Καμάκι επί COVID-19

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Δεκ 2020, 00:01

paul25 έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:57
Χαοτικός έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:43
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Λοιπόν παιδιά είμαι δύσκολα .
Νυχτερινή διασκέδαση ( απ'όπου και γνώριζα κοράσια ) , κλειστή . Και θα είναι μέχρι να εμβολιαστεί σημαντικό κομμάτι του πληθυσμού ( καλό καλοκαίρι ) .
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
Έτυχε και όλες οι παλιές ιστορίες που να μπορούσα να χτυπήσω ... την πόρτα , δεν είναι διαθέσιμες . :102: Ενώ οι περισσότεροι από τους φίλους μου σώθηκαν .
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν . Και να μας έκαναν , πέφτω ολίγο μικρός για τα γούστα τους και είναι επαρχιακή πόλη , δεν μπορώ να τα ρίξω στην οποιαδήποτε .
Τι να κάνω ώστε να μην μείνω τόσους μήνες χωρίς σεξ ; Και δεν εννοώ για αγοραίο . :lol:
Υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει πόλεμος πριν ανοίξει η νυχτερινή διασκέδαση και να μην ξανακάνω σεξ .
Μόνο το ανελέητο πέσιμο στο Instagram που μένει σαν ιδέα . Εκτός αν είμαι τόσο τυχερός που έρθει σε κοινή παρέα ( σε σπίτι ή σε καφέ/εστιατόριο όταν με το καλό ανοίξουν μέχρι τις δέκα το βράδυ ) κάποια καινούρια αλλά δύσκολο . Κάποιος να προτείνει λύσεις ; Εσείς που δεν έχετε σχέση τι κάνετε στην εποχή του κορονοιού ;
Τι ναι αυτά ρε παλικάρι; Έχει γαμήσει πολύς κόσμος μ' αυτήν τη φάση;
Μπααααα...

https://www.smh.com.au/lifestyle/life-a ... 53wlb.html

Ήμουν σίγουρος.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19451
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 04 Δεκ 2020, 00:05

Μια θεωρία
Αν το έχεις μέσα σου ως ταλέντο στο να βγάζεις γκόμενες , σε οποιαδήποτε επαρχιακή πόλη , ακόμη και σε ένα χωριό με λίγες γυναίκες θα βγάλεις γκόμενα !!
Αν δεν το έχεις μέσα σου στο να βγάζεις γκόμενες , ακόμη και μόνος σου σε ένα νησί με χιλιάδες τουρίστριες , δεν θα καταφέρεις να βγάλεις γκόμενα !!

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 04 Δεκ 2020, 00:06

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
foscilis έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:24
Καλά γιατί δε βάζεις Τιντερ;
γουρλομάτη η πολύ σκέψη της μαμάς στα κάγκελα του σχολείου με τα τσιμπουκόχειλα έχει επηρεάσει την όραση σου

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19451
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 04 Δεκ 2020, 00:07

Χαοτικός έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:43
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Λοιπόν παιδιά είμαι δύσκολα .
Νυχτερινή διασκέδαση ( απ'όπου και γνώριζα κοράσια ) , κλειστή . Και θα είναι μέχρι να εμβολιαστεί σημαντικό κομμάτι του πληθυσμού ( καλό καλοκαίρι ) .
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
Έτυχε και όλες οι παλιές ιστορίες που να μπορούσα να χτυπήσω ... την πόρτα , δεν είναι διαθέσιμες . :102: Ενώ οι περισσότεροι από τους φίλους μου σώθηκαν .
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν . Και να μας έκαναν , πέφτω ολίγο μικρός για τα γούστα τους και είναι επαρχιακή πόλη , δεν μπορώ να τα ρίξω στην οποιαδήποτε .
Τι να κάνω ώστε να μην μείνω τόσους μήνες χωρίς σεξ ; Και δεν εννοώ για αγοραίο . :lol:
Υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει πόλεμος πριν ανοίξει η νυχτερινή διασκέδαση και να μην ξανακάνω σεξ .
Μόνο το ανελέητο πέσιμο στο Instagram που μένει σαν ιδέα . Εκτός αν είμαι τόσο τυχερός που έρθει σε κοινή παρέα ( σε σπίτι ή σε καφέ/εστιατόριο όταν με το καλό ανοίξουν μέχρι τις δέκα το βράδυ ) κάποια καινούρια αλλά δύσκολο . Κάποιος να προτείνει λύσεις ; Εσείς που δεν έχετε σχέση τι κάνετε στην εποχή του κορονοιού ;
Τι ναι αυτά ρε παλικάρι; Έχει γαμήσει πολύς κόσμος μ' αυτήν τη φάση;
Αν δεν είσαι ικανός να βγάλεις γκόμενα από κοντά , από γυναίκες που είναι δίπλα σου , δεν μπορείς να βγάλεις ούτε με αυτά !!

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2033
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Δεκ 2020, 00:12

Χαοτικός έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:43
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Λοιπόν παιδιά είμαι δύσκολα .
Νυχτερινή διασκέδαση ( απ'όπου και γνώριζα κοράσια ) , κλειστή . Και θα είναι μέχρι να εμβολιαστεί σημαντικό κομμάτι του πληθυσμού ( καλό καλοκαίρι ) .
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
Έτυχε και όλες οι παλιές ιστορίες που να μπορούσα να χτυπήσω ... την πόρτα , δεν είναι διαθέσιμες . :102: Ενώ οι περισσότεροι από τους φίλους μου σώθηκαν .
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν . Και να μας έκαναν , πέφτω ολίγο μικρός για τα γούστα τους και είναι επαρχιακή πόλη , δεν μπορώ να τα ρίξω στην οποιαδήποτε .
Τι να κάνω ώστε να μην μείνω τόσους μήνες χωρίς σεξ ; Και δεν εννοώ για αγοραίο . :lol:
Υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει πόλεμος πριν ανοίξει η νυχτερινή διασκέδαση και να μην ξανακάνω σεξ .
Μόνο το ανελέητο πέσιμο στο Instagram που μένει σαν ιδέα . Εκτός αν είμαι τόσο τυχερός που έρθει σε κοινή παρέα ( σε σπίτι ή σε καφέ/εστιατόριο όταν με το καλό ανοίξουν μέχρι τις δέκα το βράδυ ) κάποια καινούρια αλλά δύσκολο . Κάποιος να προτείνει λύσεις ; Εσείς που δεν έχετε σχέση τι κάνετε στην εποχή του κορονοιού ;
Τι ναι αυτά ρε παλικάρι; Έχει γαμήσει πολύς κόσμος μ' αυτήν τη φάση;
Σε μεγάλες πόλεις δεν γνωρίζω αν φτάνει στο γαμήσι αλλά έχω ακούσει ότι παίζουν μπάλα .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2033
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Δεκ 2020, 00:14

Adidas έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:31
τύπε λόρδε είσαι σίγουρα ο παλιός ταντρίδης με τις ευφάνταστες ιστορίες;

εχμ πιο πολύ σαν ταρίφας φαίνεσαι μετά την επάνοδο σου :102:
Μα είμαι ταρίφας .
Όταν είχα γραφτεί στο παλιό ήμουν ακόμα ένας μαθητής .
Ιστορίες δεν δημοσιεύω επειδή οι τελευταίες δεν είχαν πολλή επιτυχία . Εκείνη η θεματολογία κούρασε . :102:
Αν θέλει το κοινό θα ανεβάσω διάφορες .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2033
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Δεκ 2020, 00:19

Τελευταία έκανα σεξ τον Σεπτέμβρη αλλά δεν μου βγήκε να το συνεχίσω με την κοπέλα , έκανα μία φορά και ξέκοψα . Μετά διεκδικούσα ένα 19χρονο καυλωμένο μωράκι αλλά μάλλον το έριξα πολύ στο φιλοσοφικό μπλα μπλα και μου είπε ότι δεν της βγάζω κάτι ερωτικό . Μετά έφαγα ένα σωρό λεφτά να κερνάω στο τοπ κλαμπ της πόλης μου και έμεινα στα χαδάκια . Μετά ήρθε η καραντίνα και έχω λιώσει στα μυθιστορήματα , στο Netflix και στο περπάτημα .

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 04 Δεκ 2020, 00:56

Χαοτικός έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:41
Adidas έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:31
τύπε λόρδε είσαι σίγουρα ο παλιός ταντρίδης με τις ευφάνταστες ιστορίες;

εχμ πιο πολύ σαν ταρίφας φαίνεσαι μετά την επάνοδο σου :102:
Αλλάζει ο άνθρωπος. Δεν το ξερες;

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Δεκ 2020, 00:57

Λοιπόν εγώ θα σου προτείνω κάτι πολύ ικανοποιητικό πλην όμως υπερβατικό. Θα σκάσεις μια τριαντάρα για εξοπλισμό και θα ακολουθήσεις πιστά τις οδηγίες που σου λέω.
Χτυπάς ένα πόστερ XXL τέτοιο

Εικόνα

Τώρα θα μου πεις ότι είναι κλειστά ίσως τα ποστεράδικα. Τότε θα κατεβάσεις εσύ μια εικόνα με μεγάλη ανάλυση ή θα την επεξεργαστείς με κάνα φωτοσοπ (ή τζιμπ) για να την κάνεις με μεγάλη ανάλυση. Θα την χωρίσεις σε κομμάτια παραλληλόγραμμα σε αναλογία τέτοια ώστε κάθε κομμάτι να το εκτυπώσεις σε Α4. Μετά θα κολλήσεις τα κομμάτια με χαρτοταινία (από την πίσω μεριά βέβαια να μη χαλάει η εικόνα). Θα κάνεις δηλαδή εσύ το πόστερ αφού δεν θα μπορείς να αγοράσεις έτοιμο.

Πάμε παρακάτω.

Πας σουπερ μάρκετ και χτυπάς ένα τέτοιο

Εικόνα

καθώς κι ένα μπαστούνι μουρταδέλα

Εικόνα

Κόψτηνα στην άκρη. Άσε τέλος πάντων παραπάνω από τη μισή

Εικόνα

Πιο μεγάλο από αυτό δηλαδή.

Πάρε το εργαλείο ξεκίνα μία τρύπα στο κέντρο, διαμπερή. Η διάμετρος αυστηρά από 2 cm μέχρι το πολύ τρία. Γενικά πρέπει να είναι μικρότερη η διάμετρος στο σαλάμι κατά 40 έως 50 τοις εκατό (Η μουρταδέλα έχει ελαστικότητα και είναι η πιο λιπαρή).

Κάνε μία τρύπα στο πόστερ στο επίμαχο σημείο που θες και βάλε από πίσω το σαλάμι. Στρίμωξε το και στερέωσε το με μαξιλάρες του καναπέ.


Θα σου μείνει αξέχαστο φίλε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14614
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 04 Δεκ 2020, 01:00

Οπως λέει και μια τουρκικη παροιμια, μην βάζεις το πουλί σου εκεί απο όπου παίρνεις το φαΐ σου.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 04 Δεκ 2020, 01:03

Χαοτικός έγραψε:
04 Δεκ 2020, 00:57
Λοιπόν εγώ θα σου προτείνω κάτι πολύ ικανοποιητικό πλην όμως υπερβατικό. Θα σκάσεις μια τριαντάρα για εξοπλισμό και θα ακολουθήσεις πιστά τις οδηγίες που σου λέω.
Χτυπάς ένα πόστερ XXL τέτοιο

Εικόνα

Τώρα θα μου πεις ότι είναι κλειστά ίσως τα ποστεράδικα. Τότε θα κατεβάσεις εσύ μια εικόνα με μεγάλη ανάλυση ή θα την επεξεργαστείς με κάνα φωτοσοπ (ή τζιμπ) για να την κάνεις με μεγάλη ανάλυση. Θα την χωρίσεις σε κομμάτια παραλληλόγραμμα σε αναλογία τέτοια ώστε κάθε κομμάτι να το εκτυπώσεις σε Α4. Μετά θα κολλήσεις τα κομμάτια με χαρτοταινία (από την πίσω μεριά βέβαια να μη χαλάει η εικόνα). Θα κάνεις δηλαδή εσύ το πόστερ αφού δεν θα μπορείς να αγοράσεις έτοιμο.

Πάμε παρακάτω.

Πας σουπερ μάρκετ και χτυπάς ένα τέτοιο

Εικόνα

καθώς κι ένα μπαστούνι μουρταδέλα

Εικόνα

Κόψτηνα στην άκρη. Άσε τέλος πάντων παραπάνω από τη μισή

Εικόνα

Πιο μεγάλο από αυτό δηλαδή.

Πάρε το εργαλείο ξεκίνα μία τρύπα στο κέντρο, διαμπερή. Η διάμετρος αυστηρά από 2 cm μέχρι το πολύ τρία. Γενικά πρέπει να είναι μικρότερη η διάμετρος στο σαλάμι κατά 40 έως 50 τοις εκατό (Η μουρταδέλα έχει ελαστικότητα και είναι η πιο λιπαρή).

Κάνε μία τρύπα στο πόστερ στο επίμαχο σημείο που θες και βάλε από πίσω το σαλάμι. Στρίμωξε το και στερέωσε το με μαξιλάρες του καναπέ.


Θα σου μείνει αξέχαστο φίλε.

καραντίνα, ημέρα 28η

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13418
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 04 Δεκ 2020, 01:08

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Λοιπόν παιδιά είμαι δύσκολα .
Νυχτερινή διασκέδαση ( απ'όπου και γνώριζα κοράσια ) , κλειστή . Και θα είναι μέχρι να εμβολιαστεί σημαντικό κομμάτι του πληθυσμού ( καλό καλοκαίρι ) .
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
Έτυχε και όλες οι παλιές ιστορίες που να μπορούσα να χτυπήσω ... την πόρτα , δεν είναι διαθέσιμες . :102: Ενώ οι περισσότεροι από τους φίλους μου σώθηκαν .
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν . Και να μας έκαναν , πέφτω ολίγο μικρός για τα γούστα τους και είναι επαρχιακή πόλη , δεν μπορώ να τα ρίξω στην οποιαδήποτε .
Τι να κάνω ώστε να μην μείνω τόσους μήνες χωρίς σεξ ; Και δεν εννοώ για αγοραίο . :lol:
Υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει πόλεμος πριν ανοίξει η νυχτερινή διασκέδαση και να μην ξανακάνω σεξ .
Μόνο το ανελέητο πέσιμο στο Instagram που μένει σαν ιδέα . Εκτός αν είμαι τόσο τυχερός που έρθει σε κοινή παρέα ( σε σπίτι ή σε καφέ/εστιατόριο όταν με το καλό ανοίξουν μέχρι τις δέκα το βράδυ ) κάποια καινούρια αλλά δύσκολο . Κάποιος να προτείνει λύσεις ; Εσείς που δεν έχετε σχέση τι κάνετε στην εποχή του κορονοιού ;
Τα ίδια παρατηρώ μένοντας και εγώ σε επαρχιακή πόλη. Οι περισσότεροι άντρες που ξέμειναν εδώ και δεν είναι φραγκατοι κατέληξαν αυνανανες και χωρίς τον κοβιντ. Άμα συνεχίσει το ποσοστό θα αυξηθεί ακόμα χειρότερα γιατι το gender imbalance είναι τεράστιο στην επαρχία έχουν πάει όλες Αθήνα Θεσσαλονίκη η εξωτερικό.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8242
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 04 Δεκ 2020, 01:31

.

Πάγενε μιά βόλτα Ρουμανία.....εχει τέλεια μωρά.....

Πάρε μία καί φέρτη εδώ.....πληρωτέα μέν αλλά φτηνή.....

Αν δέν......πάρε τή μουρταδέλα.....

Ο Τολμών νικά.....



.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 04 Δεκ 2020, 01:43

Μορταδέλα ή Ρουμανία η όλη υπόθεση δηλαδή....μάλιστα...
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25571
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 04 Δεκ 2020, 08:13

sharp έγραψε:
03 Δεκ 2020, 23:12
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν .
Η γριά η κότα, φίλε...
Μύθος!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών