Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Ταξίδια, εκδρομές, περιγραφές, αναμνήσεις, πληροφορίες και νέες οργανώσεις!
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 21 Φεβ 2019, 16:29

Δηλαδή, έλεος, κολλάμε να πετάξουμε 2 ώρες με μια νορμάλ φτηνή εταιρεία, και τολμάμε να οδηγούμε την Πατρών-Κορίνθου, που είναι καρμανιόλα. Μην πω ότι οδηγάμε παπί χωρίς με το παιδί επάνω, και μετά βρίζουμε την Ryan που δεν έχει σκοτώσει κανέναν , έχει μόνο μια πτήση με τραυματισμούς.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Φεβ 2019, 16:42

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
21 Φεβ 2019, 14:39
hellegennes έγραψε:
21 Φεβ 2019, 14:00
Ας πούμε, η British Airways πετάει σε όλον τον κόσμο και από το 2010 ως σήμερα είχε μόνο 3 περιστατικά τραυματισμού, ενώ η Ryanair πετάει μόνο στην Ευρώπη, στο Μαρόκο και στο Ισραήλ και είχε 8 περιστατικά τραυματισμού την ίδια περίοδο.
Παλι καμια πηγη
Αρα θεωρεις οτι ο συνομιλητης σου ειτε θα πρεπει να τσεκαρει μονο τους οσα νουμερα και συμπερασματα πετας τεσι η απλα θεωρεις οτι πρεπει να πιστευει πως οτι γραφεις ειναι αληθεια γιατι εισαι μαγκας και καραμπουζουκλης
Και τα δυο ταυτόχρονα. Φυσικά τα στοιχεία είναι πέρα για πέρα αληθινά. Αλλά τρελαίνομαι να το αμφισβητείς, γιατί πάντα αυτό κάνεις και μετά κάνεις την τρελή όταν πάψω να βρίσκω διασκεδαστικές της υστερίες σου και σου φέρω την πηγή. :smt005:
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Φεβ 2019, 16:47

Cavaliere έγραψε:
21 Φεβ 2019, 15:52
hellegennes έγραψε:
21 Φεβ 2019, 14:03
Κι ένα ταξί κάνει 25 εκατομμύρια φορές περισσότερες διαδρομές από την KLM και φαντάζομαι ότι έχει μικρότερο αριθμό ατυχημάτων, παρότι το αυτοκίνητο είναι χιλιάδες φορές πιο επικίνδυνο από το αεροπλάνο.

Ίσως, λέω ίσως, να έχει σημασία τι διαδρομές είναι.
Κοίτα, με ένα δείγμα πόσες πτήσεις φεύγουν καθημερινά από το Treviso που είδα, τα μισά να ίσχυαν από όσα λένε, έπρεπε να κάνει πέντε αναγκαστικές προσγειώσεις την εβδομάδα, και να φαλιρίσει. Πάντως, μεταξύ μας, δεν ακούστηκε ποτέ ότι είχε έναν τρελό δολοφόνο για συγκυβερνήτη σκάφους. Αυτό το κάνανε μόνο οι σοβαροί θυγατρικοί της σοβαροτάτης LUFTHANSA, της οποίας το προσωπικό διαρκώς παραπονιέται για γδάρσιμο.
Μιλάς για μοναδικά περιστατικά και εταιρείες που έχουν ιστορία δεκαετιών πριν καν εμφανιστεί η Ryanair και που πετάνε σε όλον τον κόσμο. Η σύγκριση είναι άνιση. Και πάλι τα περιστατικά της Ryanair είναι περισσότερα. Απλά δεν έτυχε ποτέ να έχει δυστύχημα. Αυτό δεν λέει τίποτα. Πολλές εταιρείες δεν έχουν ούτε μισό δυστύχημα στο ενεργητικό τους.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16069
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 21 Φεβ 2019, 18:23

Ερμής έγραψε:
21 Φεβ 2019, 10:15
Οργισμένος έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:22
Ερμής έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:25
Διάβασε ρε όργιο τι γράφει παραπάνω ο Πάνας.
Ο Πανας ως επαγγελματιας του ειδους φυσικα και θα κατηγορησει τον σφιχτο εργοδοτη. Ειναι γενικο το φαινομενο δαιμονοποιησης διαδικασιων που δεν μας συμφερουν ατομικα.
Ναι αλλά είναι και ο μόνος ειδικός.
Δικαίωμα σου να τον γράφεις στα τέτοια σου, δικαίωμα μου να μποϋκοτάρω τη συγκεκριμένη εταιρεία(όχι όλες τις λοου κοστ)
Einai συντηρητης αεροσκαφων. Απο κει και περα οι αποψεις του ελεγχονται.
Και αν δεν μποϋκοταρεις τις λοου κοστ παρα μονο την ραηαν τι ειναι αυτο που σε κανει να τη μποϋκοταρεις; Τα χρωματα στο καθετο;
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16069
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 21 Φεβ 2019, 18:25

hellegennes έγραψε:
21 Φεβ 2019, 16:47
Cavaliere έγραψε:
21 Φεβ 2019, 15:52
hellegennes έγραψε:
21 Φεβ 2019, 14:03
Κι ένα ταξί κάνει 25 εκατομμύρια φορές περισσότερες διαδρομές από την KLM και φαντάζομαι ότι έχει μικρότερο αριθμό ατυχημάτων, παρότι το αυτοκίνητο είναι χιλιάδες φορές πιο επικίνδυνο από το αεροπλάνο.

Ίσως, λέω ίσως, να έχει σημασία τι διαδρομές είναι.
Κοίτα, με ένα δείγμα πόσες πτήσεις φεύγουν καθημερινά από το Treviso που είδα, τα μισά να ίσχυαν από όσα λένε, έπρεπε να κάνει πέντε αναγκαστικές προσγειώσεις την εβδομάδα, και να φαλιρίσει. Πάντως, μεταξύ μας, δεν ακούστηκε ποτέ ότι είχε έναν τρελό δολοφόνο για συγκυβερνήτη σκάφους. Αυτό το κάνανε μόνο οι σοβαροί θυγατρικοί της σοβαροτάτης LUFTHANSA, της οποίας το προσωπικό διαρκώς παραπονιέται για γδάρσιμο.
Μιλάς για μοναδικά περιστατικά και εταιρείες που έχουν ιστορία δεκαετιών πριν καν εμφανιστεί η Ryanair και που πετάνε σε όλον τον κόσμο. Η σύγκριση είναι άνιση. Και πάλι τα περιστατικά της Ryanair είναι περισσότερα. Απλά δεν έτυχε ποτέ να έχει δυστύχημα. Αυτό δεν λέει τίποτα. Πολλές εταιρείες δεν έχουν ούτε μισό δυστύχημα στο ενεργητικό τους.
«Αυτο δεν λεει τιποτα» εκτος και αν ο τρελαρας πιλοταρε αεροπλανο της ραηανερ οποτε θα μας τα χατε ζαλισει με την σατανικη εταιρεια.
Δεν πατε καθολου καλα και ειστε τελειως προβλεψιμοι.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 21 Φεβ 2019, 18:27

δεν εχει αναγκη πλεον την εσωτερικη αγορα η οποια συρρικωνεται (και επακολουθα μηδενιζεται το κερδος της αν δεν εμφανιζει ζημιες) η ευηποληπτη εταιρεια


συντομα και στα σχετικα δρομολογια που αφορουν τα νησια την μη τουριστικη περιοδο
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 21 Φεβ 2019, 18:29

hellegennes έγραψε:
21 Φεβ 2019, 16:47
Μιλάς για μοναδικά περιστατικά και εταιρείες που έχουν ιστορία δεκαετιών πριν καν εμφανιστεί η Ryanair και που πετάνε σε όλον τον κόσμο. Η σύγκριση είναι άνιση. Και πάλι τα περιστατικά της Ryanair είναι περισσότερα. Απλά δεν έτυχε ποτέ να έχει δυστύχημα. Αυτό δεν λέει τίποτα. Πολλές εταιρείες δεν έχουν ούτε μισό δυστύχημα στο ενεργητικό τους.
Πολλές δεν έχουν δυστύχημα, και μέσα σε αυτές είναι κι η RYAN. Και η ποσότητα των πτήσεων και η συχνότητα, σε μια εταιρεία που πετάει ήδη 35 χρόνια, κάθε μέρα, και διατηρεί ένα 400% κάτω από τον μέσο όρο στην ασφάλεια, -στο τέλος μόνο τα γεγονότα μετράνε κι όχι οι φήμες- χωρίς καν να βρεθεί μια φορά σε αλκοτέστ πιωμένος πιλότος όπως σε θεωρητικά καλές εταιρείες (Nippon Airlines, με βραβεία ως ασφαλέστερη, κι αυτό της κόστισε την περσινή χρονιά), την κάνει μια πολύ νορμάλ εταιρεία, που δεν χρειάζεται να πετάς με την ψυχή στο στόμα. Κι όπως είπα, δεν θα την πάρεις να πας στην Ιαπωνία 18 ώρες, θα πας μέχρι την Αλεξανδρούπολη, ή τη Ρώμη. Όποιος έχει φράγκα και θέλει, ας πάει Ρώμη με πρώτη θέση σε πεντάστερη (θα πρέπει να πάει Κωνσταντινούπολη, Ντουμπάι, ή Ντόχα πρώτα, ή Φρανκφούρτη) αλλά ας φυλάξει τα λεφτά του για μεγάλα ταξίδια, που θα χρειαστεί άπλα. Οι συνθήκες economy της Ryan -στη δική μου πτήση- ήταν ίδιες με της AEGEAN με εξαιρέσεις το meal, (στο τσάμπα, αλλά η AEGEAN σου παίρνει κάτι 500αρια ευρώ ξεγυρισμένα, ενώ η RAYAN σε πάει με 170 με βαλίτσα 20 κιλά και χειραποσκευή 40 cm), και το καλαθάκι μπροστά. Τα υπόλοιπα ήταν ίδια.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 21 Φεβ 2019, 18:32

Athos έγραψε:
13 Φεβ 2019, 14:39
άντε να πάτε και με κανένα ΟΣΕ, καιρός είναι
με (τουλαχιστον) διπλασιο κοστος και διαρκεια ταξιδιου

φατε φιλελευθερισμο :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 21 Φεβ 2019, 18:36

Οργισμένος έγραψε:
21 Φεβ 2019, 18:25
εκτος και αν ο τρελαρας πιλοταρε αεροπλανο της ραηανερ οποτε θα μας τα χατε ζαλισει με την σατανικη εταιρεια.
Αν είχε γίνει αυτό με τη RYAN, θα είχαμε τώρα πόλεμο. Έχουν φτηνούς πιλότους, τους εξαντλούν, δεν κάνουν τεστ, φτηνιάρικα, blah, blah.
Πρόσφατα μια φίλη μου είχε μια περιπέτεια με την ΚLM, και δεν μαθεύτηκε τίποτα.
Ordem e Progresso.


Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 21 Φεβ 2019, 18:39

panos291 έγραψε:
21 Φεβ 2019, 16:23
hellegennes έγραψε:
21 Φεβ 2019, 10:19
Cavaliere έγραψε:
21 Φεβ 2019, 04:13
Για μια πτήση σχεδόν 2 ώρες, ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πού είναι το πρόβλημα. Πήγα κι ήρθα ΟΚ.
Πουθενά δεν είναι το πρόβλημα. Θέμα επιλογής είναι. Απλά δεν θα κλάψουμε αν εκλείψει η επιλογή αυτή. Γιατί είναι δυσνόητο αυτό;
Εσυ δεν θα κλαψεις, αλλα θα κλαψουν πολλοι αλλοι.
Η Ryanair φερνει τουριστες πχ στα χανια απο μερη δεν υπήρχαν απευθείας πτήσεις, και αυτοι κατεληγαν να κανουν διακοπές αλλου, πχ Ισπανία ή Τουρκία.
Καθε αεροπορικη εταιρεία που βαζει καινούργιες πτήσεις για Ελλάδα, ειναι πολυ θετικο.
να μπουν απευθειας πτησεις απο την νεα υορκη,πεκινο,αυστραλια

τα γερμανοειδη των αεροδρομιων ανεβαζουν τα κοστη προς ωφελος του kemal ataturk και της Star Alliance
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Φεβ 2019, 18:51

Οργισμένος έγραψε:
21 Φεβ 2019, 18:25
«Αυτο δεν λεει τιποτα» εκτος και αν ο τρελαρας πιλοταρε αεροπλανο της ραηανερ οποτε θα μας τα χατε ζαλισει με την σατανικη εταιρεια.
Δεν πατε καθολου καλα και ειστε τελειως προβλεψιμοι.
Δεν θα χρησιμοποιούσα ένα και μόνο περιστατικό ως απόδειξη ότι δεν είναι ασφαλής σαν εταιρεία. Εγώ, τουλάχιστον.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Φεβ 2019, 18:55

Cavaliere έγραψε:
21 Φεβ 2019, 18:29
hellegennes έγραψε:
21 Φεβ 2019, 16:47
Μιλάς για μοναδικά περιστατικά και εταιρείες που έχουν ιστορία δεκαετιών πριν καν εμφανιστεί η Ryanair και που πετάνε σε όλον τον κόσμο. Η σύγκριση είναι άνιση. Και πάλι τα περιστατικά της Ryanair είναι περισσότερα. Απλά δεν έτυχε ποτέ να έχει δυστύχημα. Αυτό δεν λέει τίποτα. Πολλές εταιρείες δεν έχουν ούτε μισό δυστύχημα στο ενεργητικό τους.
Πολλές δεν έχουν δυστύχημα, και μέσα σε αυτές είναι κι η RYAN. Και η ποσότητα των πτήσεων και η συχνότητα, σε μια εταιρεία που πετάει ήδη 35 χρόνια, κάθε μέρα, και διατηρεί ένα 400% κάτω από τον μέσο όρο στην ασφάλεια, -στο τέλος μόνο τα γεγονότα μετράνε κι όχι οι φήμες- χωρίς καν να βρεθεί μια φορά σε αλκοτέστ πιωμένος πιλότος όπως σε θεωρητικά καλές εταιρείες (Nippon Airlines, με βραβεία ως ασφαλέστερη, κι αυτό της κόστισε την περσινή χρονιά), την κάνει μια πολύ νορμάλ εταιρεία, που δεν χρειάζεται να πετάς με την ψυχή στο στόμα. Κι όπως είπα, δεν θα την πάρεις να πας στην Ιαπωνία 18 ώρες, θα πας μέχρι την Αλεξανδρούπολη, ή τη Ρώμη. Όποιος έχει φράγκα και θέλει, ας πάει Ρώμη με πρώτη θέση σε πεντάστερη (θα πρέπει να πάει Κωνσταντινούπολη, Ντουμπάι, ή Ντόχα πρώτα, ή Φρανκφούρτη) αλλά ας φυλάξει τα λεφτά του για μεγάλα ταξίδια, που θα χρειαστεί άπλα. Οι συνθήκες economy της Ryan -στη δική μου πτήση- ήταν ίδιες με της AEGEAN με εξαιρέσεις το meal, (στο τσάμπα, αλλά η AEGEAN σου παίρνει κάτι 500αρια ευρώ ξεγυρισμένα, ενώ η RAYAN σε πάει με 170 με βαλίτσα 20 κιλά και χειραποσκευή 40 cm), και το καλαθάκι μπροστά. Τα υπόλοιπα ήταν ίδια.
Μα δεν πετάει στην Ιαπωνία. Αυτό εξηγώ και πιο πίσω. Ότι συγκρίνεις την μη ύπαρξη δυστυχημάτων σε μια εταιρεία που πετάει μικρές διαδρομές στην Ευρώπη με εταιρείες που κάνουν διηπειρωτικά ταξίδια. Η Ολυμπιακή επίσης δεν είχε ποτέ δυστύχημα και δεν πετούσε μόνο στην Ευρώπη.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14223
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 21 Φεβ 2019, 18:55

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
21 Φεβ 2019, 18:39
panos291 έγραψε:
21 Φεβ 2019, 16:23
hellegennes έγραψε:
21 Φεβ 2019, 10:19


Πουθενά δεν είναι το πρόβλημα. Θέμα επιλογής είναι. Απλά δεν θα κλάψουμε αν εκλείψει η επιλογή αυτή. Γιατί είναι δυσνόητο αυτό;
Εσυ δεν θα κλαψεις, αλλα θα κλαψουν πολλοι αλλοι.
Η Ryanair φερνει τουριστες πχ στα χανια απο μερη δεν υπήρχαν απευθείας πτήσεις, και αυτοι κατεληγαν να κανουν διακοπές αλλου, πχ Ισπανία ή Τουρκία.
Καθε αεροπορικη εταιρεία που βαζει καινούργιες πτήσεις για Ελλάδα, ειναι πολυ θετικο.
να μπουν απευθειας πτησεις απο την νεα υορκη,πεκινο,αυστραλια

τα γερμανοειδη των αεροδρομιων ανεβαζουν τα κοστη προς ωφελος του kemal ataturk και των καταριανων
Για τους λεχριτες της φραπορτ τα εχω γραψει πολλες φορες.
Απο κει και περα, απευθείας πτήσεις απο υπερατλαντικους προορισμους σαν καλοκαιρινα τσαρτερ για καποιο νησι, δεν ειναι καθολου απλο πραγμα. Πάντως εαν καποια αερογραμμή καποια στιγμη κρινει οτι άξιζει να το δοκιμασει, ισως το κανει. Και εγω το εχω σκεφτει, αλλα δεν μπορω να πω με σιγουριά αν θα τραβαγε.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Η Ryanair σταματά τις πτήσεις Αθήνα-Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 21 Φεβ 2019, 18:57

Γω ξερω οτι η τουριστικη σαιζον εχει μεγαλωσει για ολες τις ελληνικες πολεις για τις οποιες εβαζε πτηση η ryan air.
Οσες φορες την εχω παρει δεν εχω αντιμετωπισει σοβαρο προβλημα και δεν εχω δει ειδησεις για δυστυχηματα.
Δεν υπαρχει λογος να τρελλαινομαστε επειδη ο Χελης εχει διαχρονικο προβλημα με την πραγματικοτητα.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ταξίδια”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών