Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 05 Δεκ 2018, 17:55

Εσθήρ έγραψε:
05 Δεκ 2018, 17:11
Έτσι από περιέργεια, τους κυρίους τους ξέρεις;
-Καταρχην,ειναι υβρης να πιανεις στα χερια σου τον ντα βιντσι.
Κατά ποια αρχή, ωρεε επαναστάτρια;
Εσθήρ έγραψε:
05 Δεκ 2018, 17:11
-Καταδευτερον,εμεις εχουμε και μια μορφωση
ουί, ουί
Εσθήρ έγραψε:
05 Δεκ 2018, 17:11
-Κατα τριτον,εσυ ξερεις τι αιωνα εζησαν; :003:

Εεε χμμ.... Εαν ήμουν ο Τσίπρας θα έλεγα στον... Μεσαίωνα :roll:
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21597
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 05 Δεκ 2018, 18:00

Ju-87 έγραψε:
05 Δεκ 2018, 17:00
Επαμεινώνδας έγραψε:
05 Δεκ 2018, 16:34
Ju-87 έγραψε:
05 Δεκ 2018, 15:59
Ο συγκεκριμένος στίχος, λοιπόν, μας λέει ότι ο ανόητος, ο βλαξ, είπε μέσα στην καρδιά του ότι "δεν υπάρχει θεός". Αν όμως ο βλαξ μόνο το σκέφτηκε, τότε οι άθεοι που το διαλαλούνε τι μπορεί να είναι;

Το περιγραφέν περιστατικό μάς δείχνει πως δεν πρέπει να εμπιστευόμαστε απόλυτα το εγώ και το νου μας, αφού πολλές φορές συλλαμβάνονται να λαθεύουν.
Και τι γίνεται με το βλαξ που διαλαλεί ότι υπάρχει θεός;
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Έτσι από περιέργεια, τους κυρίους τους ξέρεις; :003::smt005::roll:
επίκληση στην αυθεντία
έχεις κάνα σοβαρό επιχείρημα;
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27217
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 05 Δεκ 2018, 20:33

'
Πού είναι ο Πάνας, που γκρίνιαζε επειδή οι άθεοι την πέφτουν στους ενθέους.

Να μας πει την γνώμη του για το νήμα και τις προθέσεις του νηματοθέτη. :g030:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 05 Δεκ 2018, 20:55

Αυτο που σας νοιαζει, να το κοιταξετε.

Για να σας ταπωσει ενας ενθεος θα πρεπει πρωταπολα να πιασετε συζητηση μαζι του και να προσπαθησετε, παραθετοντας λογικα επιχειρηματα, να τον κανετε ναλλαξει πιστη. Θα κανατε κατι τετοιο; Μα γιατι; Δε μπορει... Ειναι ανωφελο. Α οχι... σταθειτε... Το κανετε, και μαλιστα συνεχεια!
Σταματηστε νασχολειστε. Χτυπανε οι αλλοι τα ντεφια και σεις χορευετε.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Δεν Είμαι Φασίστας

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δεν Είμαι Φασίστας » 05 Δεκ 2018, 20:55

Η τρολλάρα μας που είναι;

Μου κάνει εντύπωση πως με το που σταμάτησε να γράφει, αμέσως ξεκίνησε ο Ju-87

User_601

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 05 Δεκ 2018, 20:56

Ju-87 έγραψε:
05 Δεκ 2018, 17:55
Εσθήρ έγραψε:
05 Δεκ 2018, 17:11

-Καταρχην,ειναι υβρης να πιανεις στα χερια σου τον ντα βιντσι.
Κατά ποια αρχή, ωρεε επαναστάτρια;
Εσθήρ έγραψε:
05 Δεκ 2018, 17:11
-Καταδευτερον,εμεις εχουμε και μια μορφωση
ουί, ουί
Εσθήρ έγραψε:
05 Δεκ 2018, 17:11
-Κατα τριτον,εσυ ξερεις τι αιωνα εζησαν; :003:

Εεε χμμ.... Εαν ήμουν ο Τσίπρας θα έλεγα στον... Μεσαίωνα :roll:
Πωωωωωωωω...συγκλονιστικα επιχειρηματα! :romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes:

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27217
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 05 Δεκ 2018, 23:08

Custom_F έγραψε:
05 Δεκ 2018, 20:55
Αυτο που σας νοιαζει, να το κοιταξετε.

Για να σας ταπωσει ενας ενθεος θα πρεπει πρωταπολα να πιασετε συζητηση μαζι του και να προσπαθησετε, παραθετοντας λογικα επιχειρηματα, να τον κανετε ναλλαξει πιστη. Θα κανατε κατι τετοιο; Μα γιατι; Δε μπορει... Ειναι ανωφελο. Α οχι... σταθειτε... Το κανετε, και μαλιστα συνεχεια!
Σταματηστε νασχολειστε. Χτυπανε οι αλλοι τα ντεφια και σεις χορευετε.
Αυτό το κείμενο: Ο συγκεκριμένος στίχος, λοιπόν, μας λέει ότι ο ανόητος, ο βλαξ, είπε μέσα στην καρδιά του ότι "δεν υπάρχει θεός". Αν όμως ο βλαξ μόνο το σκέφτηκε, τότε οι άθεοι που το διαλαλούνε τι μπορεί να είναι; θεωρείς εσύ πως δεν χρειάζεται σχολιασμού;

Θα ήθελα πραγματικά την γνώμη σου.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 05 Δεκ 2018, 23:23

Nandros έγραψε:
05 Δεκ 2018, 23:08
Custom_F έγραψε:
05 Δεκ 2018, 20:55
Αυτο που σας νοιαζει, να το κοιταξετε.

Για να σας ταπωσει ενας ενθεος θα πρεπει πρωταπολα να πιασετε συζητηση μαζι του και να προσπαθησετε, παραθετοντας λογικα επιχειρηματα, να τον κανετε ναλλαξει πιστη. Θα κανατε κατι τετοιο; Μα γιατι; Δε μπορει... Ειναι ανωφελο. Α οχι... σταθειτε... Το κανετε, και μαλιστα συνεχεια!
Σταματηστε νασχολειστε. Χτυπανε οι αλλοι τα ντεφια και σεις χορευετε.
Αυτό το κείμενο: Ο συγκεκριμένος στίχος, λοιπόν, μας λέει ότι ο ανόητος, ο βλαξ, είπε μέσα στην καρδιά του ότι "δεν υπάρχει θεός". Αν όμως ο βλαξ μόνο το σκέφτηκε, τότε οι άθεοι που το διαλαλούνε τι μπορεί να είναι; θεωρείς εσύ πως δεν χρειάζεται σχολιασμού;

Θα ήθελα πραγματικά την γνώμη σου.
.
Το οτι καποιος σε (οχι εσενα, λεμε τωρα) θεωρει βλακα και ακομη χειροτερα, τι; Σε νοιαζει; Δεν ξερεις εσυ τι εισαι; ποιος εισαι; Και ουτε καν καποιος. Ενα κειμενο, ενας στιχος, γεια χαρα νταν! Ο,τι ναναι.
Το βαρος των λογων ειναι αναλογο με το ατομο που τα λεει.
Δεν πιστευω οτι καθεσαι και ακους την αποψη του καθενος για σενα. Υπαρχουν ανθρωποι που σε ενδιαφερει η αποψη τους, σιγουρα. Ειναι οι ενθεοι μεσα σαυτους; Ανθρωποι που στερουνται λογικης;
Δε σου λεω, κανεις δεν ξερει. Μπορει να αποδειχθει οτι εχουν δικιο.
Μεχρι τοτε ομως, δεν καταλαβαινω γιατι να σε ενδιαφερει τι αποψη εχουν για σενα. Δεν καταλαβαινω γιατι θελετε τοσο πολυ να τους κανετε να δουν.
Καταληγετε να γινεστε ιδιοι.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32978
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Δεκ 2018, 09:18

Ju-87 έγραψε:
05 Δεκ 2018, 15:50
Εἶπεν ἄφρων ἐν καρδίᾳ αὐτοῦ· οὐκ ἔστι Θεός. Διεφθάρησαν καὶ ἐβδελύχθησαν ἐν ἐπιτηδεύμασιν, οὐκ ἔστι ποιῶν χρηστότητα, οὐκ ἔστιν ἕως ἑνός.

Σε ποιο βιβλίο γράφτηκε αυτό;
πως ταπωνει καποιον γραφοντας κατι σε μια αγνωστη, νεκρη γλωσσα;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32978
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Δεκ 2018, 09:21

Ju-87 έγραψε:
05 Δεκ 2018, 15:59
Ο συγκεκριμένος στίχος, λοιπόν, μας λέει ότι ο ανόητος, ο βλαξ, είπε μέσα στην καρδιά του ότι "δεν υπάρχει θεός". Αν όμως ο βλαξ μόνο το σκέφτηκε, τότε οι άθεοι που το διαλαλούνε τι μπορεί να είναι;

Το περιγραφέν περιστατικό μάς δείχνει πως δεν πρέπει να εμπιστευόμαστε απόλυτα το εγώ και το νου μας, αφού πολλές φορές συλλαμβάνονται να λαθεύουν.
το περιγραφεν δεν ειναι περιστατικο. ειναι παραμυθι που γραφτηκε απο απατεωνες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 06 Δεκ 2018, 09:49

Το νήμα προφανώς απευθύνεται σε ανθρώπους που κακόπεσαν στη ζωή τους και δεν κατάφεραν να αποφοιτήσουν με επιτυχία από την 5η δημοτικού, πράγμα που τους στιγμάτισε στη συνέχεια.

Το αναπόδεικτο ερώτημα περί της ύπαρξης του θεού δεν είναι ισοδύναμο με την γνώση των χαρακτηριστικών του θεού εάν αυτός υπάρχει (χαρακτηριστικά θεού = θρησκείες) και κατά συνέπεια δεν εντάσσεται στον νηπιο-οπαδισμό του παρόντος νήματος.

Απ'το νήμα κρατώ αυτό :smt005: :
μίστερ μαξ έγραψε:
05 Δεκ 2018, 16:09
μιλάμε η τάπα του αιώνα.

Εικόνα
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 06 Δεκ 2018, 12:20

Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2018, 09:21
Ju-87 έγραψε:
05 Δεκ 2018, 15:59
Ο συγκεκριμένος στίχος, λοιπόν, μας λέει ότι ο ανόητος, ο βλαξ, είπε μέσα στην καρδιά του ότι "δεν υπάρχει θεός". Αν όμως ο βλαξ μόνο το σκέφτηκε, τότε οι άθεοι που το διαλαλούνε τι μπορεί να είναι;

Το περιγραφέν περιστατικό μάς δείχνει πως δεν πρέπει να εμπιστευόμαστε απόλυτα το εγώ και το νου μας, αφού πολλές φορές συλλαμβάνονται να λαθεύουν.
το περιγραφεν δεν ειναι περιστατικο. ειναι παραμυθι που γραφτηκε απο απατεωνες.
Σεβαστή η γνώμη σου παρότι δεν φαίνεται να έχεις διάθεση για υγιή και πολιτισμένο διάλογο!
Παραμύθι λοιπόν ο Λόγος του Θεού! Αυτό ήταν πάντα το ψαροκόκκαλο που σας κάθονταν στον λαιμό...
Πώς είναι όμως δυνατόν ένα απλό "παραμύθι που γράφτηκε από απατεώνες" να περιέχει τόσες γνώσεις και πληροφορίες που ακόμη και σήμερα επιβεβαιώνονται η μια μετά την άλλη; Πώς είναι δυνατόν από ένα απλό -ας το πούμε μυθιστόρημα- που γράφτηκε πριν 3500 χρόνια να πληροφορούμαστε για κανόνες υγιεινής που μέχρι πριν κανά αιώνα δεν λαμβάνονταν καν υπόψιν;

Η Αγία Γραφή είναι ένα σπουδαίο βιβλίο που διατηρήθηκε με θαυμαστό τρόπο όλους αυτούς τους αιώνες. Είναι αμερόληπτη, ιστορικά εχέγγυα και επιστημονικά αμερόληπτη! Αποτελεί προϊόν θείας, και όχι ανθρώπινης, γνώσης. Πίσω της βρίσκεται ο Δημιουργός του Σύμπαντος και για αυτό έχει τα χαρακτηριστικά που κανένα άλλο ανθρώπινο σύγγραμα δεν μπορεί να διαθέτει. Σου συνιστώ λοιπόν να την διαβάσεις με προσοχή γιατί η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας!

Τέλος, κατανοώ ότι αυτά που σου γράφω σε εκνευρίζουν, δεν σου είναι αρεστά, εύχεσαι μέσα σου τα χειρότερα για εμένα επειδή σου υπενθυμίζω ότι πρέπει να αλλάξεις στάση ζωής, αλλά εμένα δεν μου καίγεται καρφάκι. Η δουλειά μου είναι να σας πω την αλήθεια και να σας οδηγήσω στην αλήθεια, είτε σας αρέσει είτε όχι! Μετά εσείς κάντε ο,τι θέλετε, αλλά εγώ όταν θα σταθώ μπροστά στον Δημιουργό θα μπορώ να σηκώσω το κεφάλι ψηλά να πω: "Άνοιξα τα μάτια των τυφλών, λέγοντας τους την αλήθεια που δεν ήθελαν να ακούσουν"!

Διάβασε την Αγία Γραφή και θα σου συμβεί ο,τι τονίζεται στο Κατά Ιωάννη 8:31,32 <<Θα γνωρίσετε την αλήθεια και η αλήθεια θα σας ελευθερώσει>>
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28546
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 06 Δεκ 2018, 12:24

10/10
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32978
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Δεκ 2018, 12:44

Ju-87 έγραψε:
06 Δεκ 2018, 12:20
Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2018, 09:21
Ju-87 έγραψε:
05 Δεκ 2018, 15:59
Ο συγκεκριμένος στίχος, λοιπόν, μας λέει ότι ο ανόητος, ο βλαξ, είπε μέσα στην καρδιά του ότι "δεν υπάρχει θεός". Αν όμως ο βλαξ μόνο το σκέφτηκε, τότε οι άθεοι που το διαλαλούνε τι μπορεί να είναι;

Το περιγραφέν περιστατικό μάς δείχνει πως δεν πρέπει να εμπιστευόμαστε απόλυτα το εγώ και το νου μας, αφού πολλές φορές συλλαμβάνονται να λαθεύουν.
το περιγραφεν δεν ειναι περιστατικο. ειναι παραμυθι που γραφτηκε απο απατεωνες.
Σεβαστή η γνώμη σου παρότι δεν φαίνεται να έχεις διάθεση για υγιή και πολιτισμένο διάλογο!
Παραμύθι λοιπόν ο Λόγος του Θεού! Αυτό ήταν πάντα το ψαροκόκκαλο που σας κάθονταν στον λαιμό...
Πώς είναι όμως δυνατόν ένα απλό "παραμύθι που γράφτηκε από απατεώνες" να περιέχει τόσες γνώσεις και πληροφορίες που ακόμη και σήμερα επιβεβαιώνονται η μια μετά την άλλη; Πώς είναι δυνατόν από ένα απλό -ας το πούμε μυθιστόρημα- που γράφτηκε πριν 3500 χρόνια να πληροφορούμαστε για κανόνες υγιεινής που μέχρι πριν κανά αιώνα δεν λαμβάνονταν καν υπόψιν;

Η Αγία Γραφή είναι ένα σπουδαίο βιβλίο που διατηρήθηκε με θαυμαστό τρόπο όλους αυτούς τους αιώνες. Είναι αμερόληπτη, ιστορικά εχέγγυα και επιστημονικά αμερόληπτη! Αποτελεί προϊόν θείας, και όχι ανθρώπινης, γνώσης. Πίσω της βρίσκεται ο Δημιουργός του Σύμπαντος και για αυτό έχει τα χαρακτηριστικά που κανένα άλλο ανθρώπινο σύγγραμα δεν μπορεί να διαθέτει. Σου συνιστώ λοιπόν να την διαβάσεις με προσοχή γιατί η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας!

Τέλος, κατανοώ ότι αυτά που σου γράφω σε εκνευρίζουν, δεν σου είναι αρεστά, εύχεσαι μέσα σου τα χειρότερα για εμένα επειδή σου υπενθυμίζω ότι πρέπει να αλλάξεις στάση ζωής, αλλά εμένα δεν μου καίγεται καρφάκι. Η δουλειά μου είναι να σας πω την αλήθεια και να σας οδηγήσω στην αλήθεια, είτε σας αρέσει είτε όχι! Μετά εσείς κάντε ο,τι θέλετε, αλλά εγώ όταν θα σταθώ μπροστά στον Δημιουργό θα μπορώ να σηκώσω το κεφάλι ψηλά να πω: "Άνοιξα τα μάτια των τυφλών, λέγοντας τους την αλήθεια που δεν ήθελαν να ακούσουν"!

Διάβασε την Αγία Γραφή και θα σου συμβεί ο,τι τονίζεται στο Κατά Ιωάννη 8:31,32 <<Θα γνωρίσετε την αλήθεια και η αλήθεια θα σας ελευθερώσει>>
οχιρε, συνεχισε να γραφεις, δεν με εκνευριζει κατι. αντιθετως, ειναι διασκεδαστικα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
DIOMEDESGR
Δημοσιεύσεις: 6665
Εγγραφή: 24 Οκτ 2018, 19:46
Phorum.gr user: DIOMEDESGR

Re: Πώς να ταπώσετε έναν άθεο μέσα σε ένα λεπτό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DIOMEDESGR » 06 Δεκ 2018, 12:56

nik_killthemall έγραψε:
06 Δεκ 2018, 09:49
.................
Απ'το νήμα κρατώ αυτό :smt005: :
μίστερ μαξ έγραψε:
05 Δεκ 2018, 16:09
μιλάμε η τάπα του αιώνα.

Εικόνα
Όντως ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ της χρονιάς θα γράψω εγώ !

Μπράβο μίστερ μαξ ! Μας εφτιαξες τη μέρα με το gifακι !

:p3:
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel." Samuel Johnson, 1775.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών