Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3308
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 12 Ιουν 2023, 18:03

Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 17:55
Ποιά ποσοστά του; Αυτός καθ'ομολογίαν του έχει χρόνια που περιφρονεί τα διδακτικά βιβλία. Ηθελε ξήλωμα εδώ και καιρό.
Έτσι πρέπει...ξήλωμα. Άντε με το καθίκι που έχει το θράσος να διαμαρτύρεται για το συνωστισμό στη σμύρνη και να διδάσκει στα παιδιά στο κιλκίς ότι δεν κρυφτήκαμε στα υπόγεια το 40.

Εδώ άλλη η κακομοίρα που έβαλε την ταινία με τα αγόρια στο ντουζ εκτός ύλης αυτής της τάξης τόσα άκουσε. Που τί έκανε στην τελική? Την μελλοντική ιστορία της πατρίδας μας υπερασπίστηκε.
Αυτός ο φασίστας μισέλληνας να μην ξηλωθεί με το θράσος που έχει να λέει αυτά τα ψεύδη που λέει αντίθετα στις οδηγίες της υπουργού?
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9167
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 12 Ιουν 2023, 18:13

έργο_μακέτο έγραψε:
11 Ιουν 2023, 18:30
Εγώ από μικρό παιδί βλέπω μόνο τους παπάδες, τους σωβινιστές, και τους κάθε λογής κοινωνικούς δαρβινιστές να προσπαθούν να κυριαρχήσουν. Δεν με ανάγκασε ποτέ κανένας ΛΟΑΤΚΙ να γίνω όμοιός του.
και γω συνεχώς βλέπω ανθρώπους να προσπαθούν να με κάνουν να συμπεριφέρομαι σαν άνθρωπος. Ποτέ δεν είδα σκύλο να κάνει το ίδιο.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Allah
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: 08 Ιαν 2023, 14:40
Phorum.gr user: Άγιος Παπάριος, Άγιος, Έσχατόγερος
Τοποθεσία: Mecca
Επικοινωνία:

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Allah » 12 Ιουν 2023, 18:45

Green Dragon έγραψε: XXX - Σύνδρομο Triplo-X
Ναι, εντάξει. :smt005:

ΧΧ - σύνδρομο ΧΧ
ΧΥ - σύνδρομο ΧΥ
لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰم حَمَّدٌ رَسُولُ ٱللَّٰهِ‎

! ٱللَّٰهُ أَكْبَرُ

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14950
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 12 Ιουν 2023, 18:51

heir?
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 12 Ιουν 2023, 18:59

Το γεγονος πως ο αντίλογος στον "κατακουζινα" συνοψιζεται στο "φασιστας" σημαινει πως θα μπει βουλή. Να δω μλκες ποσα χρονια θα σας παρει για να καταλαβετε πως το "φασιστας" ΔΕΝ αποτελει αποδομηση αλλα παραδοχη ελλειψης επιχειρηματων που ενισχυει τον "φασιστα".

Τετοιοι γραφικοι σαν το Νατσιο δεν διαφερουν σε ΤΙΠΟΤΑ απο κατι προοδευτικους της πουτσας του γονεα νο1, νο2 κλπ, και αμφοτεροι θελουν ισοπεδωτικη αποδομηση με επιχειρηματα και οχι με κραυγες και συνθηματα.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40525
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 12 Ιουν 2023, 19:03

Κατακουζινας μπορει να ειναι αλλα τουλαχιστον πετυχε κατι πολυ σημαντικο στη ζωη του, ηταν ο κυριος υπευθυνος που το υπουργειο αλλαξε το βιβλιο της ΣΤ Δημοτικου με το συνωστισμο στη Σμυρνη.

.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20271
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 12 Ιουν 2023, 19:05

Allah έγραψε:
12 Ιουν 2023, 18:45
Green Dragon έγραψε: XXX - Σύνδρομο Triplo-X
Ναι, εντάξει. :smt005:

ΧΧ - σύνδρομο ΧΧ
ΧΥ - σύνδρομο ΧΥ
Έτσι λέγεται πανάσχετε τύπε, λες να το έβγαλα από το κεφάλι μου;

katinasalamaki
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: 26 Αύγ 2021, 11:50

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από katinasalamaki » 12 Ιουν 2023, 19:06

Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 16:07
Αρίστος έγραψε:
12 Ιουν 2023, 15:42
To πιο επικινδυνο φασιστικο κομμα (και το μονο σε ολη τη μεταπολιτευση) ειναι η ΝΔ που κανει οτι μπορει να εξοντωσει ενα δασκαλακο, μεχρι το ΣΔΟΕ στο Αγιο Ορος εστειλε και γενικα εκανε ανω κατω τη χωρα μπας και βρει το παραμικρο σε βαρος ενος μικρου κομματος και των ανθρωπων του.
Ας πούμε, τον απέλυσε τον Νατσιό ο οποίος καθ'ομολογίαν του δεν ακολουθεί τα διδακτικά βιβλία αλλά διδάσκει τις δικές του δοξασίες;
Με ένα Νατζιό δεν έρχεται η άνοιξη. Άμα γίνουν δύο, γίνουνε τρεις, γινουνε χίλιοι δεκατρείς τότε η honda civic παίρνει μπρος, και με λίγο λάδι στις ερπύστριες για το θόρυβο μουμουε, η χούντα σιβικ κατεβαίνει στις πλατιές και επιβάλλει την τάξη. Βλέπε υγειονομικους...

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14133
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 12 Ιουν 2023, 20:05

student έγραψε:
12 Ιουν 2023, 18:03
Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 17:55
Ποιά ποσοστά του; Αυτός καθ'ομολογίαν του έχει χρόνια που περιφρονεί τα διδακτικά βιβλία. Ηθελε ξήλωμα εδώ και καιρό.
Έτσι πρέπει...ξήλωμα. Άντε με το καθίκι που έχει το θράσος να διαμαρτύρεται για το συνωστισμό στη σμύρνη και να διδάσκει στα παιδιά στο κιλκίς ότι δεν κρυφτήκαμε στα υπόγεια το 40.

Εδώ άλλη η κακομοίρα που έβαλε την ταινία με τα αγόρια στο ντουζ εκτός ύλης αυτής της τάξης τόσα άκουσε. Που τί έκανε στην τελική? Την μελλοντική ιστορία της πατρίδας μας υπερασπίστηκε.
Αυτός ο φασίστας μισέλληνας να μην ξηλωθεί με το θράσος που έχει να λέει αυτά τα ψεύδη που λέει αντίθετα στις οδηγίες της υπουργού?
Κάτι μου λέει ότι αν κάποιος δάσκαλος έλεγε αντιθετα προς τις οδηγίες του υπουργείου αλλά πράγματα που δεν θα σου άρεζαν εσένα προσωπικά, δεν θα ήσουν τόσο large.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14133
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 12 Ιουν 2023, 20:06

katinasalamaki έγραψε:
12 Ιουν 2023, 19:06
Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 16:07
Αρίστος έγραψε:
12 Ιουν 2023, 15:42
To πιο επικινδυνο φασιστικο κομμα (και το μονο σε ολη τη μεταπολιτευση) ειναι η ΝΔ που κανει οτι μπορει να εξοντωσει ενα δασκαλακο, μεχρι το ΣΔΟΕ στο Αγιο Ορος εστειλε και γενικα εκανε ανω κατω τη χωρα μπας και βρει το παραμικρο σε βαρος ενος μικρου κομματος και των ανθρωπων του.
Ας πούμε, τον απέλυσε τον Νατσιό ο οποίος καθ'ομολογίαν του δεν ακολουθεί τα διδακτικά βιβλία αλλά διδάσκει τις δικές του δοξασίες;
Με ένα Νατζιό δεν έρχεται η άνοιξη. Άμα γίνουν δύο, γίνουνε τρεις, γινουνε χίλιοι δεκατρείς τότε η honda civic παίρνει μπρος, και με λίγο λάδι στις ερπύστριες για το θόρυβο μουμουε, η χούντα σιβικ κατεβαίνει στις πλατιές και επιβάλλει την τάξη. Βλέπε υγειονομικους...
Εμ δεν γίνονται χίλιοι δεκατρείς, πώς να το κάνουμε; Ευτυχώς.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3308
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 12 Ιουν 2023, 20:53

Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 20:05
student έγραψε:
12 Ιουν 2023, 18:03
Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 17:55
Ποιά ποσοστά του; Αυτός καθ'ομολογίαν του έχει χρόνια που περιφρονεί τα διδακτικά βιβλία. Ηθελε ξήλωμα εδώ και καιρό.
Έτσι πρέπει...ξήλωμα. Άντε με το καθίκι που έχει το θράσος να διαμαρτύρεται για το συνωστισμό στη σμύρνη και να διδάσκει στα παιδιά στο κιλκίς ότι δεν κρυφτήκαμε στα υπόγεια το 40.

Εδώ άλλη η κακομοίρα που έβαλε την ταινία με τα αγόρια στο ντουζ εκτός ύλης αυτής της τάξης τόσα άκουσε. Που τί έκανε στην τελική? Την μελλοντική ιστορία της πατρίδας μας υπερασπίστηκε.
Αυτός ο φασίστας μισέλληνας να μην ξηλωθεί με το θράσος που έχει να λέει αυτά τα ψεύδη που λέει αντίθετα στις οδηγίες της υπουργού?
Κάτι μου λέει ότι αν κάποιος δάσκαλος έλεγε αντιθετα προς τις οδηγίες του υπουργείου αλλά πράγματα που δεν θα σου άρεζαν εσένα προσωπικά, δεν θα ήσουν τόσο large.
Αρκεί που κάνεις ξεκάθαρο εσύ τί δεν αρέσει σ εσένα να λέει ένας δάσκαλος εκτός οδηγιών. Και τί είναι αυτό που σε βγάζει τόσο από τα ρούχα σου που φτάνεις να ζητάς και να τον ξηλώσουν κιόλας λόγω αυτού που δίδαξε. Παίζει κι αυτό κάποιον ρόλο τελικά.
Όταν ζητήσω κι εγώ δημόσια ξήλωμα κάποιου δασκάλου για κάτι που δίδαξε εκτός οδηγιών, τότε συζητάμε όσο θες για το ποιο ήταν αυτό που δεν μ άρεσε και γιατί με έφερε στο σημείο να ζητώ διοικητικές κυρώσεις και απόλυση. Δεν ξέρω αν η αιτία που θα παρουσιάσω τότε ή το ότι δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα με όσους δασκάλους το έκαναν στα παιδιά μου (θα) με κάνει τελικά να είμαι τόσο large.
Νομίζω όμως ότι με τις δικές σου αιτιάσεις που παρουσιάζεις παραπάνω, δεν θα έπρεπε τελικά να είσαι τόσο small.
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14133
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 12 Ιουν 2023, 21:14

student έγραψε:
12 Ιουν 2023, 20:53
Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 20:05
student έγραψε:
12 Ιουν 2023, 18:03


Έτσι πρέπει...ξήλωμα. Άντε με το καθίκι που έχει το θράσος να διαμαρτύρεται για το συνωστισμό στη σμύρνη και να διδάσκει στα παιδιά στο κιλκίς ότι δεν κρυφτήκαμε στα υπόγεια το 40.

Εδώ άλλη η κακομοίρα που έβαλε την ταινία με τα αγόρια στο ντουζ εκτός ύλης αυτής της τάξης τόσα άκουσε. Που τί έκανε στην τελική? Την μελλοντική ιστορία της πατρίδας μας υπερασπίστηκε.
Αυτός ο φασίστας μισέλληνας να μην ξηλωθεί με το θράσος που έχει να λέει αυτά τα ψεύδη που λέει αντίθετα στις οδηγίες της υπουργού?
Κάτι μου λέει ότι αν κάποιος δάσκαλος έλεγε αντιθετα προς τις οδηγίες του υπουργείου αλλά πράγματα που δεν θα σου άρεζαν εσένα προσωπικά, δεν θα ήσουν τόσο large.
Αρκεί που κάνεις ξεκάθαρο εσύ τί δεν αρέσει σ εσένα να λέει ένας δάσκαλος εκτός οδηγιών. Και τί είναι αυτό που σε βγάζει τόσο από τα ρούχα σου που φτάνεις να ζητάς και να τον ξηλώσουν κιόλας λόγω αυτού που δίδαξε. Παίζει κι αυτό κάποιον ρόλο τελικά.
Όταν ζητήσω κι εγώ δημόσια ξήλωμα κάποιου δασκάλου για κάτι που δίδαξε εκτός οδηγιών, τότε συζητάμε όσο θες για το ποιο ήταν αυτό που δεν μ άρεσε και γιατί με έφερε στο σημείο να ζητώ διοικητικές κυρώσεις και απόλυση. Δεν ξέρω αν η αιτία που θα παρουσιάσω τότε ή το ότι δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα με όσους δασκάλους το έκαναν στα παιδιά μου (θα) με κάνει τελικά να είμαι τόσο large.
Νομίζω όμως ότι με τις δικές σου αιτιάσεις που παρουσιάζεις παραπάνω, δεν θα έπρεπε τελικά να είσαι τόσο small.
Εκείνο που με εξοργίζει είναι πως ένας δημόσιος υπάλληλος αδιαφορεί γιά τα διδακτικά βιβλία που τα έγραψαν άνθρωποι πολύ αξιότεροι από τον ίδιο και διδάσκει αυτά που θέλει αυτός. Αφ'ενός δεν του έδωσε κανείς αυτό το δικαίωμα, αφ'ετέρου όντας σε Δημόσιο σχολείο δεν αφήνει στα παιδιά και τους γονείς την δυνατότητα να πάνε σε άλλο σχολείο αν δεν τους αρέσει αυτά που λέει.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10091
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 12 Ιουν 2023, 21:23

Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 21:14
αφ'ετέρου όντας σε Δημόσιο σχολείο δεν αφήνει στα παιδιά και τους γονείς την δυνατότητα να πάνε σε άλλο σχολείο αν δεν τους αρέσει αυτά που λέει.
Μάλλον τους αρέσει. Διαφορετικά, όλο και κάποιος Σκοπιανόφιλος σαν κι εσένα, θα τον έσερνε στα δικαστήρια.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

independent44
Δημοσιεύσεις: 1890
Εγγραφή: 09 Φεβ 2021, 23:36
Phorum.gr user: independent_44

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από independent44 » 12 Ιουν 2023, 23:51

Leporello έγραψε:
12 Ιουν 2023, 15:47
independent44 έγραψε:
12 Ιουν 2023, 14:57
Navis έγραψε:
12 Ιουν 2023, 14:12
Ενα ματσο μπουρδες, αντι να ασχοληθουνε γιατι πχ τα ελληνοπουλα ειναι στις τελευταιες θεσεις του PISA σε φυσικοχημειες και μαθηματικα, οι τυποι ασχολουνται με το πως θα βαλουμε 4 ωρες τη βδομαδα θρησκευτικα (Βελοπουλος) η' γιατι υπαρχει αναφορα στο αναγνωστικο του δημοτικου οτι μια οικογενεια ενοιωσε τον φοβο του πολεμου και "κρυφτηκε" σε ενα υπογειο. Γουαου συνωμοσια !
Το παράδειγμα με τον Μεγαλέξανδρο, τον Καραγκιόζη και την κοκκινοσκουφίτσα πως σου φαίνεται;
Ο Μεγαλέξανδρος και το καταραμένο φίδι είναι συνηθισμένο μοτίβο τής φυλλάδας του Μεγαλέξανδρου, που κυκλοφορούσε κατά την τουρκοκρατία, τελικά προερχόμενης από τον Ψευδοκαλλισθένη. Στο θέατρο σκιών εμφανίσθηκε περί το 1900 από τον καραγκιοζοπαίκτη Δημήτρη Σαρδούνη.

Να τι λέει και ο Τσαρούχης επ'αυτού:
Ωραία, ας πούμε ότι είναι έτσι.
Υπάρχει βίντεο όπου παρουσιάζει γύρω στα 40 σημεία από διάφορα σχολικά βιβλία και όλα μα όλα είναι προς την κατεύθυνση της γελοιοποίησης και της απαξίωσης της Ελληνικής Ιστορίας.
Είσαι 35 χρόνια δάσκαλος και έρχεται η ΜΚΟ "Πολύχρωμο Σχολείο" να σου επιβάλλει το πως θα κάνεις μάθημα από εδώ και πέρα.
Ποιά είναι αυτή; Κανείς δεν ξέρει.
Ποιός την ίδρυσε; Κανείς δεν ξέρει.
Ποιός τους πληρώνει; Κανείς δεν ξέρει.
9 χρονών παιδιά κάνουν σχολικά πάρτι και τραγουδάνε τραπ για πουτάνες, πιστόλια, ναρκωτικά, γαμήσια και έγκλημα.
Έτυχε κι αυτό;
Η Εκκλησία δεν μπορεί να κάνει κάτι γιατί ...δεν αναμειγνύεται στην πολιτική
:078:
Και βρέθηκαν κάποιοι να αντιδράσουν και παίρνουν 3-4%
Και είναι κακό αυτό;

Άβαταρ μέλους
Navis
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: 18 Απρ 2019, 13:31

Re: Το ΝΙΚΗ είναι το πιο επικίνδυνο φασιστικό κόμμα αυτή τη στιγμή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Navis » 13 Ιουν 2023, 00:01

independent44 έγραψε:
12 Ιουν 2023, 23:51

Ωραία, ας πούμε ότι είναι έτσι.
Υπάρχει βίντεο όπου παρουσιάζει γύρω στα 40 σημεία από διάφορα σχολικά βιβλία και όλα μα όλα είναι προς την κατεύθυνση της γελοιοποίησης και της απαξίωσης της Ελληνικής Ιστορίας.
Που υπαρχει αυτο το βιντεο με τα 40 σημεια να δουμε λιγο κατι..
Η ΜΚΟ "Πολυχρωμο σχολειο" επιβαλλει πως θα κανει μαθημα ο δασκαλος στο δημοσιο σχολειο στο Κιλκις ; πως γινεται αυτο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών