Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23676
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 28 Δεκ 2023, 13:17

Κάποτε μου τράβηξε μαχαίρι κάποιος πιωμένος έξω από κατάστημα φρουτάκια στην Τούμπα διότι νόμισε ότι είχα πει κακή κουβέντα για τον Ηρακλή (καμία σχέση εντωμεταξύ). Ευτυχώς βγήκε έξω η σερβιτόρα και τον παρακάλεσε, μόνο μπουκιτσι δεν του πήρε, για να μη με σφάξει.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21280
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 28 Δεκ 2023, 13:17

Green Dragon έγραψε:
28 Δεκ 2023, 12:45
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
28 Δεκ 2023, 10:29
Να στείλουν όλους τους Νορβηγούς στη χώρα τους, αποτελούν κίνδυνο.
Μα το ξέρουμε ότι γι' αυτό ανέβηκε το νήμα, να σας ευχαριστήσουμε για άλλη μια φορά που δεν χρειάζεται ν' αντιμετωπιστεί πολιτικά η αριστερά γιατί γελοιοποιείται από μόνη της. Σιγά μην ανέβαζε νήμα ο/η Maspoli αν ο μαχαιροβγάλτης ήταν Πακιστανός (που θα ήταν 1000 φορές πιο πιθανό να είναι τέτοιος :003: ).
Ε, καλά, και τα αλτερ έγκο του μασπόλι δεν είδες πόσα νήματα άνοιξαν για τον Τσέχο που δολοφόνησε 22 άτομα στην Πράγα. Τί όχι;

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21280
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 28 Δεκ 2023, 13:20

Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 12:57
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 11:29
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
28 Δεκ 2023, 11:21
Πλακωνονται δυο ατομα και ο τριτος θα παει να τους πει "μισο λεπτα παιδια, καντε ενα διαλειμμα να παω διπλα να φωναξω την αστυνομια"...

Επισης τα μπαρς με νεκροκεφαλες ειναι κακα

Οι αστυνομικοι δε πρεπει να ξενυχτανε

κοκ...
Τύπε μου, δε φταίμε εμείς που το Πατρίς - Θρησκεία - Οικογένεια, έχει γίνει Πρέζα - Αλκοόλ - Φόνος.

Δε θα απολογηθούμε για τα σκατά των άλλων. Αυτή την Ελλάδα θέλατε, αυτόν τον τουρισμό, αυτή την ασφάλεια και αυτό τον τύπο καταστημάτων.

Βουλώστε το λοιπόν και πάρτε τώρα το φτυάρι να θάβετε τους νεκρούς...
Θες δηλαδή να πεις, ότι σε μια χώρα που ήρθαν ~30 εκατομμύρια τουρίστες, αυτά τα κάποια, λίγα, μεμονωμένα περιστατικά αποτελούν στοιχείο ότι υπάρχει πρόβλημα με τον τουρισμό και "θάβουμε νεκρούς", ε; Έχεις κάποια άλλη χώρα στο μυαλό σου, που με τέτοια εισροή επισκεπτών σε σχέση με την πληθυσμό της, έχει αναλογικά λιγότερα περιστατικά βίας από τουρίστες;

Καλά, για τις μαλακίες περί ασφάλειας και "τύπο καταστημάτων" δεν αξίζει κανείς ούτε να ασχοληθεί καν. Άσε που ακόμα δεν ξέρουμε καν την ιδιότητα του Νορβηγού (εκτός κι αν κάτι έχει βγει ήδη στη φόρα και δεν το ξέρω, όπως κι εσύ δεν το ξέρεις φυσικά). Αν είναι τουρίστας, αν μένει εδώ, αν βρίσκεται προσωρινά στη χώρα για άλλους λόγους (πχ δουλειά) ή ό,τι άλλο. Απλά, το γνωστό τσουβάλιασμα χωρίς στοιχεία. Το οποίο τσουβάλιασμα, σε άλλες περιπτώσεις είναι "κακό" βέβαια...
Άλλη μια φορά ένα παραλήρημα σου χωρίς να καταθέσεις ούτε ένα στοιχείο. Είσαι ο πρωκτός της Ευρώπης στον τουρισμό και φταις εσύ για αυτό. Δεν σου φταίει άλλος.

Αλλιώς βρες μου εσύ τα ωράρια καταστημάτων αυτού του τύπου σε Ελλάδα και ΕΕ. Ξέρω, ξέρω, δε φταίει η ώρα ...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49099
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 28 Δεκ 2023, 13:20

Αλιόσα έγραψε:
28 Δεκ 2023, 12:56
Kauldron έγραψε:
28 Δεκ 2023, 12:46
Όταν το μόνο πράγμα που ξέρει να κάνει η ΕΛΑΣ είναι να κάνει... παρατηρήσεις στους παραβατικούς, και μετά να σηκώνεται και να φεύγει, είναι απόλυτα φυσιολογικό, κάποια στιγμή, ν' αρχίσει και η ΕΛΑΣ να θρηνεί θύματα απ' τη δράση τους. Έχουμε μια "αστυνομία" η οποία λειτουργεί ως νηπιαγωγός, και φυσικά δεν εμπνέει κανένα φόβο και κανένα σεβασμό σε κανενός είδους εγκληματία.
Και σαφώς καμία ασφάλεια σε νομοταγή πολίτη.
Ναι, σωστό αυτό (κι αυτοί όλο όταν ήταν τουαλέτα πηγαίνανε?). Το πρόβλημα είναι οτι στο Γούπατο, η αστυνομία είναι τόσο ελλειπώς εκπαιδευμένη, που είτε θα λειτουργούν ως τραμπούκοι και θα σπάνε στο ξύλο/καθαρίζουν όποιον βρούν μπροστά τους (ζαρντινιέρα, πχ), είτε ως χάχες, που τους παίρνει στο μεζέ ο κάθε γυφτοπαραβατικός.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12090
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 28 Δεκ 2023, 13:21

AlienWay έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:17
Κάποτε μου τράβηξε μαχαίρι κάποιος πιωμένος έξω από κατάστημα φρουτάκια στην Τούμπα διότι νόμισε ότι είχα πει κακή κουβέντα για τον Ηρακλή (καμία σχέση εντωμεταξύ). Ευτυχώς βγήκε έξω η σερβιτόρα και τον παρακάλεσε, μόνο μπουκιτσι δεν του πήρε, για να μη με σφάξει.
Εμένα μια φορά με μαχαίρωσαν στο κέντρο γιατί είχα ραφτό με ελληνική σημαία
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 28 Δεκ 2023, 13:25

Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:20
Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 12:57
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 11:29


Τύπε μου, δε φταίμε εμείς που το Πατρίς - Θρησκεία - Οικογένεια, έχει γίνει Πρέζα - Αλκοόλ - Φόνος.

Δε θα απολογηθούμε για τα σκατά των άλλων. Αυτή την Ελλάδα θέλατε, αυτόν τον τουρισμό, αυτή την ασφάλεια και αυτό τον τύπο καταστημάτων.

Βουλώστε το λοιπόν και πάρτε τώρα το φτυάρι να θάβετε τους νεκρούς...
Θες δηλαδή να πεις, ότι σε μια χώρα που ήρθαν ~30 εκατομμύρια τουρίστες, αυτά τα κάποια, λίγα, μεμονωμένα περιστατικά αποτελούν στοιχείο ότι υπάρχει πρόβλημα με τον τουρισμό και "θάβουμε νεκρούς", ε; Έχεις κάποια άλλη χώρα στο μυαλό σου, που με τέτοια εισροή επισκεπτών σε σχέση με την πληθυσμό της, έχει αναλογικά λιγότερα περιστατικά βίας από τουρίστες;

Καλά, για τις μαλακίες περί ασφάλειας και "τύπο καταστημάτων" δεν αξίζει κανείς ούτε να ασχοληθεί καν. Άσε που ακόμα δεν ξέρουμε καν την ιδιότητα του Νορβηγού (εκτός κι αν κάτι έχει βγει ήδη στη φόρα και δεν το ξέρω, όπως κι εσύ δεν το ξέρεις φυσικά). Αν είναι τουρίστας, αν μένει εδώ, αν βρίσκεται προσωρινά στη χώρα για άλλους λόγους (πχ δουλειά) ή ό,τι άλλο. Απλά, το γνωστό τσουβάλιασμα χωρίς στοιχεία. Το οποίο τσουβάλιασμα, σε άλλες περιπτώσεις είναι "κακό" βέβαια...
Άλλη μια φορά ένα παραλήρημα σου χωρίς να καταθέσεις ούτε ένα στοιχείο. Είσαι ο πρωκτός της Ευρώπης στον τουρισμό και φταις εσύ για αυτό. Δεν σου φταίει άλλος.

Αλλιώς βρες μου εσύ τα ωράρια καταστημάτων αυτού του τύπου σε Ελλάδα και ΕΕ. Ξέρω, ξέρω, δε φταίει η ώρα ...
Τι στοιχείο θες βρε βρουβοβλάσταρε, στις παπαριές σου απάντησα περί κακού τουρισμού που μας έκανε νεκροθάφτες. Που ακόμα κι έτσι, έστω ένα στοιχείο είναι τα εκατομμύρια τουριστών που σού είπα, σε σχέση με τα ελάχιστα περιστατικά θανάτων από αυτούς.

Ξέρω ότι σε τσούζει ο τουρισμός επειδή σου χαλά το αφήγημα για την κακιά κυβέρνηση, αλλά όταν λες τέτοιες μεγαλοπρεπείς πίπες για να σε χειροκροτάνε άλλοι συν-ανεγκέφαλοι μην περιμένεις να περάσουν αναπάντητες.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23057
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 28 Δεκ 2023, 13:31

Sid Vicious έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:11
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
28 Δεκ 2023, 12:50
Πολύ ήσυχη μπυραρία, ο άλλος λέει ο λουμπενορβηγος συνεχείς έκανε φασαρίες και ήξεραν πως κουβαλούσε μαχαίρι, ωραία μπαρ δίπλα στην αστυνομία κιόλας.
Εγώ πάντως δεν τον πέτυχα ποτέ να κάνει φασαρίες να πω την αλήθεια
Ε φαντάζομαι, 5 η ώρα θα είναι εντελώς λιώμα ως αλκοολικός λουμπενοτελειωμενος, και θα έκανε συνέχεια φασαρίες. Ευθύνη του καταστήματος που τον ανεχόταν και δεν τον είχαν διώξει. Υποτίθεται αφού είναι και δίπλα σε μπάτσους, θα περίμενες να είναι πιο μαζεμένο. Αλλά στην Ελλάδα του Κούλη, βία και χάος παντού.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21280
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 28 Δεκ 2023, 13:31

Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:25
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:20
Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 12:57

Θες δηλαδή να πεις, ότι σε μια χώρα που ήρθαν ~30 εκατομμύρια τουρίστες, αυτά τα κάποια, λίγα, μεμονωμένα περιστατικά αποτελούν στοιχείο ότι υπάρχει πρόβλημα με τον τουρισμό και "θάβουμε νεκρούς", ε; Έχεις κάποια άλλη χώρα στο μυαλό σου, που με τέτοια εισροή επισκεπτών σε σχέση με την πληθυσμό της, έχει αναλογικά λιγότερα περιστατικά βίας από τουρίστες;

Καλά, για τις μαλακίες περί ασφάλειας και "τύπο καταστημάτων" δεν αξίζει κανείς ούτε να ασχοληθεί καν. Άσε που ακόμα δεν ξέρουμε καν την ιδιότητα του Νορβηγού (εκτός κι αν κάτι έχει βγει ήδη στη φόρα και δεν το ξέρω, όπως κι εσύ δεν το ξέρεις φυσικά). Αν είναι τουρίστας, αν μένει εδώ, αν βρίσκεται προσωρινά στη χώρα για άλλους λόγους (πχ δουλειά) ή ό,τι άλλο. Απλά, το γνωστό τσουβάλιασμα χωρίς στοιχεία. Το οποίο τσουβάλιασμα, σε άλλες περιπτώσεις είναι "κακό" βέβαια...
Άλλη μια φορά ένα παραλήρημα σου χωρίς να καταθέσεις ούτε ένα στοιχείο. Είσαι ο πρωκτός της Ευρώπης στον τουρισμό και φταις εσύ για αυτό. Δεν σου φταίει άλλος.

Αλλιώς βρες μου εσύ τα ωράρια καταστημάτων αυτού του τύπου σε Ελλάδα και ΕΕ. Ξέρω, ξέρω, δε φταίει η ώρα ...
Τι στοιχείο θες βρε βρουβοβλάσταρε, στις παπαριές σου απάντησα περί κακού τουρισμού που μας έκανε νεκροθάφτες. Που ακόμα κι έτσι, έστω ένα στοιχείο είναι τα εκατομμύρια τουριστών που σού είπα, σε σχέση με τα ελάχιστα περιστατικά θανάτων από αυτούς.

Ξέρω ότι σε τσούζει ο τουρισμός επειδή σου χαλά το αφήγημα για την κακιά κυβέρνηση, αλλά όταν λες τέτοιες μεγαλοπρεπείς πίπες για να σε χειροκροτάνε άλλοι συν-ανεγκέφαλοι μην περιμένεις να περάσουν αναπάντητες.
Α, εκεί το πας εσύ. Ότι δηλαδή είναι οι τελευταίοι μόνο που έχουν το πλάνο αυτό για την Ελλάδα. Έ, αφού έχετε τέτοια μυαλά καλά να πάθουμε. Φτυάρι έχεις;

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12090
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 28 Δεκ 2023, 13:34

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:31
Sid Vicious έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:11
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
28 Δεκ 2023, 12:50
Πολύ ήσυχη μπυραρία, ο άλλος λέει ο λουμπενορβηγος συνεχείς έκανε φασαρίες και ήξεραν πως κουβαλούσε μαχαίρι, ωραία μπαρ δίπλα στην αστυνομία κιόλας.
Εγώ πάντως δεν τον πέτυχα ποτέ να κάνει φασαρίες να πω την αλήθεια
Ε φαντάζομαι, 5 η ώρα θα είναι εντελώς λιώμα ως αλκοολικός λουμπενοτελειωμενος, και θα έκανε συνέχεια φασαρίες. Ευθύνη του καταστήματος που τον ανεχόταν και δεν τον είχαν διώξει. Υποτίθεται αφού είναι και δίπλα σε μπάτσους, θα περίμενες να είναι πιο μαζεμένο. Αλλά στην Ελλάδα του Κούλη, βία και χάος παντού.
Εσύ φαντάζεσαι, εγώ λέω αυτό που έβλεπα σε διάφορα μπαρ τέτοια ώρα
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17278
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 28 Δεκ 2023, 13:35

Με κάθε επιφύλαξη ...

How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 28 Δεκ 2023, 13:37

Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:31
Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:25
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:20

Άλλη μια φορά ένα παραλήρημα σου χωρίς να καταθέσεις ούτε ένα στοιχείο. Είσαι ο πρωκτός της Ευρώπης στον τουρισμό και φταις εσύ για αυτό. Δεν σου φταίει άλλος.

Αλλιώς βρες μου εσύ τα ωράρια καταστημάτων αυτού του τύπου σε Ελλάδα και ΕΕ. Ξέρω, ξέρω, δε φταίει η ώρα ...
Τι στοιχείο θες βρε βρουβοβλάσταρε, στις παπαριές σου απάντησα περί κακού τουρισμού που μας έκανε νεκροθάφτες. Που ακόμα κι έτσι, έστω ένα στοιχείο είναι τα εκατομμύρια τουριστών που σού είπα, σε σχέση με τα ελάχιστα περιστατικά θανάτων από αυτούς.

Ξέρω ότι σε τσούζει ο τουρισμός επειδή σου χαλά το αφήγημα για την κακιά κυβέρνηση, αλλά όταν λες τέτοιες μεγαλοπρεπείς πίπες για να σε χειροκροτάνε άλλοι συν-ανεγκέφαλοι μην περιμένεις να περάσουν αναπάντητες.
Α, εκεί το πας εσύ. Ότι δηλαδή είναι οι τελευταίοι μόνο που έχουν το πλάνο αυτό για την Ελλάδα. Έ, αφού έχετε τέτοια μυαλά καλά να πάθουμε. Φτυάρι έχεις;
ΟΚ, ψάξε τώρα να βρεις και σε ποιον ήθελες να απαντήσεις κι έκανες κατά λάθος quote το δικό μου ποστ. Μην περιμένει κιόλας δηλαδή ο άνθρωπος.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23057
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 28 Δεκ 2023, 13:39

Juno έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:35
Με κάθε επιφύλαξη ...

Αδύνατος με μακρύ μαλλί με.τατουαζ=κλασσικός αλκοόλας λουμπενορβηγος.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 28 Δεκ 2023, 13:40

Juno έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:35
Με κάθε επιφύλαξη ...
SpoilerShow
Ναι, μας έπεισες τώρα. :smt005:

Για την "επιφύλαξη" εννοώ.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10968
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 28 Δεκ 2023, 13:47

Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 11:29
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
28 Δεκ 2023, 11:21
Πλακωνονται δυο ατομα και ο τριτος θα παει να τους πει "μισο λεπτα παιδια, καντε ενα διαλειμμα να παω διπλα να φωναξω την αστυνομια"...

Επισης τα μπαρς με νεκροκεφαλες ειναι κακα

Οι αστυνομικοι δε πρεπει να ξενυχτανε

κοκ...
Τύπε μου, δε φταίμε εμείς που το Πατρίς - Θρησκεία - Οικογένεια, έχει γίνει Πρέζα - Αλκοόλ - Φόνος.

Δε θα απολογηθούμε για τα σκατά των άλλων. Αυτή την Ελλάδα θέλατε, αυτόν τον τουρισμό, αυτή την ασφάλεια και αυτό τον τύπο καταστημάτων.

Βουλώστε το λοιπόν και πάρτε τώρα το φτυάρι να θάβετε τους νεκρούς...


Φιλε μου τα Πατρίς - Θρησκεία - Οικογένεια, τα ονειρευονται αυτοι που γλειφουν τα παπαρια του Πουτιν και που νομιζουν οτι αν ενα μαγαζι εχει νεκροκεφαλη ειναι σατανιασμενο και οτι το ξενυχτι ειναι φτου κακα, οποτε ασε τα μαθηματα σε μενα και πηγαινε να τα πεις στους ομοϊδεατες σου.

Ουτε καν ξερεις αν ειναι τουριστας ή αν μενει στην Ελλαδα, ουτε καν εχεις πατησει το ποδι σου σε αυτό τον τύπο καταστημάτων αλλα πρεπει να τη πεις τη μαλακια σου, δεν αντεχεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ την 28 Δεκ 2023, 13:58, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70752
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Δεκ 2023, 13:51

Απλώς κάποιοι μπλέκουν ηλιθιωδώς την εγκληματικότητα εκτός νυχτερινών μαγαζιών, με τους μεθυσμένους μαχαιροβγάλτες στα μαγαζιά στις φάσεις "ξες ποιος είμαι γω ρε;"
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών