Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33057
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Ιουν 2021, 18:39

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
ειχα κι εγω ενα τετοιο μπλιμπλικι, αλλα μαλλον χαλασε. εβλεπε ποιος συμφωνει με ποιον χρηστη, και εδειχνε ποσο βλακας ειναι.

τωρα τελευταια, το ρημαδι, δειχνει τον χελ που τον εχω για εξυπνο να συμφωνει με αριστο, και την αφεντομουτσουναρα μου που επισης δεν με εχω για χαζο να συμφωνει με σταβμαρ.

τα υστερα του κοσμου. :a040:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40798
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 11 Ιουν 2021, 19:34

ST48410 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 17:00
Αρίστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:57
Σημερα μονο ανεβασα δυο παραδειγματα χωρων που παροτι φουλ εμβολιασμενες εχουν σοβαροτατο προβλημα με την επιδημια: Χιλη και Βρετανια. Συνεπως δεν μετακινω κανενα τερμα, το τερμα εχει παραβιαστει στο κεντρο του και εχουν τρυπησει τα διχτυα που στηριζαν την επισημη αφηγηση της αποτελεσματικοτητας των εμβολιων.

Σημερα μαθαινουμε και για το κρουαζεροπλοιο. Προφανως ολα αυτα δεν ειναι καλα νεα.
ξαναδιάβασε την ερώτησή μου. Πες μου τι δεν καταλαβαίνεις να το συζητήσουμε. Και πέρσι και φέτος είχες κρουαζιερόπλοια με ασθενείς. Στο συγκεκριμένο είναι όλοι εμβολιασμένοι. Αν υπάρξει διαφορά σε σχέση με αυτό που βλέπαμε πέρσι θα έχει βοηθήσει το εμβόλιο; Ναι ή όχι;


Αν το θετεις ετσι να το θεσω κι εγω αναλογικα και σε μεγαλυτερη κλιμακα: στις περισσοτερες χωρες οι θανατοι με εμβολια ηταν πολλαπλασιοι απο τους θανατους ολου του 2020 χωρις εμβολια. Αν υπαρχει αυτη η συντριπτικη διαφορα τοτε τα εμβολια αποδειχθηκαν μαζικοι καταστροφεις; Απο το πρωι το λεω αλλα απαντηση δεν παιρνω.

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 11 Ιουν 2021, 19:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 11 Ιουν 2021, 19:35

ST48410 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 17:00
Αρίστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:57
Σημερα μονο ανεβασα δυο παραδειγματα χωρων που παροτι φουλ εμβολιασμενες εχουν σοβαροτατο προβλημα με την επιδημια: Χιλη και Βρετανια. Συνεπως δεν μετακινω κανενα τερμα, το τερμα εχει παραβιαστει στο κεντρο του και εχουν τρυπησει τα διχτυα που στηριζαν την επισημη αφηγηση της αποτελεσματικοτητας των εμβολιων.

Σημερα μαθαινουμε και για το κρουαζεροπλοιο. Προφανως ολα αυτα δεν ειναι καλα νεα.
ξαναδιάβασε την ερώτησή μου. Πες μου τι δεν καταλαβαίνεις να το συζητήσουμε. Και πέρσι και φέτος είχες κρουαζιερόπλοια με ασθενείς. Στο συγκεκριμένο είναι όλοι εμβολιασμένοι. Αν υπάρξει διαφορά σε σχέση με αυτό που βλέπαμε πέρσι θα έχει βοηθήσει το εμβόλιο; Ναι ή όχι;
Πρόσεξε μία λεπτομέρεια:

"το 95% των ανθρώπων που επιβιβάζονται, πελάτες ή εργαζόμενοι, πρέπει να είναι πλήρως εμβολιασμένοι. Μετά τον απόπλου του από το Σεντ Μάαρτεν, το Celebrity Millennium προβλέπεται να κάνει επταήμερο περίπλου στην Καραϊβική Θάλασσα, περνώντας από τα Μπαρμπέιντος, την Αρούμπα και το Κουρασάο."

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 11 Ιουν 2021, 19:38

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
ειχα κι εγω ενα τετοιο μπλιμπλικι, αλλα μαλλον χαλασε. εβλεπε ποιος συμφωνει με ποιον χρηστη, και εδειχνε ποσο βλακας ειναι.

τωρα τελευταια, το ρημαδι, δειχνει τον χελ που τον εχω για εξυπνο να συμφωνει με αριστο, και την αφεντομουτσουναρα μου που επισης δεν με εχω για χαζο να συμφωνει με σταβμαρ.

τα υστερα του κοσμου. :a040:
:lol:
Αντιθέτως, εγώ πάντοτε σε έβρισκα συμπαθές προφίλ.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 11 Ιουν 2021, 19:44

Αρίστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:57
Σημερα μονο ανεβασα δυο παραδειγματα χωρων που παροτι φουλ εμβολιασμενες εχουν σοβαροτατο προβλημα με την επιδημια: Χιλη και Βρετανια.
Το πρόβλημα είναι ότι ανεβάζεις πράγματα που δεν συνάδουν με τα δεδομένα και τα συμπεράσματά σου.
Πχ. Βρετανία

Εικόνα

Που είδες το τεράστιο πρόβλημα; Πριν τον εμβολιασμό τα κρούσματα βαρούσαν ...ταβάνι και οι θάνατοι ...σελήνη.
Εικόνα

Από την άλλη, η Χιλή είναι εμβολιασμένη κατά 58%, που σημαίνει ότι σχεδόν οι μισοί είναι ανεμβολίαστοι. Και μάλιστα είναι ανεμβολίαστες οι πιο "μολυσματικές" ηλικίες, οι νέες που παρτάρουν και αγνοούν τους κινδύνους. Επιπλέον, στη Χιλή τώρα έχουν χειμώνα. Τώρα είναι το κύμα της έξαρσης της νόσου. Τώρα εμφανίζει το peak ο ιός. Παραταύτα, η θνητότητα του ιού έχει πέσει στο μισό σε σχέση με το προηγούμενο κύμα, που σημαίνει ότι το εμβόλιο έχει κάνει δουλειά. Και θα κάνει ακόμα περισσότερη όσο εμβολιάζονται οι άνθρωποι.

opsimasmenos
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: 19 Αύγ 2018, 23:48

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από opsimasmenos » 11 Ιουν 2021, 20:10

ST48410 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 17:00
Αρίστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:57
Σημερα μονο ανεβασα δυο παραδειγματα χωρων που παροτι φουλ εμβολιασμενες εχουν σοβαροτατο προβλημα με την επιδημια: Χιλη και Βρετανια. Συνεπως δεν μετακινω κανενα τερμα, το τερμα εχει παραβιαστει στο κεντρο του και εχουν τρυπησει τα διχτυα που στηριζαν την επισημη αφηγηση της αποτελεσματικοτητας των εμβολιων.

Σημερα μαθαινουμε και για το κρουαζεροπλοιο. Προφανως ολα αυτα δεν ειναι καλα νεα.
ξαναδιάβασε την ερώτησή μου. Πες μου τι δεν καταλαβαίνεις να το συζητήσουμε. Και πέρσι και φέτος είχες κρουαζιερόπλοια με ασθενείς. Στο συγκεκριμένο είναι όλοι εμβολιασμένοι. Αν υπάρξει διαφορά σε σχέση με αυτό που βλέπαμε πέρσι θα έχει βοηθήσει το εμβόλιο; Ναι ή όχι;
Το θέμα είναι αν το άφησαν να συνεχίζει το ταξίδι σαν να μην τρέχει τίποτα, για να μπορείς να εξετάσεις αυτό που λες. Αν κάποιο θεϊκό χέρι τσιμπήσει τα δύο κρούσματα από το παπόρι τότε θα μιλάμε για θαύμα εμπόλια.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70967
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιουν 2021, 20:17

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
ειχα κι εγω ενα τετοιο μπλιμπλικι, αλλα μαλλον χαλασε. εβλεπε ποιος συμφωνει με ποιον χρηστη, και εδειχνε ποσο βλακας ειναι.

τωρα τελευταια, το ρημαδι, δειχνει τον χελ που τον εχω για εξυπνο να συμφωνει με αριστο, και την αφεντομουτσουναρα μου που επισης δεν με εχω για χαζο να συμφωνει με σταβμαρ.

τα υστερα του κοσμου. :a040:
Εξαρτάται από τη ρύθμιση στο μπλιμπλικι βρε. Έχεις ενεργοποιημένο μόνον το "συμφωνεί/διαφωνεί με τον Αρίστο".
Πρέπει να ενεργοποιήσεις και το "γιατί συμφωνεί/διαφωνεί με τον Αρίστο" και το πράγμα θα ξεκαθαρίσει.

Είχα κάνει μια βασική κατάταξη των κατηγοριών εδώ:
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μάιος 2021, 12:54
Έχει κουράσει αυτή η γενικολογία.

Κατά τα άλλα, παρακολουθώντας τις αντιδράσεις των αντιεμβολιαστών/αντικαραντινιστών όλους αυτούς τους μήνες, έχω καταλήξει σε 3+1 βασικές κατηγορίες.

1. Οι τέρμα βλάκες με τα φωτόσπαθα.

2. Οι εθνοζαίοι. Αφορά σ' αυτούς που όντως αντιλαμβάνονται την επικινδυνότητα του ιού και τη χρησιμότητα των εμβολίων κλπ αλλά εστιάζουν μονίμως στην αντιπολιτευτική ρητορική και τα αντίστοιχα λάφυρα της, τύπου "η πανδημία είναι ευκαιρία". Θα πήγαινα στοίχημα ότι αρκετοί από αυτούς έχουν εμβολιασθεί ή έχουν κλείσει ήδη ραντεβού αλλά δεν το μαρτυράνε. :lol:

3. Οι τσαμπατζήδες δικαιωματιστές. Επίσης αντιλαμβάνονται την επικινδυνότητα, είναι οι πιο φοβικοί από όλες τις κατηγορίες αλλά προσπαθούν να κερδίσουν όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο μέχρι να κάνουν εκείνοι το ΤΕΛΕΙΟ εμβόλιο, διεκδικώντας συγχρόνως τα ίδια τετραγωνικά στο ελεύθερο πεδίο που θα δημιουργήσουν τα χαζά πειραματόζωα.

4. Ο hell. Aπό τη στιγμή που διάλεξε να μπει σ' αυτό το παιχνίδι με τα άσπρα πιόνια, θα συνεχίσει ακάθεκτος μέχρι το τέλος του κόσμου.

ΥΓ. Αναφέρομαι στους αντιεμβολιαστές και αντικάτι γενικώς, που η στάση τους είναι προσωπική επιλογή και όχι ιατρική σύσταση.
Την πάτησα με το εμβόλιο... Προσοχή!

Φαινομενικά, όλες οι κατηγορίες συμφωνούν με τον Αρίστο.

Οι κατηγορίες 2, 3, 4 απλώς αφήνουν τον Αρίστο να λέει τα δικά του (στην ουσία λουφάζουν) χωρίς οι ίδιοι να επεμβαίνουν ποτέ σε αυτά που αραδιάζει, ακόμη και αν διαφωνούν. Αλλά τις δικές τους ενστάσεις για την ψεκασμενιά θα τις αναφέρουν σε άλλο θέμα, σε άσχετο χρόνο.
Κι έτσι, βολεύονται όλοι. Ή έτσι τουλάχιστον νομίζουν. :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 11 Ιουν 2021, 20:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Gavalas for President! :grfl:

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 11 Ιουν 2021, 20:18

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
ειχα κι εγω ενα τετοιο μπλιμπλικι, αλλα μαλλον χαλασε. εβλεπε ποιος συμφωνει με ποιον χρηστη, και εδειχνε ποσο βλακας ειναι.

τωρα τελευταια, το ρημαδι, δειχνει τον χελ που τον εχω για εξυπνο να συμφωνει με αριστο, και την αφεντομουτσουναρα μου που επισης δεν με εχω για χαζο να συμφωνει με σταβμαρ.

τα υστερα του κοσμου. :a040:

Λίγο σεβας στον σταβ. Και εγώ διαφωνώ σε αρκετά μαζί του, ειδικά όταν γενικεύει κάποια πράγματα ( κυρίως κοινωνικής φύσης ) αλλά χαζός δεν είναι. Ίσα ίσα που ο τυπάς παίζει να είναι φουλ διαβασμενος.
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 11 Ιουν 2021, 20:23

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
Εξαρτάται πως ορίζεις την περσόνα του Άριστου για να έχεις μετρο σύγκρισης.

Αν πιστεύει πραγματικά αυτά που λέει, είναι πιο χαζός και από αμοιβάδα.

Αν δεν τα πιστεύει όλα αλλά το κάνει για πολιτική προπαγάνδα είναι φελλος.

Αν δεν πιστεύει τίποτα και έχει κάνει αυτη την περσόνα μόνο και μόνο για να τσιμπήσει κάνα φράγκο είναι φοβερά εξυπνος
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70967
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιουν 2021, 20:24

Αρίστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:34
ST48410 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 17:00
Αρίστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:57
Σημερα μονο ανεβασα δυο παραδειγματα χωρων που παροτι φουλ εμβολιασμενες εχουν σοβαροτατο προβλημα με την επιδημια: Χιλη και Βρετανια. Συνεπως δεν μετακινω κανενα τερμα, το τερμα εχει παραβιαστει στο κεντρο του και εχουν τρυπησει τα διχτυα που στηριζαν την επισημη αφηγηση της αποτελεσματικοτητας των εμβολιων.

Σημερα μαθαινουμε και για το κρουαζεροπλοιο. Προφανως ολα αυτα δεν ειναι καλα νεα.
ξαναδιάβασε την ερώτησή μου. Πες μου τι δεν καταλαβαίνεις να το συζητήσουμε. Και πέρσι και φέτος είχες κρουαζιερόπλοια με ασθενείς. Στο συγκεκριμένο είναι όλοι εμβολιασμένοι. Αν υπάρξει διαφορά σε σχέση με αυτό που βλέπαμε πέρσι θα έχει βοηθήσει το εμβόλιο; Ναι ή όχι;
Αν το θετεις ετσι να το θεσω κι εγω αναλογικα και σε μεγαλυτερη κλιμακα: στις περισσοτερες χωρες οι θανατοι με εμβολια ηταν πολλαπλασιοι απο τους θανατους ολου του 2020 χωρις εμβολια. Αν υπαρχει αυτη η συντριπτικη διαφορα τοτε τα εμβολια αποδειχθηκαν μαζικοι καταστροφεις; Απο το πρωι το λεω αλλα απαντηση δεν παιρνω.
.

Αυτό είναι μια διαστρεβλωμένη παπαριά και τίποτα περισσότερο.
Gavalas for President! :grfl:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 11 Ιουν 2021, 20:28

Αφήστε τον Αρίστο ήσυχο.
Ο ρόλος του Αρίστου στο διάλογο είναι εξαιρετικής σημασίας. Είναι ο θαρραλέος που παίρνει τις αμαρτίες του αντιεμβολιαστικού κινήματος στις πλάτες του για να εξιλεωθούν οι υπόλοιποι από την αμαρτία (αφέλεια) τους.
Σεβασμός και τίποτε άλλο.
Ας μείνουμε στο θέμα κι όχι στα πρόσωπα.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70967
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιουν 2021, 20:33

Gewponos90 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 20:23
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
Εξαρτάται πως ορίζεις την περσόνα του Άριστου για να έχεις μετρο σύγκρισης.

Αν πιστεύει πραγματικά αυτά που λέει, είναι πιο χαζός και από αμοιβάδα.

Αν δεν τα πιστεύει όλα αλλά το κάνει για πολιτική προπαγάνδα είναι φελλος.

Αν δεν πιστεύει τίποτα και έχει κάνει αυτη την περσόνα μόνο και μόνο για να τσιμπήσει κάνα φράγκο είναι φοβερά εξυπνος
Ρε συ, δεν μ' ενδιαφέρει ως περσόνα ο Αρίστος.
Αυτό που μ' ενδιαφέρει είναι το ότι κάποιοι είναι τόσο ηλίθιοι ή αφελείς ή "αγράμματοι" που δεν αντιλαμβάνονται την ασυμβατότητα και τις παλινωδίες που χρησιμοποιούν οι αρίστοι γενικώς.
Γιατί αυτοί θα επηρεάσουν τη ζωή μου, ως πλήθος.
Ο συγκεκριμένος Αρίστος ούτε μπορεί ούτε πρόκειται να μ' επηρεάσει.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 11 Ιουν 2021, 20:34

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
ειχα κι εγω ενα τετοιο μπλιμπλικι, αλλα μαλλον χαλασε. εβλεπε ποιος συμφωνει με ποιον χρηστη, και εδειχνε ποσο βλακας ειναι.

τωρα τελευταια, το ρημαδι, δειχνει τον χελ που τον εχω για εξυπνο να συμφωνει με αριστο, και την αφεντομουτσουναρα μου που επισης δεν με εχω για χαζο να συμφωνει με σταβμαρ.

τα υστερα του κοσμου. :a040:
Το βασικό είναι να συμφωνείς ή να διαφωνείς ανοιχτά με όποιον γουστάρεις φίλος, γι αυτό είναι καλή η σχετική ανωνυμία του φόρουμ. Εδώ απόψεις σχολιάζουμε, και προσωπικά και ο Χίτλερ να έλεγε κάτι που συμφωνώ θα το έλεγα. Σε ένα θέμα είχα συμφωνήσει και με τον Αριστο για να καταλάβεις. :102:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33057
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Ιουν 2021, 20:36

Gewponos90 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 20:18
Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
ειχα κι εγω ενα τετοιο μπλιμπλικι, αλλα μαλλον χαλασε. εβλεπε ποιος συμφωνει με ποιον χρηστη, και εδειχνε ποσο βλακας ειναι.

τωρα τελευταια, το ρημαδι, δειχνει τον χελ που τον εχω για εξυπνο να συμφωνει με αριστο, και την αφεντομουτσουναρα μου που επισης δεν με εχω για χαζο να συμφωνει με σταβμαρ.

τα υστερα του κοσμου. :a040:

Λίγο σεβας στον σταβ. Και εγώ διαφωνώ σε αρκετά μαζί του, ειδικά όταν γενικεύει κάποια πράγματα ( κυρίως κοινωνικής φύσης ) αλλά χαζός δεν είναι. Ίσα ίσα που ο τυπάς παίζει να είναι φουλ διαβασμενος.
δυσκολευομαι ρε φιλε, ειναι το νικ τετοιο...

αλλα και γω τους αγαπω ολους, ασχετα αν τους ξεχεζω καθε τοσο. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40798
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 11 Ιουν 2021, 20:52

stavmanr έγραψε:
11 Ιουν 2021, 20:28
Αφήστε τον Αρίστο ήσυχο.
Ο ρόλος του Αρίστου στο διάλογο είναι εξαιρετικής σημασίας. Είναι ο θαρραλέος που παίρνει τις αμαρτίες του αντιεμβολιαστικού κινήματος στις πλάτες του για να εξιλεωθούν οι υπόλοιποι από την αμαρτία (αφέλεια) τους.
Σεβασμός και τίποτε άλλο.
Ας μείνουμε στο θέμα κι όχι στα πρόσωπα.



Tα εμβολια ειναι απλα το προσχημα να βγαλουν τα αντερα τους γιατι δεν με χωνευουν.

Αστους να εκτιθενται, απολαμβανω. :lol:

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών