Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 03 Σεπ 2021, 02:13

pikey25 έγραψε:
03 Σεπ 2021, 02:05
nik_killthemall έγραψε:
03 Σεπ 2021, 01:58
pikey25 έγραψε:
03 Σεπ 2021, 01:55


Οχι βεβαια, επειδη ακριβως ειναι ολη μερα στο συστημα υγειας οι περισσοτεροι εχουν ηδη ισχυρο ανοσοποιητικο
Και εκ των πραγματων λογω των μεταλλαξεων θα κολλησουν ετσι και αλλιως. :102:
Βαζουν να εμβολιαστουν ανθρωποι με βαση μια ΨΕΥΔΗ μελετη που υποστηριζε οτι εχεις ΑΝΟΣΙΑ απο το εμβολιο για 1 χρονο!
Αυτο το ισχυρο ανοσοποιητικο εαν στοιχειοθετειται με τεστ αντισωματων που το δειχνει μαζι σου. Αν οχι ειναι παπαριες ψεκασμενες και πρεπει ή να εμβολιαστουν ή να παραιτηθούν απο την θέση εργασίας γιατί δεν κάνουν για αυτη τη δουλεια και ζημιώνουν το δημόσιο συμφέρον.
Μιλαμε για ΤΩΡΑ, διωχνουν κοσμο απο την δουλεια του ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΑ
Το οτι φαινεται λογικο κατι μεσα σε ενα περιβαλλον ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΥ δεν σημαινει οτι ειναι και συνταγματικο!
Το οτι το λεει η πλειοψηφια δε σημαινει οτι θα βγαζει και οτι νομο θελει. Πρεπει να ειναι ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ, επρεπε να εχει γινει ΑΝΑΣΤΟΛΗ της αποφασης ΗΔΗ για τις αναστολες.
Αν σε ενα μηνα εχει επικρατησει η Mu, το εμβολιο που εχεις κανει ειναι ΑΧΡΗΣΤΟ
Αν καποιος πεθανει μετα την ενεση τωρα πια δε μιλαμε για ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΔΟΛΟ, αλλα ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΑ εκ ΠΡΟΘΕΣΕΩΣ
Οχι, μπορει να παραιτηθει, να μην κανει το εμβολιο και να μην πεθανει αν θεωρει πως εμβολιο = 100% θανατος ! Τοσο απλο ! Η αποτιμηση ρισκου ειναι προσωπικο θεμα του καθενος ΑΝ ειναι κατω των 50 ετων !

Σε υγειονομικο πολεμο που κρινεται η δημοσια υγεια ή δεχεσαι το ατομικο σου συμφερον να μπει κατω απο το δημοσιο συμφερον ή σηκωνεσαι και φευγεις βαζοντας το ατομικο συμφερον πιο πανω . -

Αντισυνταγματικο ειναι να νομιζει καποιος που ειναι απλος μισθωμενος υπαλληλος του λαου, πως το συστημα υγειας ειναι τσιφλικι του στο οποιο το ατομικο συμφερον ειναι πιο πανω.

Αν εχει αντισωματα ναι να μεινει διχως εμβολιο, αλλιως ΠΟΥΛΟ ! Υπαρχει κατι που ειναι 10 εκ. φορες πιο αντισυνταγματικο απο την αναστολη και αυτο ειναι το να θετεις σε κινδυνο τη δημοσια υγεια ΕΚΕΙ που αυτη η δημοσια υγεια ειναι σε ανοσοποιηση και νοσηροτητα (νοσοκομειο), κατι που ειναι 10 εκ φορες πιο πολυτιμο απο την ατομικη υγεια του καθενος που δεν επιθυμει να εμβολιαστει, αφου ολοι μας ειμαστε δυνητικοί "πελατες" συστηματος υγειας !
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nik_killthemall την 03 Σεπ 2021, 02:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 03 Σεπ 2021, 02:23

nik_killthemall έγραψε:
03 Σεπ 2021, 02:13
pikey25 έγραψε:
03 Σεπ 2021, 02:05
nik_killthemall έγραψε:
03 Σεπ 2021, 01:58


Αυτο το ισχυρο ανοσοποιητικο εαν στοιχειοθετειται με τεστ αντισωματων που το δειχνει μαζι σου. Αν οχι ειναι παπαριες ψεκασμενες και πρεπει ή να εμβολιαστουν ή να παραιτηθούν απο την θέση εργασίας γιατί δεν κάνουν για αυτη τη δουλεια και ζημιώνουν το δημόσιο συμφέρον.
Μιλαμε για ΤΩΡΑ, διωχνουν κοσμο απο την δουλεια του ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΑ
Το οτι φαινεται λογικο κατι μεσα σε ενα περιβαλλον ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΥ δεν σημαινει οτι ειναι και συνταγματικο!
Το οτι το λεει η πλειοψηφια δε σημαινει οτι θα βγαζει και οτι νομο θελει. Πρεπει να ειναι ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ, επρεπε να εχει γινει ΑΝΑΣΤΟΛΗ της αποφασης ΗΔΗ για τις αναστολες.
Αν σε ενα μηνα εχει επικρατησει η Mu, το εμβολιο που εχεις κανει ειναι ΑΧΡΗΣΤΟ
Αν καποιος πεθανει μετα την ενεση τωρα πια δε μιλαμε για ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΔΟΛΟ, αλλα ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΑ εκ ΠΡΟΘΕΣΕΩΣ
Οχι, μπορει να παραιτηθει και να μην πεθανει ! Τοσο απλο !

Σε υγειονομικο πολεμο που κρινεται η δημοσια υγεια ή δεχεσαι το ατομικο σου συμφερον να μπει κατω απο το δημοσιο συμφερον ή σηκωνεσαι και φευγεις βαζοντας το ατομικο συμφερον πιο πανω . -

Αντισυνταγματικο ειναι να νομιζει καποιος που ειναι απλος μισθωμενος υπαλληλος του λαου, πως το συστημα υγειας ειναι τσιφλικι του στο οποιο το ατομικο συμφερον ειναι πιο πανω.

Αν εχει αντισωματα ναι να μεινει διχως εμβολιο, αλλιως ΠΟΥΛΟ ! Υπαρχει κατι που ειναι αντισυνταγματικοτερο απο την αναστολη και αυτο ειναι το να θετεις σε κινδυνο τη δημοσια υγεια που ειναι 10 εκ φορες πιο πολυτιμη απο την ατομικη υγεια !
Φυσικα και μπορει να παραιτηθει και αρκετοι εχουν παραιτηθει αλλα εχουμε καταγγελιες ανθρωπων που δεν θελαν να το κανουν και αναγκαζονται με το φοβο να μην χασουν την δουλεια τους
Αν εχουμε υγειονομικο πολεμο να επικαλεστουν το αρθρο 48. Το συνταγμα μας βαζει πανω απο την δημοσια υγεια την ατομικη ελευθερια.
Η δημοσια υγεια ειναι σε ΚΙΝΔΥΝΟ λογω των αναστολων
Ο νομος δε λεει για αντισωματα, ενω υπαρχουν κιαλλες μελετες που δειχνουν την φυσικη ανοσια μετα την νοσηση
Δεν δεχονται τα τεστ αντισωματων που πολλοι καναν και τα παρουσιασαν
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 03 Σεπ 2021, 02:34

pikey25 έγραψε:
03 Σεπ 2021, 02:23

Φυσικα και μπορει να παραιτηθει και αρκετοι εχουν παραιτηθει αλλα εχουμε καταγγελιες ανθρωπων που δεν θελαν να το κανουν και αναγκαζονται με το φοβο να μην χασουν την δουλεια τους
Αν εχουμε υγειονομικο πολεμο να επικαλεστουν το αρθρο 48. Το συνταγμα μας βαζει πανω απο την δημοσια υγεια την ατομικη ελευθερια.
Η δημοσια υγεια ειναι σε ΚΙΝΔΥΝΟ λογω των αναστολων
Ο νομος δε λεει για αντισωματα, ενω υπαρχουν κιαλλες μελετες που δειχνουν την φυσικη ανοσια μετα την νοσηση
Δεν δεχονται τα τεστ αντισωματων που πολλοι καναν και τα παρουσιασαν
Μαν παρανοεις το αρθρο 48 μιλαει για κατασταση ενοπλης πολιορκιας ... :smt005: Η ατομικη ελευθερια υπαρχει ΟΠΟΥ δεν βαζει σε κινδυνο το δημοσιο συμφερον / υγεια, γιαυτο λεγεται και ΑΤΟΜΙΚΗ !

Με τον εαυτο μου ας κανω οτι μου γκαβλωσει γιατι εχω ατομικη ελευθερια. Με αυτον που διακομιζεται στο νοσοκομειο επειδη ακριβως δεν εχει και τοσο καλη υγεια, δεν θα κανω ο,τι μου γκαυλωσει, εκει χανεται η ατομικη ελευθερια και αντικαθισταται απο δημοσιο συμφερον ! Αν αυτο δεν το δεχεσαι παραιτεισαι και κανεις κατι αλλο στη ζωη σου.

Οι αναστολες θα πρεπει να γινουν αμεσες αντικαταστασεις, γιατι οντως δημιουργουν ελλειψεις ! Καμια αντιρρηση να ληφθουν κανονικα υποψη ολες οι μελετες περι φυσικης νοσησης απο τον επισημο φορεα υγειας της χωρας, δεν αντιλεγω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nik_killthemall την 03 Σεπ 2021, 10:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 03 Σεπ 2021, 02:38

hellegennes έγραψε:
03 Σεπ 2021, 02:12
nik_killthemall έγραψε:
03 Σεπ 2021, 01:56
Πρεπει να βρεθει ΑΛΛΗ λεξη για να περιγραψει αυτον τον "εμβολιασμενο".
Αν το MMR είναι ομπρέλα, τα κορωνοεμβόλια είναι hoodie.
:smt005:
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 03 Σεπ 2021, 02:58

nik_killthemall έγραψε:
03 Σεπ 2021, 02:34
pikey25 έγραψε:
03 Σεπ 2021, 02:23

Φυσικα και μπορει να παραιτηθει και αρκετοι εχουν παραιτηθει αλλα εχουμε καταγγελιες ανθρωπων που δεν θελαν να το κανουν και αναγκαζονται με το φοβο να μην χασουν την δουλεια τους
Αν εχουμε υγειονομικο πολεμο να επικαλεστουν το αρθρο 48. Το συνταγμα μας βαζει πανω απο την δημοσια υγεια την ατομικη ελευθερια.
Η δημοσια υγεια ειναι σε ΚΙΝΔΥΝΟ λογω των αναστολων
Ο νομος δε λεει για αντισωματα, ενω υπαρχουν κιαλλες μελετες που δειχνουν την φυσικη ανοσια μετα την νοσηση
Δεν δεχονται τα τεστ αντισωματων που πολλοι καναν και τα παρουσιασαν
Μαν παρανοεις το αρθρο 48 μιλαει για κατασταση ενοπλης πολιορκιας ... :smt005: Η ατομικη ελευθερια υπαρχει ΟΠΟΥ δεν βαζει σε κινδυνο το δημοσιο συμφερον / υγεια, γιαυτο λεγεται και ΑΤΟΜΙΚΗ !

Με τον εαυτο μου ας κανω οτι μου γκαβλωσει γιατι εχω ατομικη ελευθερια. Με αυτον που διακομιζεται στο νοσοκομειο επειδη δεν εχει και τοσο καλη υγεια, δεν θα κανω ο,τι μου γκαυλωσει, εκει χανεται η ατομικη ελευθερια και αντικαθισταται απο δημοσιο συμφερον ! Αν αυτο δεν το δεχεσαι παραιτεισαι και κανεις κατι αλλο στη ζωη σου.

Οι αναστολες θα πρεπει να γινουν αμεσες αντικαταστασεις, γιατι οντως δημιουργουν ελλειψεις ! Καμια αντιρρηση να ληφθουν κανονικα υποψη ολες οι μελετες περι φυσικης νοσησης απο τον επισημο φορεα υγειας της χωρας, δεν αντιλεγω.
Μου λες οτι εχουμε υγειονομικο πολεμο και γω σου λεω αν εχουμε πολεμο ας επικαλεστουν το αρθρο

Σου ξαναλεω πολλοι παραιτουνται αλλα δεν εχει να κανει. Ολοι αυτοι θα δικαιωθουν μετα απο 10 χρονια στα δικαστηρια, βλεπε αναδρομικα συνταξιουχων που τα γυρνανε τωρα για μνημονιακες περικοπες.
Ολα αυτα που παιρνουν εδω και τοσο καιρο με μια πραξη ΝΤΠ ειναι μετρα αντισυνταγματικα, ακομα και η μασκα, ασε το αν δουλευει και πως δουλευει,
Ακομα και αν δεις τις αποφασεις των νομων μιλανε για εκτακτα μετρα, δηλαδη πρεπει να εχουν περιορισμενη διαρκεια. Οταν παιρνεις συνεχεια ομως τετοια μετρα ειναι χουντα δεν ειναι εκτακτα μετρα :lol:

Δεν υπαρχει περιπτωση να αντικατασταθουν ολοι, για 3 μηνες συμβαση, εδω συγκεκριμενες ειδικοτητες δε βρισκαν για χρονια μεσω ασεπ

Δες το αρθρο 5 εδω
https://enypekk.gr/2021/07/22/enypekk-t ... mvoliasmos
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8450
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 03 Σεπ 2021, 11:23

hellegennes έγραψε:
02 Σεπ 2021, 15:21
axilmar έγραψε:
02 Σεπ 2021, 10:53
hellegennes έγραψε:
02 Σεπ 2021, 01:40


Δεν θέλουμε να τρυπιόμαστε ανά 6 μήνες, πολλαπλασιάζοντας τις παρενέργειες και περνώντας κάθε φορά πυρετούς, διάρροιες και λοιπά ευχάριστα για κάποιες μαζόχες.
Απλα δεν συμβαινουν αυτα σε τοσο μεγαλη κλιμακα.

Απο ολους τους γνωστους μου που εκαναν τα εμβολια, κανενας δεν ειχε παρενεργειες, εκτος απο λιγο πυρετο καποιοι. Και μιλαμε τωρα για τεραστια ηλικιακη γκαμα, απο 21 μεχρι 75 ετων.

Και τα ιδια λενε και αλλοι.

Ας αφησουμε λοιπον τα παραμυθια χαριν εντυπωσιασμου και ας κανουμε το σωστο.
Πολλοί δικοί μου γνωστοί είχαν τέτοια συμπτώματα. Η διπλανή μου μικροβιολόγος ήταν 4 μέρες πτώμα στο κρεβάτι μετά την δεύτερη δόση. Με 39,5 πυρετό να μην κατεβαίνει, μυϊκούς πόνους, ζαλάδα, πονοκέφαλο και να μην μπορεί να σηκωθεί.

Κι εδώ στο φόρουμ ένα σωρό άτομα έγραψαν παρόμοια. Δεν με καθησυχάζει το γεγονός ότι υπάρχει και μια πιθανότητα να μην έχω συμπτώματα. Ευχαριστώ, δεν θα πάρω.
Προφανως εκανε το ΑΖ.

Οι περισσοτεροι γνωστοι μου που εκαναν το ΑΖ ειχαν καταπτωση/πυρετο για μερικες ωρες/ημερες.

Οσοι εκαναν το Pfizer/Moderna δεν ειχαν τιποτα (συμπεριλαμβανομενου και του γραφοντος).

Μπορεις να κανεις αυτα λοιπον, δεν εχουνε τετοιες παρενεργειες.
hellegennes έγραψε:
02 Σεπ 2021, 15:21
Ούτε κανείς κινδυνεύει από μένα ούτε εγώ κινδυνεύω από κανέναν σε τέτοιον βαθμό που να υποστώ όλα αυτά.
Εννοειται οτι και κινδυνευεις και οι αλλοι κινδυνευουν απο εσενα. Λιγο βεβαια, διοτι εαν ηταν αρκετος ο κινδυνος θα το ειχες κανει ηδη...αλλα λιγος κινδυνος για καθε ατομο, μεγαλος κινδυνος για την κοινωνια.

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8450
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 03 Σεπ 2021, 11:24

hellegennes έγραψε:
02 Σεπ 2021, 15:28
axilmar έγραψε:
02 Σεπ 2021, 12:04
Εγώ λέω ένα πράγμα, το εξής απλό: μονάχα κέρδος θα έχει η κοινωνία εάν εμβολιαστούν όλοι.
Τελείως τυπικά έχεις δίκιο, στον ίδιο βαθμό που τελείως τυπικά θα γίνεις πλουσιότερος αν σκύψεις να πάρεις εκείνο το δίλεπτο που βρήκες στον δρόμο. Θα είσαι 2 λεπτά πλουσιότερος από πριν.
Ετσι.

Φαντασου ομως τωρα να το εκαναν αυτο ολοι.

Ποσος περισσοτερος πλουτος θα εμφανιζονταν ξαφνικα!!!

Ειδικα οταν δεν σκυψεις να παρεις το διλεπτο και μετα για καποιο λογο ειχες καποιες συνεπειες στην υγεια σου...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40866
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Σεπ 2021, 14:18

axilmar έγραψε:
03 Σεπ 2021, 11:23
hellegennes έγραψε:
02 Σεπ 2021, 15:21
Πολλοί δικοί μου γνωστοί είχαν τέτοια συμπτώματα. Η διπλανή μου μικροβιολόγος ήταν 4 μέρες πτώμα στο κρεβάτι μετά την δεύτερη δόση. Με 39,5 πυρετό να μην κατεβαίνει, μυϊκούς πόνους, ζαλάδα, πονοκέφαλο και να μην μπορεί να σηκωθεί.
Προφανως εκανε το ΑΖ.
Pfizer.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8450
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 03 Σεπ 2021, 14:21

hellegennes έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:18
axilmar έγραψε:
03 Σεπ 2021, 11:23
hellegennes έγραψε:
02 Σεπ 2021, 15:21
Πολλοί δικοί μου γνωστοί είχαν τέτοια συμπτώματα. Η διπλανή μου μικροβιολόγος ήταν 4 μέρες πτώμα στο κρεβάτι μετά την δεύτερη δόση. Με 39,5 πυρετό να μην κατεβαίνει, μυϊκούς πόνους, ζαλάδα, πονοκέφαλο και να μην μπορεί να σηκωθεί.
Προφανως εκανε το ΑΖ.
Pfizer.
Ξερω πανω απο 50 ατομα που εκαναν Pfizer, κανενας δεν εκανε πυρετο.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40866
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Σεπ 2021, 14:33

axilmar έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:21
hellegennes έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:18
axilmar έγραψε:
03 Σεπ 2021, 11:23


Προφανως εκανε το ΑΖ.
Pfizer.
Ξερω πανω απο 50 ατομα που εκαναν Pfizer, κανενας δεν εκανε πυρετο.
Η ίδια η εταιρεία λέει ότι είναι τα πιο συχνά συμπτώματα. Ίσως να κάνουν λάθος.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14137
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 03 Σεπ 2021, 14:36

hellegennes έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:33
axilmar έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:21
hellegennes έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:18
Pfizer.
Ξερω πανω απο 50 ατομα που εκαναν Pfizer, κανενας δεν εκανε πυρετο.
Η ίδια η εταιρεία λέει ότι είναι τα πιο συχνά συμπτώματα. Ίσως να κάνουν λάθος.
Το πιό συχνό σύμπτωμα μπορεί και πάλι να είναι αρκετά σπάνιο.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40866
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Σεπ 2021, 14:37

Leporello έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:36
hellegennes έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:33
axilmar έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:21
Ξερω πανω απο 50 ατομα που εκαναν Pfizer, κανενας δεν εκανε πυρετο.
Η ίδια η εταιρεία λέει ότι είναι τα πιο συχνά συμπτώματα. Ίσως να κάνουν λάθος.
Το πιό συχνό σύμπτωμα μπορεί και πάλι να είναι αρκετά σπάνιο.
Λέει «πάνω από 10%».
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8201
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 14 Σεπ 2021, 16:57

nik_killthemall έγραψε:
28 Αύγ 2021, 12:09
enaon έγραψε:
28 Αύγ 2021, 12:03
nik_killthemall έγραψε:
28 Αύγ 2021, 11:54
Αν μειώνει τον κίνδυνο επανανόσησης 27 φορές σε σχέση με τον εμβολιασμό, όπως λέει η μελέτη, τότε δώσε πιστοποιητικό νόσησης διάρκειας 2 ετών από τη νόσηση, όχι διάρκειας 6 μηνών, δηλ. μικρότερο από όσο δίνεις στον εμβολιασμό (8 μηνες, αν η τριτη δοση ξεκινησει τον Σεπ)
για να γίνει αυτό πρεπει να ειναι απολυτως αξιόπιστα τα τεστ, είναι σίγουρα; Και πώς θα το μαθαίναμε αν δεν καναμε και σε μερικούς που περάσανε κοβιντ να δουμε διαφορές; Ειχαμε βασιστεί στο Ισραήλ, το ξέραμε οτι εκείνοι θα μετρήσουν;

γενικά Νικο η μεθοδολογία ειναι άθλια, τα βήματα προνόησης που πρέπει να γίνονται για να βγαζουμε ακρη αν όλα δεν πάνε ουτοπικα δεν υπαρχουν.
Τα τεστ αντισωμάτων αποσο ξερω ειναι το πιο αξιοπιστο εργαλειο που υπαρχει ! Τα test ανιχνευσης του ιου ειναι που εχουν θεματα αξιοπιστιας, που αποτι εχω καταλαβει οφειλονται στη σωστη ληψη δειγματος καθε φορα.

Καμια αντίρρηση πως το Ισραηλ προηγείται και δείχνει δρόμο σε πολλά πράγματα, αλλά από την άλλη να θεωρηθεί μπαη ντιφολτ πως η προστασία εμβολίου είναι ισχυρότερη από την φυσική νόσηση (όσων έτυχε και νόσησαν πάντα χωρίς να παροτρύνουμε κανέναν να γλυφει πομολα για να κολλήσει) είναι εξίσου αυθαίρετο.


.


Ρε Κίλ βλέπω τα Τόστ Αντισωμάτων από 3 € μέχρι 100+.....γιατί τέτοια ψαλίδα ;;;

Ολα τα Τοστ είναι με σάλια ή υπάρχουν καί βελόνια ;;;


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Η φυσική ανοσία 13 φορές ισχυρότερη από τον εμβολιασμό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 14 Σεπ 2021, 17:04

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
14 Σεπ 2021, 16:57



Ρε Κίλ βλέπω τα Τόστ Αντισωμάτων από 3 € μέχρι 100+.....γιατί τέτοια ψαλίδα ;;;

Ολα τα Τοστ είναι με σάλια ή υπάρχουν καί βελόνια ;;;


.
Τα τεστ αντισωματων αποσο γνωριζω ειναι μονο με ληψη αιματος, και αν θυμαμαι καλα προσδιοριζουν τριων ειδων αντισωματα, καποια εξ αυτων δειχνουν νοσηση πολυ προσφατα και καποια που δειχνουν νοσηση σε παρελθον αρκετών μηνων. Τιμες κατι κοντα στο 20-25 ευρω για καθε ειδος αντισωματων παιζουν, οποτε για ολα τα ειδη αντισωματων κατι κοντα στα 70-80 ευρω πρεπει να ειναι.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών