Ανδρική εκδικητικότητα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 07 Ιαν 2019, 13:54

GoBack έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:52
Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:34
Κάποτε ήμουν σε ένα μπαρ, βλέπω μια που με συγκινεί παρουσιαστικώς και μετά από στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω απόπειρα προσέγγισης. Όμως η ήττα είναι συντριπτική, η ωραία παρουσία απάντησε λίαν επιθετικώς στην προσέγγιση μου. Προσέγγισα ως άοπλο πεζικό και εδέχθην σφυροκόπημα βομβων ναπαλμ θα έλεγα. Οπισθοχωρώ και ύστερα από ένα ακόμη στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω εκδικητικως να αντεπιτεθώ. Κερνάω λοιπόν όλο το μαγαζι σφηνάκια, καμιά 40 άτομα ήταν.Νικησα λοιπόν, και την κερασα και την εξισωσα με το πληθος και ηρθε μόνη της να με μιλήσει μετά ("εισαι ψυχοπαθής;" ρώτησε) και κοινωνική συνείδηση πεφωτισμένου ηγεμόνα επέδειξα κερνώντας τον λαό.
Αγις

Eθνικοκοινωνιστης

Γνωμες;
Εξαρτάται απο την συνέχεια
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28683
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 07 Ιαν 2019, 13:58

Ας μην κρινουμε απο το αποτελεσμα δεν εχει και τοση σημασια
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 14:10

Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:10
Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:05
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 12:12


ε, ας μην εισαι. οτι θες. αντιδραση στο κερατο με βια που ειπες πριν ομως, γιατι; μεχρο το οφθαλμον εναντιον οφθαλμου ειμαι μαζι σου σε καθε περιπτωση, με το παραπανω ειμαι αντιθετος.
Άνθρωπος είμαι οχι ρομποτ. Αν και κρατάω ψυχραιμία.
Εξαρτάται. Μπορεί το κέρατο να μην τον πονέσει το ίδιο όσο πόνεσε εμένα. Οπότε θα βρω κάτι που θα τον πονέσει εξίσου.
και αυτος μετα θα κρινει οτι αυτο που εκανες δεν ηταν δικαιο και τον πονεσες παραπανω απο οτι σε πονεσε αυτος, οποτε θα σε πονεσει για να πατσισετε, μετα παλι εσυ, και στο τελος ενας στο χωμα και ενας στη φυλακη.
Ε μωρέ εντάξει θα έτρωγα το κέρατο και θα έκλαιγα κι από πάνω; ( Καλά η αλήθεια είναι ότι θα έκλαιγα). Τέλοσπάντων μπορεί να μην έκανα και τίποτα. Εξαρτάται.Αλλά είναι να αλληλοπηδιομαστε δεν τίθεται θέμα κέρατου. Κανείς μια ελεύθερη σχέση και ξεμπερδευεις.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 07 Ιαν 2019, 14:15

Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 14:10
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:10
Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:05

Άνθρωπος είμαι οχι ρομποτ. Αν και κρατάω ψυχραιμία.
Εξαρτάται. Μπορεί το κέρατο να μην τον πονέσει το ίδιο όσο πόνεσε εμένα. Οπότε θα βρω κάτι που θα τον πονέσει εξίσου.
και αυτος μετα θα κρινει οτι αυτο που εκανες δεν ηταν δικαιο και τον πονεσες παραπανω απο οτι σε πονεσε αυτος, οποτε θα σε πονεσει για να πατσισετε, μετα παλι εσυ, και στο τελος ενας στο χωμα και ενας στη φυλακη.
Ε μωρέ εντάξει θα έτρωγα το κέρατο και θα έκλαιγα κι από πάνω; ( Καλά η αλήθεια είναι ότι θα έκλαιγα). Τέλοσπάντων μπορεί να μην έκανα και τίποτα. Εξαρτάται.Αλλά είναι να αλληλοπηδιομαστε δεν τίθεται θέμα κέρατου. Κανείς μια ελεύθερη σχέση και ξεμπερδευεις.
ΔΛΔ αν πηδηχτούμε είμαστε σε ''σοβαρη σχέση '' ;
Τι καθοριζει τελικά το ''ελεύθερη'' ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 14:24

Αγις έγραψε:
07 Ιαν 2019, 14:15
Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 14:10
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:10


και αυτος μετα θα κρινει οτι αυτο που εκανες δεν ηταν δικαιο και τον πονεσες παραπανω απο οτι σε πονεσε αυτος, οποτε θα σε πονεσει για να πατσισετε, μετα παλι εσυ, και στο τελος ενας στο χωμα και ενας στη φυλακη.
Ε μωρέ εντάξει θα έτρωγα το κέρατο και θα έκλαιγα κι από πάνω; ( Καλά η αλήθεια είναι ότι θα έκλαιγα). Τέλοσπάντων μπορεί να μην έκανα και τίποτα. Εξαρτάται.Αλλά είναι να αλληλοπηδιομαστε δεν τίθεται θέμα κέρατου. Κανείς μια ελεύθερη σχέση και ξεμπερδευεις.
ΔΛΔ αν πηδηχτούμε είμαστε σε ''σοβαρη σχέση '' ;
Τι καθοριζει τελικά το ''ελεύθερη'' ;
Όχι αν πηδηχτούμε μπορεί να μην είμαστε και τίποτα, πχ fuck buddies. Ή να είμαστε σε ελεύθερη σχέση, να έχουμε τα "καλά" της σχέσης αλλά να μπορείς παράλληλα να πηγαίνεις και με άλλους. Ή κανονική σχέση. Δε ξέρω τι εννοείς εσύ σοβαρή. Εγώ όλες σοβαρές τις βλέπω .
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 07 Ιαν 2019, 14:25

Εγω τις βλέπω ολες ελευθερες
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12146
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 07 Ιαν 2019, 14:28

ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:39
Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:34
Κάποτε ήμουν σε ένα μπαρ, βλέπω μια που με συγκινεί παρουσιαστικώς και μετά από στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω απόπειρα προσέγγισης. Όμως η ήττα είναι συντριπτική, η ωραία παρουσία απάντησε λίαν επιθετικώς στην προσέγγιση μου. Προσέγγισα ως άοπλο πεζικό και εδέχθην σφυροκόπημα βομβων ναπαλμ θα έλεγα. Οπισθοχωρώ και ύστερα από ένα ακόμη στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω εκδικητικως να αντεπιτεθώ. Κερνάω λοιπόν όλο το μαγαζι σφηνάκια, καμιά 40 άτομα ήταν. Νικησα λοιπόν, και την κερασα και την εξισωσα με το πληθος και ηρθε μόνη της να με μιλήσει μετά ("εισαι ψυχοπαθής;" ρώτησε) και κοινωνική συνείδηση πεφωτισμένου ηγεμόνα επέδειξα κερνώντας τον λαό.
:smt038
Πιστεύω πως το χιούμορ και μια ανάλαφρη διάθεση είναι θετικά στοιχεία (όταν είναι και πηγαία και όχι καφρίλα, καθώς πολύ κόσμος δεν μπορεί να ξεχωρίσει την καφρίλα από το κωμικό). Πάντως έκτοτε με την κοπέλα αυτή όποτε βρισκόμαστε έξω πάντα μιλάμε και αστειευομαστε με το συμβάν αυτό, υπέροχο άτομο και μεγάλη μου συμπάθεια, την είδα και πρόσφατα και της είπα πόσο εκθαμβωτική ήταν και με απάντησε γελώντας "αν δεν κεράσεις όλο το μαγαζί δεν σε πιστεύω " :lol:
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 07 Ιαν 2019, 14:53

GoBack έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:52
Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:34
Κάποτε ήμουν σε ένα μπαρ, βλέπω μια που με συγκινεί παρουσιαστικώς και μετά από στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω απόπειρα προσέγγισης. Όμως η ήττα είναι συντριπτική, η ωραία παρουσία απάντησε λίαν επιθετικώς στην προσέγγιση μου. Προσέγγισα ως άοπλο πεζικό και εδέχθην σφυροκόπημα βομβων ναπαλμ θα έλεγα. Οπισθοχωρώ και ύστερα από ένα ακόμη στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω εκδικητικως να αντεπιτεθώ. Κερνάω λοιπόν όλο το μαγαζι σφηνάκια, καμιά 40 άτομα ήταν.Νικησα λοιπόν, και την κερασα και την εξισωσα με το πληθος και ηρθε μόνη της να με μιλήσει μετά ("εισαι ψυχοπαθής;" ρώτησε) και κοινωνική συνείδηση πεφωτισμένου ηγεμόνα επέδειξα κερνώντας τον λαό.
Αγις

Eθνικοκοινωνιστης

Γνωμες;
απο ποτε θεωρειται νικη το να διορθωνεις μια κατραπακια με μια μεγαλυτερη και μια ηττα με μεγαλυτερη?

μου θυμιζει τον ουζουνιδη που οταν παιζει παθητικα και τρωει τις 3αρες-4αρες στα ντερμπι παιζει μετα επιθετικα με τα λιμα και επειδη παιρνει καποιες ισοπαλιες δηλωνει οτι η ομαδα βελτιωθηκε επειδη πηρε βαθμους :lol:

το απολυτο μαμημα του μυαλου :003:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 07 Ιαν 2019, 15:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 07 Ιαν 2019, 15:06

Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 14:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:39
Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:34
Κάποτε ήμουν σε ένα μπαρ, βλέπω μια που με συγκινεί παρουσιαστικώς και μετά από στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω απόπειρα προσέγγισης. Όμως η ήττα είναι συντριπτική, η ωραία παρουσία απάντησε λίαν επιθετικώς στην προσέγγιση μου. Προσέγγισα ως άοπλο πεζικό και εδέχθην σφυροκόπημα βομβων ναπαλμ θα έλεγα. Οπισθοχωρώ και ύστερα από ένα ακόμη στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω εκδικητικως να αντεπιτεθώ. Κερνάω λοιπόν όλο το μαγαζι σφηνάκια, καμιά 40 άτομα ήταν. Νικησα λοιπόν, και την κερασα και την εξισωσα με το πληθος και ηρθε μόνη της να με μιλήσει μετά ("εισαι ψυχοπαθής;" ρώτησε) και κοινωνική συνείδηση πεφωτισμένου ηγεμόνα επέδειξα κερνώντας τον λαό.
:smt038
Πιστεύω πως το χιούμορ και μια ανάλαφρη διάθεση είναι θετικά στοιχεία (όταν είναι και πηγαία και όχι καφρίλα, καθώς πολύ κόσμος δεν μπορεί να ξεχωρίσει την καφρίλα από το κωμικό). Πάντως έκτοτε με την κοπέλα αυτή όποτε βρισκόμαστε έξω πάντα μιλάμε και αστειευομαστε με το συμβάν αυτό, υπέροχο άτομο και μεγάλη μου συμπάθεια, την είδα και πρόσφατα και της είπα πόσο εκθαμβωτική ήταν και με απάντησε γελώντας "αν δεν κεράσεις όλο το μαγαζί δεν σε πιστεύω " :lol:
Θα συμφωνήσω με οτι εγραψε ο Εθνι.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιαν 2019, 15:10

Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 14:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:39
Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:34
Κάποτε ήμουν σε ένα μπαρ, βλέπω μια που με συγκινεί παρουσιαστικώς και μετά από στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω απόπειρα προσέγγισης. Όμως η ήττα είναι συντριπτική, η ωραία παρουσία απάντησε λίαν επιθετικώς στην προσέγγιση μου. Προσέγγισα ως άοπλο πεζικό και εδέχθην σφυροκόπημα βομβων ναπαλμ θα έλεγα. Οπισθοχωρώ και ύστερα από ένα ακόμη στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω εκδικητικως να αντεπιτεθώ. Κερνάω λοιπόν όλο το μαγαζι σφηνάκια, καμιά 40 άτομα ήταν. Νικησα λοιπόν, και την κερασα και την εξισωσα με το πληθος και ηρθε μόνη της να με μιλήσει μετά ("εισαι ψυχοπαθής;" ρώτησε) και κοινωνική συνείδηση πεφωτισμένου ηγεμόνα επέδειξα κερνώντας τον λαό.
:smt038
Πιστεύω πως το χιούμορ και μια ανάλαφρη διάθεση είναι θετικά στοιχεία (όταν είναι και πηγαία και όχι καφρίλα, καθώς πολύ κόσμος δεν μπορεί να ξεχωρίσει την καφρίλα από το κωμικό). Πάντως έκτοτε με την κοπέλα αυτή όποτε βρισκόμαστε έξω πάντα μιλάμε και αστειευομαστε με το συμβάν αυτό, υπέροχο άτομο και μεγάλη μου συμπάθεια, την είδα και πρόσφατα και της είπα πόσο εκθαμβωτική ήταν και με απάντησε γελώντας "αν δεν κεράσεις όλο το μαγαζί δεν σε πιστεύω " :lol:
Να σου πω, για να μην παρεξηγηθούμε αμφότεροι για ακαδημαϊκότητα :lol:, εγώ πιστεύω ότι χρειάζεται και η δραματοποίηση (αμιγώς εγωϊστική προσέγγιση) σε κάποιες φάσεις.
Γιατί όχι, στην τελική;
Έτσι όπως παίζεται το παιχνίδι, κάθε φορά που είμαστε καλοί με τον εαυτό μας, είμαστε κακοί για τους άλλους. Και τούμπαλιν. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 07 Ιαν 2019, 15:11

εκτος των αλλων αφετηριακα η προσεγγιση ηταν λαθος

δεν παιζουμε ποτε φουλ επιθετικα αλλα ουτε παθητικα αλλα παντα με βαση τις αρχες τις ενεργητικης αμυνας

μαλλον δεν ξερεις να ριχνεις το δολωμα και το τυρι σωστα γιαυτο και ο αριθμος των χυλοπιτων
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 07 Ιαν 2019, 15:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιαν 2019, 15:14

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Ιαν 2019, 15:11
εκτος των αλλων αφετηριακα η προσεγγιση ηταν λαθος
Ε βέβαια, αυτός ο πωστολένε γυναικοκαπιταλιζμός προάγει και τον αλκοολισμό, εκτός των άλλων.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 07 Ιαν 2019, 15:17

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Ιαν 2019, 15:11
εκτος των αλλων αφετηριακα η προσεγγιση ηταν λαθος

δεν παιζουμε ποτε φουλ επιθετικα αλλα ουτε παθητικα αλλα παντα με βαση τις αρχες τις ενεργητικης αμυνας

Στα μπαρ - που μας αρεσουν - δεν πηγαίνουμε για να παίξουμε - είναι καθαρη μαλακια .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 07 Ιαν 2019, 15:17

ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιαν 2019, 15:14
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Ιαν 2019, 15:11
εκτος των αλλων αφετηριακα η προσεγγιση ηταν λαθος
Ε βέβαια, αυτός ο πωστολένε γυναικοκαπιταλιζμός προάγει και τον αλκοολισμό, εκτός των άλλων.
και οχι μονο ο ολοκληρη η οικονομια στηριζεται στον θανατο του ανδρος
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιαν 2019, 15:22

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Ιαν 2019, 15:17
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιαν 2019, 15:14
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Ιαν 2019, 15:11
εκτος των αλλων αφετηριακα η προσεγγιση ηταν λαθος
Ε βέβαια, αυτός ο πωστολένε γυναικοκαπιταλιζμός προάγει και τον αλκοολισμό, εκτός των άλλων.
και οχι μονο ο ολοκληρη η οικονομια στηριζεται στον θανατο του ανδρος
Αγόρια "άσπροι χοίροι" κορίτσια "μαύρες χήρες";

:lol:
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών