Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14856
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 01 Σεπ 2022, 22:18

GoBack έγραψε:
29 Αύγ 2022, 13:54
Gherschaagk έγραψε:
29 Αύγ 2022, 13:00
Otto Weininger έγραψε:
29 Αύγ 2022, 12:57


Έτερον εκάτερον. Γω εκαμα σχόλιο, πάνω στο σχόλιο, πάνω στο σχόλιο για τα "τουλάχιστον 20cm".
Κι εγώ σχολιάζω το γεγονός πως το πρωκτικό σεξ μας αφήνει αδιάφορες γιατί δεν έχουμε προστάτη να ερεθιστεί, οπότε ο σοδομισμός αφορά τους άντρες. Όχι τους στρέιτ, μην αρπαχτούμε.
Δοκιμασατε με γωνια 45 μοιρων;
Αυτό το κόλπο είναι για τις πίπες, τύπε, για να φτάνει και τα πίσω δόντια.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 01 Σεπ 2022, 22:22

Feindflug έγραψε:
01 Σεπ 2022, 22:18
GoBack έγραψε:
29 Αύγ 2022, 13:54
Gherschaagk έγραψε:
29 Αύγ 2022, 13:00


Κι εγώ σχολιάζω το γεγονός πως το πρωκτικό σεξ μας αφήνει αδιάφορες γιατί δεν έχουμε προστάτη να ερεθιστεί, οπότε ο σοδομισμός αφορά τους άντρες. Όχι τους στρέιτ, μην αρπαχτούμε.
Δοκιμασατε με γωνια 45 μοιρων;
Αυτό το κόλπο είναι για τις πίπες, τύπε, για να φτάνει και τα πίσω δόντια.
Και στο πρωκτικο είναι χρήσιμο, τύπε, για να φτάνει και τις πίσω σκατουλες :102:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 02 Σεπ 2022, 08:50

στο πχορουμ ειμαστε, γιατι δεν υπαρχει νημα "ποσο συχνα αυνανιζεστε;"
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27342
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 02 Σεπ 2022, 08:59

EKPLIKTIKOS έγραψε:
01 Σεπ 2022, 22:22
Feindflug έγραψε:
01 Σεπ 2022, 22:18
GoBack έγραψε:
29 Αύγ 2022, 13:54


Δοκιμασατε με γωνια 45 μοιρων;
Αυτό το κόλπο είναι για τις πίπες, τύπε, για να φτάνει και τα πίσω δόντια.
Και στο πρωκτικο είναι χρήσιμο, τύπε, για να φτάνει και τις πίσω σκατουλες :102:
εξαιρετικά. λαμπρά. υπέροχα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13851
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 02 Σεπ 2022, 21:57

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
01 Σεπ 2022, 22:05
Πασιφάη έγραψε:
01 Σεπ 2022, 19:17
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
30 Αύγ 2022, 09:29






.


Οταν σούχουνε κάνει το κώλο σα φινιστρίνι τι να τη κάνεις την αναθεώρηση ;;; . :smt129


.
Σαν πολλοί νταβάδες δεν μαζευτήκατε εδώ μέσα, έχοντες λόγο για τις τρύπες μας;
Εσύ ο τελευταίος δε, μουνί θα δεις όντως απ'το φινιστρίνι. Όπως το κοζάρεις κανα τυχαίο μπούτι ή βυζί, που θα σε κάνει να κραυγάζεις από καύλα. Άσε δε τις αναφορές που μοιράζω αφειδώς σε κάτι ραμολιμέντα σαν και του λόγου σου, στο τσακιρ κέφι. :smt047


.


Η χαρά του Ρουφιάνου είναι να Ρουφιανεύει.....Ρούφ ατ όλ α.....



.



.
Θα σου μίλαγα όπως σου αρμόζει, αλλά προς το παρόν πάγαινε κολύμπα στα υγρά σου όνειρα, γιατί εσένα δεν θα στα ρουφήξει καμία.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 02 Σεπ 2022, 22:32

Πάλι βρίζεστε; Τι έγινε ρε; Ποιος άρχισε;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8245
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 03 Σεπ 2022, 12:06

Χαοτικός έγραψε:
02 Σεπ 2022, 22:32
Πάλι βρίζεστε; Τι έγινε ρε; Ποιος άρχισε;

.


Εχει απειλήσει τόσους χρήστες με αναφορές ρε μαλάκα.....


Εχει τη λογοκρισία και τη Ρουφιανιά στό αίμα..... :rtfm:


Και πάει κι ο άλλος κι ανοίγει και νήμα συμπάθειας Ρουφιάνων..... :e040:



ΥΓ

Οταν έβγαινε στη λαϊκή αγορά ο καημένος ο Αρτέμης ο Μάτσας η ηθοποιάρα .....του πέταγε ντομάτες ο κοσμάκης..... :011: . :oops: . :a040:

Κι ο Μάτσας ήταν ηθοποιός Ρουφιάνος.....εμείς που έχουμε να κάνουμε με πραγματικούς.....τι να πετάμε γαρύφαλλα ;;;


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13851
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Σεπ 2022, 12:29

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
03 Σεπ 2022, 12:06
Χαοτικός έγραψε:
02 Σεπ 2022, 22:32
Πάλι βρίζεστε; Τι έγινε ρε; Ποιος άρχισε;

.


Εχει απειλήσει τόσους χρήστες με αναφορές ρε μαλάκα.....


Εχει τη λογοκρισία και τη Ρουφιανιά στό αίμα..... :rtfm:


Και πάει κι ο άλλος κι ανοίγει και νήμα συμπάθειας Ρουφιάνων..... :e040:



ΥΓ

Οταν έβγαινε στη λαϊκή αγορά ο καημένος ο Αρτέμης ο Μάτσας η ηθοποιάρα .....του πέταγε ντομάτες ο κοσμάκης..... :011: . :oops: . :a040:

Κι ο Μάτσας ήταν ηθοποιός Ρουφιάνος.....εμείς που έχουμε να κάνουμε με πραγματικούς.....τι να πετάμε γαρύφαλλα ;;;


.
Οι κανονισμοί του ιστοτόπου μου δίνουν το δικαίωμα της αναφοράς, όταν γράφεται κάτι το οποίο είναι τουλάχιστον ειδεχθές ακόμη και σαν άποψη. Και εσύ προσωπικά με έχεις στην μπούκα από τότε με το φιλαράκο σου, που έγραφε για πολτοποιήσεις κεφαλιών σκύλων. Και στο είπα σε άλλο νήμα. Ποιός σε γαμεί; Και για να σου κάνω τη χάρη, κάθε φορά που θα με βρίζεις, θα τρως τα αντίστοιχα μπινελίκια. Παπάρα. Που ψάχνεις υποστηρικτές στη σαπίλα του μυαλού σου.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23970
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 03 Σεπ 2022, 12:30

Έχω δοκιμάσει να κάνω μια δύο φορές πολύ παλιά. Χαλί μαύρο. Δε ξανάκανα.
Μόνο σεξ.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71608
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Σεπ 2022, 12:39

Ερμής έγραψε:
03 Σεπ 2022, 12:30
Έχω δοκιμάσει να κάνω μια δύο φορές πολύ παλιά. Χαλί μαύρο. Δε ξανάκανα.
Μόνο σεξ.
:lol::lol::lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 03 Σεπ 2022, 23:22

Πασιφάη έγραψε:
03 Σεπ 2022, 12:29
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
03 Σεπ 2022, 12:06
Χαοτικός έγραψε:
02 Σεπ 2022, 22:32
Πάλι βρίζεστε; Τι έγινε ρε; Ποιος άρχισε;
Εχει απειλήσει τόσους χρήστες με αναφορές ρε μαλάκα.....
Εχει τη λογοκρισία και τη Ρουφιανιά στό αίμα..... :rtfm:
Και πάει κι ο άλλος κι ανοίγει και νήμα συμπάθειας Ρουφιάνων..... :e040:
ΥΓ
Οταν έβγαινε στη λαϊκή αγορά ο καημένος ο Αρτέμης ο Μάτσας η ηθοποιάρα .....του πέταγε ντομάτες ο κοσμάκης..... :011: . :oops: . :a040:
Κι ο Μάτσας ήταν ηθοποιός Ρουφιάνος.....εμείς που έχουμε να κάνουμε με πραγματικούς.....τι να πετάμε γαρύφαλλα ;;;
Οι κανονισμοί του ιστοτόπου μου δίνουν το δικαίωμα της αναφοράς, όταν γράφεται κάτι το οποίο είναι τουλάχιστον ειδεχθές ακόμη και σαν άποψη. Και εσύ προσωπικά με έχεις στην μπούκα από τότε με το φιλαράκο σου, που έγραφε για πολτοποιήσεις κεφαλιών σκύλων. Και στο είπα σε άλλο νήμα. Ποιός σε γαμεί; Και για να σου κάνω τη χάρη, κάθε φορά που θα με βρίζεις, θα τρως τα αντίστοιχα μπινελίκια. Παπάρα. Που ψάχνεις υποστηρικτές στη σαπίλα του μυαλού σου.
Καλά λέει άμα έχει τέτοια εντύπωση. Καλό είναι να μην αφήνεις τέτοια εντύπωση. Να όπως άφησα το ποστ σου, αφού διέγραψα κάτι συγκεκριμένο, είναι για μένα μια χαρά. Σου λέει μαλακίες ο άλλος; Ή σου φαίνεται εσένα μαλακία κάτι; Ή πρσβλήθηκες ή θύμωσες; Μια χαρά τον μπινελικώνεις και ξεδίνεις.
Το "θα καλέσω την αστυνομία, οι κανονισμοί και τέτοια επιχειρήματα είναι βλακώδες. Μην το κάνεις.

Εγώ τον συμπαθώ. Κι ας έχει πει κάτι μαλακίες για τους ομοφυλόφιλους. Κι ίσως κι άλλες παπαριές. αλλά τον έβαλες στη μπούκα επειδή μάλλον (έτσι καταλαβαίνω τώρα, δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο, επειδή θα αναφέρθηκες στους κανονισμούς για τον άλλον. Κι ο άλλος δεν έκανε κάτι κακό για μένα. Ποστάρει εκείνη τη στιγμή μ σκοπό να σοκάρει. να ανακατέψει λίγο τα στομάχια. Το βρίσκει ενδιαφέρον κι έχει αυτόν τον τρόπο. Μαλακία τρόπος και δεν μου αρέσει κι εμένα καθόλου. Αλλά ο σκοπός δεν είναι καταδικαστέος από μένα. Το κάνω κι εγώ αλλά όχι έτσι. Ε το μαλάκα! Πολτοποιημένα ζωντανά και τέτοια :c040: Δεν τον εγκρίνω και μου τη δίνει κι εμένα αλλά για άλλους λόγους.
Εγώ θα πω "Πως πλένεται τον κώλο σας, με σφουγγάρι ή όχι" και τέτοια. Το κατευθύνω προς το να "ντραπεί" ο άλλος όχι να του γυρνάνε τ' άντερα. Λάθος λέξη η ντροπή. Εννοώ να να επιφέρει απλά μια ψιλοαμηχανία για το κάπως πιο προσωπικό της φάσης. ή αν τραβώντας μαλακία θα γαμούσατε ένα ζαμπόν κι έτσι. Αηδία ξέρεις, αλλά αηδία ηθικής, όχι ορμονών και βιολογίας.
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
03 Σεπ 2022, 12:06
Χαοτικός έγραψε:
02 Σεπ 2022, 22:32
Πάλι βρίζεστε; Τι έγινε ρε; Ποιος άρχισε;
Εχει απειλήσει τόσους χρήστες με αναφορές ρε μαλάκα.....
Εχει τη λογοκρισία και τη Ρουφιανιά στό αίμα..... :rtfm:
Και πάει κι ο άλλος κι ανοίγει και νήμα συμπάθειας Ρουφιάνων..... :e040:
ΥΓ
Οταν έβγαινε στη λαϊκή αγορά ο καημένος ο Αρτέμης ο Μάτσας η ηθοποιάρα .....του πέταγε ντομάτες ο κοσμάκης..... :011: . :oops: . :a040:
Κι ο Μάτσας ήταν ηθοποιός Ρουφιάνος.....εμείς που έχουμε να κάνουμε με πραγματικούς.....τι να πετάμε γαρύφαλλα ;;;
Πόσους ρε μαλάκα κι εσύ; Άντε να "απείλησε" το δικο σου και άντε κι άλλον έναν που δεν θυμάσαι. Δεν την έχω δει να τ κανει γενικά. Αλλά δεν το κοτάω και γενικά γιατί όποια και όποιος το λέει , μου φαίνεται τόσο φλώρικο, ότι δεν μπορεί να στα χώσει αλλιώς ρε παιδί και σου πε´ταει ένα κλισέ επιθετικότητας. Εξαρτημένο αντανακλαστικό ειναι και μέρος μιας κουλτούρας. δεν μπορείς να στη ρίξεις το ότι "Μπορώ να σε τσακίσω, να σε πλακώσω, να δε αφήσω σέκο... αλλά δεν παύει το ότι μπορώ να σου κάνω κακό. Δεν τα παρατάει ο άλλος. Έτσι είναι αυτά.

Δεν συμπαθώ ρουφιάνους, συμπαθώ ό,τι μου έρχεται. Άντε ρε.
Αν θες να την πέφτεις και σε αυτήν και σε οποιοδήποτε, να τον παρατηρείς καλά πρώτα. Τρία ποστ από τα χίλια του άλλου θα λένε μια λέξη που αυτήν θα βγάλεις ότι είναι ρουφιάνος, φασίστας, ανήθικος, ανάξιος κι ξέρεις... τα πάντα. όσο πιο πολύ βαριέσαι να ψάξεις τι είναι ο άλλος και σπεύδεις να καταλήξεις σε συμπέρασμα, σημαίνει ότι είσαι καμένος και δεν μπορείς να αξίζεις και να επεξεργαστείς δεδομένα συμπεριφοράς και από απόψεων και λόγου. Κοινώς αποδέχεσαι το ρόλο σου ως ένα σκατό μέσα σε όλα τα υπόλοιπα εδώ μέσα. Είναι πάντα ανοιχτός ο ρόλος και διαθέσιμος για όλους. Κι όλοι τσιμπάνε λίγο περνώντας από τον μπουφέ. Τσίμπα όσο γουστάρεις.
Παπάρα που παραπονιέσαι γιατί χαριεντίζεται ένας που τα πάτε καλά, με κάποιον που δεν χωνεύεις. Θα σου στέλνω πμ σε κάθε μαλάκα που του βάζεις χαμογελάκι, να δεις.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Σεπ 2022, 23:44

Από Δευτέρα επιστρέφω δουλειά μετα από 3 εβδομάδες. Προβλέπω gang bang.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13851
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Σεπ 2022, 21:31

Χαοτικός, σιγά που θα κάτσω να απολογηθώ σε 5-6 μαλάκες επειδή φέρονται σαν μουνόπανα.
Δεν γουστάρω παρτίδες και επίσης δεν γουστάρω ξεκάθαρα να βλέπω δημοσιεύσεις απάνθρωπες, εμετικές και ειδεχθείς.
Δεν πρόκειται να αλλάξω πορεία στα 49 μου επειδή κάποια αρχίδια θεωρούν τετελεσμένη την πρακτική της παρόλας τους εδώ μέσα.Να μάθουν να σέβονται σε κοινωνικό επίπεδο και να μην αμολάνε πορδές οχετού.
Και ΟΧΙ. Δεν εννοώ το μπινελίκι. Διότι δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις αλλά χυδαία μυαλά. Και ο μαλάκας που με λέει ρουφιάνα, είναι το δεύτερο.
Στο γερο διάολο κι ακόμη παραπέρα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Σεπ 2022, 21:36

Πασιφάη έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:31
Χαοτικός, σιγά που θα κάτσω να απολογηθώ σε 5-6 μαλάκες επειδή φέρονται σαν μουνόπανα.
Δεν γουστάρω παρτίδες και επίσης δεν γουστάρω ξεκάθαρα να βλέπω δημοσιεύσεις απάνθρωπες, εμετικές και ειδεχθείς.
Δεν πρόκειται να αλλάξω πορεία στα 49 μου επειδή κάποια αρχίδια θεωρούν τετελεσμένη την πρακτική της παρόλας τους εδώ μέσα.Να μάθουν να σέβονται σε κοινωνικό επίπεδο και να μην αμολάνε πορδές οχετού.
Και ΟΧΙ. Δεν εννοώ το μπινελίκι. Διότι δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις αλλά χυδαία μυαλά. Και ο μαλάκας που με λέει ρουφιάνα, είναι το δεύτερο.
Στο γερο διάολο κι ακόμη παραπέρα.
Α μωρή σιτεμένη :011:

Ναι ρε, δεν λέω να απολογηθείς. Αλλά αυτό το φλώρικο ότι θα αποτανθώ στις αρχές. Τα υπόλοιπα ΟΚ.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14856
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 04 Σεπ 2022, 21:38

Πασιφάη έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:31
Χαοτικός, σιγά που θα κάτσω να απολογηθώ σε 5-6 μαλάκες επειδή φέρονται σαν μουνόπανα.
Δεν γουστάρω παρτίδες και επίσης δεν γουστάρω ξεκάθαρα να βλέπω δημοσιεύσεις απάνθρωπες, εμετικές και ειδεχθείς.
Δεν πρόκειται να αλλάξω πορεία στα 49 μου επειδή κάποια αρχίδια θεωρούν τετελεσμένη την πρακτική της παρόλας τους εδώ μέσα.Να μάθουν να σέβονται σε κοινωνικό επίπεδο και να μην αμολάνε πορδές οχετού.
Και ΟΧΙ. Δεν εννοώ το μπινελίκι. Διότι δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις αλλά χυδαία μυαλά. Και ο μαλάκας που με λέει ρουφιάνα, είναι το δεύτερο.
Στο γερο διάολο κι ακόμη παραπέρα.
Μέλι στάζει το στόμα σου, τύπισσα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών