Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 22 Ιουν 2022, 23:34

tanipteros έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:26
Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:23
tanipteros έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:17


αυτό αφορά την δειλία... αλλά το άλλο το να ερωτεύομαι πάντα κάποιες που είτε τις διεκδικούν και άλλοι είτε είναι δεσμευμένες...πως το εξηγείς ?
Δηλαδή ρε φίλε, θα το θεωρούσες φυσιολογικό να γούσταρες μόνο όσες δεν θα γύριζε κανένας με κάποια σχετικά υγιή όραση να τις κοιτάξει;
όχι ρε Ζεν, αλλά γιατί να πέφτω στις καπαρωμένες ή τις ελεύθερες να μου τις παίρνουν άλλοι ; :p2:
Aν θες να κανεις καλες γκομενοκαταστασεις μπες στο https://www.elmaz.com/%CE%B3%CE%BD%CF%8 ... %B5%CF%82/
και στο https://www.sxeseis.gr/.

Eιδικα στο δευτερο θα βρεις ομορφα κοριτσια της διπλανης πορτας που ψαχνουν ταιρι.Πληρνοντας ενα μικρο ποσο καθε
μηνα θα μπορεις να ανταλασσεις μηνυματα μαζι τους γιατι αν δεν πληρωσεις δεν μπορεις να στειλεις μηνυμα.
Δεν νομιζω ομως οτι θα σε χαλαγε να παιξεις μπαλιτσα σε ενα τοσο σοβαρο σαϊτ για ενα μικρο ποσο.
Κι εγω εκει παιζω μπαλιτσα αλλα το πηγαινω στο φιλικο γιατι δεν ειμαι σε φαση για δεσμευση.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8677
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 22 Ιουν 2022, 23:36

plouf έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:34
tanipteros έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:26
Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:23


Δηλαδή ρε φίλε, θα το θεωρούσες φυσιολογικό να γούσταρες μόνο όσες δεν θα γύριζε κανένας με κάποια σχετικά υγιή όραση να τις κοιτάξει;
όχι ρε Ζεν, αλλά γιατί να πέφτω στις καπαρωμένες ή τις ελεύθερες να μου τις παίρνουν άλλοι ; :p2:
Aν θες να κανεις καλες γκομενοκαταστασεις μπες στο https://www.elmaz.com/%CE%B3%CE%BD%CF%8 ... %B5%CF%82/
και στο https://www.sxeseis.gr/.

Eιδικα στο δευτερο θα βρεις ομορφα κοριτσια της διπλανης πορτας που ψαχνουν ταιρι.Πληρνοντας ενα μικρο ποσο καθε
μηνα θα μπορεις να ανταλασσεις μηνυματα μαζι τους γιατι αν δεν πληρωσεις δεν μπορεις να στειλεις μηνυμα.
Δεν νομιζω ομως οτι θα σε χαλαγε να παιξεις μπαλιτσα σε ενα τοσο σοβαρο σαϊτ για ενα μικρο ποσο.
Κι εγω εκει παιζω μπαλιτσα αλλα το πηγαινω στο φιλικο γιατι δεν ειμαι σε φαση για δεσμευση.
ευχαριστώ...
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8677
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 22 Ιουν 2022, 23:44

plouf έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:34

Aν θες να κανεις καλες γκομενοκαταστασεις μπες στο https://www.elmaz.com/%CE%B3%CE%BD%CF%8 ... %B5%CF%82/
και στο https://www.sxeseis.gr/.
είχα δοκιμάσει ένα παρόμοιο παλιά και είχε κορίτσια αλλά και γυναίκες του σάητ που είχαν δωρεάν πρόσβαση για να σου φάνε τα λεφτά με τσατ...
και απογοητεύτηκα από τέτοια σάητ..και δεν ξαναγράφτηκα...
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 22 Ιουν 2022, 23:49

tanipteros έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:44
plouf έγραψε:
22 Ιουν 2022, 23:34

Aν θες να κανεις καλες γκομενοκαταστασεις μπες στο https://www.elmaz.com/%CE%B3%CE%BD%CF%8 ... %B5%CF%82/
και στο https://www.sxeseis.gr/.
είχα δοκιμάσει ένα παρόμοιο παλιά και είχε κορίτσια αλλά και γυναίκες του σάητ που είχαν δωρεάν πρόσβαση για να σου φάνε τα λεφτά με τσατ...
και απογοητεύτηκα από τέτοια σάητ..και δεν ξαναγράφτηκα...
Το δευτερο σαιτ που σου ειπα υπαρχει παντως εδω και δεκαοχτω χρονια.
Αν καποιο μελος προσπαθησει να σε εξαπατησει πατα το κουμπι αναφορας.
Επισης αυτο το σαιτ εχει και φορουμ συζητησεων για τις ανθρωπινες σχεσεις
δες εδω. https://www.sxeseis.gr/forum/
Για να διαβασεις τις συζητησεις δεν χρειαζεται να κανεις εγγραφη.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14605
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 22 Ιουν 2022, 23:59

Feindflug έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:52
Μπορεί το σύμπαν να μην θέλει να αποδεσμευτείς από την Σαμσάρα, τύπε, κάνοντας Ταντρικό σεξ και ανορθόνωντας την Κουνταλίνι, αλλά σε θέλει δέσμιο των μετενσαρκώσεων.

Προφανώς κάποια πράξη σου σε έκανε να παρεκκλίνεις από το Ντάρμα σου, ενώ ταυτόχρονα επιβάρυνε το Κάρμα σου κι έτσι τώρα τριγυρνάς σαν χαμένος από κλαδί σε κλαδί στο Δέντρο της Ζωής, στο Axis Mundi, αναζητώντας μια Σκάλα του Ιακώβ που θα σε οδηγήσει σε ανώτερα Κλιφοθικά Πεδία και σε ένα τελευταίο επίπεδο, στην Νιρβάνα.
Κρίνοντας από το αβατάρι του και τα λεγόμενα του, ίσως πολύ απλά να έχει Άγιο το παλικάρι.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 23 Ιουν 2022, 00:10

tanipteros έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:21
Γιατί πάντα πέφτω σε δεσμευμένες, παντρεμένες...κτλ...γιατί οι έρωτες μου είναι ανεκπλήρωτοι...;
αχ... :102::g094:
Ισως οι άντρες να είναι περισσότεροι απ'τις γυναίκες, οπότε αναγκαστικά θα μείνουν κάποιοι αγάμητοι, εκτός αν μάθουμε να μοιραζόμαστε.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23864
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 23 Ιουν 2022, 00:13

Green Dragon έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:33
AlienWay έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:28
Είναι σύνηθες για τις περισσότερες γυναίκες να είναι δεσμευμένες. Ο λόγος είναι ότι δεν την παλεύουν όντας για πολύ καιρό ελεύθερες.

Ωστόσο μπορεί να έχεις μπει σε "σειρά προτεραιότητας" για την περίπτωση που θα χωρίσουν. Βάση μορίων πάντα θα γίνει η επιλογή.
Χμμμ, κάποιοι λένε ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι δεσμευμένες και οι περισσότεροι άντρες ελεύθεροι. Δεν ξέρω σε ποιό παράλληλο σύμπαν λειτουργούν έτσι τα μαθηματικά.

Άλλο καλό που λένε κάποια τζιμάνια είναι ότι οι γυναίκες κάνουν περισσότερο σεξ από τους άντρες :smt005:
Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό, πάντως οι άντρες παραμένουν πολύ μεγαλύτερα διαστήματα ελεύθεροι από τις γυναίκες.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 25000
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 23 Ιουν 2022, 00:34

Γιατί δεν είσαι για κόσμο

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 25000
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 23 Ιουν 2022, 00:35

AlienWay έγραψε:
23 Ιουν 2022, 00:13
Green Dragon έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:33
AlienWay έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:28
Είναι σύνηθες για τις περισσότερες γυναίκες να είναι δεσμευμένες. Ο λόγος είναι ότι δεν την παλεύουν όντας για πολύ καιρό ελεύθερες.

Ωστόσο μπορεί να έχεις μπει σε "σειρά προτεραιότητας" για την περίπτωση που θα χωρίσουν. Βάση μορίων πάντα θα γίνει η επιλογή.
Χμμμ, κάποιοι λένε ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι δεσμευμένες και οι περισσότεροι άντρες ελεύθεροι. Δεν ξέρω σε ποιό παράλληλο σύμπαν λειτουργούν έτσι τα μαθηματικά.

Άλλο καλό που λένε κάποια τζιμάνια είναι ότι οι γυναίκες κάνουν περισσότερο σεξ από τους άντρες :smt005:
Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό, πάντως οι άντρες παραμένουν πολύ μεγαλύτερα διαστήματα ελεύθεροι από τις γυναίκες.
Καθαρά από άποψη αριθμών αυτό είναι αδύνατο γιατί πολύ απλά οι άντρες είναι ισάριθμους με τις γυναίκες
Εκτός αν ένας άντρας τα ρχει με πολλές γυναίκες

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 23 Ιουν 2022, 00:37

Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 23 Ιουν 2022, 00:37

Green Dragon έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:33
AlienWay έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:28
Είναι σύνηθες για τις περισσότερες γυναίκες να είναι δεσμευμένες. Ο λόγος είναι ότι δεν την παλεύουν όντας για πολύ καιρό ελεύθερες.

Ωστόσο μπορεί να έχεις μπει σε "σειρά προτεραιότητας" για την περίπτωση που θα χωρίσουν. Βάση μορίων πάντα θα γίνει η επιλογή.
Χμμμ, κάποιοι λένε ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι δεσμευμένες και οι περισσότεροι άντρες ελεύθεροι. Δεν ξέρω σε ποιό παράλληλο σύμπαν λειτουργούν έτσι τα μαθηματικά.

Άλλο καλό που λένε κάποια τζιμάνια είναι ότι οι γυναίκες κάνουν περισσότερο σεξ από τους άντρες :smt005:
Σωστό! Αλλά πες μου γιατί διατηρείτε τόσο πολύ η πεποίθηση αυτή και μένει ζωντανή;
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23864
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 23 Ιουν 2022, 00:37

Δημοκράτης έγραψε:
23 Ιουν 2022, 00:35
AlienWay έγραψε:
23 Ιουν 2022, 00:13
Green Dragon έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:33


Χμμμ, κάποιοι λένε ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι δεσμευμένες και οι περισσότεροι άντρες ελεύθεροι. Δεν ξέρω σε ποιό παράλληλο σύμπαν λειτουργούν έτσι τα μαθηματικά.

Άλλο καλό που λένε κάποια τζιμάνια είναι ότι οι γυναίκες κάνουν περισσότερο σεξ από τους άντρες :smt005:
Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό, πάντως οι άντρες παραμένουν πολύ μεγαλύτερα διαστήματα ελεύθεροι από τις γυναίκες.
Καθαρά από άποψη αριθμών αυτό είναι αδύνατο γιατί πολύ απλά οι άντρες είναι ισάριθμους με τις γυναίκες
Εκτός αν ένας άντρας τα ρχει με πολλές γυναίκες
:102:
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8677
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Ιουν 2022, 01:25

Δημοκράτης έγραψε:
23 Ιουν 2022, 00:34
Γιατί δεν είσαι για κόσμο
με πληγώνεις ρε φίλε...
για τα βουνά δλδ είμαι;
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20629
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 23 Ιουν 2022, 09:27

paul25 έγραψε:
23 Ιουν 2022, 00:37
Green Dragon έγραψε:
22 Ιουν 2022, 22:33
Χμμμ, κάποιοι λένε ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι δεσμευμένες και οι περισσότεροι άντρες ελεύθεροι. Δεν ξέρω σε ποιό παράλληλο σύμπαν λειτουργούν έτσι τα μαθηματικά.

Άλλο καλό που λένε κάποια τζιμάνια είναι ότι οι γυναίκες κάνουν περισσότερο σεξ από τους άντρες :smt005:
Σωστό! Αλλά πες μου γιατί διατηρείτε τόσο πολύ η πεποίθηση αυτή και μένει ζωντανή;
Μάλλον γιατί οι άντρες είναι πιο γκρινιάρηδες σε αυτό το θέμα. Τείνουν να βλέπουν δηλαδή το ποτήρι μισοάδειο περισσότερο από τις γυναίκες.

Γι' αυτό μπορεί να ευθύνονται και οι κοινωνικές νόρμες, π.χ. η αξία του άντρα τείνει να προσδιορίζεται από το πόσες γυναίκες ρίχνει ενώ την γυναίκας δεν προσδιορίζεται από το πόσους άντρες ρίχνει. Μεγαλύτερη ψυχολογική πίεση δηλαδή στον άντρα ν' αποδείξει τον εαυτό του.

Άβαταρ μέλους
shelby
Δημοσιεύσεις: 671
Εγγραφή: 15 Αύγ 2022, 19:44
Phorum.gr user: shelby

Re: Γιατί αυτή που ερωτευόμαστε να θέλει άλλον....;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shelby » 16 Αύγ 2022, 17:36

Γιατί πολύ απλά την έχει γαμησει ο άλλος την καρδιά

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών