O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 18:31

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:20
.


Ρε Βασιλιά της Σκόνης ενάμιση χρόνο μαζί της αντί να τής μειώσης την καταθλίψη έγινε χειρότερα ;;; . :smt017


.
Ναι φιλε αυτο πρώτη φορά το εχω συναντήσει σε κοπέλα και πρόσεχε δεν το πήρα χαμπάρι καθόλου...ισως λόγο δουλειας, ισως επειδη ημουν φουλ ερωτευμενος ούτε τιποτα...μην σου πω οτι εχω έπεφτα πιο πολύ παρά η πρωήν μου :P
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8220
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 04 Ιουν 2022, 18:43

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:31
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:20
.


Ρε Βασιλιά της Σκόνης ενάμιση χρόνο μαζί της αντί να τής μειώσης την καταθλίψη έγινε χειρότερα ;;; . :smt017


.
Ναι φιλε αυτο πρώτη φορά το εχω συναντήσει σε κοπέλα και πρόσεχε δεν το πήρα χαμπάρι καθόλου...ισως λόγο δουλειας, ισως επειδη ημουν φουλ ερωτευμενος ούτε τιποτα...μην σου πω οτι εχω έπεφτα πιο πολύ παρά η πρωήν μου :P

.


Αφού οπως λές εδώ ..... δεν το πήρες χαμπάρι.....τότε πώς συμπέρανες ότι είναι " τοξική " ;;; . :smt017


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιουν 2022, 18:44

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:30
1451 έγραψε:
04 Ιουν 2022, 17:01
Όλα στη ζωή είναι κατασκευάσματα, κι ο έρωτας, κι η οικογένεια αλλά και η πατρίδα με την θρησκεία.
Αυτό είναι το πικρό χάπι της αλήθειας.
Το πίνεις με ένα ποτήρι νερό από την πηγή της λήθης και πορεύεσαι ανάλογα.
Είναι μια σχετικά σύντομη και μοναχική πορεία αλλά είναι η πιο αληθινή εμπειρία που μπορείς να αποκομίσεις από αυτό το όνειρο που αποκαλείται ζωή.
Μου θυμιζεις εναν κολλητό μου ΣΥΡΙΖΑΙΟ ετσι ακριβώς ελεγε και ισως να εχει δικιο με βάση την δική του φιλοσοφία αλλα εγώ ειμαι παραδοσιακός η πιστεύω ακόμη σε μερικές ξεπερασμένες για σένα αξίες δηλαδη Οικογένεια και Θρησκεία!!!
αναρωτηθηκες εαν η αιτια της καταθλιψης ησουν εσυ;
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 18:46

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:43
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:31
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:20
.


Ρε Βασιλιά της Σκόνης ενάμιση χρόνο μαζί της αντί να τής μειώσης την καταθλίψη έγινε χειρότερα ;;; . :smt017


.
Ναι φιλε αυτο πρώτη φορά το εχω συναντήσει σε κοπέλα και πρόσεχε δεν το πήρα χαμπάρι καθόλου...ισως λόγο δουλειας, ισως επειδη ημουν φουλ ερωτευμενος ούτε τιποτα...μην σου πω οτι εχω έπεφτα πιο πολύ παρά η πρωήν μου :P

.


Αφού οπως λές εδώ ..... δεν το πήρες χαμπάρι.....τότε πώς συμπέρανες ότι είναι " τοξική " ;;; . :smt017


.
Αφου το εγραψα πιο πανω οτι ειχε μεταπτώσεις στην συμπεριφορα που δεν εδινα σημασία και φυσικα κάποια ξεσπάσματα που τα περνούσα στο ντουκου
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιουν 2022, 18:51

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:46
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:43
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:31


Ναι φιλε αυτο πρώτη φορά το εχω συναντήσει σε κοπέλα και πρόσεχε δεν το πήρα χαμπάρι καθόλου...ισως λόγο δουλειας, ισως επειδη ημουν φουλ ερωτευμενος ούτε τιποτα...μην σου πω οτι εχω έπεφτα πιο πολύ παρά η πρωήν μου :P

.


Αφού οπως λές εδώ ..... δεν το πήρες χαμπάρι.....τότε πώς συμπέρανες ότι είναι " τοξική " ;;; . :smt017


.
Αφου το εγραψα πιο πανω οτι ειχε μεταπτώσεις στην συμπεριφορα που δεν εδινα σημασία και φυσικα κάποια ξεσπάσματα που τα περνούσα στο ντουκου
αρα διαχειρισιμα και ανευ ουσιας. Μολις ομως εμαθες πως ειναι "τρελη", "ελατωματικη", η αγαπη σου ξεθυμανε αμεσως.

Τυχερη ηταν η πρωην σου. Αξιζει κατι καλυτερο.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 04 Ιουν 2022, 18:53

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 13:39
Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων
:smt005::smt005::smt005::smt005:

σταμάτησα να διαβάζω εδώ

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 18:54

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:51
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:46
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:43



.


Αφού οπως λές εδώ ..... δεν το πήρες χαμπάρι.....τότε πώς συμπέρανες ότι είναι " τοξική " ;;; . :smt017


.
Αφου το εγραψα πιο πανω οτι ειχε μεταπτώσεις στην συμπεριφορα που δεν εδινα σημασία και φυσικα κάποια ξεσπάσματα που τα περνούσα στο ντουκου
αρα διαχειρισιμα και ανευ ουσιας. Μολις ομως εμαθες πως ειναι "τρελη", "ελατωματικη", η αγαπη σου ξεθυμανε αμεσως.

Τυχερη ηταν η πρωην σου. Αξιζει κατι καλυτερο.
Εσυ το εβγαζες σαν συμπερασμα...αν ζούσες απο την μερια μου ΔΕΝ θα το εβγαζες το συμπέρασμα
Τέσπα ο καθενας εξίδιων τα αλλότρια
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 18:54

Κος Mike έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:53
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 13:39
Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων
:smt005::smt005::smt005::smt005:

σταμάτησα να διαβάζω εδώ
Και καλά εκανες ειπα να τρολλαρω αλλα επεσα στην παγίδα :P
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 04 Ιουν 2022, 18:57

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:54
Κος Mike έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:53
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 13:39
Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων
:smt005::smt005::smt005::smt005:

σταμάτησα να διαβάζω εδώ
Και καλά εκανες ειπα να τρολλαρω αλλα επεσα στην παγίδα :P
ε και συ
30αρα και ομορφη
που πας και τα βρισκεις :smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 18:57

Απέκρυψα καποια γεγονοτα και προστριβές μεταξύ μας για ευνοήτους λόγους ειπα την ιστορία στο περίπου :wink
Πως το λένε και οι Radiohead

You can try the best you can
You can try the best you can?
The best you can is good enough

Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11657
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 04 Ιουν 2022, 19:01

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:30
1451 έγραψε:
04 Ιουν 2022, 17:01
Όλα στη ζωή είναι κατασκευάσματα, κι ο έρωτας, κι η οικογένεια αλλά και η πατρίδα με την θρησκεία.
Αυτό είναι το πικρό χάπι της αλήθειας.
Το πίνεις με ένα ποτήρι νερό από την πηγή της λήθης και πορεύεσαι ανάλογα.
Είναι μια σχετικά σύντομη και μοναχική πορεία αλλά είναι η πιο αληθινή εμπειρία που μπορείς να αποκομίσεις από αυτό το όνειρο που αποκαλείται ζωή.
Μου θυμιζεις εναν κολλητό μου ΣΥΡΙΖΑΙΟ ετσι ακριβώς ελεγε και ισως να εχει δικιο με βάση την δική του φιλοσοφία αλλα εγώ ειμαι παραδοσιακός η πιστεύω ακόμη σε μερικές ξεπερασμένες για σένα αξίες δηλαδη Οικογένεια και Θρησκεία!!!
Με συγκίνησες ρε κερατά... :a040:
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιουν 2022, 19:04

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:54
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:51
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:46

Αφου το εγραψα πιο πανω οτι ειχε μεταπτώσεις στην συμπεριφορα που δεν εδινα σημασία και φυσικα κάποια ξεσπάσματα που τα περνούσα στο ντουκου
αρα διαχειρισιμα και ανευ ουσιας. Μολις ομως εμαθες πως ειναι "τρελη", "ελατωματικη", η αγαπη σου ξεθυμανε αμεσως.

Τυχερη ηταν η πρωην σου. Αξιζει κατι καλυτερο.
Εσυ το εβγαζες σαν συμπερασμα...αν ζούσες απο την μερια μου ΔΕΝ θα το εβγαζες το συμπέρασμα
Τέσπα ο καθενας εξίδιων τα αλλότρια
Υπαρχει μια ανακολουθια σε αυτα που γραφεις. Γραφεις πχ πως κανατε καταπληκτικο σεξ ενω επαιρνε αντικαταθλιπτικα. Αυτο δεν γινεται. Τα αντικα καταστελουν την λιμπιντο.

Επιπλεον, δεν γραφεις για καμια κριση στη σχεση σας. Πως σου κανε τον βιο αβιωτο δηλαδη. Μονο για καποιες μεταπτωσεις και ξεσπασματα στα οποια δεν εδωσες σημασια επειδη προφανως ηταν ασημαντα.

Αντιθετα μολις εμαθε πως ακολουθουσε θεραπεια, πως προσπαθουσε δηλαδη να γινει καλα, αντι να την στηριξεις, σηκωθηκες κι εφυγες, αδιαφορωντας μαλιστα ποσο πισω θα πηγαινε αυτο την θεραπεια της.

Αναρωτιεμαι εαν κανατε μια τελικη κουβεντα πριν την χωρισεις. Αν της εδωσες μια ευκαιρια να εξηγησει. Δεν προκυπτει κατι τετοιο απο αυτα που εγραψες. Εαν αυτη εγινε, θα ειχε ενδιαφερον να γραψεις τι ειπωθηκε και εαν της ειπες πως γνωριζεις πως ακολουθει θεραπεια.

Εαν ομως δε κανατε και μετα απο 1,5 χρονο κοινης ζωης απλα εξαφανιστηκες, εισαι απλα ενας ΔΕΙΛΟΣ και η δειλια ειναι το χειροτερο ελαττωμα.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 19:09

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:04
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:54
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:51


αρα διαχειρισιμα και ανευ ουσιας. Μολις ομως εμαθες πως ειναι "τρελη", "ελατωματικη", η αγαπη σου ξεθυμανε αμεσως.

Τυχερη ηταν η πρωην σου. Αξιζει κατι καλυτερο.
Εσυ το εβγαζες σαν συμπερασμα...αν ζούσες απο την μερια μου ΔΕΝ θα το εβγαζες το συμπέρασμα
Τέσπα ο καθενας εξίδιων τα αλλότρια
Υπαρχει μια ανακολουθια σε αυτα που γραφεις. Γραφεις πχ πως κανατε καταπληκτικο σεξ ενω επαιρνε αντικαταθλιπτικα. Αυτο δεν γινεται. Τα αντικα καταστελουν την λιμπιντο.

Επιπλεον, δεν γραφεις για καμια κριση στη σχεση σας. Πως σου κανε τον βιο αβιωτο δηλαδη. Μονο για καποιες μεταπτωσεις και ξεσπασματα στα οποια δεν εδωσες σημασια επειδη προφανως ηταν ασημαντα.

Αντιθετα μολις εμαθε πως ακολουθουσε θεραπεια, πως προσπαθουσε δηλαδη να γινει καλα, αντι να την στηριξεις, σηκωθηκες κι εφυγες, αδιαφορωντας μαλιστα ποσο πισω θα πηγαινε αυτο την θεραπεια της.

Αναρωτιεμαι εαν κανατε μια τελικη κουβεντα πριν την χωρισεις. Αν της εδωσες μια ευκαιρια να εξηγησει. Δεν προκυπτει κατι τετοιο απο αυτα που εγραψες. Εαν αυτη εγινε, θα ειχε ενδιαφερον να γραψεις τι ειπωθηκε και εαν της ειπες πως γνωριζεις πως ακολουθει θεραπεια.

Εαν ομως δε κανατε και μετα απο 1,5 χρονο κοινης ζωης απλα εξαφανιστηκες, εισαι απλα ενας ΔΕΙΛΟΣ και η δειλια ειναι το χειροτερο ελαττωμα.
Φυσικα και εγιναν κουβέντες το τελευταιο διάστημα πριν έρθει ο χωρισμός ομως δεν εβγαζαν σε νόημα διότι ειχαμε τσακωμους και εριχνε τις ευθυνες σε εμενα βεβαια εχω ενα sms μετα τον χωρισμο 3 μερες μετα οτι φτιαιε αυτη διοτι δεν μπορει να διαχειριστεί το άγχος της(επι λέξη αυτο έγραψε) και δυστυχως έχασε το μέτρο. Δεν μπορώ να γυρίσω και να θέλω δεν το εχω κανει ΠΟΤΕ παρόλο που απο συναισθημα το ξαναλέω ηταν το κορυφαιο οσο αφορα το ΣΕΞ ο καθένας έχει τα γούστα του...Τέσπα οπως έγραψα και πιο πάνω σε μέσες άκρες έγραψα το τι συμβαινει, αν μου έλεγε απο την ΑΡΧΗ οτι εχει το τάδε θέμα, δεν θα ειχα ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα ομως δεν μου αρέσει η λογικη του να κρύβεις ΠΡΑΓΜΑΤΑ και ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 04 Ιουν 2022, 19:12

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:28
Volk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:41
Green Dragon έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:21
Βιάζεστε να τον κρίνετε μερικοί αλλά μάλλον δεν ξέρετε πόσο μεγάλο κόστος μπορεί να έχει η συμβίωση με ένα ψυχικά ασταθές άτομο. Εγώ ακόμα και πελάτες που καταλαβαίνω ότι είναι προβληματικοί τους σουτάρω που στο κάτω κάτω ούτε θα συζήσω μαζί τους ούτε θα τους παντρευτώ.

Εξαρτάται βέβαια και τι ακριβώς είχε όπως και πόσο βαρύ ήταν. Ένας άνθρωπος με αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά σου τρώει την ψυχή.
Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες!

Δεν χρειαζεται να συμβιωσεις με κανεναν ανθρωπο. Αργα ή γρηγορα θα χαθει ο ενθουσιασμος και οι καυλες και θα βγει η τοξικοτητα ποικιλοτροπως!
Αν τον αγαπάς θα συζήσεις με αυτο το άτομο εγω επι της ουσιας συζούσα διοτι σχεδόν ΣΚ εμενα σπιτι της και εκει ειναι αυτό που λες ηλπίζα οτι θα πηγαινα για γάμο διότι ειμαι υπέρ της φάσης αυτης και της οικογένειας και εν τελη επηλθε η τοξικοτητα
Μην ξεχνάς οτι καλως η κακως κοντεύω 40 και εχω κανει μονο 4 σχέσεις μακροχρόνιες
:o

Φιλε...φυγε οσο ειναι νωρις κ βρες αλλη γυναικες με καταθλιψη κ δεν ξερω γω τι ; αργα η γρηγορα ο γαμος θα καταστραφει κ θα κλαις

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 19:16

killzone έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:12
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:28
Volk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:41


Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες!

Δεν χρειαζεται να συμβιωσεις με κανεναν ανθρωπο. Αργα ή γρηγορα θα χαθει ο ενθουσιασμος και οι καυλες και θα βγει η τοξικοτητα ποικιλοτροπως!
Αν τον αγαπάς θα συζήσεις με αυτο το άτομο εγω επι της ουσιας συζούσα διοτι σχεδόν ΣΚ εμενα σπιτι της και εκει ειναι αυτό που λες ηλπίζα οτι θα πηγαινα για γάμο διότι ειμαι υπέρ της φάσης αυτης και της οικογένειας και εν τελη επηλθε η τοξικοτητα
Μην ξεχνάς οτι καλως η κακως κοντεύω 40 και εχω κανει μονο 4 σχέσεις μακροχρόνιες
:o

Φιλε...φυγε οσο ειναι νωρις κ βρες αλλη γυναικες με καταθλιψη κ δεν ξερω γω τι ; αργα η γρηγορα ο γαμος θα καταστραφει κ θα κλαις
Έπρεπε να μεινω η να φύγω διότι αρκεί με κατηγορούν οτι εγώ φταιώ για όλα :P
Ο καθένας με το δικό του τρόπο τελικά σκέφτεται :wink
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών