώπου είναι αυτό του φόβου, και ο αρχαιότερος και βαθύτερος φόβος είναι αυτός του αγνώστου.
h. p. lovecraft

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4021
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 26 Αύγ 2020, 13:21

Να της το πεις όταν κατά τις στιγμές θερμού εναγκαλισμού θα σου μπήγει πισώπλατα το μαχαίρι. Ακολουθεί τελετουργικός ευνουχισμός και θάψιμο του πτώματος στην αυλή, δίπλα στη μουριά.
ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ;
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 9027
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 14 Αύγ 2023, 12:06

Ποια κατά την γνώμη σας είναι η πιο επιτυχημένη ομάδα ; :p2:

Ρεάλ Μαδρίτης : 29 τρόπαια
14 Πρωταθλητριών
0 Κυπελλούχων
2 Ουέφα
5 Σουπερ Καπ
3 Διηπειρωτικά
5 Παγκόσμια

Μπάρτσα : 20 τρόπαια
5 Πρωταθλητριών
4 Κυπελλούχων
3 Ουέφα
5 Σούπερ Καπ
0 Διηπειρωτικά
3 Παγκόσμια

Μίλαν : 18 τρόπαια
7 Πρωταθλητριών
2 Κυπελλούχων
0 Ουέφα
5 Σούπερ Καπ
3 Διηπειρωτικά
1 Παγκόσμιο

Λίβερπουλ : 14 τρόπαια
6 Πρωταθλητριών
0 Κυπελλούχων
3 Ουέφα
4 Σούπερ Καπ
0 Διηπειρωτικά
1 Παγκόσμιο

Μπάγερν Μονάχου : 14 τρόπαια
6 Πρωταθλητριών
1 Κυπελλούχων
1 Ουέφα
2 Σούπερ Καπ
2 Διηπειρωτικά
2 Παγκόσμια

Άγιαξ : 11 τρόπαια
4 Πρωταθλητριών
1 Κυπελλούχων
1 Ουέφα
3 Σούπερ Καπ
2 Διηπειρωτικά
0 Παγκόσμια

Γιουβέντους : 10 τρόπαια
2 Πρωταθλητριών
1 Κυπελλούχων
3 Ουέφα
2 Σούπερ Καπ
2 Διηπειρωτικά
0 Παγκόσμια

Ίντερ : 9 τρόπαια
3 Πρωταθλητριών
0 Κυπελλούχων
3 Ουέφα
0 Σούπερ Καπ
2 Διηπειρωτικά
1 Παγκόσμιο

Τσέλσι : 9 τρόπαια
2 Πρωταθλητριών
2 Κυπελλούχων
2 Ουέφα
2 Σούπερ Καπ
0 Διηπειρωτικά
1 Παγκόσμιο

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντντντντ : 8 τρόπαια
3 Πρωταθλητριών
1 Κυπελλούχων
1 Ουέφα
1 Σούπερ Καπ
1 Διηπειρωτικό
1 Παγκόσμιο

Σεβίλλη : 8 τρόπαια
0 Πρωταθλητριών
0 Κυπελλούχων
7 Ουέφα
1 Σούπερ Καπ
0 Διηπειρωτικά
0 Παγκόσμια
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 14 Αύγ 2023, 13:03

μιλαν-αγιαξ-σεβιλλη

με αυτη την σειρα :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 9027
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 14 Αύγ 2023, 13:41

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
14 Αύγ 2023, 13:03
μιλαν-αγιαξ-σεβιλλη

με αυτη την σειρα :102:
Η Σεβίλλη είναι κάτι σαν τον Θρήνο στην Ελλάδα που κοκορεύεται για τα ευρωπαϊκά μίλκο καπ δευτέρας διαλογής που έχει κατακτήσει στο πόλο γυναικών . :lol:
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 14 Αύγ 2023, 14:00

Ζαποτέκος έγραψε:
14 Αύγ 2023, 13:41
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
14 Αύγ 2023, 13:03
μιλαν-αγιαξ-σεβιλλη

με αυτη την σειρα :102:
Η Σεβίλλη είναι κάτι σαν τον Θρήνο στην Ελλάδα που κοκορεύεται για τα ευρωπαϊκά μίλκο καπ δευτέρας διαλογής που έχει κατακτήσει στο πόλο γυναικών . :lol:
για τις πιο επιτυχημενες δεν ειπαμε?

δεν μπορω να θεωρησω επιτυχημενη την τσελσι που εχει ξοδεψει ολο το αγγλικο αεπ τα τελευταια 15 χρονια (παροτι ειμαι οπαδος της απο εποχης χασελμπαινκ επειδη μονο αυτη φιτσωνε την μαρκετινγκ γιου) ουτε καμια αγγλικη τυπου σιτι και μαρκετινγκ με ωκεανο εσοδων και πολλαπλων παραβιασεων καθε πιθανου παραθυρου αποφυγης φορων και του ffp

ουε φυσικα ρεαλ-μπαρτσα που παροτι τα μεγαλυτερα brand παγκοσμιως στηριξαν την επιτυχια τους σε χουντες και ειναι οι μεγαλυτεροι ωφειλετες του ισπανικου κρατους :102:

αν κατακτουσαμε 1-2 απο τα μιλκο καπ θα κραυγαζατε για τον αυτοκρατορα της ευρωπης ενω το ελ ποδοσφαιρο δεν εχει σηκωσει ουτε φλιτζανι του καφε διασυλλογικα :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14185
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 14 Αύγ 2023, 14:21

Ζαποτέκος έγραψε:
14 Αύγ 2023, 12:06
Ποια κατά την γνώμη σας είναι η πιο επιτυχημένη ομάδα ; :p2:

Ρεάλ Μαδρίτης : 29 τρόπαια
14 Πρωταθλητριών
0 Κυπελλούχων
2 Ουέφα
5 Σουπερ Καπ
3 Διηπειρωτικά
5 Παγκόσμια

Μπάρτσα : 20 τρόπαια
5 Πρωταθλητριών
4 Κυπελλούχων
3 Ουέφα
5 Σούπερ Καπ
0 Διηπειρωτικά
3 Παγκόσμια

Μίλαν : 18 τρόπαια
7 Πρωταθλητριών
2 Κυπελλούχων
0 Ουέφα
5 Σούπερ Καπ
3 Διηπειρωτικά
1 Παγκόσμιο

Λίβερπουλ : 14 τρόπαια
6 Πρωταθλητριών
0 Κυπελλούχων
3 Ουέφα
4 Σούπερ Καπ
0 Διηπειρωτικά
1 Παγκόσμιο

Μπάγερν Μονάχου : 14 τρόπαια
6 Πρωταθλητριών
1 Κυπελλούχων
1 Ουέφα
2 Σούπερ Καπ
2 Διηπειρωτικά
2 Παγκόσμια

Άγιαξ : 11 τρόπαια
4 Πρωταθλητριών
1 Κυπελλούχων
1 Ουέφα
3 Σούπερ Καπ
2 Διηπειρωτικά
0 Παγκόσμια

Γιουβέντους : 10 τρόπαια
2 Πρωταθλητριών
1 Κυπελλούχων
3 Ουέφα
2 Σούπερ Καπ
2 Διηπειρωτικά
0 Παγκόσμια

Ίντερ : 9 τρόπαια
3 Πρωταθλητριών
0 Κυπελλούχων
3 Ουέφα
0 Σούπερ Καπ
2 Διηπειρωτικά
1 Παγκόσμιο

Τσέλσι : 9 τρόπαια
2 Πρωταθλητριών
2 Κυπελλούχων
2 Ουέφα
2 Σούπερ Καπ
0 Διηπειρωτικά
1 Παγκόσμιο

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντντντντ : 8 τρόπαια
3 Πρωταθλητριών
1 Κυπελλούχων
1 Ουέφα
1 Σούπερ Καπ
1 Διηπειρωτικό
1 Παγκόσμιο

Σεβίλλη : 8 τρόπαια
0 Πρωταθλητριών
0 Κυπελλούχων
7 Ουέφα
1 Σούπερ Καπ
0 Διηπειρωτικά
0 Παγκόσμια
14 πρωταθλητριων η Ρεαλ, τι αλλο να πουμε?

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 9027
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 14 Αύγ 2023, 14:49

panos291 έγραψε:
14 Αύγ 2023, 14:21

14 πρωταθλητριων η Ρεαλ, τι αλλο να πουμε?
0 Κυπελλούχων όμως. :D
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5450
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: UEFA Champions League 2019-20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 14 Αύγ 2023, 15:15

Νταρνάκας έγραψε:
24 Αύγ 2020, 22:19
Gordian Knot έγραψε:
24 Αύγ 2020, 21:47
Ωραία όλα αυτά, αλλά ας μιλήσουμε και για κάτι σοβαρό, κάτι ουσιώδες. Δηλαδή για ΓΚΟΜΕΝΕΣ.
Έβλεπα που λέτε στα τηλεοπτικά πλάνα την... οπίσθια όψη μιας τύπισσας που ανήκε στο staff της Bayern Μιούνιχ (Μιούνιχ ρε μαλάκα, και δεν ντρέπονται να το λένε! Γερμανιστί Μιούνχεν, μιούνχεν καπέλο δηλαδή), αυτή με την χαρακτηριστικό κότσο στο κεφάλι.
Κάτι το γεγονός πως αποτελούσε την μόνη θηλυκή παρουσία στις knock out αναμετρήσεις που παρακολουθήσαμε μέσα στον Αύγουστο, κάτι το ότι έχω κόλλημα τη συγκεκριμένο ενδυματολογικό συνδυασμό, μου κίνησε την περιέργεια και αναζήτησα περισσότερες πληροφορίες.

Kathleen Krüger την(ε) λένε και είναι πρώην παίκτρια της γυναικείας ομάδας του συλλόγου.
Οι προσδοκίες που είχα διαψεύστηκαν όταν αντίκρισα τη φάτσα της σε φωτογραφίες.

Εικόνα

Τι παγερό βλέμμα είναι αυτό ρε πούστη μου; Που πήγαν τα χείλια; Τι γωνίες είναι αυτές στο πρόσωπο;
Δολοφονική φυσιογνωμία. GretaThunbergοφέρνει ή είναι η ιδέα μου;
Αυτή πριν από 80 χρόνια, θα έσ(μ)πρωχνε τα εβραιόπουλα στους φούρνους δέκα-δέκα.

Τι σόι club είναι αυτό που δεν μπορεί να βρει ένα ωραίο rosebud όπως εκείνη η γιατρίνα της Chelsea προ ετών; (αλήθεια, τι απέγινε;)
ΑΙΣΧΟΣ!
Μετά αναρωτιέστε γιατί στο πέταλο του σταδίου απλώνουν τα πανιά τους (Τουρκ)Αλβανοί. Τι άλλο θα μπορούσατε να προσελκύσετε ρε Φρίτζηδες;
ΟΥΣΤ ΚΑΡΙΟΛΟΠΟΥΣΤΕΣ!
Άμα ήταν ο Γιαννόπουλος εδώ θα άνοιγε νήμα με κάτι τέτοιες "Γερμανίδες θεές εκπάγλου καλλονής".
:smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών