«Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Νοέμ 2021, 23:21

foscilis έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 23:15
sys3x έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 22:46
foscilis έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:24


Ναι. Είναι κατά των εμβολιασμών για το κοινό τους.
Πάλι λάθος.
Έλα τώρα

Τι βλέπουμε εδώ;
Εξήγησε μας για να καταλάβουμε.
Λέει τίποτα για την Δύση του ηλίου; ότι δύει από την Δύση; τι;
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Uppercut

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 13 Νοέμ 2021, 23:23

foscilis έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:24
Scouser έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:17

Μόνο που ούτε ο Κουβελας ούτε ο Ιωαννίδης είχαν πει ποτέ ότι είναι κατά των εμβολιασμών γενικως και αοριστως.
Ναι. Είναι κατά των εμβολιασμών για το κοινό τους.
Η ανικανότητά σου να κατανοήσεις είτε προφορικό είτε γραπτό λόγο, λόγω της διαρκούς μανίας που σου προκαλεί η ασταμάτητη ορμονογενής υστερία σου, είναι γνωστή. Για πες μας πού ο Ιωαννίδης έχει δηλώσει κατά των εμβολιασμών και ποιο είναι το κοινό του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 13 Νοέμ 2021, 23:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Νοέμ 2021, 23:25

foscilis έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 23:20
""Δεν είμαι κατά των εμβολίων, είμαι κατά των συγκεκριμένων εμβολίων για το 99% του πληθυσμού και ιδιαίτερα εσάς που μου κάνετε like. Για την πάρτη μου πάντως ήμουν υπέρ".

δηλαδή ρε μαλάκες δε ντρέπεστε να σας δουλεύουν έτσι; Πραγματικά δεν αισθάνεστε λίγο ηλίθιοι;
Τρίτη δόση τι προτείνεις για εμάς;
Το αντρικό ξέχνα το, από αυτά τα πούστικα λέμε πάντα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49195
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Νοέμ 2021, 23:29

Uppercut έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 23:23
foscilis έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:24
Scouser έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:17

Μόνο που ούτε ο Κουβελας ούτε ο Ιωαννίδης είχαν πει ποτέ ότι είναι κατά των εμβολιασμών γενικως και αοριστως.
Ναι. Είναι κατά των εμβολιασμών για το κοινό τους.
Η ανικανότητά σου να κατανοήσεις είτε προφορικό είτε γραπτό λόγο, λόγω της διαρκούς μανίας που σου προκαλεί η ασταμάτητη ορμονογενής υστερία σου, είναι γνωστή. Για πες μας πού ο Ιωαννίδης έχει δηλώσει κατά των εμβολιασμών και ποιο είναι το κοινό του.
Ο φόσκιλις δεν καταλαβαίνει τίποτα, και κάνει μονίμως σαν καμιά κακιασμένη γεροντοκόρη.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 14 Νοέμ 2021, 00:09

foscilis έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 23:20
""Δεν είμαι κατά των εμβολίων, είμαι κατά των συγκεκριμένων εμβολίων για το 99% του πληθυσμού και ιδιαίτερα εσάς που μου κάνετε like. Για την πάρτη μου πάντως ήμουν υπέρ".

δηλαδή ρε μαλάκες δε ντρέπεστε να σας δουλεύουν έτσι; Πραγματικά δεν αισθάνεστε λίγο ηλίθιοι;
Νομίζω πως αισθάνονται υπερήφανοι και ξεχωριστοί και νέοι. Ο ιός ακόμα και αν υπήρχε δε θα τους αγγιζε.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24685
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 14 Νοέμ 2021, 00:19

Uppercut έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 23:23
foscilis έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:24
Scouser έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:17

Μόνο που ούτε ο Κουβελας ούτε ο Ιωαννίδης είχαν πει ποτέ ότι είναι κατά των εμβολιασμών γενικως και αοριστως.
Ναι. Είναι κατά των εμβολιασμών για το κοινό τους.
Η ανικανότητά σου να κατανοήσεις είτε προφορικό είτε γραπτό λόγο, λόγω της διαρκούς μανίας που σου προκαλεί η ασταμάτητη ορμονογενής υστερία σου, είναι γνωστή. Για πες μας πού ο Ιωαννίδης έχει δηλώσει κατά των εμβολιασμών και ποιο είναι το κοινό του.
Το κοινό του είναι κάτι μαλακιστήρια σαν εσένα και έχει δηλώσει επανειλημμένα ότι είναι υπέρ του εμβολιασμού μόνο για γέρους και ευπαθείς, κάτι που δεν περιλαμβάνει τα μαλακιστήρια σαν εσένα. Δηλαδή αυτό ακριβώς που είπα, κατάλαβες αδερφάρα; (ρητορική ερώτηση, προφανώς και δεν κατάλαβες. Τράβα τώρα φάε συμπληρώματα μη σου κρεμάσουν τα βυζιά, και νομίζω έχεις ξεχάσει να αποτριχώσεις μιαν ακρίτσα στην αριστερή μασχάλη)

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 14 Νοέμ 2021, 00:28

Kauldron έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:09

Κανείς δεν είναι "αντιεμβολιαστής", απλά δε θέλουμε τα συγκεκριμένα εμβόλια για όλο τον κόσμο χύμα.
Οι εμβολιασμοί πρέπει να γίνονται ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΑ στις ομάδες υψηλού κινδύνου, οχι σε όλους για να πουλήσουν εμβόλια.
Έτσι.
Όλες αυτές οι λυσσασμένες αγάμητες Κάρεν,τύπου AlienWay,δεν έχουν καταλάβει καν σε τι ακριβώς εναντιωνόμαστε.
Έτσι έβγαλαν την παραμύθα ότι "φοβούνται τη βελόνα"...και που ξέρεις ρε μαλακισμένο ότι εγώ δεν έχω κάνει το εμβόλιο κατά της λύσσας ; Ή,ότι είμαι πρεζάκι και την παίρνω ενδοφλέβια ;
Once an agamitos,always an agamitos.

Uppercut

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 14 Νοέμ 2021, 00:32

foscilis έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:19
Uppercut έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 23:23
foscilis έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:24


Ναι. Είναι κατά των εμβολιασμών για το κοινό τους.
Η ανικανότητά σου να κατανοήσεις είτε προφορικό είτε γραπτό λόγο, λόγω της διαρκούς μανίας που σου προκαλεί η ασταμάτητη ορμονογενής υστερία σου, είναι γνωστή. Για πες μας πού ο Ιωαννίδης έχει δηλώσει κατά των εμβολιασμών και ποιο είναι το κοινό του.
Το κοινό του είναι κάτι μαλακιστήρια σαν εσένα και έχει δηλώσει επανειλημμένα ότι είναι υπέρ του εμβολιασμού μόνο για γέρους και ευπαθείς, κάτι που δεν περιλαμβάνει τα μαλακιστήρια σαν εσένα. Δηλαδή αυτό ακριβώς που είπα, κατάλαβες αδερφάρα; (ρητορική ερώτηση, προφανώς και δεν κατάλαβες. Τράβα τώρα φάε συμπληρώματα μη σου κρεμάσουν τα βυζιά, και νομίζω έχεις ξεχάσει να αποτριχώσεις μιαν ακρίτσα στην αριστερή μασχάλη)
Ήρεμα, ήρεμα, μικρούλα. Αφού ηρεμήσεις και σταματήσει να τρέμει το αδύναμο σωματάκι σου, μπορείς να φέρεις τη δήλωση του Ιωαννίδη που λέει ότι είναι κατά του εμβολιασμού ή όπως το άλλαξες τώρα ότι είναι κατά στις μικρότερες ηλικίες. Όλη η υστερία του κόσμου δεν γίνεται να κρύψει ότι είσαι ένας μπουρδέμπορας που λέει συνεχώς ψέματα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 14 Νοέμ 2021, 00:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23751
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 14 Νοέμ 2021, 00:33

BigChiefWahoo έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:28
Kauldron έγραψε:
13 Νοέμ 2021, 21:09

Κανείς δεν είναι "αντιεμβολιαστής", απλά δε θέλουμε τα συγκεκριμένα εμβόλια για όλο τον κόσμο χύμα.
Οι εμβολιασμοί πρέπει να γίνονται ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΑ στις ομάδες υψηλού κινδύνου, οχι σε όλους για να πουλήσουν εμβόλια.
Έτσι.
Όλες αυτές οι λυσσασμένες αγάμητες Κάρεν,τύπου AlienWay,δεν έχουν καταλάβει καν σε τι ακριβώς εναντιωνόμαστε.
Έτσι έβγαλαν την παραμύθα ότι "φοβούνται τη βελόνα"...και που ξέρεις ρε μαλακισμένο ότι εγώ δεν έχω κάνει το εμβόλιο κατά της λύσσας ; Ή,ότι είμαι πρεζάκι και την παίρνω ενδοφλέβια ;
Once an agamitos,always an agamitos.
Αει μάσα :003:
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70967
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Νοέμ 2021, 00:40

«Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»
Nα υποθέσω ότι ο Κούβελας δεν θα κάνει την 3η δόση;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30101
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 14 Νοέμ 2021, 00:41

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:40
«Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»
Nα υποθέσω ότι ο Κούβελας δεν θα κάνει την 3η δόση;
ήδη θα την έχει κάνει :lol:


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"



Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70967
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Νοέμ 2021, 00:46

Otto Weininger έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:40
«Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»
Nα υποθέσω ότι ο Κούβελας δεν θα κάνει την 3η δόση;
ήδη θα την έχει κάνει :lol:
Το αποκλείω. Κάτι τέτοιο θα ήταν παραδοχή διαστροφής. :smt018
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Νοέμ 2021, 00:58

Otto Weininger έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:40
«Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»
Nα υποθέσω ότι ο Κούβελας δεν θα κάνει την 3η δόση;
ήδη θα την έχει κάνει :lol:
Λέτε ρε μλκς, τι προτείνεται για εμάς που κάναμε το αντρικό για τρίτη δόση;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30101
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: «Καταπέλτης» ο Δ.Κούβελας: «Ζούμε σε ένα τελείως διεστραμμένο περιβάλλον - Δεν έγινε καμία μελέτη για την 3η δόση»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 14 Νοέμ 2021, 01:00

sys3x έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:58
Otto Weininger έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Νοέμ 2021, 00:40


Nα υποθέσω ότι ο Κούβελας δεν θα κάνει την 3η δόση;
ήδη θα την έχει κάνει :lol:
Λέτε ρε μλκς, τι προτείνεται για εμάς που κάναμε το αντρικό για τρίτη δόση;
αν αντρικό εννοείς το AZ, ούτως ή άλλως δεν υπάρχει ως επιλογή πλέον. Η Μοντέρνα θα γίνεται η μισή δόση γιατί είναι πολύ ισχυρό άρα θα είναι στα ίδια επίπεδα με Pfizer (35Χ τα αντισώματα). Οπότε Pfizer που έχει και πιο πολλά σημεία επιλογής για ευκολία.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών