Γιατί ενθαρρύνετε...

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Γιατί ενθαρρύνετε, οι γυναίκες, να σας φλερτάρουν και τελευταία στιγμή ρίχνετε άκυρο;

Μου αρέσει το βλέμμα απογοήτευσης στη μούρη του θύματος.
5
29%
Θέλω να με φλερτάρουν περισσότεροι απ' όσους είμαι διατεθειμένη να κάνω σεξ.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ελπίζω σε τζάμπα ποτό
2
12%
Νομίζω ότι θέλω, αλλά τελευταία στιγμή το μετανιώνω.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ανάμεσα στην ενθάρρυνση και το φλερτ, έχουν μεσολαβήσει νέα στοιχεία που με έκαναν να αλλάξω γνώμη
2
12%
Δεν το εννοώ πάντα το άκυρο, κάποιες φορές θέλω μόνο να επιμείνει περισσότερο.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δεν το έχω κάνει ποτέ
4
24%
Άλλο
4
24%
 
Σύνολο ψήφων: 17

Γραφικός

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 15 Νοέμ 2018, 00:32

Naida έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:29
Αυτό το ωραίο παιχνίδι ρε παιδί μου. Βλέμματα, χαμόγελα, αν μιλάτε πειράγματα, αγγίγματα Ω ήταν τυχαίο :lol:
Και μετά τίποτα; Νομίζω ότι αυτό είναι ρομαντικοποίηση του γυναικείου σαδισμού. Ρομαντικοποίηση του ανδρικού ψυχολογικού σαδισμού είναι αυτά που έλεγε ο Otto.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14742
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 15 Νοέμ 2018, 00:32

ΙΩΑΝΝΑ+ΦΛΕΡΤ = DAJE+SEX
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Γραφικός

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 15 Νοέμ 2018, 00:35

Daje + sex- Ιωάννα- φλερτ= 0
Daje=Iωάννα+ φλερτ- sex

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24007
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Νοέμ 2018, 00:35

Γραφικός έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:32
Naida έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:29
Αυτό το ωραίο παιχνίδι ρε παιδί μου. Βλέμματα, χαμόγελα, αν μιλάτε πειράγματα, αγγίγματα Ω ήταν τυχαίο :lol:
Και μετά τίποτα; Νομίζω ότι αυτό είναι ρομαντικοποίηση του γυναικείου σαδισμού. Ρομαντικοποίηση του ανδρικού ψυχολογικού σαδισμού είναι αυτά που έλεγε ο Otto.
για αυτό υπάρχουν οι χυλόπιτες μάλλον, για να μην μένουμε με άδειο στομάχι.

Πάντως είναι κακούργες, θέλαμε να τις βάλουμε κάτω να τους δείξουμε εμείς και μας τσάκισαν την καρδούλα, τα συναισθήματα.

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 15 Νοέμ 2018, 00:36

Otto Weininger έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:30
Βινόσαυρος έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:27

:smt005::smt005:
Ξέχασα να πω ότι πρέπει να είσαι εμφανίσημος, με φαντασία και λέγειν για κάτι τέτοιο.

Όποτε δεν σε αδικώ που σου προκαλεί γέλιο. Και εσυ αυτό θα προκαλούσες στο παραπάνω σενάριο.
μην αρπάζεσαι, ήτο καλό
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2018, 00:36

Otto Weininger έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:31
Πάνας έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:29
]

Να και οι 40 αποχρώσεις του γκρι..
Φαντάσου να κάνεις όλα αυτά και μετά τον πρώτο πήδο να φας άκυρο, κολλάς μετά σαν γραμματόσημο ή όχι; Να ξέρεις δεν είναι μονόπλευρη η κατάσταση, εγωισμό έχουν και οι δύο. Αν σε πάρει χαμπάρι την έβαψες καλό μου βαμπίρ.
Για ποιο λόγο μου επαναλαμβάνεις κάτι που ο ίδιος το έγραψα ως ενδεχόμενο πιο πάνω;
Γιατί έχετε την εντύπωση ότι μπορούμε να τις δουλέψουμε έτσι απλά όσο και εμφανίσιμοι και αν είμαστε; Σε πληροφορώ ότι οι όμορφοι έχουν λιγότερες επιτυχίες μόνο και μόνο για αυτόν το λόγο.
Αν σου πω τι έχω τραβήξει για να ρίξω γυναίκα θα πάθεις πλάκα. Αντίθετα ενδίδουν πιο εύκολα σε ένα μέτριο.

(στα νιάτα μου)
the end

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Νοέμ 2018, 00:37

Γραφικός έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:32
Naida έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:29
Αυτό το ωραίο παιχνίδι ρε παιδί μου. Βλέμματα, χαμόγελα, αν μιλάτε πειράγματα, αγγίγματα Ω ήταν τυχαίο :lol:
Και μετά τίποτα; Νομίζω ότι αυτό είναι ρομαντικοποίηση του γυναικείου σαδισμού. Ρομαντικοποίηση του ανδρικού ψυχολογικού σαδισμού είναι αυτά που έλεγε ο Otto.
Επειδή δε καταλήγουμε εκεί που θέλετε εσείς είναι γυναικείος σαδισμός; Αυτό είναι αστείο. Ίσως και λίγο εγωιστικό.
Γιατί δε χαλαρώνετε λίγο ν' απολαύσετε τη διαδρομή; Προσφέρουμε και μασαζάκι στον αυχένα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Νοέμ 2018, 00:39

Otto Weininger έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:21
100% στο φλερτ.

Το τιπ είναι να δημιουργείς έντονα συναισθήματα στον άλλο και μάλιστα σε σύντομο διάστημα.

Τραβάς τα συναισθήματα έξω σαν ψυχικό βαμπίρ, την κάνεις να νομίζει ότι ζει σε σκηνή από Χόλιγουντ. Όλες κρύβουν μια πριγκίπισσα μέσα τους. Σύντομα θα το έχεις καταφέρει. Έχεις κερδίσει.

Όχι σεξ άμεσο φυσικά. Σιγά μην σου κάτσει με γνωριμία μιας ώρας (εκτός κι αν είναι παρτολα), πριγκίπισσα είπαμε.
Στις παρτολες δεν πιάνει άλλωστε αυτό.

Στο δια ταύτα.Έχεις κερδίσει, θα σε σκέφτεται όλο το βράδυ, θα σου στείλει μήνυμα 100% το άλλο πρωί. Ίσως και το ίδιο βράδυ.
Απαντάς. Το συνεχίζεις. Πλέκεις ιστο σαν αράχνη που κλείνει το μάτι στο έντομο που πετάει εκεί γύρω.

Περνάει και δεύτερο 24ωρο. Πλέον είναι δική σου. Και το καλύτερο; Σε βλέπει ως ενδεχόμενο για κάτι πιο σοβαρό. Άρα θα σου κάτσει πολλές περισσότερες φορές από την μια φορά του one night stand.

Μέχρι να βαρεθείς. Μετά τέλος.
Σαν καλό βαμπίρ του έρωτος πας σε άλλο θύμα.

Το ξαναλέω: δημιουργείς συναισθήματα.


Προσοχή: υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να καψουρευτεις στα αλήθεια. Δεν είναι κακο σενάριο.

Το κακό σενάριο είναι να κάνει και εκείνη το ίδιο ταυτόχρονα με σένα και να μην το πάρεις χαμπάρι. Οπότε αν,λέμε αν, καψουρευτεις στ' αλήθεια να σε φτύσει και να τρέχεις μετά.

Πάντα θα υπάρξει ένας θηλυκός Βαν Χελσινγκ να παλουκώσει την καρδιά σου καλό μου αρσενικό βαμπίρ.

That's the game.
Πουλάτε συναίσθημα κάρχιοι στα αθώα κορίτσια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 15 Νοέμ 2018, 00:40

Naida έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:37
Γραφικός έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:32
Naida έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:29
Αυτό το ωραίο παιχνίδι ρε παιδί μου. Βλέμματα, χαμόγελα, αν μιλάτε πειράγματα, αγγίγματα Ω ήταν τυχαίο :lol:
Και μετά τίποτα; Νομίζω ότι αυτό είναι ρομαντικοποίηση του γυναικείου σαδισμού. Ρομαντικοποίηση του ανδρικού ψυχολογικού σαδισμού είναι αυτά που έλεγε ο Otto.
Επειδή δε καταλήγουμε εκεί που θέλετε εσείς είναι γυναικείος σαδισμός; Αυτό είναι αστείο. Ίσως και λίγο εγωιστικό.
Γιατί δε χαλαρώνετε λίγο ν' απολαύσετε τη διαδρομή; Προσφέρουμε και μασαζάκι στον αυχένα.
στον πάνω ή στο κατω;
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Γραφικός

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 15 Νοέμ 2018, 00:43

Naida έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:37
Επειδή δε καταλήγουμε εκεί που θέλετε εσείς είναι γυναικείος σαδισμός; Αυτό είναι αστείο. Ίσως και λίγο εγωιστικό.
Γιατί δε χαλαρώνετε λίγο ν' απολαύσετε τη διαδρομή; Προσφέρουμε και μασαζάκι στον αυχένα.
Καλείς στο τραπέζι σου έναν που πεινάει, του βγάζεις μια μπριζόλα, του την βάζεις μπροστά, την παρατηρεί, την μυρίζει, δείχνεις σαν να είσαι έτοιμη να την προσφέρεις και πάνω που είναι έτοιμος να φάει μια μπουκιά την παίρνεις από μπροστά και λες "ε, δεν σου είπα ότι θα την φας κιόλας. Τουλάχιστον την μύρισες, πόσο καιρό έχει να σου τύχει αυτό;" Αν δεν θες να μοιραστείς την μπριζόλα το σωστό είναι να μην τον καλέσεις στο τραπέζι.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Νοέμ 2018, 00:44

Βινόσαυρος έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:40

στον πάνω ή στο κατω;
Στον πάνω κοιτάζοντας τον κάτω με βλέμμα γεμάτο υποσχέσεις.. Αλλά ουπς.... δε θα προλάβει πρέπει να φύγει :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 15 Νοέμ 2018, 00:46

Naida έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:44
Βινόσαυρος έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:40

στον πάνω ή στο κατω;
Στον πάνω κοιτάζοντας τον κάτω με βλέμμα γεμάτο υποσχέσεις.. Αλλά ουπς.... δε θα προλάβει πρέπει να φύγει :102:
σωστη :003:
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Νοέμ 2018, 00:49

Γραφικός έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:43
Naida έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:37
Επειδή δε καταλήγουμε εκεί που θέλετε εσείς είναι γυναικείος σαδισμός; Αυτό είναι αστείο. Ίσως και λίγο εγωιστικό.
Γιατί δε χαλαρώνετε λίγο ν' απολαύσετε τη διαδρομή; Προσφέρουμε και μασαζάκι στον αυχένα.
Καλείς στο τραπέζι σου έναν που πεινάει, του βγάζεις μια μπριζόλα, του την βάζεις μπροστά, την παρατηρεί, την μυρίζει, δείχνεις σαν να είσαι έτοιμη να την προσφέρεις και πάνω που είναι έτοιμος να φάει μια μπουκιά την παίρνεις από μπροστά και λες "ε, δεν σου είπα ότι θα την φας κιόλας. Τουλάχιστον την μύρισες, πόσο καιρό έχει να σου τύχει αυτό;" Αν δεν θες να μοιραστείς την μπριζόλα το σωστό είναι να μην τον καλέσεις στο τραπέζι.
Δεν είμαστε εμείς η μπριζόλα. Η μπριζόλα είναι το σεξ κατά τη γνώμη σου. Δεν κρατάμε εμείς τη μπριζόλα. Εμείς ανταποκρινόμενες στο κάλεσμα να σας κάνουμε παρέα στο τραπέζι για φαγητό. Δε σημαίνει θα φάνε κιολας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14742
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 15 Νοέμ 2018, 00:51

ΙΩΑΝΝΑ+DAJE = ΜΠΡΙΖΟΛΑ+ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γιατί ενθαρρύνετε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Νοέμ 2018, 00:53

Daje έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:51
ΙΩΑΝΝΑ+DAJE = ΜΠΡΙΖΟΛΑ+ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ
Βάλε και λίγο τζατζικάκι. Αλλά και οι δύο φάτε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών