Βριζετε στο σεξ;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71640
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Ιαν 2019, 20:22

Cecily Anne έγραψε:
12 Ιαν 2019, 19:37
Ρε Μένιο, ποιά γυναίκα να ούμε, που'χεις αρπάξει χυλόπιτα ακόμα κι απ'τα πατώματα του φόρουμ. :e045:
Έλα ρε σέσι, σ' αυτό το κόνσεπτ παίζει το σκλάβο του Σουβλατζή όταν ο δεύτερος είναι σε τρανς φάση.

Νοιώσε.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Ιαν 2019, 20:28

Chainis έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:15
Naida έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:03
Γραφικός έγραψε:
12 Ιαν 2019, 19:54
Ενώ της λες "καύλα" "μουνάρα μου" και τέτοια, την στιγμή της κορύφωσης φωνάζεις "σ' αγαπώ, σ' αγαπώ σ' αγαπώώώώώ"

Το υπόλοιπο της μέρας σου θα είναι καλό.
Χρειάζεται εξάσκηση, αλλά αν το κατακτήσεις πιάνει.
Χωρίς να μου έχει τύχει νομίζω ότι θα της χάλαγες όλο το κόνσεπτ :lol:
Άλλο το ρομαντικούλι σεξ :g094: κι άλλο το πιο κινκι.
Μάααααααγος είσαι;
(Χωρίς να σου έχει τύχει σίγουρα; :p2: )
Να μου πουν σ' αγαπώ την ώρα της κορύφωσης κατά τη διάρκεια ας πούμε σε πιο χαρντ σεξ; Όχι πραγματικά δεν μου έχει τύχει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 12 Ιαν 2019, 20:32

2019 έγραψε:
12 Ιαν 2019, 19:15
να ντύνεται Γιαννόπουλος ενω την μαστιγωνω και να μου εκσφεντονιζει εικονικους ισολογισμους,
Εδώ πρέπει να βρίζεις συγχρόνως το Lidl. :D
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23976
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 12 Ιαν 2019, 21:29

Naida έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:28
Chainis έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:15
Naida έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:03


Χωρίς να μου έχει τύχει νομίζω ότι θα της χάλαγες όλο το κόνσεπτ :lol:
Άλλο το ρομαντικούλι σεξ :g094: κι άλλο το πιο κινκι.
Μάααααααγος είσαι;
(Χωρίς να σου έχει τύχει σίγουρα; :p2: )
Να μου πουν σ' αγαπώ την ώρα της κορύφωσης κατά τη διάρκεια ας πούμε σε πιο χαρντ σεξ; Όχι πραγματικά δεν μου έχει τύχει.
Υπάρχει κ χειρότερο. Την ώρα που είστε αναμμένοι και έτοιμοι να πέσει μια μόνο σπίθα για να γίνει η κόλαση του Δαντη να σου πετάξει ένα "θέλω να κάνουμε έρωτα". Πέφτουν όλα σα να έχεις δίπλα σου τον Μπάμπη το λεωφοριατζη
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Ιαν 2019, 21:48

Ερμής έγραψε:
12 Ιαν 2019, 21:29


Υπάρχει κ χειρότερο. Την ώρα που είστε αναμμένοι και έτοιμοι να πέσει μια μόνο σπίθα για να γίνει η κόλαση του Δαντη να σου πετάξει ένα "θέλω να κάνουμε έρωτα". Πέφτουν όλα σα να έχεις δίπλα σου τον Μπάμπη το λεωφοριατζη
Εντάξει άμα είχε τίποτα το ρομαντικό και τρυφερούλι το σκηνικό :lol:
Ή ν' ακούσεις
"μωράκι μου σε πόνεσα; "
"ναι αλλά μου άρεσε"
"Είναι και ατακτούλι το μωρούλι μου"

Σήκω φύγε ρε μλκ. Τράβα παιξτην :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Γραφικός

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 12 Ιαν 2019, 22:41

Γι' αυτό μπαίνω στο πχόρουμ, μαθαίνω πράματα για να μην τα ξανακάνω.
sys3x, είσαι γυναίκα;

Ορέστης 35

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Ιαν 2019, 22:44

blackpaint έγραψε:
12 Ιαν 2019, 18:48
Βριζετε στο σεξ; Και αν ναι τι λετε; Παρακαλω την διαχειριση να επιτρεψει βρισιες σ αυτο το νημα, εφοσον δεν θα απευθυνονται σε αλλους χρηστες, αλλα θα παρατιθενται για ακαδημαικους και ποιητικους ή κωμικους λογους.
Προσωπικα μ αρεσει να βριζω και να χρησιμοποιω ενα ελεγχομενα ελαφρως χυδαιο λεξιλογιο, αλλα μονο σε επιπεδο συνομιλιας, οχι τοσο στο σεξ. Ειναι ομως πολυ συνηθισμενο και το εχω συναντησει συχνα. Καμια φορα ισως να το κανω κι εγω, στο παρελθον σε ειδικες περιστασεις ειχε φτασει σε σημειο RP, ολοκληρα σεναρια ποιητικης χυδαιοτητας, αλλα σε αλλες περιστασεις μετα δεν ενοιωθα πια την επιθυμια να το κανω. Εσεις λοιπον πως το αντιμετωπιζετε ή το βιωνετε; Σας αρεσει και εαν ναι μεχρι ποιου σημειου;




Δωστε επισης καμια ιδεα για κανα περιποιημενο μπινελικι.
Ποτε και εχω αμφιβολιες για την ψυχοσυνθεση των ανθρωπων που τους αρεσει, ανδρων και γυναικων.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3752
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 12 Ιαν 2019, 22:48

Γραφικός έγραψε:
12 Ιαν 2019, 22:41
Γι' αυτό μπαίνω στο πχόρουμ, μαθαίνω πράματα για να μην τα ξανακάνω.
sys3x, είσαι γυναίκα;

:smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21768
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 12 Ιαν 2019, 22:48

Όχι, ρε ανώμαλε! :lol:
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16530
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 12 Ιαν 2019, 22:49

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Ιαν 2019, 22:44
blackpaint έγραψε:
12 Ιαν 2019, 18:48
Βριζετε στο σεξ; Και αν ναι τι λετε; Παρακαλω την διαχειριση να επιτρεψει βρισιες σ αυτο το νημα, εφοσον δεν θα απευθυνονται σε αλλους χρηστες, αλλα θα παρατιθενται για ακαδημαικους και ποιητικους ή κωμικους λογους.
Προσωπικα μ αρεσει να βριζω και να χρησιμοποιω ενα ελεγχομενα ελαφρως χυδαιο λεξιλογιο, αλλα μονο σε επιπεδο συνομιλιας, οχι τοσο στο σεξ. Ειναι ομως πολυ συνηθισμενο και το εχω συναντησει συχνα. Καμια φορα ισως να το κανω κι εγω, στο παρελθον σε ειδικες περιστασεις ειχε φτασει σε σημειο RP, ολοκληρα σεναρια ποιητικης χυδαιοτητας, αλλα σε αλλες περιστασεις μετα δεν ενοιωθα πια την επιθυμια να το κανω. Εσεις λοιπον πως το αντιμετωπιζετε ή το βιωνετε; Σας αρεσει και εαν ναι μεχρι ποιου σημειου;




Δωστε επισης καμια ιδεα για κανα περιποιημενο μπινελικι.
Ποτε και εχω αμφιβολιες για την ψυχοσυνθεση των ανθρωπων που τους αρεσει, ανδρων και γυναικων.
:+1:
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25571
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 12 Ιαν 2019, 22:50

"Τι θες ρε κωλοπαιδο, τραβα γρηγορα στο κρεββατι σου"

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25571
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 12 Ιαν 2019, 22:50

"Τοσο γρηγορα τελειωσες ρε μαλακα γαμω το...."

Γραφικός

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 12 Ιαν 2019, 22:51

Λευκός Λύκος έγραψε:
12 Ιαν 2019, 22:48
Γραφικός έγραψε:
12 Ιαν 2019, 22:41
Γι' αυτό μπαίνω στο πχόρουμ, μαθαίνω πράματα για να μην τα ξανακάνω.
sys3x, είσαι γυναίκα;

:smt005::smt005:
Έκανα μια έρευνα σε προηγούμενες αναρτήσεις κι είδα ότι είπα βλακεία. Με μπέρδεψε κι η αναφορά στη Γώγου σε κάποιο άλλο θέμα. Σόρι sys.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23976
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 13 Ιαν 2019, 12:19

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Ιαν 2019, 22:44
blackpaint έγραψε:
12 Ιαν 2019, 18:48
Βριζετε στο σεξ; Και αν ναι τι λετε; Παρακαλω την διαχειριση να επιτρεψει βρισιες σ αυτο το νημα, εφοσον δεν θα απευθυνονται σε αλλους χρηστες, αλλα θα παρατιθενται για ακαδημαικους και ποιητικους ή κωμικους λογους.
Προσωπικα μ αρεσει να βριζω και να χρησιμοποιω ενα ελεγχομενα ελαφρως χυδαιο λεξιλογιο, αλλα μονο σε επιπεδο συνομιλιας, οχι τοσο στο σεξ. Ειναι ομως πολυ συνηθισμενο και το εχω συναντησει συχνα. Καμια φορα ισως να το κανω κι εγω, στο παρελθον σε ειδικες περιστασεις ειχε φτασει σε σημειο RP, ολοκληρα σεναρια ποιητικης χυδαιοτητας, αλλα σε αλλες περιστασεις μετα δεν ενοιωθα πια την επιθυμια να το κανω. Εσεις λοιπον πως το αντιμετωπιζετε ή το βιωνετε; Σας αρεσει και εαν ναι μεχρι ποιου σημειου;




Δωστε επισης καμια ιδεα για κανα περιποιημενο μπινελικι.
Ποτε και εχω αμφιβολιες για την ψυχοσυνθεση των ανθρωπων που τους αρεσει, ανδρων και γυναικων.
Δλδ;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Ορέστης 35

Re: Βριζετε στο σεξ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 13 Ιαν 2019, 13:36

Ερμής έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:19
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Ιαν 2019, 22:44
blackpaint έγραψε:
12 Ιαν 2019, 18:48
Βριζετε στο σεξ; Και αν ναι τι λετε; Παρακαλω την διαχειριση να επιτρεψει βρισιες σ αυτο το νημα, εφοσον δεν θα απευθυνονται σε αλλους χρηστες, αλλα θα παρατιθενται για ακαδημαικους και ποιητικους ή κωμικους λογους.
Προσωπικα μ αρεσει να βριζω και να χρησιμοποιω ενα ελεγχομενα ελαφρως χυδαιο λεξιλογιο, αλλα μονο σε επιπεδο συνομιλιας, οχι τοσο στο σεξ. Ειναι ομως πολυ συνηθισμενο και το εχω συναντησει συχνα. Καμια φορα ισως να το κανω κι εγω, στο παρελθον σε ειδικες περιστασεις ειχε φτασει σε σημειο RP, ολοκληρα σεναρια ποιητικης χυδαιοτητας, αλλα σε αλλες περιστασεις μετα δεν ενοιωθα πια την επιθυμια να το κανω. Εσεις λοιπον πως το αντιμετωπιζετε ή το βιωνετε; Σας αρεσει και εαν ναι μεχρι ποιου σημειου;




Δωστε επισης καμια ιδεα για κανα περιποιημενο μπινελικι.
Ποτε και εχω αμφιβολιες για την ψυχοσυνθεση των ανθρωπων που τους αρεσει, ανδρων και γυναικων.
Δλδ;
Δεν το καταλαβαινω. Τα δυο πραγματα που δεν καταλαβαινω σε ελληνικες τσοντες ειναι το βρισιμο και η ποδολαγνεια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών