Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Τέχνη σχεδιασμού κτηρίων, διαφορές, συγκρίσεις, σχολιασμοί.
Άβαταρ μέλους
ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 02:00
Phorum.gr user: ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ » 25 Ιούλ 2020, 14:27

Μια αλεπού την είχαν κρεμάσει από ένα δέντρο και τη χτυπούσαν. Όταν ρωτήθηκε πως τα περνάει, απάντησε : καλύτερα από σώγαμπρος.

Πας σώγαμπρος; Ούτε ψύλλος στο κόρφο σου. Κουράγιο.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιούλ 2020, 15:40

enterprise-psi έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 14:16
Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 12:11
enterprise-psi έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 11:22
Και στην ΔΕΗ μπορείς ανά μήνα λογαριασμούς
:xena:
Από πέρυσι έτσι το έχω , έρχονται τρεις έναντι και ένας εκκαθαριστικος
Πως το έκανες αυτό;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 25 Ιούλ 2020, 16:55

perseus έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 08:03
Και προικα ? Εισαι καταδικασμενος καημένε.

ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 14:27
Μια αλεπού την είχαν κρεμάσει από ένα δέντρο και τη χτυπούσαν. Όταν ρωτήθηκε πως τα περνάει, απάντησε : καλύτερα από σώγαμπρος.

Πας σώγαμπρος; Ούτε ψύλλος στο κόρφο σου. Κουράγιο.
Εξήγησα πιο πριν τι παίζει. Επίσης σε 2 χρόνια θα κατέβουμε να μείνουμε Ζάκυνθο σε δικό μου σπίτι (και αυτό το οποίο αναφέρομαι θα νοικιαστεί)

Αυτό το σπίτι είναι κατά το ήμισυ της κυρας αφού είχε προικοδοτηση κάποια (πολλά) δεκάδες χιλιάρικα και προτιμώ αυτό με 2 πάρκινγκ εντός συγκροτήματος, 2 μπαλκόνια εκ των οποίων το ένα 55 τετραγωνικά, με αυτόνομη θέρμανση, υπερσύγχρονο και χωρίς νοίκι από το χωρίς πάρκινγκ, του '85, κεντρική θέρμανση, με μικρά μπαλκονάκια, συν 500 ευρώ νοικι.
Μάλλον εσείς ξέρετε καλύτερα.

Επίσης ο αδελφός μου είναι κι αυτός "σωγαμπρος" και την ποιότητα ζωής του θα την ζηλευατε αρκετοί από δω μέσα (συμπεριλαμβανομένου και εμού) οπότε τις εξυπνάδες σας κρατήστε τις για τον εαυτό σας.
Μαθετε να διαλέγετε γυναικες/οικογένειες αυτών, διότι αν είστε κακοι σωγαμπροι φταίτε εσείς και όχι τα πεθερικά σας.

Μείνετε στο θέμα του νήματος και αφήστε τις εξυπναδιτσες, δεν είναι όλοι μαλακες σαν τους σωγαμπρους που ξέρετε.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 25 Ιούλ 2020, 17:08

perseus έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 08:03
Και προικα ? Εισαι καταδικασμενος καημένε.
Γυναίκα χωρίς προίκα θα πάρεις μόνο αν είναι 20+ χρόνια νεότερη καλλονή.
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιούλ 2020, 17:10

Πτολεμαίος έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 16:55
perseus έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 08:03
Και προικα ? Εισαι καταδικασμενος καημένε.

ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 14:27
Μια αλεπού την είχαν κρεμάσει από ένα δέντρο και τη χτυπούσαν. Όταν ρωτήθηκε πως τα περνάει, απάντησε : καλύτερα από σώγαμπρος.

Πας σώγαμπρος; Ούτε ψύλλος στο κόρφο σου. Κουράγιο.
Εξήγησα πιο πριν τι παίζει. Επίσης σε 2 χρόνια θα κατέβουμε να μείνουμε Ζάκυνθο σε δικό μου σπίτι (και αυτό το οποίο αναφέρομαι θα νοικιαστεί)

Αυτό το σπίτι είναι κατά το ήμισυ της κυρας αφού είχε προικοδοτηση κάποια (πολλά) δεκάδες χιλιάρικα και προτιμώ αυτό με 2 πάρκινγκ εντός συγκροτήματος, 2 μπαλκόνια εκ των οποίων το ένα 55 τετραγωνικά, με αυτόνομη θέρμανση, υπερσύγχρονο και χωρίς νοίκι από το χωρίς πάρκινγκ, του '85, κεντρική θέρμανση, με μικρά μπαλκονάκια, συν 500 ευρώ νοικι.
Μάλλον εσείς ξέρετε καλύτερα.

Επίσης ο αδελφός μου είναι κι αυτός "σωγαμπρος" και την ποιότητα ζωής του θα την ζηλευατε αρκετοί από δω μέσα (συμπεριλαμβανομένου και εμού) οπότε τις εξυπνάδες σας κρατήστε τις για τον εαυτό σας.
Μαθετε να διαλέγετε γυναικες/οικογένειες αυτών, διότι αν είστε κακοι σωγαμπροι φταίτε εσείς και όχι τα πεθερικά σας.

Μείνετε στο θέμα του νήματος και αφήστε τις εξυπναδιτσες, δεν είναι όλοι μαλακες σαν τους σωγαμπρους που ξέρετε.
Πως τους πετσοκοψες έτσι βρε Πτολεμαίε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 25 Ιούλ 2020, 17:37

Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:10
[
Πως τους πετσοκοψες έτσι βρε Πτολεμαίε.
Ε μα. Και η πλάκα είναι ότι έτσι και κάνω καμιά (μαλακισμενη) brutaλιά του στυλ, να την παρατήσω την κοπέλα, θα φουνταρει διότι με αγαπάει υπερβολικά υπερβολικά (δεν το έγραψα 2 φορές από λάθος).

Η φάση είναι ότι το κορίτσι έχει ήδη άλλο σπίτι δικό της και όταν φύγαμε από Ζάκυνθο να έρθουμε Αθήνα είπα από μέσα μου "καλύτερα να νοικιάσουμε ένα σπίτι να μην νιώθω και υποχρεωμένος στους δικούς της".

Μιλάμε όμως για πεθερικά "τρελοκομείο" οι οποίοι συνέβαλαν μεν στην αγορά του καινούργιου αλλά τον ουσιαστικό λόγο τον έχει η κυρά. Εντω μεταξυ αφού θα πάμε κάποια στιγμή στο δικό μου στη Ζάκυνθο για ποιο σωγαμπριλικι μιλάμε;

Μπορεί οι εδώ μπρουταλες να έχουν δίκιο για άλλες περιπτώσεις όμως εγώ ξεκαθάρισα από το 2ο κιόλας ποστ μου ότι δεν είναι με την καμία μια τέτοια περίπτωση.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιούλ 2020, 17:38

Πτολεμαίος έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:37
Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:10
[
Πως τους πετσοκοψες έτσι βρε Πτολεμαίε.
Ε μα. Και η πλάκα είναι ότι έτσι και κάνω καμιά (μαλακισμενη) brutaλιά του στυλ, να την παρατήσω την κοπέλα, θα φουνταρει διότι με αγαπάει υπερβολικά υπερβολικά (δεν το έγραψα 2 φορές από λάθος).

Η φάση είναι ότι το κορίτσι έχει ήδη άλλο σπίτι δικό της και όταν φύγαμε από Ζάκυνθο να έρθουμε Αθήνα είπα από μέσα μου "καλύτερα να νοικιάσουμε ένα σπίτι να μην νιώθω και υποχρεωμένος στους δικούς της".

Μιλάμε όμως για πεθερικά "τρελοκομείο" οι οποίοι συνέβαλαν μεν στην αγορά του καινούργιου αλλά τον ουσιαστικό λόγο τον έχει η κυρά. Εντω μεταξυ αφού θα πάμε κάποια στιγμή στο δικό μου στη Ζάκυνθο για ποιο σωγαμπριλικι μιλάμε;

Μπορεί οι εδώ μπρουταλες να έχουν δίκιο για άλλες περιπτώσεις όμως εγώ ξεκαθάρισα από το 2ο κιόλας ποστ μου ότι δεν είναι με την καμία μια τέτοια περίπτωση.
Εσύ την αγαπάς υπερβολικά;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 25 Ιούλ 2020, 17:45

Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:38
Πτολεμαίος έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:37
Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:10
[
Πως τους πετσοκοψες έτσι βρε Πτολεμαίε.
Ε μα. Και η πλάκα είναι ότι έτσι και κάνω καμιά (μαλακισμενη) brutaλιά του στυλ, να την παρατήσω την κοπέλα, θα φουνταρει διότι με αγαπάει υπερβολικά υπερβολικά (δεν το έγραψα 2 φορές από λάθος).

Η φάση είναι ότι το κορίτσι έχει ήδη άλλο σπίτι δικό της και όταν φύγαμε από Ζάκυνθο να έρθουμε Αθήνα είπα από μέσα μου "καλύτερα να νοικιάσουμε ένα σπίτι να μην νιώθω και υποχρεωμένος στους δικούς της".

Μιλάμε όμως για πεθερικά "τρελοκομείο" οι οποίοι συνέβαλαν μεν στην αγορά του καινούργιου αλλά τον ουσιαστικό λόγο τον έχει η κυρά. Εντω μεταξυ αφού θα πάμε κάποια στιγμή στο δικό μου στη Ζάκυνθο για ποιο σωγαμπριλικι μιλάμε;

Μπορεί οι εδώ μπρουταλες να έχουν δίκιο για άλλες περιπτώσεις όμως εγώ ξεκαθάρισα από το 2ο κιόλας ποστ μου ότι δεν είναι με την καμία μια τέτοια περίπτωση.
Εσύ την αγαπάς υπερβολικά;
Ναι βρε, δεν είναι χαζοβιόλα, είναι ένα καπατσο διαολοκαλτσακι. Επίσης είμαι της άποψης ότι "αν κάτι με αγαπάει πολύ, μου αρκεί".
Το λέω γιατί πέρυσι με είχε ρωτήσει "αν είχες το δίλημμα σε ένα γκρεμό να σώσεις αυτή που αγαπάς πολύ ή αυτή που σε αγαπάει πολύ, ποια θα διάλεγες;"
και της απάντησα "πανεύκολη ερώτηση, φυσικά αυτή που με αγαπάει πολυ"
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιούλ 2020, 17:55

Πτολεμαίος έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:45
Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:38
Πτολεμαίος έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 17:37


Ε μα. Και η πλάκα είναι ότι έτσι και κάνω καμιά (μαλακισμενη) brutaλιά του στυλ, να την παρατήσω την κοπέλα, θα φουνταρει διότι με αγαπάει υπερβολικά υπερβολικά (δεν το έγραψα 2 φορές από λάθος).

Η φάση είναι ότι το κορίτσι έχει ήδη άλλο σπίτι δικό της και όταν φύγαμε από Ζάκυνθο να έρθουμε Αθήνα είπα από μέσα μου "καλύτερα να νοικιάσουμε ένα σπίτι να μην νιώθω και υποχρεωμένος στους δικούς της".

Μιλάμε όμως για πεθερικά "τρελοκομείο" οι οποίοι συνέβαλαν μεν στην αγορά του καινούργιου αλλά τον ουσιαστικό λόγο τον έχει η κυρά. Εντω μεταξυ αφού θα πάμε κάποια στιγμή στο δικό μου στη Ζάκυνθο για ποιο σωγαμπριλικι μιλάμε;

Μπορεί οι εδώ μπρουταλες να έχουν δίκιο για άλλες περιπτώσεις όμως εγώ ξεκαθάρισα από το 2ο κιόλας ποστ μου ότι δεν είναι με την καμία μια τέτοια περίπτωση.
Εσύ την αγαπάς υπερβολικά;
Ναι βρε, δεν είναι χαζοβιόλα, είναι ένα καπατσο διαολοκαλτσακι. Επίσης είμαι της άποψης ότι "αν κάτι με αγαπάει πολύ, μου αρκεί".
Το λέω γιατί πέρυσι με είχε ρωτήσει "αν είχες το δίλημμα σε ένα γκρεμό να σώσεις αυτή που αγαπάς πολύ ή αυτή που σε αγαπάει πολύ, ποια θα διάλεγες;"
και της απάντησα "πανεύκολη ερώτηση, φυσικά αυτή που με αγαπάει πολυ"
Έτσι μπράβο :g094:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 02:00
Phorum.gr user: ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ » 25 Ιούλ 2020, 18:09

Εσύ για κάλο και κακό, έχε ένα σακ-βουαγιάζ έτοιμο, με τα απαραίτητα βρε αδερφέ. Μην τρέχεις την τελευταία στιγμή.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 25 Ιούλ 2020, 18:30

ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 18:09
Εσύ για κάλο και κακό, έχε ένα σακ-βουαγιάζ έτοιμο, με τα απαραίτητα βρε αδερφέ. Μην τρέχεις την τελευταία στιγμή.
Αυτό το πράγμα να σας εξηγούν τι παίζει και σεις να επιμενετε στο χαβά σας είναι απλά απίστευτο.

Ρε πείτε χρεώσεις, τιμοκατάλογο, τι πληρώνετε, τι πληρώνατε και τα συναφή μπας και βγάλω μια άκρη και αφήστε τα κουραφέξαλα μωρέ, μας βλέπουνε.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ
Δημοσιεύσεις: 4323
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 11:37

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ » 25 Ιούλ 2020, 18:54

Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 15:40
enterprise-psi έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 14:16
Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 12:11


:xena:
Από πέρυσι έτσι το έχω , έρχονται τρεις έναντι και ένας εκκαθαριστικος
Πως το έκανες αυτό;
Μπαίνεις εδώ (θέλει εγγραφή) --> Οι λογαριασμοί μου --> Μηνιαίος λογαριασμός

Εικόνα
δύο λόγους εἶναι περὶ παντὸς πράγματος, ἀντικειμένους ἀλλήλοις

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιούλ 2020, 18:56

ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 18:54
Naida έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 15:40
enterprise-psi έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 14:16


Από πέρυσι έτσι το έχω , έρχονται τρεις έναντι και ένας εκκαθαριστικος
Πως το έκανες αυτό;
Μπαίνεις εδώ (θέλει εγγραφή) --> Οι λογαριασμοί μου --> Μηνιαίος λογαριασμός

Εικόνα
Δεν το είχα δει καθόλου. Σε ευχαριστώ πολύ!
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 25 Ιούλ 2020, 21:09

Ασέβαστος έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 11:05
stavmanr έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 10:52
Ασέβαστος έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 10:06


πως ακριβως διιστανται; σχεδον διπλη τιμη πουλαει η δεη.
Έχω γνωστούς που διαμαρτύρονται ότι με την ίδια κατανάλωση τους έρχεται αρκετά περισσότερο και θέλουν να ξανα-αλλάξουν.
οι τιμοκαταλογοι ειναι στο νετ, και τη μετρηση την κανει η ανεξαρτητη δεδηε, οποτε οι γνωστοι σου ειτε λενε κοτσανες, ειτε εχουν βαλει καποιο εντελως λαθος προγραμμα για την περιπτωση τους. πιο πιθανο να λενε κοτσανες.
Κράτα και μία πισινή ότι μπορεί να έχεις λάθος βρε Ασέβαστε. Οι άνθρωποι πήγαν για να πληρώνουν λιγότερα και πλήρωναν περισσότερα. Με τον δημοσιευμένο τιμοκατάλογο. Πώς συμβαίνει κάτι τέτοιο;
Πχ.
https://www.euro2day.gr/specials/opinio ... oys-r.html

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα "φώτα" σας παρακαλώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Ιούλ 2020, 09:34

stavmanr έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 21:09
Ασέβαστος έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 11:05
stavmanr έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 10:52


Έχω γνωστούς που διαμαρτύρονται ότι με την ίδια κατανάλωση τους έρχεται αρκετά περισσότερο και θέλουν να ξανα-αλλάξουν.
οι τιμοκαταλογοι ειναι στο νετ, και τη μετρηση την κανει η ανεξαρτητη δεδηε, οποτε οι γνωστοι σου ειτε λενε κοτσανες, ειτε εχουν βαλει καποιο εντελως λαθος προγραμμα για την περιπτωση τους. πιο πιθανο να λενε κοτσανες.
Κράτα και μία πισινή ότι μπορεί να έχεις λάθος βρε Ασέβαστε. Οι άνθρωποι πήγαν για να πληρώνουν λιγότερα και πλήρωναν περισσότερα. Με τον δημοσιευμένο τιμοκατάλογο. Πώς συμβαίνει κάτι τέτοιο;
Πχ.
https://www.euro2day.gr/specials/opinio ... oys-r.html
τι ειναι το κατι τετοιο που συμβαινει;

στο λινκ ειναι απλα ενα αρθρο που λεει οτι πρεπει να διαβαζεις τον τιμοκαταλογο πριν "ψωνισεις"
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αρχιτεκτονική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών