Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2022, 22:01

jason0 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:58
Αν δεν σου κάνει κλικ, δλδ είναι άσχημη ή γνωρίζεστε 20 χρόνια γίνεται
Επίσης γίνεται αν είστε σε παρέα που βγαίνετε μαζί και περνατε καλά
Τώρα να έρθει μια ωραία σπίτι σου να δείτε ξερω γω ταινία θεωρώντας ότι είστε φιλαρακια δεν θα παει καλά
Α γειά σου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 16 Ιουν 2022, 22:09

jason0 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:58
Αν δεν σου κάνει κλικ, δλδ είναι άσχημη ή γνωρίζεστε 20 χρόνια γίνεται
Επίσης γίνεται αν είστε σε παρέα που βγαίνετε μαζί και περνατε καλά
Τώρα να έρθει μια ωραία σπίτι σου να δείτε ξερω γω ταινία θεωρώντας ότι είστε φιλαρακια δεν θα παει καλά
Ακριβως αυτο λεμε.

Δεν παιζει να ειναι τουμπανο και ενας αντρας να τη δει ως φιλη και να δουν ταινια ετσι ως αδερφια και να μη νιωθει τιποτα ερωτικο μεσα του.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20747
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 16 Ιουν 2022, 22:12

Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:09
jason0 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:58
Αν δεν σου κάνει κλικ, δλδ είναι άσχημη ή γνωρίζεστε 20 χρόνια γίνεται
Επίσης γίνεται αν είστε σε παρέα που βγαίνετε μαζί και περνατε καλά
Τώρα να έρθει μια ωραία σπίτι σου να δείτε ξερω γω ταινία θεωρώντας ότι είστε φιλαρακια δεν θα παει καλά
Ακριβως αυτο λεμε.

Δεν παιζει να ειναι τουμπανο και ενας αντρας να τη δει ως φιλη και να δουν ταινια ετσι ως αδερφια και να μη νιωθει τιποτα ερωτικο μεσα του.
Γίνεται. Μπορεί να είναι όμορφη αλλά να μην του κάνει κλικ σεξουαλικά. Το έχω συναντήσει πολλές φορές, γυναίκες που είναι αντικειμενικά όμορφες και το αναγνωρίζω αυτό να μην τις θέλω για μη φιλική σχέση.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10592
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 16 Ιουν 2022, 22:14

Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:09
jason0 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:58
Αν δεν σου κάνει κλικ, δλδ είναι άσχημη ή γνωρίζεστε 20 χρόνια γίνεται
Επίσης γίνεται αν είστε σε παρέα που βγαίνετε μαζί και περνατε καλά
Τώρα να έρθει μια ωραία σπίτι σου να δείτε ξερω γω ταινία θεωρώντας ότι είστε φιλαρακια δεν θα παει καλά
Ακριβως αυτο λεμε.

Δεν παιζει να ειναι τουμπανο και ενας αντρας να τη δει ως φιλη και να δουν ταινια ετσι ως αδερφια και να μη νιωθει τιποτα ερωτικο μεσα του.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2022, 22:15

Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:09
jason0 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:58
Αν δεν σου κάνει κλικ, δλδ είναι άσχημη ή γνωρίζεστε 20 χρόνια γίνεται
Επίσης γίνεται αν είστε σε παρέα που βγαίνετε μαζί και περνατε καλά
Τώρα να έρθει μια ωραία σπίτι σου να δείτε ξερω γω ταινία θεωρώντας ότι είστε φιλαρακια δεν θα παει καλά
Ακριβως αυτο λεμε.

Δεν παιζει να ειναι τουμπανο και ενας αντρας να τη δει ως φιλη και να δουν ταινια ετσι ως αδερφια και να μη νιωθει τιποτα ερωτικο μεσα του.
Μια άσχετη ωραία λέει, πχ γνωστή . Όχι κάποια που είστε φίλοι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 16 Ιουν 2022, 22:15

Green Dragon έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:12
Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:09
jason0 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:58
Αν δεν σου κάνει κλικ, δλδ είναι άσχημη ή γνωρίζεστε 20 χρόνια γίνεται
Επίσης γίνεται αν είστε σε παρέα που βγαίνετε μαζί και περνατε καλά
Τώρα να έρθει μια ωραία σπίτι σου να δείτε ξερω γω ταινία θεωρώντας ότι είστε φιλαρακια δεν θα παει καλά
Ακριβως αυτο λεμε.

Δεν παιζει να ειναι τουμπανο και ενας αντρας να τη δει ως φιλη και να δουν ταινια ετσι ως αδερφια και να μη νιωθει τιποτα ερωτικο μεσα του.
Γίνεται. Μπορεί να είναι όμορφη αλλά να μην του κάνει κλικ σεξουαλικά. Το έχω συναντήσει πολλές φορές, γυναίκες που είναι αντικειμενικά όμορφες και το αναγνωρίζω αυτό να μην τις θέλω για μη φιλική σχέση.
Απο περιεργεια, τι ηλικια ειχε η χ γυναικα που ηταν ομορφη και δεν την εβλεπες ερωτικα επειδη δεν σου κανε κλικ;

Οταν λεμε ομορφη, βαλε ενα βαθμο για την ομορφια της.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20747
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 16 Ιουν 2022, 22:25

Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:15
Green Dragon έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:12
Γίνεται. Μπορεί να είναι όμορφη αλλά να μην του κάνει κλικ σεξουαλικά. Το έχω συναντήσει πολλές φορές, γυναίκες που είναι αντικειμενικά όμορφες και το αναγνωρίζω αυτό να μην τις θέλω για μη φιλική σχέση.
Απο περιεργεια, τι ηλικια ειχε η χ γυναικα που ηταν ομορφη και δεν την εβλεπες ερωτικα επειδη δεν σου κανε κλικ;

Οταν λεμε ομορφη, βαλε ενα βαθμο για την ομορφια της.
Τις ξέρω πολλά χρόνια, 3 χρόνια μικρότερες και οι δύο. Τώρα τι βαθμό να βάλω, ξέρω γω, πχ η Βίκυ Καγιά είναι αντικειμενικά πολύ όμορφη αλλά δεν μου κάνει κλικ, νομίζω έγινα κατανοητός με αυτό το παράδειγμα (δεν εννοώ ότι είναι τόσο ωραίες, άλλο θέλω να πω). Και μπορεί κάποια πολύ λιγότερο ωραία να με τραβάει για κάποιον λόγο.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41217
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 22:36

EKPLIKTIKOS έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:55
Ασέβαστος έγραψε:
16 Ιουν 2022, 17:01
οχι.

φιλες ενος αντρα ειναι μονο οι γυναικες των φιλων του, αν τιμα τα παντελονια του.

ολες οι αλλες ειναι πιθανες ερωτικες συντροφοι.
Άλλο αυτό, αφορά την ηθική κ τη σχεση με τον φίλο. Δεν είναι πραγματική φιλιά.

Φίλη μπορεί να είναι μια γυναίκα που είναι άσχημη για σένα. Τουλάχιστον για μένα :102:
Δεν χρειάζεται να είναι άσχημη για να μην σε ελκύει ερωτικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 16 Ιουν 2022, 22:38

Green Dragon έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:25
Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:15
Green Dragon έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:12
Γίνεται. Μπορεί να είναι όμορφη αλλά να μην του κάνει κλικ σεξουαλικά. Το έχω συναντήσει πολλές φορές, γυναίκες που είναι αντικειμενικά όμορφες και το αναγνωρίζω αυτό να μην τις θέλω για μη φιλική σχέση.
Απο περιεργεια, τι ηλικια ειχε η χ γυναικα που ηταν ομορφη και δεν την εβλεπες ερωτικα επειδη δεν σου κανε κλικ;

Οταν λεμε ομορφη, βαλε ενα βαθμο για την ομορφια της.
Τις ξέρω πολλά χρόνια, 3 χρόνια μικρότερες και οι δύο. Τώρα τι βαθμό να βάλω, ξέρω γω, πχ η Βίκυ Καγιά είναι αντικειμενικά πολύ όμορφη αλλά δεν μου κάνει κλικ, νομίζω έγινα κατανοητός με αυτό το παράδειγμα (δεν εννοώ ότι είναι τόσο ωραίες, άλλο θέλω να πω). Και μπορεί κάποια πολύ λιγότερο ωραία να με τραβάει για κάποιον λόγο.
Να υποθεσω οτι ειναι πανω απο 35 ετων;
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

lagavulis
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: 23 Απρ 2018, 19:04
Phorum.gr user: lagavulis

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lagavulis » 16 Ιουν 2022, 22:46

Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 15:20
Ειναι μια αρκετα ομορφη-ελκυστικη γυναικα και ενας τυπος.

Μπορει να υπαρξει αληθινη φιλια αναμεσα τους;
Αν φύγει από τη μέση η εκκρεμότητα του σεξ, μπορεί.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20747
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 16 Ιουν 2022, 23:00

Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:38
Να υποθεσω οτι ειναι πανω απο 35 ετων;
Τώρα ναι αλλά τις ξέρω απ' όταν ήταν 22.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20747
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 16 Ιουν 2022, 23:01

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:36
EKPLIKTIKOS έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:55
Ασέβαστος έγραψε:
16 Ιουν 2022, 17:01
οχι.

φιλες ενος αντρα ειναι μονο οι γυναικες των φιλων του, αν τιμα τα παντελονια του.

ολες οι αλλες ειναι πιθανες ερωτικες συντροφοι.
Άλλο αυτό, αφορά την ηθική κ τη σχεση με τον φίλο. Δεν είναι πραγματική φιλιά.

Φίλη μπορεί να είναι μια γυναίκα που είναι άσχημη για σένα. Τουλάχιστον για μένα :102:
Δεν χρειάζεται να είναι άσχημη για να μην σε ελκύει ερωτικά.
:+1:

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2033
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 16 Ιουν 2022, 23:11

Εγώ με την φίλη μου που είχα ανοίξει και σχετικό νήμα . Από τα 18 εγώ 15 αυτή κάνουμε παρέα , από τα 20 κατάλαβα ότι θέλω να της κάνω παιδιά και τα μιλήσαμε πριν δύο χρόνια . Δεν είχα τα αρχίδια να της ανοιχτώ όχι επειδή φοβάμαι την απόρριψη αλλά επειδή δεν θέλω να την χάσω από την ζωή μου . Ναι , μυρίζω το άρωμα της , ακούω την φωνή της , την βλέπω και πάει να τρυπήσει το παντελόνι ( όχι πάντα ) . Ναι , θα ήθελα να την συναντήσω στην εκκλησία . Ναι , έμαθα ότι έκανε one nigh stand σε ένα ξενοδοχείο και θέλω να το κάψω . Αλλά όχι μόνο . Μου αρέσει και η παρέα της , γίνεται ένα αστείο και το πιάνουμε ταυτόχρονα , λέμε ένα πράγμα ταυτόχρονα , καταλαβαινόμαστε , έχουμε κοινά ενδιαφέροντα , και σύμφωνα με τα λεγόμενα της ο λόγος που δεν μου κάθεται είναι επειδή με βλέπει σαν έναν αδερφό που δεν έχει . Δηλαδή της είπα έστω ότι όταν με γνώρισες ήμουν όπως είμαι τώρα , γιατί όταν με γνώρισε ήμουν το ασχημόπαπο που μετά έγινε κύκνος , μπορεί να έκανες ερωτικά μαζί μου ; Και λέει “ μπορεί αλλά θα ήθελες να χάσουμε όσα περάσαμε για μία φάση ενα σεξ ξέρω γω ” ; Δεν απάντησα .
Μπορεί σε άλλες περιπτώσεις να περνάω αντικειμενικά πιο καλά με τους άνδρες φίλους μου αλλά με αυτήν είναι διαφορετικά . Νιώθω ότι με συμπληρώνει . Τώρα αν κάνω σχέση , επειδή έχω να κάνω και εφτά χρόνια , δεν γνωρίζω πώς θα νιώθω . Όποια γνωρίζω την προτιμώ για σεξ , μόνο μία γνώρισα που με έκανε να μην σκέφτομαι την φίλη μου και εκείνη έφυγε χίλια χιλιόμετρα μακριά .
Πάντως με την φίλη μου όταν είμαστε οι δύο μας χάνομαι , μου άρεσει να πίνουμε μαζί να τρώμε μαζί να σχολιάζουμε την επικαιρότητα να της κάνω μαθήματα οδήγησης , μαθήματα ιστορίας γεωγραφίας διπλωματίας ανθρωπολογίας . Όταν πέθανε ο αείμνηστος παππούς μου ήταν το πρώτο άτομο που ήθελα να δω . Και πήγα την πήρα πέντε η ώρα το πρωί και κάτσαμε στην θάλασσα και έπινα και ακουμπούσα πάνω της . Όταν μαλώνουμε και δεν μιλάμε για μήνες στην αρχή νιώθω σαν να χώρισα από σχέση και θέλω να τα γαμήσω όλα και χαίρομαι αλλά μετά από λίγο μου λείπει ανεπανόρθωτα . Την αγαπώ ρε φίλε μου .

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23897
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 16 Ιουν 2022, 23:16

Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:36
AlienWay έγραψε:
16 Ιουν 2022, 20:28
Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 19:01


Δηλαδη, ειναι η χ γυναικα μουναρα και συ θα παριστανεις τον φιλο της; Τι νοημα εχει κατι τετοιο; Τι βγαινει απο αυτο; Σε τι σε ωφελει ως αντρα;

Και αφου βλεπεις απο πλευρας της οτι δεν υπαρχει ενδιαφερον, ποιος ο λογος να συνεχισεις να ασχολεισαι ενω απλα μπορεις να συνεχισεις παρακατω σε κατι αλλο που ενδεχομενως να περασετε ομορφα;
Γιατί μπορεί η μουνάρα να κάνει και γαμώ τις συζητήσεις, αλλά να μην ταιριάζω μαζί της ερωτικά.

Να είναι δηλαδή καλή ως φίλη και όχι ως σχέση.
Δηλαδη, θα ειναι μια μουναρα γυναικα και εσυ θα τη βλεπεις φιλικα;

Για να κανεις κατι ερωτικο με μια γυναικα, πρεπει να χετε σχεση;

:102::102::102:
Αν είναι να κάνω κάτι ερωτικό χωρίς σχέση, θα το κάνω με κάποια που δεν αξίζει να γίνει φίλη μου.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14849
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Υπαρχει φιλια αναμεσα τους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 16 Ιουν 2022, 23:18

Green Dragon έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:12
Volk έγραψε:
16 Ιουν 2022, 22:09
jason0 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 21:58
Αν δεν σου κάνει κλικ, δλδ είναι άσχημη ή γνωρίζεστε 20 χρόνια γίνεται
Επίσης γίνεται αν είστε σε παρέα που βγαίνετε μαζί και περνατε καλά
Τώρα να έρθει μια ωραία σπίτι σου να δείτε ξερω γω ταινία θεωρώντας ότι είστε φιλαρακια δεν θα παει καλά
Ακριβως αυτο λεμε.

Δεν παιζει να ειναι τουμπανο και ενας αντρας να τη δει ως φιλη και να δουν ταινια ετσι ως αδερφια και να μη νιωθει τιποτα ερωτικο μεσα του.
Γίνεται. Μπορεί να είναι όμορφη αλλά να μην του κάνει κλικ σεξουαλικά. Το έχω συναντήσει πολλές φορές, γυναίκες που είναι αντικειμενικά όμορφες και το αναγνωρίζω αυτό να μην τις θέλω για μη φιλική σχέση.
Τι είναι αυτό το κλικ ρε τύπε που λέτε και ξαναλέτε; Κάποια μαλακία που διαβάσατε στο διαδίκτυο για να δικαιολογήσει την άρνησή της μια τύπισσα σε κάποιον, χωρίς ταυτόχρονα να τον χάσει από φίλο και καβάτζα, φαντάζομαι.

Όταν έρθει η κατάλληλη ώρα με την κατάλληλη ατμόσφαιρα, δεν υπάρχουν κλικ και φλικ, μόνο dick και asscheek.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών