Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Για να ακούσουμε απόψεις?

18-25
15
47%
25-35
11
34%
35-45
6
19%
 
Σύνολο ψήφων: 32

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70625
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Μάιος 2024, 13:43

Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:34
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:29
Σε γενικές γραμμές, μόνο παιδιά χωρισμένων οικογενειών ή ομοφυλόφιλοι (και φυσικά οι γυναίκες) αντιδρούν στις θεωρίες του Tate. Οι φυσιολογικοί άντρες συμφωνούν με αυτές.
Οι εν λόγω "φυσιολογικοί" άντρες δεν έχουν τον τραπεζικό λογαριασμό του Tate. Oύτε καν της Τούνη. :P

Το ότι την είδε και η κάθε τρύπια βαρκούλα ναυαρχίδα, είναι άλλο πονεμένο θέμα.
Ο τραπεζικός λογαριασμός είναι αυτός που είναι και για να αλλάξει θέλει δουλειά πολύ.

Αυτό που αλλάζει επιτόπου όμως είναι οι προσδοκίες της κάθε "πριγκιπέσας" που αναζητεί διακοπούλες στη Μύκονο, ταξιδάκια στην Ελβετία, καλλυντικά απο τα Χόντος και "ανεξαρτησία" να βγαίνει με τις φίλες της για ποτάκια μεσοβδόμαδα για να αντισταθουν ενάντια στην τοξική πατριαρχία.

Ναι Μαρίτσαμ?
Μαρίτσα είναι το όνομα που έδωσες σε μία από τις παλάμες σου;

Δεν ν' κακό. Έχει κατιτίς το παραδοσιακόν.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7469
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 02 Μάιος 2024, 13:43

Arisvilla έγραψε:
02 Μάιος 2024, 11:50
micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 11:05
GoBzi έγραψε:
02 Μάιος 2024, 10:52


Τα παπάρια μου τα δύο έχεις. :lol:

Δεν αναφέρομαι στο σεξ, η άλλη μπορεί να θέλει να βγαίνει μέρα παρά μέρα και να γυρνάει πίσω ξημερώματα και τα ΣΚ να σε τρέχει σε ελεύθερα camping. Ο άνθρωπος (άσχετος φίλου) έχει αντοχές στα 20 και θέλει να το γαμήσει την μάνα.
Ούτε εγώ αναφέρομαι (μόνο) στο σεξ. Σε φυσική κατάσταση αναφέρομαι. Αν βρει κάποιο συνομήλικό της να κάνει τα 5χλμ σε 18 λεπτά, να σηκώνει 120 κιλά πάγκο και να κάνει 20+ pullups, τότε ναι, δεν έχω την απαιτούμενη αντοχή :D

Αλλά το άλλο που αναφέρεις, να βγαίνει μέρα παρά μέρα και να γυρνάει πίσω ξημερώματα, ναι, γι'αυτό δεν έχω την αντοχή. Όχι τη σωματική, την ψυχική. Το έκανα στα 20 και στα 25 μου επειδή το έκαναν οι παρέες και επειδή το έκαναν και οι περισσότερες γυναίκες που με ενδιέφεραν τότε, αλλά χάλια αισθανόμουν και τότε όπως χάλια θα αισθανόμουν και τώρα. Να γυρνάς σε κωλομάγαζα ακούγοντας ως επί το πλείστον μαλακίες και πίνοντας ξύδια... μετανιώνω που το έκανα και τότε. Και μετανιώνω επειδή αργότερα ανακάλυψα ότι δεν ήταν όλες οι 20άρες έτσι. Υπήρχαν κι αυτές που έκαναν νορμάλ ζωή, με αθλητισμό, χορό, φύση, τέχνη και ξενύχτια μόνο αραιά και πού. Εκεί έπρεπε να επικεντρωθώ και όχι στις αλόγες.
Καλά σοβαρά κάνεις τα 5χιλ σε 18 λεπτά και είσαι 55? Τι Vo2max έχεις? Εγώ που είμαι 49 τα έκανα πέρυσι (πριν τους τραυματισμούς μου) σε 23 και έλεγα τι καλά που είναι (τώρα μετά τους τραυματισμούς σε 29 και αν)
Ανετα βγαίνουν αν δεν καπνίζεις και δεν τρώς μακντοναλντς 2 φορες τη βδομάδα.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7469
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 02 Μάιος 2024, 13:44

ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:43
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:34


Οι εν λόγω "φυσιολογικοί" άντρες δεν έχουν τον τραπεζικό λογαριασμό του Tate. Oύτε καν της Τούνη. :P

Το ότι την είδε και η κάθε τρύπια βαρκούλα ναυαρχίδα, είναι άλλο πονεμένο θέμα.
Ο τραπεζικός λογαριασμός είναι αυτός που είναι και για να αλλάξει θέλει δουλειά πολύ.

Αυτό που αλλάζει επιτόπου όμως είναι οι προσδοκίες της κάθε "πριγκιπέσας" που αναζητεί διακοπούλες στη Μύκονο, ταξιδάκια στην Ελβετία, καλλυντικά απο τα Χόντος και "ανεξαρτησία" να βγαίνει με τις φίλες της για ποτάκια μεσοβδόμαδα για να αντισταθουν ενάντια στην τοξική πατριαρχία.

Ναι Μαρίτσαμ?
Μαρίτσα είναι το όνομα που έδωσες σε μία από τις παλάμες σου;

Δεν ν' κακό. Έχει κατιτίς το παραδοσιακόν.
Αχαχαχαχα. Είσαι και αστεία παναθεμά σε!! Πήγε να μου φύγει το σαγόνι απο τα γέλια :smt005::smt005:
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2154
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Μάιος 2024, 13:44

Airman68 έγραψε:
02 Μάιος 2024, 11:05
Ο παππούς μου έλεγε ότι ο άντρας πρέπει να παντρευτεί γυναίκα που να έχει τα μισά του χρόνια συν εφτά...
Τώρα που το σκέφτομαι... ο Κωνσταντίνος Πλεύρης το τήρησε κατά γράμμα!

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7469
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 02 Μάιος 2024, 13:46

Γυφτάκι έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:42
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:33
ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:30


Αν είχαν τα σάβανα τσέπες, ελάχιστες θα πήγαιναν με μεστωμένους ατσέπωτους. :lol:
Συμφωνείς λοιπόν με τον Tate οτι οι γυναίκες τραβιούνται απο το χρήμα όπως η μύγα στο σκατό. Αναζητούν προστασία ως υποτακτικά όντα.

Και αυτή την προστασία την προσφέρουν, σε γενικές γραμμές, οι 35αρηδες και άνω.
Α, μια χαρά .. Περίμενε να περάσεις τα 40 και με τα λεφτά σου να τραβάς σαν τις μύγες στο σκατό 20άρες πουτάνες..
Ολες gold diggers είναι. Απλά μερικές ξέρουν να κρύβουν το τσαπί καλύτερα.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21552
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 02 Μάιος 2024, 13:47

micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 12:56
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 12:50
Otto Weininger έγραψε:
02 Μάιος 2024, 12:27


Φυσικά και βλέπω άτομα στην ηλικία σου να σηκώνουν τέτοια κιλά ή και παραπάνω αν μιλάμε για 1-2 επαναλήψεις.

Αλλά κανείς δεν είναι 75 κιλά και σίγουρα αυτοί οι τύποι δεν τρέχουν τα 5χλμ σε 18-21 λεπτά.
υπάρχουν περιπτώσεις, δεν είναι αδύνατο
αυτός εδώ ζυγίζει 70 κ παίζει 185
αλλά αποκλείται να τρέχει 5 χλμ σε 18 λεπτά. δεν γίνεται να είσαι τοπ σε δύο εκ διαμέτρου διαφορετικά αθλήματα που κατ'ανάγκη έχουν και διαφορετικές απαιτήσεις
1. Δεν είσαι τοπ με τα νούμερα που ανέφερα εγώ και
2. Γίνεται μια χαρά διότι η δύναμη είναι βασικά θέμα νευρομυϊκής συναρμογής. Δηλαδή αν δεις αρσιβαρίστες πολλές φορές είναι πολύ αδύνατοι και σηκώνουν τρομερά κιλά. Το ίδιο και οι γυμναστές, δεν έχουν όλοι μυώδη άνω κορμό. Ο σωματότυπός τους δεν αποκλείει υψηλή VO2max.

Υπάρχουν άπειρα παραδείγματα, μη με βάζετε να ψάχνω τώρα.

τοπ είσαι, μπορεί να μην είσαι πρωταθλητής, αλλά είσαι σε ένα επίπεδο τοπ, πολύ πιο πάνω από τον μέσο αθλούμενο
για τα υπόλοιπα που λες δε τα ξέρω τα επιστημονικά αλλά αν υπάρχει κάποιος υπεραθλητής που να μπορεί να τα κάνει όλα αυτά, είναι σπάνια περίπτωση
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70625
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Μάιος 2024, 13:48

Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:46
Γυφτάκι έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:42
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:33


Συμφωνείς λοιπόν με τον Tate οτι οι γυναίκες τραβιούνται απο το χρήμα όπως η μύγα στο σκατό. Αναζητούν προστασία ως υποτακτικά όντα.

Και αυτή την προστασία την προσφέρουν, σε γενικές γραμμές, οι 35αρηδες και άνω.
Α, μια χαρά .. Περίμενε να περάσεις τα 40 και με τα λεφτά σου να τραβάς σαν τις μύγες στο σκατό 20άρες πουτάνες..
Ολες gold diggers είναι. Απλά μερικές ξέρουν να κρύβουν το τσαπί καλύτερα.
Εσύ δεν έχεις φτάσει στο επίπεδο του χαλκού ακόμα βρε κακομοίρη. Κι αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα σου. :P
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70625
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Μάιος 2024, 13:49

Ενιγουέι, οι επιλεκτικοί επιβήτορες είναι πάντα ένα διασκεδαστικό θέμα για το πχόρουμ. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2154
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Μάιος 2024, 13:50

Πάντως το ερώτημα υπάρχει: Γιατί φραγκάτοι γέροι παντρεύονται εμφανίσιμες κοπέλες αρκετά συχνά, αλλά φραγκάτες γραίες παντρεύονται εμφανίσιμα παλικάρια πολύ σπανιότερα;

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27176
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 02 Μάιος 2024, 13:55

.
Τα μισά χρόνια του συζύγου συν επτά.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2154
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Μάιος 2024, 14:01

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:47
τοπ είσαι, μπορεί να μην είσαι πρωταθλητής, αλλά είσαι σε ένα επίπεδο τοπ, πολύ πιο πάνω από τον μέσο αθλούμενο
για τα υπόλοιπα που λες δε τα ξέρω τα επιστημονικά αλλά αν υπάρχει κάποιος υπεραθλητής που να μπορεί να τα κάνει όλα αυτά, είναι σπάνια περίπτωση
Νομίζω ότι επειδή οι περισσότεροι δεν ασχολούνται ή ασχολούνται με μη αποδοτικό τρόπο (πχ άλλο να τρέχεις 30χλμ τη βδομάδα για πλάκα, και άλλο να κάνεις στοχευμένη προπόνηση με interval day, long run day, tempo running κτλ), έχουμε υποτιμήσει τραγικά τις δυνατότητες του ανθρώπινου σώματος. Εδώ ένα βίντεο που χρησιμοποιώ συχνά ως παράδειγμα, με έναν 70άρη που ούτε επαγγελματίας αθλητής υπήρξε ποτέ, ξεκίνησε να γυμνάζεται μετά τα 40 του, και μάλιστα δουλεύει ακόμα:


Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12068
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 02 Μάιος 2024, 14:04

Sid Vicious έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:42
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:29
Σε γενικές γραμμές, μόνο παιδιά χωρισμένων οικογενειών ή ομοφυλόφιλοι (και φυσικά οι γυναίκες) αντιδρούν στις θεωρίες του Tate. Οι φυσιολογικοί άντρες συμφωνούν με αυτές.
Δεν τον έχω παρακολουθήσει το τύπο αλλά με τα λίγα που διάβασα τώρα μαλακάκος με φαίνεται. Και το χειρότερο είναι πως οι μπαρούφες του εκτός από εκφυλιστικές είναι στην πραγματικότητα και εντελώς αντιπατριαρχικές.
Ουσιαστικά αυτός ο Tate και οι θεωρίες του ανήκουν στο ίδιο πλαίσιο με lbtg κτλ θεωρήσεις
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12068
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 02 Μάιος 2024, 14:09

Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:46
Γυφτάκι έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:42
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:33


Συμφωνείς λοιπόν με τον Tate οτι οι γυναίκες τραβιούνται απο το χρήμα όπως η μύγα στο σκατό. Αναζητούν προστασία ως υποτακτικά όντα.

Και αυτή την προστασία την προσφέρουν, σε γενικές γραμμές, οι 35αρηδες και άνω.
Α, μια χαρά .. Περίμενε να περάσεις τα 40 και με τα λεφτά σου να τραβάς σαν τις μύγες στο σκατό 20άρες πουτάνες..
Ολες gold diggers είναι. Απλά μερικές ξέρουν να κρύβουν το τσαπί καλύτερα.
Εγώ βλέπω μια πικρία γενικότερα στην χρήση αυτού του ορισμού. Στο κάτω κάτω τι σημαίνει αυτό το gold diggers (σάματις δεν είναι όλοι οι άνθρωποι με τον έναν ή άλλο τρόπο gold diggers; ) και γιατί είναι κάτι μειωτικό;
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5455
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 02 Μάιος 2024, 14:11

ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:19


ΥΓ. Κουκλίτσα η γυναίκα σου. Και δεν το εννοώ υποτιμητικά, αντιθέτως. Να τη χαίρεσαι. :wink
Η γυναίκα μου έχει πιεί από κάποια πηγή νεότητας, δεν εξηγείται αλλιώς. Με περνάει 2 χρόνια, αλλά 8/10 που θα πάει να πάρει αλκοόλ από το σούπερ της ζητάνε ταυτόχρονα γιατί την περνάνε για κάτω από 21. :roll:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21552
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 02 Μάιος 2024, 14:11

micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:01
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:47
τοπ είσαι, μπορεί να μην είσαι πρωταθλητής, αλλά είσαι σε ένα επίπεδο τοπ, πολύ πιο πάνω από τον μέσο αθλούμενο
για τα υπόλοιπα που λες δε τα ξέρω τα επιστημονικά αλλά αν υπάρχει κάποιος υπεραθλητής που να μπορεί να τα κάνει όλα αυτά, είναι σπάνια περίπτωση
Νομίζω ότι επειδή οι περισσότεροι δεν ασχολούνται ή ασχολούνται με μη αποδοτικό τρόπο (πχ άλλο να τρέχεις 30χλμ τη βδομάδα για πλάκα, και άλλο να κάνεις στοχευμένη προπόνηση με interval day, long run day, tempo running κτλ), έχουμε υποτιμήσει τραγικά τις δυνατότητες του ανθρώπινου σώματος. Εδώ ένα βίντεο που χρησιμοποιώ συχνά ως παράδειγμα, με έναν 70άρη που ούτε επαγγελματίας αθλητής υπήρξε ποτέ, ξεκίνησε να γυμνάζεται μετά τα 40 του, και μάλιστα δουλεύει ακόμα:

αν ξεκιστείς στο φάρμακο, αλλάζουν οι όροι
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών