Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49072
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 26 Οκτ 2023, 14:25

Σουτο Κριαρ έγραψε:
26 Οκτ 2023, 00:47
Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:33

:003:
Εν τω μεταξύ στο άλλο κι εγώ περμαμπαναρισμένος είμαι, αλλά δε βαριέσαι, ο Νάνδρος είναι κολλημένος μαζί μου, κωλντρονάδικο θα το λέει.
Αυτός μόνο που δε μ' έχει κατηγορήσει οτι σκότωσα τον Κέννεντυ.

Kαι τα Λαδαδικα τα λεμε Λαδαδικα αλλα δεν πουλαει πλεον κανενας λαδι
Τα Λαδάδικα δεν ονομάζονται έτσι από κάποιο άτομο, το οποίο μάλιστα έχει κόψει επαφές μ' αυτά.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40859
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Οκτ 2023, 18:18

Ασέβαστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:40
δηλαδη με μπαναραν για κατι που εκανα εδω. :003:
Ναι κι εμένα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70708
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Οκτ 2023, 18:20

hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:18
Ασέβαστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:40
δηλαδη με μπαναραν για κατι που εκανα εδω. :003:
Ναι κι εμένα.
:lol::lol::lol:

Παντεπόπτης οφθαλμός, ρεμάλια.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40538
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Οκτ 2023, 18:20

alekhine έγραψε:
26 Οκτ 2023, 11:24
υπηρχε μια περιοδος που εμπαινα και στα δυο φορουμ πριν κλεισει το παλιο

δεν μπηκα ποτε στην διαδικασια να στειλω πμ σε μελος αλλα ο λογαριασμος μου εκει σβηστηκε χωρις εξηγηση - και δεν μπηκα και στην διαδικασια να ρωτησω το γιατι


Aπο οσο ξερω λογαριασμοι που δεν ηταν ενεργοι για καποια χρονια σβηστηκαν μαζικα, δεν υπηρχε προβλημα με το χι μελος και τον διεγραψαν.

.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27211
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 26 Οκτ 2023, 18:27

Σουτο Κριαρ έγραψε:
26 Οκτ 2023, 00:47
Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:33

:003:
Εν τω μεταξύ στο άλλο κι εγώ περμαμπαναρισμένος είμαι, αλλά δε βαριέσαι, ο Νάνδρος είναι κολλημένος μαζί μου, κωλντρονάδικο θα το λέει.
Αυτός μόνο που δε μ' έχει κατηγορήσει οτι σκότωσα τον Κέννεντυ.

Kαι τα Λαδαδικα τα λεμε Λαδαδικα αλλα δεν πουλαει πλεον κανενας λαδι
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keyw ... &start=180
Η αναζήτηση βρήκε 186 εγγραφές: κωλντρονάδικο

Οι πάντες το λένε κωλντρονάδικο, από τότε που άνοιξε το πχόρουμ αλλά και στο παλιό, αλλά στον βαρεμένο του φταίω εγώ. :smt005:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40859
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Οκτ 2023, 18:29

Αρίστος έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:20
alekhine έγραψε:
26 Οκτ 2023, 11:24
υπηρχε μια περιοδος που εμπαινα και στα δυο φορουμ πριν κλεισει το παλιο

δεν μπηκα ποτε στην διαδικασια να στειλω πμ σε μελος αλλα ο λογαριασμος μου εκει σβηστηκε χωρις εξηγηση - και δεν μπηκα και στην διαδικασια να ρωτησω το γιατι
Aπο οσο ξερω λογαριασμοι που δεν ηταν ενεργοι για καποια χρονια σβηστηκαν μαζικα, δεν υπηρχε προβλημα με το χι μελος και τον διεγραψαν.
Ναι, αυτήν την δικαιολογία είπαν και σε μένα όταν ρώτησα σαν επισκέπτης. Εννοείται ότι διέγραψαν μέλη του phorum μόνο, άντε να υπήρξε και κανένα μέλος που είχε γράψει κάποτε 2 ποστ και εξαφανίστηκε.

Οι λογαριασμοί απενεργοποιήθηκαν επειδή γράφουμε εδώ, για κανέναν άλλον λόγο. Δεν θα υπήρχε άλλωστε λόγος, δεν πιάνει χώρο να είναι ενεργός ο λογαριασμός, δεν καίει ρεύμα ούτε κοστίζει σε τίποτα, αφαιρεί δε την δυνατότητα από τον χρήστη να έχει πρόσβαση στα γραπτά του, που είναι πνευματική του ιδιοκτησία, πράγμα παράνομο.

Επιπροσθέτως δεν είναι πρακτική που κάνει κανένα φόρουμ στον πλανήτη και δεν είναι φυσικά στους όρους χρήσης του Ελεύθερου.Νιέτ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30005
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 26 Οκτ 2023, 18:32

Kauldron έγραψε:
26 Οκτ 2023, 14:25
Σουτο Κριαρ έγραψε:
26 Οκτ 2023, 00:47
Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:33

:003:
Εν τω μεταξύ στο άλλο κι εγώ περμαμπαναρισμένος είμαι, αλλά δε βαριέσαι, ο Νάνδρος είναι κολλημένος μαζί μου, κωλντρονάδικο θα το λέει.
Αυτός μόνο που δε μ' έχει κατηγορήσει οτι σκότωσα τον Κέννεντυ.

Kαι τα Λαδαδικα τα λεμε Λαδαδικα αλλα δεν πουλαει πλεον κανενας λαδι
Τα Λαδάδικα δεν ονομάζονται έτσι από κάποιο άτομο, το οποίο μάλιστα έχει κόψει επαφές μ' αυτά.
χελωνάδικα


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40538
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Οκτ 2023, 18:36

hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:29
Αρίστος έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:20
alekhine έγραψε:
26 Οκτ 2023, 11:24
υπηρχε μια περιοδος που εμπαινα και στα δυο φορουμ πριν κλεισει το παλιο

δεν μπηκα ποτε στην διαδικασια να στειλω πμ σε μελος αλλα ο λογαριασμος μου εκει σβηστηκε χωρις εξηγηση - και δεν μπηκα και στην διαδικασια να ρωτησω το γιατι
Aπο οσο ξερω λογαριασμοι που δεν ηταν ενεργοι για καποια χρονια σβηστηκαν μαζικα, δεν υπηρχε προβλημα με το χι μελος και τον διεγραψαν.
Ναι, αυτήν την δικαιολογία είπαν και σε μένα όταν ρώτησα σαν επισκέπτης. Εννοείται ότι διέγραψαν μέλη του phorum μόνο, άντε να υπήρξε και κανένα μέλος που είχε γράψει κάποτε 2 ποστ και εξαφανίστηκε.

Οι λογαριασμοί απενεργοποιήθηκαν επειδή γράφουμε εδώ, για κανέναν άλλον λόγο. Δεν θα υπήρχε άλλωστε λόγος, δεν πιάνει χώρο να είναι ενεργός ο λογαριασμός, δεν καίει ρεύμα ούτε κοστίζει σε τίποτα, αφαιρεί δε την δυνατότητα από τον χρήστη να έχει πρόσβαση στα γραπτά του, που είναι πνευματική του ιδιοκτησία, πράγμα παράνομο.

Επιπροσθέτως δεν είναι πρακτική που κάνει κανένα φόρουμ στον πλανήτη και δεν είναι φυσικά στους όρους χρήσης του Ελεύθερου.Νιέτ.


Ετσι κι αλλιως βασικα επισκετες απο το πχορουμ εκαναν εγγραφες οποτε δεν μπορουμε να ξερουμε αν το εκαναν στοχευμενα σε πχορουμιτες η απλα θελαν να κανουν update στο αρχειο μελων ωστε να βλεπουν μονο τα ενεργα.

.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40859
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Οκτ 2023, 18:40

Αρίστος έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:36
Ετσι κι αλλιως βασικα επισκετες απο το πχορουμ εκαναν εγγραφες οποτε δεν μπορουμε να ξερουμε αν το εκαναν στοχευμενα σε πχορουμιτες η απλα θελαν να κανουν update στο αρχειο μελων ωστε να βλεπουν μονο τα ενεργα.
Στοχευμένα το έκαναν και αν ήθελαν να βλέπουν μόνο τα ενεργά μπορούσαν να φιλτράρουν να βλέπουν μόνο τα ενεργά. Αν ήθελαν να φαίνονται δημοσίως μόνο τα ενεργά, γίνεται κι αυτό. Γενικά αυτό είναι δικαιολογία της πούτσας.

Επίσης είναι ψέμα ότι ήταν ανενεργά προφίλ, εγώ έμπαινα συχνά-πυκνά, απλά είχα καιρό να δημοσιεύσω κάτι. Ο λογαριασμός όμως ήταν ενεργός μέχρι που διαγράφηκε.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40538
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Οκτ 2023, 18:41

hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:40
Αρίστος έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:36
Ετσι κι αλλιως βασικα επισκετες απο το πχορουμ εκαναν εγγραφες οποτε δεν μπορουμε να ξερουμε αν το εκαναν στοχευμενα σε πχορουμιτες η απλα θελαν να κανουν update στο αρχειο μελων ωστε να βλεπουν μονο τα ενεργα.
Στοχευμένα το έκαναν και αν ήθελαν να βλέπουν μόνο τα ενεργά μπορούσαν να φιλτράρουν να βλέπουν μόνο τα ενεργά. Αν ήθελαν να φαίνονται δημοσίως μόνο τα ενεργά, γίνεται κι αυτό. Γενικά αυτό είναι δικαιολογία της πούτσας.

Επίσης είναι ψέμα ότι ήταν ανενεργά προφίλ, εγώ έμπαινα συχνά-πυκνά, απλά είχα καιρό να δημοσιεύσω κάτι. Ο λογαριασμός όμως ήταν ενεργός μέχρι που διαγράφηκε.


Ποσο καιρο ειχες να δημοσιευσεις;

Δυο χρονια;

.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40859
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Οκτ 2023, 18:44

Αρίστος έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:41
Ποσο καιρο ειχες να δημοσιευσεις;

Δυο χρονια;
Λιγότερο από χρόνο. Ίσως λιγότερο από 6 μήνες. Δεν θυμάμαι ακριβώς.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40538
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Οκτ 2023, 18:46

Δεν ξερω ποσο ηταν το χρονικο διαστημα που θεωρησαν οτι ενας λογαριασμος θεωρειται ανενεργος αλλα δεν πιστευω πως λειτουργησαν εκδικητικα στην περιπτωση γνωστων πχορουμιτων.

Γενικοτερα δεν θα πω οτι δεν εχουν κανει λαθη αλλα δεν πιστευω οτι υπηρξαν ποτε οι κακοι του παραμυθιου.

.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32967
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 26 Οκτ 2023, 18:52

hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:18
Ασέβαστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:40
δηλαδη με μπαναραν για κατι που εκανα εδω. :003:
Ναι κι εμένα.
ε, ναι, υπηρχε προβλημα αν λεγαμε σε αλλους να ερθουν εδω, αλλα φυσικα οι ιδιοι οι συντονιστες ηταν εδω και παρακολουθουσαν. :smt005::smt005:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49072
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 26 Οκτ 2023, 20:03

Otto Weininger έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:32
Kauldron έγραψε:
26 Οκτ 2023, 14:25
Σουτο Κριαρ έγραψε:
26 Οκτ 2023, 00:47



Kαι τα Λαδαδικα τα λεμε Λαδαδικα αλλα δεν πουλαει πλεον κανενας λαδι
Τα Λαδάδικα δεν ονομάζονται έτσι από κάποιο άτομο, το οποίο μάλιστα έχει κόψει επαφές μ' αυτά.
χελωνάδικα
:lol:
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40859
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Οκτ 2023, 20:49

Αρίστος έγραψε:
26 Οκτ 2023, 18:46
Δεν ξερω ποσο ηταν το χρονικο διαστημα που θεωρησαν οτι ενας λογαριασμος θεωρειται ανενεργος αλλα δεν πιστευω πως λειτουργησαν εκδικητικα στην περιπτωση γνωστων πχορουμιτων.
Είσαι ελεύθερος να μην το πιστεύεις αλλά δεν υπήρχε άλλος λόγος.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών