Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12600
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 16 Ιουν 2020, 18:13

Cecily Anne έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:51
foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:44

ότι προσφέρεσαι για λεσβιακά;
Μπα, δεν μπορούν να με πουν λεσβία, λόγω εμφάνισης. Συνήθως ακούω την κασέτα της γεροντοκόρης εγώ. Αν ήμουν ελεύθερη, θα άκουγα την κασέτα της πουτάνας (την παίζουν για άλλη κοπέλα τη συγκεκριμένη κασέτα). Την κασέτα της λεσβίας την ακούει μια τρίτη που η δύστυχη, λόγω αθλητισμού είναι αρκετά μυώδης (λέσβία δεν είναι σε καμία περίπτωση).
Έχει ινστα ; :lol:
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 16 Ιουν 2020, 18:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2020, 17:45
Αναφορικά με τη μπλε πρόταση, τυπικώς οι δικογραφίες δεν είναι διαθέσιμες στο πανελλήνιο.
Αλλά από δαιμόνιους δημοσιογράφους άλλο τίποτα.
Δηλαδή λες ότι αν εγώ έχω ένα ημερολόγιο και με συλλάβουν για κάτι που δεν έκανα, μπορεί ο δημοσιογράφος να διαβάσει το ημερολόγιο στην τηλεόραση χωρίς καμία ποινική ευθύνη;
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 16 Ιουν 2020, 18:27

Τώρα θυμήθηκα και τον Τριανταφυλλόπουλο που είχε δημοσιεύσει το ημερολόγιο του Ασλάνη που έγραφε για σουσέλ και τέτοια. Τι είναι αυτά ρε;
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Απολλώνιος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 26 Ιαν 2020, 13:36

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Απολλώνιος » 16 Ιουν 2020, 18:29

Οι γυναίκες κατά τον Αριστοτέλη είναι κατώτερα όντα χωρίς ψυχή και λειτουργούν όπως τα ζώα με το ένστικτο και πρέπει να ελέγχονται από κάποιον άντρα(σύζυγό, πατέρα,αδερφό). Δεν πρέπει να έχουν περιουσία, να ψηφιζουν και πρέπει να είναι στον γυναικωνίτη. Αλλά ξέρω,ο Αριστοτέλης ήταν χαζός και μισογύνης... Δείτε τι γίνεται γύρω σας. Κομμωτήρια,νυχουδες,μπαρ,μαγαζιά με ρούχα κινούνται σχεδόν αποκλειστικά από γυναίκες.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2020, 18:32

Ασέβαστος έγραψε:
16 Ιουν 2020, 17:58
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2020, 15:24
Αν έφταιγε για τον χωρισμό και μου το ζήταγε πίσω θα το έχανα "καταλάθος" στο πρώτο φρεάτιο που θα έβρισκα μπροστά μου.
ε, καλα, δεν πειραζει, ετσι κι αλλιως δεν ηθελε το ιδιο το μονοπετρο να το κοιταει. να το πουλησει ηθελε και να παρει πισω καποια απο τα λεφτα που εδωσε. οποτε, αφου το εχασες, μπορεις να πληρωσεις το ποσο αυτο.

τι; οχι;
Όχι. Ας μη με κερατωνε :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23843
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 16 Ιουν 2020, 18:40

Σενέκας έγραψε:
16 Ιουν 2020, 12:04
Σενέκας έγραψε:
12 Ιουν 2020, 18:13
Πάντως, το ότι η τύπισσα είχε τέτοια εμμονή με άτομο που ήξερε μόνο εξ όψεως και στοκαρε το προφιλ της επι 2 ολόκληρα χρόνια, εμένα με κάνει και πιστεύω ότι περισσότερο με το θύμα ήταν ερωτευμένη παρά με τον γκόμενό της....

σε βαθμό που αναρωτιέμαι αν είναι τυχαίο ότι δούλευαν στην ίδιο περιοχή ή πήγε επίτηδες και βρήκε δουλειά κοντά της :102:
Τουλάχιστον από τον Ιούνιο του 2019 φαίνεται πως η 35χρονη Ε.Κ. παρακολουθούσε την 34χρονη Ιωάννα που δέχτηκε επίθεση με βιτριόλι.

Από το φωτογραφικό υλικό που ανέσυραν οι αστυνομικοί από το κινητό τηλέφωνο της 35χρονης προκύπτει πως παρακολουθούσε από το 2019 την 34χρονη.

Οι αστυνομικοί που εξέτασαν το κινητό τηλέφωνο και το λάπτοπ της 35χρονης βρήκαν φωτογραφίες από την είσοδο της πολυκατοικίας στην οποία διαμένει η 34χρονη στο Μοσχάτο.

Σημειώνεται ότι σύμφωνα με πληροφορίες η 35χρονη φαίνεται πως έχει σβήσει κάποιες φωτογραφίες που υπήρχαν στο κινητό της τηλέφωνο, ωστόσο, οι αστυνομικοί στα εγκληματολογικά εργαστήρια της ΕΛ.ΑΣ. μπορούν να τις επαναφέρουν.

Όλα αυτά «δένουν» με τη μαρτυρία γείτονα της Ιωάννας από το Μοσχάτο ο οποίος ανέφερε ότι εδώ και μήνες είχε παρατηρήσει μία γυναίκα να κινείται ύποπτα στην περιοχή.

Οι ίδιες πηγές αναφέρουν ακόμα ότι στο κινητό τηλέφωνο της 35χρονης υπήρχαν αποθηκευμένες φωτογραφίες της Ιωάννας από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης που χρησιμοποιούσε.

Τέλος, στο μικροσκόπιο των Αρχών έχει μπει και ένα ιδιόχειρο σημείωμα που έχει βρεθεί στο σπίτι της 35χρονης στου Ζωγράφου στο οποίο αναφέρονταν σε μία γυναίκα από το εργασιακό της περιβάλλον την οποία θεωρούσε εμπόδιο στη σχέση της.

https://www.reader.gr/news/koinonia/332 ... ethike-sto
Έχω μύτη εγώ. Τελικά όντως είχε ψύχωση με το θύμα και όχι με τον γκόμενό της :wave:
Κι εγώ αυτό είχα πει πριν την πιάσουν.

Φτηνα τη γλίτωσε η μελαχροινή.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 16 Ιουν 2020, 18:47

Απολλώνιος έγραψε:
16 Ιουν 2020, 18:29
Οι γυναίκες κατά τον Αριστοτέλη είναι κατώτερα όντα χωρίς ψυχή και λειτουργούν όπως τα ζώα με το ένστικτο και πρέπει να ελέγχονται από κάποιον άντρα(σύζυγό, πατέρα,αδερφό). Δεν πρέπει να έχουν περιουσία, να ψηφιζουν και πρέπει να είναι στον γυναικωνίτη. Αλλά ξέρω,ο Αριστοτέλης ήταν χαζός και μισογύνης... Δείτε τι γίνεται γύρω σας. Κομμωτήρια,νυχουδες,μπαρ,μαγαζιά με ρούχα κινούνται σχεδόν αποκλειστικά από γυναίκες.
Ευτυχώς που ο Αρίστος δεν είχε γνωρίσει βάζελο

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21699
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 16 Ιουν 2020, 18:59

"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14751
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 16 Ιουν 2020, 19:02

Απολλώνιος έγραψε:
16 Ιουν 2020, 18:29
Οι γυναίκες κατά τον Αριστοτέλη είναι κατώτερα όντα χωρίς ψυχή και λειτουργούν όπως τα ζώα με το ένστικτο και πρέπει να ελέγχονται από κάποιον άντρα(σύζυγό, πατέρα,αδερφό). Δεν πρέπει να έχουν περιουσία, να ψηφιζουν και πρέπει να είναι στον γυναικωνίτη. Αλλά ξέρω,ο Αριστοτέλης ήταν χαζός και μισογύνης... Δείτε τι γίνεται γύρω σας. Κομμωτήρια,νυχουδες,μπαρ,μαγαζιά με ρούχα κινούνται σχεδόν αποκλειστικά από γυναίκες.
Ενδιαφερουσα αποψη. Που μπορουμε να τον γνωρισουμε αυτον τον τυπο?
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Απολλώνιος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 26 Ιαν 2020, 13:36

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Απολλώνιος » 16 Ιουν 2020, 19:08

Daje έγραψε:
16 Ιουν 2020, 19:02
Απολλώνιος έγραψε:
16 Ιουν 2020, 18:29
Οι γυναίκες κατά τον Αριστοτέλη είναι κατώτερα όντα χωρίς ψυχή και λειτουργούν όπως τα ζώα με το ένστικτο και πρέπει να ελέγχονται από κάποιον άντρα(σύζυγό, πατέρα,αδερφό). Δεν πρέπει να έχουν περιουσία, να ψηφιζουν και πρέπει να είναι στον γυναικωνίτη. Αλλά ξέρω,ο Αριστοτέλης ήταν χαζός και μισογύνης... Δείτε τι γίνεται γύρω σας. Κομμωτήρια,νυχουδες,μπαρ,μαγαζιά με ρούχα κινούνται σχεδόν αποκλειστικά από γυναίκες.
Ενδιαφερουσα αποψη. Που μπορουμε να τον γνωρισουμε αυτον τον τυπο?
Πάρε χρονονηχανη και ταξίδεψε 2500 χρόνια πριν. Τώρα θα γνωρίσεις μόνο πουστρες που ξυριζονται

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14751
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 16 Ιουν 2020, 19:09

Που ξυριζονται???
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23843
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 16 Ιουν 2020, 19:10

Antares έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:49
Ανταγωνισμός για άνδρες υπήρχε όταν διορίσθηκα. Έβαζαν στόχο π.χ. τον μηχανικό, όχι τον τεχνίτη.
Συ είπας. Αν το έλεγα εγώ θα επενεβαιναν οι υπερδυνάμεις.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4561
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 16 Ιουν 2020, 19:12

Γάταρος έγραψε:
16 Ιουν 2020, 17:48
Πτολεμαίος έγραψε:
16 Ιουν 2020, 13:26
Μια ιστορία θα σας πω
για δυό ξανθές κοπέλες
Αν έχεις χρήμα, απ' αυτές,
που σου κολλούν σαν βδέλλες
Έχεις κάποια σχέση με το χυσοτάφι;
Ενδιαφέρουσα λέξη το χυσοταφι μα δεν ξέρω τι σημαίνει
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Ιουν 2020, 19:15

Daje έγραψε:
16 Ιουν 2020, 19:09
Που ξυριζονται???
Είπε ο Αριστοτέλης κάτι πριν από 2500 χρόνια και το δέσανε κάποιοι σκοινί, κορδόνι.


Σαν να ακούω τον Όμηρο της Ιλιάδας να λέει πως το ελαιόλαδο είναι ρευστός χρυσός και πως κάνει δερματάκι βελούδο.

Και για τις μασχάλες λίγη μέντα.

Πάω να φάω μια καραμέλα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12600
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 16 Ιουν 2020, 19:18

Ο Αριστοτέλης τράκαρε το σκάφος στα σταγυρα , τις γυναίκες κατηγορούν για κακή οδήγηση , 😁
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών