Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 20:49

Rocco Siffredi έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:47
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:39
Εμένα μου βρωμάει όλη η ιστορία... αυτό που βλέπω στο βίνδεο είναι τεχνικώς αδύνατο να συμβαίνει. Η βερμούδα είναι κανονικά στην θέση της (δεν είναι κατεβασμένη) και κάτι βγαίνει από πάνω, όχι από το φερμουάρ. Πόσο την έχει, μισό μέτρο;

Επίσης η κοππελιά λέει ότι είχε τα κλειδιά στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν αμέσως. Οκ μπορεί να μιλούσε στο κινητό με την μάνα της και να ήταν standby. Αλλά άλλα λέει και άλλα βλέπουμε να κάνει.

Εσύ πως το βλέπεις;
δεν ειναι μονο η κοπελια στο βιντεο απο χθες εχουν βγει και αλλες
εχει γινει συνομωσια να τον κατηγορησουνε;
Δεν ξέρω ρε φίλε τι μπορεί να συμβαίνει στο μυαλό της καθεμιάς... για λίγα λάικ και λίγη δημοσιότητα δίνουν τα πάντα μερικές.
the end

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 07 Μάιος 2021, 20:52

εγω μια που ειδα ειπε οτι εχει κανει καταγγελια στην αστυνομια οταν ειχε συμβει πριν κατι μηνες με τον τυπο να ταν σε αμαξι και οτι ειχε δωσει τον αριθμο κυκλοφοριας που ειναι λιγο περιεργο
λογικα θα τσεκαριστουν αυτα

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15226
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 07 Μάιος 2021, 20:53

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:44
Ήταν πολύ γοητευμένη από το όλο σκηνικό... Την παντρεύτηκα. Αν μου έλεγε να την αφήσω ήσυχη θα την άφηνα. Δεν καταλαβαίνω εσύ που βρίσκεις το αφύσικο. Είδα μια ωραία κοπέλα και ήθελα να την γνωρίσω.

Με τις μαλακίες που μας έχουν ποτίσει με την πολιτική ορθότητα φτάσαμε να είμαστε 500.000 λιγότεροι ρεεεεε .... ξυπνάτε!
δεν είναι θέμα πολιτικής ορθότητας [η οποία είναι μια μαλακία και μισή].θέμα κοινής λογικής και καλών τρόπων είναι

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 07 Μάιος 2021, 20:57

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:39
Επίσης η κοππελιά λέει ότι είχε τα κλειδιά στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν αμέσως. Οκ μπορεί να μιλούσε στο κινητό με την μάνα της και να ήταν standby. Αλλά άλλα λέει και άλλα βλέπουμε να κάνει.

Εσύ πως το βλέπεις;
αυτο ισως ειναι τεχνολογια φαινεται οτι βαζει το κλειδι στη μλκια και η πορτα ανοιγει απλα την σπρωχνει

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 07 Μάιος 2021, 20:58

Προς το παρόν από ότι λένε οι δικοί του είχε και σχέση. Επίσης η κοπέλα δεν είδε κάτι στο δρόμο. Το παρατήρησε μετά στην κάμερα. Βέβαια το video στο οποίο έχει πρόσβαση απευθείας από την κάμερα μπορεί να είναι σε υψηλότερη ανάλυση από αυτό που ανέβηκε στο fb και να φαίνεται κάτι πιο καθαρά. Αν οι αστυνομικοί βρήκαν τα ρούχα θα είναι εύκολο να διαπιστωθεί αν είναι κάποια ζώνη ή οτιδήποτε άλλο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ST48410 την 07 Μάιος 2021, 21:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 20:59

nowhere έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:53
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:44
Ήταν πολύ γοητευμένη από το όλο σκηνικό... Την παντρεύτηκα. Αν μου έλεγε να την αφήσω ήσυχη θα την άφηνα. Δεν καταλαβαίνω εσύ που βρίσκεις το αφύσικο. Είδα μια ωραία κοπέλα και ήθελα να την γνωρίσω.

Με τις μαλακίες που μας έχουν ποτίσει με την πολιτική ορθότητα φτάσαμε να είμαστε 500.000 λιγότεροι ρεεεεε .... ξυπνάτε!
δεν είναι θέμα πολιτικής ορθότητας [η οποία είναι μια μαλακία και μισή].θέμα κοινής λογικής και καλών τρόπων είναι
Δηλαδή να στείλεις λουλούδια σε μια κοπέλα που σου αρέσει είναι κάτι άσχημο και παράλογο; Είχα την εντύπωση πως δεν υπάρχει πιο όμορφος τρόπος για να εκφραστείς...
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 21:02

Rocco Siffredi έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:57
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:39
Επίσης η κοππελιά λέει ότι είχε τα κλειδιά στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν αμέσως. Οκ μπορεί να μιλούσε στο κινητό με την μάνα της και να ήταν standby. Αλλά άλλα λέει και άλλα βλέπουμε να κάνει.

Εσύ πως το βλέπεις;
αυτο ισως ειναι τεχνολογια φαινεται οτι βαζει το κλειδι στη μλκια και η πορτα ανοιγει απλα την σπρωχνει
Κουδούνι πάτησε... και της άνοιξε η μαμά που ήταν standby επειδή την είχε ειδοποιήσει από το κινητό. Αλλά ντράπηκε... για κάποιο λόγο να το πει... και προτίμησε να πει ψέματα.
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 21:04

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:58
Προς το παρόν από ότι λένε οι δικοί του είχε και σχέση. Επίσης η κοπέλα δεν είδε κάτι στο δρόμο. Το παρατήρησε μετά στην κάμερα. Βέβαια το video στο οποίο έχει πρόσβαση απευθείας από την κάμερα μπορεί να είναι σε υψηλότερη ανάλυση από αυτό που ανέβηκε στο fb και να φαίνεται κάτι πιο καθαρά. Αν οι αστυνομικοί βρήκαν τα ρούχα θα είναι εύκολο να διαπιστωθεί αν είναι κάποια ζώνη ή οτιδήποτε άλλο.
Οκ... η αλήθεια θα λάμψει. Μεγαλύτερη ανάλυση από τέτοια κάμερα δεν μπορεί να υπάρξει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Πάνας την 07 Μάιος 2021, 21:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
the end

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 07 Μάιος 2021, 21:06

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 21:04
ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:58
Προς το παρόν από ότι λένε οι δικοί του είχε και σχέση. Επίσης η κοπέλα δεν είδε κάτι στο δρόμο. Το παρατήρησε μετά στην κάμερα. Βέβαια το video στο οποίο έχει πρόσβαση απευθείας από την κάμερα μπορεί να είναι σε υψηλότερη ανάλυση από αυτό που ανέβηκε στο fb και να φαίνεται κάτι πιο καθαρά. Αν οι αστυνομικοί βρήκαν τα ρούχα θα είναι εύκολο να διαπιστωθεί αν είναι κάποια ζώνη ή οτιδήποτε άλλο.
Οκ... η αλήθεια θα λάμψει.
Υπάρχει δεύτερη γυναίκα μεγαλύτερης ηλικίας που τον είδε να αυτοϊκανοποιείται σε αυτοκίνητο και έχει δώσει αριθμό πινακίδων. Οπότε αν υπάρχουν τέτοιας φύσεως στοιχεία και όχι "νομίζω ότι του μοιάζει", "μου φάνηκε" κλπ, θα φανεί αν πρόκειται για αυτόν ή όχι.

the comet the course the tail

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 07 Μάιος 2021, 21:07

Πάνας έγραψε:
06 Μάιος 2021, 22:43
Έτσι γνώρισα την γυναίκα μου, την ακολούθησα μέχρι το σπίτι της και κάθε μέρα της πήγαινα λουλούδια με σημειώματα μέχρι να μου μιλήσει.

Αν εσύ το βλέπεις ανώμαλο.. Πάσο.
την έκανες follow :102:

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15226
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 07 Μάιος 2021, 21:11

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:59
Δηλαδή να στείλεις λουλούδια σε μια κοπέλα που σου αρέσει είναι κάτι άσχημο και παράλογο; Είχα την εντύπωση πως δεν υπάρχει πιο όμορφος τρόπος για να εκφραστείς...
ας αφήσουμε στην άκρη το θέμα της αγένειας και ας πάμε στο πρακτικό κομμάτι.τι είδους γκόμενα θα τσιμπήσει με έναν άγνωστο τύπο που την έχει πάρει από πίσω μέχρι το σπίτι της και μετά της στέλνει λουλούδια?

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 21:12

the comet the course the tail έγραψε:
07 Μάιος 2021, 21:07
Πάνας έγραψε:
06 Μάιος 2021, 22:43
Έτσι γνώρισα την γυναίκα μου, την ακολούθησα μέχρι το σπίτι της και κάθε μέρα της πήγαινα λουλούδια με σημειώματα μέχρι να μου μιλήσει.

Αν εσύ το βλέπεις ανώμαλο.. Πάσο.
την έκανες follow :102:
Ναι και; Αν δεν την ακολουθούσα θα την έχανα... :102:
Σημασία έχουν οι προθέσεις.. Στα πρώτα λουλούδια που της έστειλα έγραψα το ονοματεπώνυμό μου και αυτό για να μη με περάσει για ανώμαλο.
the end

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23334
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 07 Μάιος 2021, 21:12

Τι ασχολουμαστε τώρα; ο τύπος είναι ανώμαλος. Και έγινε τόση ιστορία επειδή υπήρξε το βίντεο. Αν δεν υπήρχε, θα περνούσε στα ψιλά, όπως τόσες ανάλογες υποθέσεις, όπως και σήμερα του γύφτου. Έτσι λειτουργεί η βαιραλ ιστορία πλέον. Αμφιβαλω βέβαια αν αλλάξει κάτι, μόνο οι φεμινιστριες θα θελήσουν να δικαιωθούν για το πόσο θύματα είναι, θα κανιβαλισουν και διάφορο καφροι να δείξουν πόσο ευαίσθητοι είναι έξω έχουν ανάλογο επίπεδο σκέψης με τον δράστη, και θα περιμένουμε το επόμενο βαιραλ.

Αλλά υπάρχουν άραγε τρόποι να αντιμετωπίστει η αντρική σαπίλα και καφρίλα, που έχει θύματα πρώτα από όλα άλλωστε άλλους άντρες σε σχολεία και στρατωνες με αγελαιους εξευτελισμόυς και τραμπουκισμους, και μετά με σεξουαλικες επιθέσεις, ψευτομαγκιες, ξύλα, συμμορίες, οικογενειακή βία και όλα τα συναφή; πρέπει να μιλήσουν ειδικοί, όχι κλαψοφεμινιστριες και αγανακτισμενοι που εύχονται βιασμούς και κρεμαλες για να πάρουν κάνα λαικ.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24315
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 07 Μάιος 2021, 21:13

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:21
nowhere έγραψε:
07 Μάιος 2021, 07:57
Πάνας έγραψε: Έτσι γνώρισα την γυναίκα μου, την ακολούθησα μέχρι το σπίτι της και κάθε μέρα της πήγαινα λουλούδια με σημειώματα μέχρι να μου μιλήσει.

Αν εσύ το βλέπεις ανώμαλο.. Πάσο.
:smt005::smt005::smt005:
Γιατί γελάς ρε μπάμια;






Επίσης δεν μου κάθεται καλά και κάτι άλλο.... μιλάει η κοπελιά για τα κλειδιά της που τα είχε στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν... :roll:
Δεν είναι κλειδιά, RF card είναι. Πόρτα/κλειδαριά με κάρτα. Τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε στο βίντεο, απ'οτι θυμαμαι χτες που το είδα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 07 Μάιος 2021, 21:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 07 Μάιος 2021, 21:14

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:59
nowhere έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:53
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:44
Ήταν πολύ γοητευμένη από το όλο σκηνικό... Την παντρεύτηκα. Αν μου έλεγε να την αφήσω ήσυχη θα την άφηνα. Δεν καταλαβαίνω εσύ που βρίσκεις το αφύσικο. Είδα μια ωραία κοπέλα και ήθελα να την γνωρίσω.

Με τις μαλακίες που μας έχουν ποτίσει με την πολιτική ορθότητα φτάσαμε να είμαστε 500.000 λιγότεροι ρεεεεε .... ξυπνάτε!
δεν είναι θέμα πολιτικής ορθότητας [η οποία είναι μια μαλακία και μισή].θέμα κοινής λογικής και καλών τρόπων είναι
Δηλαδή να στείλεις λουλούδια σε μια κοπέλα που σου αρέσει είναι κάτι άσχημο και παράλογο; Είχα την εντύπωση πως δεν υπάρχει πιο όμορφος τρόπος για να εκφραστείς...
O τύπος όμως δεν έστειλε λουλούδια. Είχε κάνει την πουτσα του ανθοδέσμη.
Έχει μια διαφορά, όσο να 'ναι
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών