Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35219
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 04 Δεκ 2023, 08:26

Exodus έγραψε:
04 Δεκ 2023, 00:39
Έχω διαχωρίσει τη θέση μου με τη Χαμάς, εσύ, όχι με τη ΝΔ περί Μακεδονίας. να υποθέσω, ρουσφέτι; Τουρκόγυφτος υπήκοος; Αν καταλαβαίνεις το ότι εγώ διαφοποιούμαι από το κόμμα που ψηφίζω με προσωπική άποψη ενώ εσύ όχι, καταλαβαίνεις πόσο Ασιάτη σε βλέπω. Εσύ είσαι Χαμάς, όχι εγώ. Και θέλω πίσω τα λεφτά μου.
Εγώ την είχα διαχωρίσει για το μακεδονικό με τους αδιάλλακτους πριν τη συμφωνία των Πρεσπών..Έχω γράψει σωρεία σχολίων για το λόγο που η πλήρης απαλοιφή του ονόματος Μακεδονία ήταν αδύνατη.Άλλωστε επισήμως η θέση των κομμάτων είχε εξελιχθεί υπέρ της σύνθετης ονομασίας.Η συμφωνία καταψηφίσθηκε από τη ΝΔ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ επειδή περιελάμβανε και αναγνώριση της γλώσσας τους ως μακεδονικής,πράγμα που ποτέ άλλοτε δεν είχε συζητηθεί.Αλλά δεν μπορεί να καταγγελθεί για τους λόγους που ανέφερα.
Επίσης έχω διαφωνήσει σε αρκετά θέματα με τη ΝΔ,τόσα που κάποιος με κατέταξε στους "Εγκλωβισμένους". :D Φυσικά δεν έχεις λόγο να παρακολουθείς τις δημοσιεύσεις των άλλων,απλώς σου επισημαίνω μια και το έθεσες ότι καθόλου δεν ακολουθώ κομματική γραμμή.

Exodus έγραψε:
04 Δεκ 2023, 01:08
Εδώ μέσα έχω φάει προσωπικές απειλές από το 2008 επειδή ήμουν με το Ισραήλ και εναντίον της Χαμάς. Δεν δέχομαι από τον κάθε γύφτο μαθήματα. πατησιωτης να μιλήσεις σε άλλους, πριν διαβάσεις την εδώ ιστορία μου. Όταν όλα τα βλαμμένα ψάχνατε το μεσανατολικό, εγώ το είχα αναλύσει εδώ. Ζώα.
Την έχω διαβάσει και υπάρχουν και άλλα σημεία άσχετα με το Ισραήλ που είχες γράψει αντίθετα με το ΚΚΕ οπότε απλώς εγώ αναρωτήθηκα προς τι ο έπαινος και ο θαυμασμός για κάτι με το οποίο είσαι αντίθετος.
Συγνώμη εάν παρεξηγήθηκες αλλά είχες κατακρίνει και το καθεστώς της τέως Ανατολικής Γερμανίας,το Τείχος,τη Στάζι και τα παρόμοια που το ΚΚΕ υποστήριζε.Βλέπεις λοιπόν ότι θυμάμαι την εδώ ιστορία σου.
Απλώς απορώ τι πραγματικά νομίζεις ότι είναι το ΚΚΕ και εάν επιδιώκει κάποιο άλλο καθεστώς διαφορετικό από αυτό που υπήρχε στην Ανατολική Γερμανία.Εάν σε πειράζει δεν το ξανανοίγω το θέμα.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23575
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 04 Δεκ 2023, 10:23

Exodus έγραψε:
04 Δεκ 2023, 01:08
Εδώ μέσα έχω φάει προσωπικές απειλές από το 2008 επειδή ήμουν με το Ισραήλ και εναντίον της Χαμάς. Δεν δέχομαι από τον κάθε γύφτο μαθήματα. πατησιωτης να μιλήσεις σε άλλους, πριν διαβάσεις την εδώ ιστορία μου. Όταν όλα τα βλαμμένα ψάχνατε το μεσανατολικό, εγώ το είχα αναλύσει εδώ. Ζώα.
Ο λόγος που μπήκα στο πχώρουμ ήταν για να τσακωθώ μαζί σου επειδή ήσουν υπερ του Ισραήλ πριν 15 χρόνια. Έκτοτε άλλαξαν πολλά.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35219
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 04 Δεκ 2023, 11:56

To θέμα δεν είναι προσωπικό.Είναι η διαστρέβλωση που γίνεται στο τι πιστεύει το ΚΚΕ,όχι φυσικά από εμάς εδώ μέσα αλλά από το σύστημα γενικώς εκεί έξω,άλλωστε το νήμα αφορά το γλύψιμο που έκανε ο Χατζηνικολάου,γόνος και αυτός βουλευτή της δεξιάς στον Κουτσούμπα. :D Εάν o Exodus θέλει να βρει δικές μου διαφωνίες με τη ΝΔ να μια ακόμη.
Πριν πολλά χρόνια ο σύζυγος της Παπαρήγα είχε πάει στη Βόρεια Κορέα και γυρίζοντας έδωσε συνέντευξη για τις συνομιλίες που είχε εκεί.Τον ρωτάνε διαφωνήσατε σε κάτι και λέει τους έκανα παρατήρηση ότι εάν επιτρέψουν τα ιδιωτικά αυτοκίνητα όπως σκέπτονται,ενθαρρύνουν την μικροαστική ιδεολογία. :lol: Αυτό βρήκε απ όλα να πει.Από κάτω υπάρχει το νότιο τμήμα της ίδιας χώρας με την αυτοκρατορία της Χιουντάι αλλά θα ήταν λάθος να αφήσουν τον δικό τους κόσμο να έχει και αυτός αυτοκίνητο. :lol: Και ενώ δεν κρύβουν κάτι για αυτό που είναι,άλλοι τους εξωραίζουν.Και μπορεί ο Χατζηνικολάου ή ο κάθε επώνυμος να είναι σε ένα δικό του παιγνίδι για να μην υποκινήσουν στα αφεντικά του απεργία ή δεν ξέρω για ποιό άλλο λόγο,εμείς εδώ γιατί πρέπει να κρύβουμε αυτό που είναι;
Ο Κουτσούμπας και το ΚΚΕ είναι Σινουάρ.Χόννεκερ και Κιμ Γιονγκ Ουν.Δεν είναι κάτι άλλο και το λένε μόνοι τους.

Ντρές
Δημοσιεύσεις: 559
Εγγραφή: 12 Μαρ 2020, 03:16

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντρές » 04 Δεκ 2023, 14:52

πατησιωτης έγραψε:
04 Δεκ 2023, 11:56
Πριν πολλά χρόνια ο σύζυγος της Παπαρήγα είχε πάει στη Βόρεια Κορέα και γυρίζοντας έδωσε συνέντευξη για τις συνομιλίες που είχε εκεί.Τον ρωτάνε διαφωνήσατε σε κάτι και λέει τους έκανα παρατήρηση ότι εάν επιτρέψουν τα ιδιωτικά αυτοκίνητα όπως σκέπτονται,ενθαρρύνουν την μικροαστική ιδεολογία. :lol: Αυτό βρήκε απ όλα να πει.Από κάτω υπάρχει το νότιο τμήμα της ίδιας χώρας με την αυτοκρατορία της Χιουντάι αλλά θα ήταν λάθος να αφήσουν τον δικό τους κόσμο να έχει και αυτός αυτοκίνητο. :lol:
Αυτό που για να τεκμηριώσει κάνεις τη άποψη του λέει και ένα παραμυθάκι δεν βοηθάει, χάνει και το δίκιο του ώρες ώρες.
Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου αλλά δεν χρειάζονταν η ιστοριουλα, και οι κομουνιστικες χώρες παρήγαγαν και παράγουν καταναλωτικά αγαθά (τρόφιμα αμάξια υπολογιστές κλπ) δεν σε κάνει μικροαστικά να καταναλώνεις, μικροαστικο σε κανει να αποκτήσεις τη δική σου επιχειρησουλα και αποκτάς τη μικροαστικη ιδεολογία, όπως γίνεται τώρα στη Κούβα στη βόρεια Κορέα και οποίες άλλες κομουνιστικες χώρες έχουν απομείνει.
Το πρόβλημα τους δεν ήταν να μην παράγουν για ιδεολογία, ήταν ότι από Ενα σημείο και πέρα παρήγαγαν λιγότερα και λιγότερο ανταγωνιστικα από τις καπιταλιστικες χώρες και εκεί την πάτησαν τη δεκαετία του 80
Οι κουκουεδες δεν κρύβουν ότι θέλουν κεντρικό σχεδιασμό στην οικονομία και τι είδους κοινωνία θέλουν. Προσωπικά δεν συμφωνώ ως προς το δεύτερο σκέλος σε πολλά, αλλα στη φάση που το σύστημα παίρνει παραμαζωμα ότι εργασιακά δικαιώματα υπάρχουν και έχουν απομείνει ένα ισχυρό κκε είναι χρησιμο

Ντρές
Δημοσιεύσεις: 559
Εγγραφή: 12 Μαρ 2020, 03:16

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντρές » 04 Δεκ 2023, 15:10

Χρήσιμο ακόμα και για τα άλλα κόμματα εάν το ΠΑΣΟΚ και η σοσιαλδημοκρατια θέλουν να τύχη για τη διακυβέρνηση κάποια στιγμή της χώρας, χρειάζεται και μια πίεση απ τα αριστερά, τώρα ολοσχεδον το πολιτικό σύστημα από το ΚΚΕ και πέρα γέρνει λίγο πολύ στα δεξιά, δεν ακούς κάτι διαφορετικό στην ουσία από κανένα, για τους επενδυτές λέει ο ένας, για τους επενδυτές λέει ο άλλος, ελεύθερη οικονομία ο ενΣ, ελεύθερη ο άλλος κλπ κλπ με μικρό διάφορες μεταξύ τους εε μεταξύ original προϊόντος και ντεμεκ προτιμάς στη τελική το original, εκεί την πάτησαν οι ζαοι και για αυτό δυσκολεύεται η πασοκαρα της καρδιας μας να σηκώσει κεφάλι ευκολσ

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35219
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 04 Δεκ 2023, 15:26

Ντρές έγραψε:
04 Δεκ 2023, 14:52
Αυτό που για να τεκμηριώσει κάνεις τη άποψη του λέει και ένα παραμυθάκι δεν βοηθάει, χάνει και το δίκιο του ώρες ώρες.
Μπορεί αλλά δεν ήταν.Είδα ο ίδιος πριν 20 χρόνια,λίγο πριν σκοτωθεί σε αυτοκινητιστικό τον Θανάση Παπαρήγα να λέει στο κανάλι HIGH που τότε είχε μεγαλύτερο ακροατήριο ότι κατά την επίσκεψή του στη ΛΔ Κορέας προειδοποίησε τους εκεί υπεύθυνους για τις συνέπειες που θα είχε τυχόν απόφασή τους να επιτρέψουν ιδιωτικά αυτοκίνητα. :lol:
Ντρές έγραψε:
04 Δεκ 2023, 15:10
ελεύθερη οικονομία ο ενΣ, ελεύθερη ο άλλος κλπ κλπ με μικρό διάφορες μεταξύ τους εε μεταξύ original προϊόντος και ντεμεκ προτιμάς στη τελική το original, εκεί την πάτησαν οι ζαοι και για αυτό δυσκολεύεται η πασοκαρα της καρδιας μας να σηκώσει κεφάλι ευκολσ
Αν είναι καλά θεμελιωμένα τα επιχειρήματα του κοινωνικού κράτους δεν χρειάζεται κάποιος έξαλλος να πιέζει από τα αριστερά για να ψηφίζει ο κόσμος σοσιαλιστικό κόμμα.
Εάν το δούμε μικροκομματικά πάντως,και αυτός είναι ένας από τους λόγους της "ατμόσφαιρας" που δημιουργεί η ΝΔ,αυτή ευνοείται όταν κόβει ψήφους το ΚΚΕ από το ΠΑΣΟΚ και τον ΣΥΡΙΖΑ.Εμείς όμως που μιλάμε δεν έχουμε λόγο να κρυβόμαστε όπως ο Χατζηνικολάου που είπαμε ήταν γόνος δεξιού βουλευτή και διετέλεσε και πρόεδρος της ΟΝΝΕΔ κάποτε.Τέλος πάντων.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7399
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 04 Δεκ 2023, 15:41

Ντρές έγραψε:
04 Δεκ 2023, 14:52
ένα ισχυρό κκε είναι χρησιμο
:smt005::smt005::smt005:
ηταν καποτε ισχυρο το κκε και εκλεινε τις επιχειρησεις -δεν γινεται να το ξεχασες και αυτο;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70783
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 04 Δεκ 2023, 15:49

Bρε κουτά, όλοι οι δεινόσαυροι τηλεπαρουσιαστές είναι ευγενέστατοι με τους γραμματείς του ΚΚΕ.
Απλώς γιατί τους θεωρούν ακίνδυνους.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29601
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 04 Δεκ 2023, 16:43

Frappezitis έγραψε:
04 Δεκ 2023, 08:01
Στη χθεσινή συνέντευξη του Γ.Γ. της καρδιάς μας, υπήρξε ένα σημείο στο οποίο ο Γ.Γ. χρησιμοποίησε το ιδεολογικό αποτύπωμα της ομάδας των ΣΤΑΛ. ΦΙΛ. για την ελευθερία, την πραγματική ελευθερία και όχι στα χαρτιά.
Η διαλεκτική φάπα απέναντι στον μεγαλοδημοσιογράφο ήταν τόσο μεγάλη που ακούστηκε μέχρι το Μαγκαντάν. 😁
H πασίγνωστη αυτή θέση, φυσικά, είναι θέση που έχει εκφράσει ο Ιωσήφ Στάλιν. Ο Γ.Γ. της καρδιάς μας μεγαλόψυχος ως σωστός κομμουνιστής, δεν αποκάλυψε στον Χατζητέτοιονα τίνος είναι αυτά τα λόγια, απλώς τον στόλισε με αυτή τη θέση αφήνοντάς τον να μην μπορεί να αρθρώσει λέξη μετά από αυτό.
Και τι θα μπορούσε να πει μετά από αυτό;
Αν του έλεγε κι όλας τίνος είναι τα λόγια αυτά, ο στολισμός του μεγαλοδημοσιογράφου έτσι όπως φούντωσε, θα θύμιζε Χριστουγεννιάτικο δέντρο... 😂

Απολαύστε το απόσπασμα.



Με λίγα λόγια ο δικτάτορας Στάλιν είπε ότι αν δεν έχεις καλό βιοτικό επίπεδο δεν έχει νόημα να έχεις ελευθερία. Αν δεν έχεις καλό βιοτικό επίπεδο δηλαδή πρέπει να καταπιέζεσαι από πάνω και ως προς την έκφρασή σου. :lol:

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 04 Δεκ 2023, 18:26

Ερμής έγραψε:
04 Δεκ 2023, 10:23
Exodus έγραψε:
04 Δεκ 2023, 01:08
Εδώ μέσα έχω φάει προσωπικές απειλές από το 2008 επειδή ήμουν με το Ισραήλ και εναντίον της Χαμάς. Δεν δέχομαι από τον κάθε γύφτο μαθήματα. πατησιωτης να μιλήσεις σε άλλους, πριν διαβάσεις την εδώ ιστορία μου. Όταν όλα τα βλαμμένα ψάχνατε το μεσανατολικό, εγώ το είχα αναλύσει εδώ. Ζώα.
Ο λόγος που μπήκα στο πχώρουμ ήταν για να τσακωθώ μαζί σου επειδή ήσουν υπερ του Ισραήλ πριν 15 χρόνια. Έκτοτε άλλαξαν πολλά.
Όλοι με βρίζανε, όχι μόνο εσύ. Αλλά δεν θυμάμαι να σατκώθηκες μαζί μου στις αρχές, ευγενικά τσακωνόσουν. :lol:
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23575
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 04 Δεκ 2023, 20:37

Exodus έγραψε:
04 Δεκ 2023, 18:26
Ερμής έγραψε:
04 Δεκ 2023, 10:23
Exodus έγραψε:
04 Δεκ 2023, 01:08
Εδώ μέσα έχω φάει προσωπικές απειλές από το 2008 επειδή ήμουν με το Ισραήλ και εναντίον της Χαμάς. Δεν δέχομαι από τον κάθε γύφτο μαθήματα. πατησιωτης να μιλήσεις σε άλλους, πριν διαβάσεις την εδώ ιστορία μου. Όταν όλα τα βλαμμένα ψάχνατε το μεσανατολικό, εγώ το είχα αναλύσει εδώ. Ζώα.
Ο λόγος που μπήκα στο πχώρουμ ήταν για να τσακωθώ μαζί σου επειδή ήσουν υπερ του Ισραήλ πριν 15 χρόνια. Έκτοτε άλλαξαν πολλά.
Όλοι με βρίζανε, όχι μόνο εσύ. Αλλά δεν θυμάμαι να σατκώθηκες μαζί μου στις αρχές, ευγενικά τσακωνόσουν. :lol:
Είπα να τσακωθω, όχι βριστω :wink
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Γαληνός
Δημοσιεύσεις: 5768
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:15

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γαληνός » 04 Δεκ 2023, 21:34

Απόλαυσα την συνέντευξη σαν το παλιό καλό κρασί (έστω και στο χ1.75 ταχύτητα)
Και αναλογιζόμουν, πως θα ήμουν, εάν δεν με συνέπερναν οι Σειρήνες του οπορτουνισμού και συστρατευόμουν κι εγώ στον Ιερό Αντικαπιταλιστικό Κομμουνιστικό Ορθόδοξο Αγώνα (αντί για μλ και πασπ)

Πέρασαν 20 χρόνια, σοσιαλίζο-αερολογόντας, έγινε πια φύση μου

Ωραίος πάντως ο Γραμματέας.
Έμεινε πιστός στα Ιδανικά του!

υγ. Κάποτε, στο πρώτο έτος, η Πανσπουδαστική με "τίμησε"
“A bird doesn’t sing because it has an answer, it sings because it has a song.”—Joan Walsh Anglund

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35219
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 04 Δεκ 2023, 21:45

Golden Age έγραψε:
04 Δεκ 2023, 16:43
Με λίγα λόγια ο δικτάτορας Στάλιν είπε ότι αν δεν έχεις καλό βιοτικό επίπεδο δεν έχει νόημα να έχεις ελευθερία. Αν δεν έχεις καλό βιοτικό επίπεδο δηλαδή πρέπει να καταπιέζεσαι από πάνω και ως προς την έκφρασή σου.
Mε Χατζηνικολάου και Κοττάκηδες μπορεί να λέει ότι θέλει χωρίς να κινδυνεύει να του πει κάποιος τι μου τσαμπουνάς τι είπε ο Στάλιν και δεν μου λες τι είπε ο Ταμερλάνος όπως μπορεί να του έλεγε κανένας Τζήμερος. :D Φυσικά τότε δεν θα γινόταν καμμιά συνέντευξη.
Αλήθεια στην Κολύμα και στο Μαγκαντάν ποιό ήταν το βιοτικο επίπεδο,ποιό το σιτηρέσιο στα γκουλάγκ;

https://en.wikipedia.org/wiki/Mask_of_Sorrow

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29762
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 04 Δεκ 2023, 21:46

hellegennes έγραψε:
03 Δεκ 2023, 23:10
Ληστοσυμμορίτης έγραψε:
01 Δεκ 2023, 01:10
Γιατί φοράει ρουζ και κραγιόν;
https://ia800805.us.archive.org/10/item ... rd/Gay.mp3

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35219
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 04 Δεκ 2023, 22:15

Δεν ασχολούνται μαζί του και οι Εβραίοι,μόνο τα μεγάλα ψάρια της αριστεράς στην Ευρώπη τους απασχολούν. :cry



Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών