Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Ναι
6
55%
Όχι
2
18%
Δεν είμαι σίγουρος
3
27%
 
Σύνολο ψήφων: 11

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 13958
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 14 Απρ 2023, 12:04

Και με ποιον τρόπο

Προσωπικά με βίζιτες που έχω περισσότερο χρόνο και άνεση τις οδηγώ σίγουρα σε οργασμό κυρίως με στοματικό έρωτα.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23970
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 14 Απρ 2023, 12:13

:smt005:

Καλό.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 14 Απρ 2023, 12:15

Μαδουραίος έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:04
Και με ποιον τρόπο

Προσωπικά με βίζιτες που έχω περισσότερο χρόνο και άνεση τις οδηγώ σίγουρα σε οργασμό κυρίως με στοματικό έρωτα.
Έλεος. Σεβάσου τη μέρα, που για κάποιους είναι ιερή.
Επίσης, πόσο κατάντια να πηγαίνεις σε πορνεία.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 13958
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 14 Απρ 2023, 12:16

ik_90 έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:15
Μαδουραίος έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:04
Και με ποιον τρόπο

Προσωπικά με βίζιτες που έχω περισσότερο χρόνο και άνεση τις οδηγώ σίγουρα σε οργασμό κυρίως με στοματικό έρωτα.
Έλεος. Σεβάσου τη μέρα, που για κάποιους είναι ιερή.
Επίσης, πόσο κατάντια να πηγαίνεις σε πορνεία.
Και το σεξ είναι ιερό
Επίσης το δεύτερο ασχολίαστο.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 14 Απρ 2023, 12:17

Δεν έχω πάει ποτέ με ιερόδουλη. Έχω συνοδεύσει πολλούς φίλους σε μπουρδελα. Μόνο μία φορά έφερε ο ξάδερφος μια Ουκρανη σπίτι κ δεν κατάφερα καν να τη γαμησω γιατί δε μου σηκωνόταν, κατι που δε μου εχει συμβει ποτε με ραντομ γκομενες. Εχω γαμησει ό,τι μπορείς να φανταστεις btw. Δεν υπηρχε χοντρη και μπαζο που να μη γαμησω στην εφηβεια, οι φιλοι παντα με εκραζαν κ με κοροιδευαν κ τους ελεγα παντα "dem fat hoes need sum looooove too!" :102: , ειλικρινά νιωθω τωρα εκ των υστερων οτι εκανα λειτουργημα τοτε. Η ψυχούλα μου ξέρει πόσα λεφτά για ψυχολόγους γλίτωσα σε αυτές τις κοπέλες.


Δεν ξέρω κάτι πολύ απωθητικό μου έβγαινε πάντα στον πληρωμένο έρωτα. Όταν έκλεισα τα 18, οι φίλοι μου μου έκαναν δώρο μια επίσκεψη σε κλασικό στριπτιζαδικο της Συγγρού και μου πλήρωσαν έναν χορο. Θυμάμαι ακόμα ποσο άβολα ένιωθα όταν με καβάλησε μια ημίγυμνη μουναρα, παστωμενη και λαδωμένη. Με έπιασε μια αηδία.

Η μόνη που μου άρεσε ήταν μια μαύρη που είχα γνωρίσει έξω από στριπτιζαδικο. Την έλεγαν Ναόμι, και είχε βρετανική υπηκοότητα. Μου είπε ότι είχε και ένα παιδί, και καβαλαγε μπάρες για να προσφέρει μια πολύ καλή ζωή στο παιδί της. Ίσως γιατί τη γνώρισα σε πιο ανθρώπινο επίπεδο. Ήρθαμε πολύ κοντά, παραλίγο να τη γλωσσοφιλησω, σχεδόν την ερωτεύτηκα. Love moves in mysterious ways...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EKPLIKTIKOS την 14 Απρ 2023, 12:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 14 Απρ 2023, 12:30

Μαδουραίος έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:16
ik_90 έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:15
Μαδουραίος έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:04
Και με ποιον τρόπο

Προσωπικά με βίζιτες που έχω περισσότερο χρόνο και άνεση τις οδηγώ σίγουρα σε οργασμό κυρίως με στοματικό έρωτα.
Έλεος. Σεβάσου τη μέρα, που για κάποιους είναι ιερή.
Επίσης, πόσο κατάντια να πηγαίνεις σε πορνεία.
Και το σεξ είναι ιερό
Επίσης το δεύτερο ασχολίαστο.
Καθόλου ασχολίαστο. Παρακμιακοί, περιθωριακοί και σεξομανείς συχνάζουν σε τέτοια μέρη. Εκτός και αν είναι πολύ νέοι σε ηλικία, μόνο εκεί δικαιολογούνται. Πρέπει να είσαι αισχρός και χυδαίος για να πληρώνεις μια γυναίκα για να κάνει σεξ μαζί σου (βλέποντάς την τελείως ως αντικείμενο) και σάπιος ώστε να καταδέχεσαι να πας με μία που έχει πάει με ολόκληρο λεφούσι αντρών.
Τις κοπέλες βέβαια, δεν τις κράζω. Κοινωνικό έργο επιτελούν. Αν δεν το έκαναν, θα είχαμε ακόμα περισσότερους βιασμούς και σχετικά εγκλήματα.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7104
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 14 Απρ 2023, 12:35

ik_90 έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:30
Μαδουραίος έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:16
ik_90 έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:15


Έλεος. Σεβάσου τη μέρα, που για κάποιους είναι ιερή.
Επίσης, πόσο κατάντια να πηγαίνεις σε πορνεία.
Και το σεξ είναι ιερό
Επίσης το δεύτερο ασχολίαστο.
Καθόλου ασχολίαστο. Παρακμιακοί, περιθωριακοί και σεξομανείς συχνάζουν σε τέτοια μέρη. Εκτός και αν είναι πολύ νέοι σε ηλικία, μόνο εκεί δικαιολογούνται. Πρέπει να είσαι αισχρός και χυδαίος για να πληρώνεις μια γυναίκα για να κάνει σεξ μαζί σου (βλέποντάς την τελείως ως αντικείμενο) και σάπιος ώστε να καταδέχεσαι να πας με μία που έχει πάει με ολόκληρο λεφούσι αντρών.
Τις κοπέλες βέβαια, δεν τις κράζω. Κοινωνικό έργο επιτελούν. Αν δεν το έκαναν, θα είχαμε ακόμα περισσότερους βιασμούς και σχετικά εγκλήματα.
Οι κοπέλες δεν φταίνε, θύματα εκμετάλλευσης είναι.. Οι πελάτες πρέπει να τιμωρούνται, είναι πολύ σιχαμένο να πληρώνεις για έρωτα.. Είναι εγκληματικό..

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23334
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 14 Απρ 2023, 12:37

δεν έχω πάει ποτέ. μόνο με συναίνεση έχει ουσία. αλλιώς, χέρια έχουμε και φαντασία.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27930
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 14 Απρ 2023, 12:43

Parrot έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:35
ik_90 έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:30
Μαδουραίος έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:16


Και το σεξ είναι ιερό
Επίσης το δεύτερο ασχολίαστο.
Καθόλου ασχολίαστο. Παρακμιακοί, περιθωριακοί και σεξομανείς συχνάζουν σε τέτοια μέρη. Εκτός και αν είναι πολύ νέοι σε ηλικία, μόνο εκεί δικαιολογούνται. Πρέπει να είσαι αισχρός και χυδαίος για να πληρώνεις μια γυναίκα για να κάνει σεξ μαζί σου (βλέποντάς την τελείως ως αντικείμενο) και σάπιος ώστε να καταδέχεσαι να πας με μία που έχει πάει με ολόκληρο λεφούσι αντρών.
Τις κοπέλες βέβαια, δεν τις κράζω. Κοινωνικό έργο επιτελούν. Αν δεν το έκαναν, θα είχαμε ακόμα περισσότερους βιασμούς και σχετικά εγκλήματα.
Οι κοπέλες δεν φταίνε, θύματα εκμετάλλευσης είναι.. Οι πελάτες πρέπει να τιμωρούνται, είναι πολύ σιχαμένο να πληρώνεις για έρωτα.. Είναι εγκληματικό..
Εσυ πρεπει να κανεις πολυ δωρεαν σεξ.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7104
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 14 Απρ 2023, 12:48

George_V έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:43
Parrot έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:35
ik_90 έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:30

Καθόλου ασχολίαστο. Παρακμιακοί, περιθωριακοί και σεξομανείς συχνάζουν σε τέτοια μέρη. Εκτός και αν είναι πολύ νέοι σε ηλικία, μόνο εκεί δικαιολογούνται. Πρέπει να είσαι αισχρός και χυδαίος για να πληρώνεις μια γυναίκα για να κάνει σεξ μαζί σου (βλέποντάς την τελείως ως αντικείμενο) και σάπιος ώστε να καταδέχεσαι να πας με μία που έχει πάει με ολόκληρο λεφούσι αντρών.
Τις κοπέλες βέβαια, δεν τις κράζω. Κοινωνικό έργο επιτελούν. Αν δεν το έκαναν, θα είχαμε ακόμα περισσότερους βιασμούς και σχετικά εγκλήματα.
Οι κοπέλες δεν φταίνε, θύματα εκμετάλλευσης είναι.. Οι πελάτες πρέπει να τιμωρούνται, είναι πολύ σιχαμένο να πληρώνεις για έρωτα.. Είναι εγκληματικό..
Εσυ πρεπει να κανεις πολυ δωρεαν σεξ.
Έλεος μέρα που είναι..! Η Σουηδία πάντως τα κατάφερε και στη χώρα η πορνεία και η εκμετάλλευση των γυναικών είναι μηδενική..!

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27930
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 14 Απρ 2023, 12:51

Parrot έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:48
George_V έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:43
Parrot έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:35

Οι κοπέλες δεν φταίνε, θύματα εκμετάλλευσης είναι.. Οι πελάτες πρέπει να τιμωρούνται, είναι πολύ σιχαμένο να πληρώνεις για έρωτα.. Είναι εγκληματικό..
Εσυ πρεπει να κανεις πολυ δωρεαν σεξ.
Έλεος μέρα που είναι..! Η Σουηδία πάντως τα κατάφερε και στη χώρα η πορνεία και η εκμετάλλευση των γυναικών είναι μηδενική..!
Στο πεζοδρομιο. Γιατι indoors και σε κατι σαιτ τυπου ονλυφανς και δε ξερω γω τι αλλο γινεται του καραξεσκισματος.


Δεν την μειωσε. Απλα την εστειλε underground.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 14 Απρ 2023, 12:53

Parrot έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:48
Έλεος μέρα που είναι..!
Συμφωνώ. Θα έπρεπε να μην αφήνουν τέτοια προβοκατόρικα θέματα τέτοιες μέρες. Και στο λέω εγώ, που δεν είμαι Χριστιανός. Λίγο σεβασμός στα πιστεύω του άλλου.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7104
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 14 Απρ 2023, 12:59

George_V έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:51
Parrot έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:48
George_V έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:43


Εσυ πρεπει να κανεις πολυ δωρεαν σεξ.
Έλεος μέρα που είναι..! Η Σουηδία πάντως τα κατάφερε και στη χώρα η πορνεία και η εκμετάλλευση των γυναικών είναι μηδενική..!
Στο πεζοδρομιο. Γιατι indoors και σε κατι σαιτ τυπου ονλυφανς και δε ξερω γω τι αλλο γινεται του καραξεσκισματος.


Δεν την μειωσε. Απλα την εστειλε underground.
Εντελώς να εκμηδενίσεις το έγκλημα δεν γίνεται πουθενά.. Τώρα το onlyfans κλπ. είναι καινούργια μέθοδος και ίσως εδώ ακόμα και το νομικό οπλοστάσιο των Σουηδών να μην επαρκεί.. Γεγονός πάντως ότι η πορνεία στη χώρα είναι σε εξαιρετικά χαμηλά επίπεδα..
Θα μπορούσαμε να το αντιγράψουμε και μεις με κάποιο τρόπο..

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3974
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 14 Απρ 2023, 13:27

ik_90 έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:15
Επίσης, πόσο κατάντια να πηγαίνεις σε πορνεία.
Κατάντια είναι το δεύτερο όνομα του Μαδουραίου!
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Άβαταρ μέλους
Kotas
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: 01 Οκτ 2021, 23:50

Re: Έχετε κατορθώσει με ιερόδουλη - βίζιτα να την φτάσετε σε οργασμό;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kotas » 14 Απρ 2023, 13:39

EKPLIKTIKOS έγραψε:
14 Απρ 2023, 12:17
Δεν έχω πάει ποτέ με ιερόδουλη. Έχω συνοδεύσει πολλούς φίλους σε μπουρδελα. Μόνο μία φορά έφερε ο ξάδερφος μια Ουκρανη σπίτι κ δεν κατάφερα καν να τη γαμησω γιατί δε μου σηκωνόταν, κατι που δε μου εχει συμβει ποτε με ραντομ γκομενες. Εχω γαμησει ό,τι μπορείς να φανταστεις btw. Δεν υπηρχε χοντρη και μπαζο που να μη γαμησω στην εφηβεια, οι φιλοι παντα με εκραζαν κ με κοροιδευαν κ τους ελεγα παντα "dem fat hoes need sum looooove too!" :102: , ειλικρινά νιωθω τωρα εκ των υστερων οτι εκανα λειτουργημα τοτε. Η ψυχούλα μου ξέρει πόσα λεφτά για ψυχολόγους γλίτωσα σε αυτές τις κοπέλες.


Δεν ξέρω κάτι πολύ απωθητικό μου έβγαινε πάντα στον πληρωμένο έρωτα. Όταν έκλεισα τα 18, οι φίλοι μου μου έκαναν δώρο μια επίσκεψη σε κλασικό στριπτιζαδικο της Συγγρού και μου πλήρωσαν έναν χορο. Θυμάμαι ακόμα ποσο άβολα ένιωθα όταν με καβάλησε μια ημίγυμνη μουναρα, παστωμενη και λαδωμένη. Με έπιασε μια αηδία.

Η μόνη που μου άρεσε ήταν μια μαύρη που είχα γνωρίσει έξω από στριπτιζαδικο. Την έλεγαν Ναόμι, και είχε βρετανική υπηκοότητα. Μου είπε ότι είχε και ένα παιδί, και καβαλαγε μπάρες για να προσφέρει μια πολύ καλή ζωή στο παιδί της. Ίσως γιατί τη γνώρισα σε πιο ανθρώπινο επίπεδο. Ήρθαμε πολύ κοντά, παραλίγο να τη γλωσσοφιλησω, σχεδόν την ερωτεύτηκα. Love moves in mysterious ways...
= ηταν καλη στη δουλεια της

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών