Πως να ανακαλύψω διακριτικά το επίθετο της ξαδέλφης μου;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Πως να ανακαλύψω διακριτικά το επίθετο της ξαδέλφης μου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 14 Σεπ 2023, 17:24

Όπως σας έχω πει σε παλιότερα νήματά μου, έχω δύο ξαδέλφες που με καυλώνουν. (Αν δε θυμάστε τις ιστορίες, πείτε μου να τις ξαναγράψω.) Αμφότερες έχω αιώνες να τις δω, αφού δε μένουμε στην ίδια πόλη, και δεν πάω πια διακοπές στο χωριό μου. (Στα μαθητικά μου χρόνια, οι καλοκαιρινές εκείνες διακοπές ήταν ένα ευχάριστο διάλλειμα απ'τη σχολική χρονιά, αλλά ως ενήλικας κρίνω πλέον ότι δεν αξίζει η ταλαιπωρία.)

Τέλος πάντων, κάποια στιγμή σκέφτηκα να τις ψάξω στο Facebook, μπας κι έχουν ανεβάσει καμιά καλή φωτογραφία ν'ανανεώσω τις φαντασιώσεις μου μαζί τους. Το πρόβλημα ήταν ότι δεν ξέρω τα επίθετά τους.

Παρόλα αυτά, της μίας τη σελίδα τη βρήκα. Μια φορά έψαξα στη σελίδα Facebook της αδελφής μου, και μεταξύ των φίλων της ήταν κι εκείνη. Ήταν απόλαυση που ξαναείδα το πρόσωπό της μετά από τόσα χρόνια, αν και δεν είχε ανεβάσει καμία πολύ τολμηρή φωτογραφία.

Την άλλη όμως θα την ξαναδώ ποτέ; Δεν ξέρω καν αν έχει σελίδα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Θα ήταν πιο εύκολο αν ήξερα το επίθετό της, αλλά πως θα το μάθω; Αν ρωτήσω τη μητέρα μου ή τους παππούδες μου, η αναμενόμενη ερώτηση που θα μου κάνουν θα είναι, "Πως σου ήρθε ξαφνικά;" Και για ευνόητους λόγους δε θα μπορώ να τους πω ποιος είναι ο πραγματικός μου σκοπός.

Ιδέες;

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27299
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Πως να ανακαλύψω διακριτικά το επίθετο της ξαδέλφης μου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 14 Σεπ 2023, 17:25

Δεν τις θυμόμαστε, μπορείς να τις ξαναγράψεις;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Πως να ανακαλύψω διακριτικά το επίθετο της ξαδέλφης μου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 14 Σεπ 2023, 17:32

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 17:25
Δεν τις θυμόμαστε, μπορείς να τις ξαναγράψεις;
Η μία (αυτή τη σελίδα της οποίας βρήκα) είναι ηλικιακά κοντά μ'εμένα και την αδελφή μου, πράγμα που εξηγεί γιατί ήταν κολλητές στις διακοπές και κρατήσαν επαφή και αργότερα. Το τι παίχτηκε μ'εμένα κι εκείνη το εξιστορώ λεπτομερώς εδώ.
Εκτωρ @ Η μέρα που ο Έκτορας ήταν αποφασισμένος να κάνει σεξ.

Η άλλη (αυτή τη σελίδα της οποίας ψάχνω ακόμα) είναι πολλά χρόνια μεγαλύτερή μου, δεν ξέρω πόσα ακριβώς. Όπως και να χει, με αυτή δεν είχα μόνο καύλες αλλά και ρομαντικά αισθήματα. Μια μέρα στις διακοπές μου, το καλοκαίρι μετά τη δευτέρα λυκείου, πλησίασα εκεί που άραζε με τους συνομήλικους φίλους της και της είπα ότι ήμουν ερωτευμένος μαζί της. Αυτή να έχει μείνει παγωτό, οι άλλοι να γελάνε. Τελικά μου είπε, "Ας το αφήσουμε καλύτερα."

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών