Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25383
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 23 Ιαν 2024, 16:50

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:39
Beria έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 15:37


Μην μου αρχίζεις τα γουαταμπάουτισμ βρε Beria. Γιατί ειλικρινά, κάπου έχω βαρεθεί τον επιλεκτικό και απολύτως βολικό διαχωρισμό μεταξύ των επαναστατών και λαϊκών "μαφιόζων".
Νομίζω ότι μπερδέυεις ποιος χρησιμοποιεί στρεψοδικες τακτικές.

Εγώ έγραψα ότι ο Αχιλλέας είναι μαφιόζος ανεξαρτήτως εάν έχει αποδοχή από τους βολιωτες ψηφοφόρους κι εσύ απάντησες περί λαϊκών αγωνιστών . :smt005:

Να δεις ποιος χρησιμοποιεί γουαταμπαουτισμο
Τι καν'σ Γιανν'
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14831
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Ιαν 2024, 16:56

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:46
Παπαριές μαρίτσα μ.

Το φάγατε/κατάπιατε αμάσητο (δεν είναι το μόνο) και συνεχίζετε τις τσιρίδες για το πολιτισμικό σοκ που υπέστησαν οι υπερευαίσθητες κεραίες σας. :e045:
μας έφαγε η υποκρισία και είπες να βάλεις τα πράγματα στη θέση τους.για πες,που έχει κάνει φυλακή αυτό το απόβρασμα ο πρωτούλης?

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14788
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 23 Ιαν 2024, 18:34

nowhere έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:31
Feindflug έγραψε:
23 Ιαν 2024, 15:48
Ιωάννης έγραψε:
23 Ιαν 2024, 13:01
Το πρόβλημα με τον Μπέο είναι πως παραείναι το πρότυπο του Ελληναρά. Μαγκιά, κλανιά και κ*λος φινιστρίνι. Δύο φορές έριξε φάπα και τις δύο με τον που την έριξε χώθηκε πίσω από μπράβους και τσέους. Τόση είναι η μαγκιά δυστυχώς και του Ελληναρά. Οπότε όταν λέει στον άλλον θα φάει ξύλο μάλλον θα εννοεί με την γνωστή τακτική του να σκάει παρέα με δέκα φουσκωτούς για προστασία.
Άσχετα με τον Μπέο και το τι γίνεται στα δημοτικά συμβούλια του Βόλου, τύπε, αυτά τα "δεν είναι δίκαιο που με έδειραν, επειδή ο άλλος είναι έτσι κι έτσι", δεν τα καταλαβαίνω. Δηλαδή, πότε είναι δίκαιη μια μάχη στον δρόμο; Πρέπει να ζυγιστούμε για να είμαστε στα ίδια κιλά, να αποδεχτούμε τους ίδιους κανόνες πάλης, να μην έρθουν οι φίλοι μας και οι σωματοφύλακές μας να μας βοηθήσουν; Και μέχρι που φθάνουν αυτές οι δικαιολογίες;

- Α, ο τάδε έκανε χρόνια τζούντο, δεν ήταν δίκαιο απέναντι στον Γιαννάκη...

- Ο Γιαννάκης είχε πιει και 4 ποτά όμως, λογικό να τις φάει...

- Ο άλλος έφταιγε που έκλεισε τον Γιαννάκη, είχε στοπ...

Ούτε καν στους επίσημους αγώνες μαχητικών αθλημάτων δεν είναι όλα δίκαια, γιατί άλλος έχει ένα ολόκληρο επιτελείο από πίσω του, άλλος έχει λεφτά , άλλος έχει προσωπικά προβλήματα, άλλος έχει καλό δεξί κροσέ, άλλος αντέχει στα χτυπήματα και χίλια δυό ακόμα που κάνουν άνιση κάθε μάχη, αν το καλοσκεφτείς.

Πιο σωστό είναι να μιλάμε όσο μας παίρνει και μην ψάχνουμε την θυματοποίησή μας, μαζί με γναθοχειρουργούς και ορθοπεδικούς.
τερμάτισες το οτινάναι
sys3x έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:23
Feindflug έγραψε:
23 Ιαν 2024, 15:48
Ιωάννης έγραψε:
23 Ιαν 2024, 13:01
Το πρόβλημα με τον Μπέο είναι πως παραείναι το πρότυπο του Ελληναρά. Μαγκιά, κλανιά και κ*λος φινιστρίνι. Δύο φορές έριξε φάπα και τις δύο με τον που την έριξε χώθηκε πίσω από μπράβους και τσέους. Τόση είναι η μαγκιά δυστυχώς και του Ελληναρά. Οπότε όταν λέει στον άλλον θα φάει ξύλο μάλλον θα εννοεί με την γνωστή τακτική του να σκάει παρέα με δέκα φουσκωτούς για προστασία.
Άσχετα με τον Μπέο και το τι γίνεται στα δημοτικά συμβούλια του Βόλου, τύπε, αυτά τα "δεν είναι δίκαιο που με έδειραν, επειδή ο άλλος είναι έτσι κι έτσι", δεν τα καταλαβαίνω. Δηλαδή, πότε είναι δίκαιη μια μάχη στον δρόμο; Πρέπει να ζυγιστούμε για να είμαστε στα ίδια κιλά, να αποδεχτούμε τους ίδιους κανόνες πάλης, να μην έρθουν οι φίλοι μας και οι σωματοφύλακές μας να μας βοηθήσουν; Και μέχρι που φθάνουν αυτές οι δικαιολογίες;

- Α, ο τάδε έκανε χρόνια τζούντο, δεν ήταν δίκαιο απέναντι στον Γιαννάκη...

- Ο Γιαννάκης είχε πιει και 4 ποτά όμως, λογικό να τις φάει...

- Ο άλλος έφταιγε που έκλεισε τον Γιαννάκη, είχε στοπ...

Ούτε καν στους επίσημους αγώνες μαχητικών αθλημάτων δεν είναι όλα δίκαια, γιατί άλλος έχει ένα ολόκληρο επιτελείο από πίσω του, άλλος έχει λεφτά , άλλος έχει προσωπικά προβλήματα, άλλος έχει καλό δεξί κροσέ, άλλος αντέχει στα χτυπήματα και χίλια δυό ακόμα που κάνουν άνιση κάθε μάχη, αν το καλοσκεφτείς.

Πιο σωστό είναι να μιλάμε όσο μας παίρνει και μην ψάχνουμε την θυματοποίησή μας, μαζί με γναθοχειρουργούς και ορθοπεδικούς.
Το ενδεχόμενο να μην πλακωνόμαστε στο ξύλο στα δημοτικά συμβούλια κτλ παίζει καθόλου δικέ μου;
Μπορείτε να ξαναδιαβάσετε τις 11 πρώτες λέξεις, τύποι.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14831
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Ιαν 2024, 18:41

δεν μπήκε σαν θέμα,για μπέους και δημοτικά συμβούλια λέμε

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14788
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 23 Ιαν 2024, 18:44

nowhere έγραψε:
23 Ιαν 2024, 18:41
δεν μπήκε σαν θέμα,για μπέους και δημοτικά συμβούλια λέμε
Δηλαδή ρε τύπε, αν τις φας σε δημοτικό συμβούλιο θα σε πειράξει περισσότερο από το αν τις φας στην καφετέρια;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14831
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Ιαν 2024, 18:49

στο δημοτικό συμβούλιο δεν πας με την προυπόθεση να έχεις μαύρη ζώνη στην αποκομιδή για να ανοίξεις το στόμα σου

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14788
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 23 Ιαν 2024, 19:25

nowhere έγραψε:
23 Ιαν 2024, 18:49
στο δημοτικό συμβούλιο δεν πας με την προυπόθεση να έχεις μαύρη ζώνη στην αποκομιδή για να ανοίξεις το στόμα σου
Εικόνα
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Zelda
Δημοσιεύσεις: 5886
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 23 Ιαν 2024, 19:36

Εχετε μαίνος με τον Μπαίο
Σας προκαλει κόμπλεξ ανωτερότητας

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29646
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 23 Ιαν 2024, 20:49

Ο Μπέος καταστρέφει την πολιτισμό στα δημοτικά συμβούλια με τον λόγο του! Κοιτάξτε πόσος πολιτισμός υπάρχει στα δημοτικά συμβούλια











Ο Μπέος αλλοιώνει τον πολιτισμό μας!!1!

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29646
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 23 Ιαν 2024, 20:50

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:39
Beria έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 15:37


Μην μου αρχίζεις τα γουαταμπάουτισμ βρε Beria. Γιατί ειλικρινά, κάπου έχω βαρεθεί τον επιλεκτικό και απολύτως βολικό διαχωρισμό μεταξύ των επαναστατών και λαϊκών "μαφιόζων".
Νομίζω ότι μπερδέυεις ποιος χρησιμοποιεί στρεψοδικες τακτικές.

Εγώ έγραψα ότι ο Αχιλλέας είναι μαφιόζος ανεξαρτήτως εάν έχει αποδοχή από τους βολιωτες ψηφοφόρους κι εσύ απάντησες περί λαϊκών αγωνιστών . :smt005:

Να δεις ποιος χρησιμοποιεί γουαταμπαουτισμο
Αυτό είναι άλλο! Μην τα μπερδεύουμε. Οι ΚΚΕδες περιφερειακοί σύμβουλοι είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς! Ο Μπέος είναι μαφιόζος διαδώστε!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70967
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Ιαν 2024, 21:27

Beria έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 15:37
Beria έγραψε:
23 Ιαν 2024, 15:34


Οπότε, αφού τον ψηφίζουν δεν είναι μαφιόζος
Μα'ιστα
Μην μου αρχίζεις τα γουαταμπάουτισμ βρε Beria. Γιατί ειλικρινά, κάπου έχω βαρεθεί τον επιλεκτικό και απολύτως βολικό διαχωρισμό μεταξύ των επαναστατών και λαϊκών "μαφιόζων".
Νομίζω ότι μπερδέυεις ποιος χρησιμοποιεί στρεψοδικες τακτικές.

Εγώ έγραψα ότι ο Αχιλλέας είναι μαφιόζος ανεξαρτήτως εάν έχει αποδοχή από τους βολιωτες ψηφοφόρους κι εσύ απάντησες περί λαϊκών αγωνιστών . :smt005:

Να δεις ποιος χρησιμοποιεί γουαταμπαουτισμο
Πάμε πάλι. Το θέμα αφορά στην συμπεριφορά του Μπέου στο δημοτικό συμβούλιο. Οπότε, αυτό που κρίνω είναι η συμπεριφορά των δημοτικών συμβούλων γενικότερα και όχι το βιογραφικό του καθένα.

Το γιατί προτιμάνε τον Μπέο ως δήμαρχο για συνεχείς θητείες οι Βολιώτες είναι δικό τους θέμα.

Όσο για το ποιοι δικαιούνται να βρίζουν, να χειροδικούν και να επικαλούνται στο χαλαρό, εκκαθαρίσεις, εκτελέσεις κλπ είναι ήδη ξεκάθαρο, δεν είναι;

Γράψε μου έστω κι έναν λόγο, για να πάρω σοβαρά αυτούς τους τύπους. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25383
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 23 Ιαν 2024, 21:31

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 21:27
Beria έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 15:37


Μην μου αρχίζεις τα γουαταμπάουτισμ βρε Beria. Γιατί ειλικρινά, κάπου έχω βαρεθεί τον επιλεκτικό και απολύτως βολικό διαχωρισμό μεταξύ των επαναστατών και λαϊκών "μαφιόζων".
Νομίζω ότι μπερδέυεις ποιος χρησιμοποιεί στρεψοδικες τακτικές.

Εγώ έγραψα ότι ο Αχιλλέας είναι μαφιόζος ανεξαρτήτως εάν έχει αποδοχή από τους βολιωτες ψηφοφόρους κι εσύ απάντησες περί λαϊκών αγωνιστών . :smt005:

Να δεις ποιος χρησιμοποιεί γουαταμπαουτισμο
Πάμε πάλι. Το θέμα αφορά στην συμπεριφορά του Μπέου στο δημοτικό συμβούλιο. Οπότε, αυτό που κρίνω είναι η συμπεριφορά των δημοτικών συμβούλων γενικότερα και όχι το βιογραφικό του καθένα.

Το γιατί προτιμάνε τον Μπέο ως δήμαρχο για συνεχείς θητείες οι Βολιώτες είναι δικό τους θέμα.

Όσο για το ποιοι δικαιούνται να βρίζουν, να χειροδικούν και να επικαλούνται στο χαλαρό, εκκαθαρίσεις, εκτελέσεις κλπ είναι ήδη ξεκάθαρο, δεν είναι;

Γράψε μου έστω κι έναν λόγο, για να πάρω σοβαρά αυτούς τους τύπους. :lol:
Δεν με ενδιαφέρει καθόλου να πάρεις σοβαρά αυτούς τους τύπους.
Μόνη σου έφερες τη συζήτηση σε αυτό.

Η συζήτηση εδώ είναι ότι ο Αχιλλέας είναι μαφιόζος .-
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Zelda
Δημοσιεύσεις: 5886
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 23 Ιαν 2024, 21:33

Εχει πολλα ψωμια ο Μπεος ακομα για να γινει αυτοδιοικητικος Ανδρας με το Α κεφαλαιο


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70967
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Ιαν 2024, 21:45

Beria έγραψε:
23 Ιαν 2024, 21:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2024, 21:27
Beria έγραψε:
23 Ιαν 2024, 16:34


Νομίζω ότι μπερδέυεις ποιος χρησιμοποιεί στρεψοδικες τακτικές.

Εγώ έγραψα ότι ο Αχιλλέας είναι μαφιόζος ανεξαρτήτως εάν έχει αποδοχή από τους βολιωτες ψηφοφόρους κι εσύ απάντησες περί λαϊκών αγωνιστών . :smt005:

Να δεις ποιος χρησιμοποιεί γουαταμπαουτισμο
Πάμε πάλι. Το θέμα αφορά στην συμπεριφορά του Μπέου στο δημοτικό συμβούλιο. Οπότε, αυτό που κρίνω είναι η συμπεριφορά των δημοτικών συμβούλων γενικότερα και όχι το βιογραφικό του καθένα.

Το γιατί προτιμάνε τον Μπέο ως δήμαρχο για συνεχείς θητείες οι Βολιώτες είναι δικό τους θέμα.

Όσο για το ποιοι δικαιούνται να βρίζουν, να χειροδικούν και να επικαλούνται στο χαλαρό, εκκαθαρίσεις, εκτελέσεις κλπ είναι ήδη ξεκάθαρο, δεν είναι;

Γράψε μου έστω κι έναν λόγο, για να πάρω σοβαρά αυτούς τους τύπους. :lol:
Δεν με ενδιαφέρει καθόλου να πάρεις σοβαρά αυτούς τους τύπους.
Μόνη σου έφερες τη συζήτηση σε αυτό.

Η συζήτηση εδώ είναι ότι ο Αχιλλέας είναι μαφιόζος .-
Τί ακριβώς θεωρείς συζήτηση Beria; :)
Gavalas for President! :grfl:

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23104
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο: "Εσύ σίγουρα θα φας ξύλο μέχρι να τελειώσει η θητεία"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 23 Ιαν 2024, 21:49

Εγώ δεν ήμουνα τραμπούκος
Μ'εκαναν οι αριστεροί
Εγώ δεν έδερνα πολίτες
Ήμουνα καλό παιδι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών