Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41800
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 16:32

enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:31
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:29
Δυο συμφωνα τα πετυχες.

.
ο ΣΕ;


Οχι και τελος η βοηθεια του κοινου, ευκολακι ειναι.

.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49575
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Οκτ 2023, 16:33

Orion22 έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:29
Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:15
Bazoomba έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:10
Γιατί το αποκαλείτε Κωλντρονάδικο;
Έτσι το 'λεγε ο Πόντικας που έχει κόλλημα με 'μενα γιατί με ποθεί
timlkeinai :smt005::smt005::smt005:

[Ta tara ta ta ta intensifies]

awating confirmation, ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
:popc:
:003:
Εν τω μεταξύ στο άλλο κι εγώ περμαμπαναρισμένος είμαι, αλλά δε βαριέσαι, ο Νάνδρος είναι κολλημένος μαζί μου, κωλντρονάδικο θα το λέει.
Αυτός μόνο που δε μ' έχει κατηγορήσει οτι σκότωσα τον Κέννεντυ.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7570
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 25 Οκτ 2023, 16:38

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:24
enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:21
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:19
Αμα θες να αδειασεις ενα φορουμ απο μελη και να τα οδηγησεις σε αλλο ναι ειναι, αν στειλεις προσκλησεις σε 4-5 ανθρωπους που εκτιμας και μετα απο φαση που ειχες φαει αδικο μπαν δεν ειναι.

.
οκ οκ, τον ερμη καλα τον μπαναρανε λοιπον, ηταν πρακτορας και ηθελε να το αδειασει. Αλλα το κανα και εγω το τεστ, απλα ειπα στον dna οτι τον περιμενουμε, δεν του ειπα καν που, περμαμπαν. :003:

Μπεμπηδες εκτελως, τι να κανουμε.


Εγω δεν πιστευω οτι τα μπαν εγιναν λογω παραβιασης μηνυματων αλλα γιατι καποιοι στελνατε προσκλησεις τοσο στο νημα για το οτι ανοιξε νεο πχορουμ αλλα και στο νημα της υποδοχης των ναυαγων (στην αρχη δεν εγινε αλλα καποια στιγμη η φαση γενικευτηκε και υπηρξαν και αντεκλησεις).

Στο φιναλε δεν εχεις παρα να ρωτησεις ενα βασικο συντονιστη του ελευθερου εκεινη την περιοδο που παραλληλα ειναι (ιδιαιτερα αγαπητο) μελος του πχορουμ να σου πει τη γνωμη του.

Θα σου εξηγησει για τις διαγραφες πραγματα που δεν εχεις ιδεα.

.
τον διαδοχο εννοεις γιατι εκεινο τον καιρο πρεπει να ηταν ο συντονιστης και του κακοφαινοταν
που γινοταν το ελα να δεις εκεινες τις ημερες που ηρθατε μαζωμενοι
για να πουμε την αληθεια ο τροπος ορισμενων χρηστων τα ηθελε ο γκωλος τους
αφου δεν ειχαν κανενα σεβασμο στον χωρο που τους φιλοξενουσε

μερικοι το ελεγαν κιολας οτι ηρθαν και θα το κανουν οτι θελαν

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21762
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 25 Οκτ 2023, 16:38

vantono έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:11
Κωλντρονάδικο εννοείτε το Διαδοχάδικο?
Τι είναι Κωλντρονάδικο και τι Διαδοχάδικο;
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41800
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 16:39

nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:38
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:24
enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:21


οκ οκ, τον ερμη καλα τον μπαναρανε λοιπον, ηταν πρακτορας και ηθελε να το αδειασει. Αλλα το κανα και εγω το τεστ, απλα ειπα στον dna οτι τον περιμενουμε, δεν του ειπα καν που, περμαμπαν. :003:

Μπεμπηδες εκτελως, τι να κανουμε.


Εγω δεν πιστευω οτι τα μπαν εγιναν λογω παραβιασης μηνυματων αλλα γιατι καποιοι στελνατε προσκλησεις τοσο στο νημα για το οτι ανοιξε νεο πχορουμ αλλα και στο νημα της υποδοχης των ναυαγων (στην αρχη δεν εγινε αλλα καποια στιγμη η φαση γενικευτηκε και υπηρξαν και αντεκλησεις).

Στο φιναλε δεν εχεις παρα να ρωτησεις ενα βασικο συντονιστη του ελευθερου εκεινη την περιοδο που παραλληλα ειναι (ιδιαιτερα αγαπητο) μελος του πχορουμ να σου πει τη γνωμη του.

Θα σου εξηγησει για τις διαγραφες πραγματα που δεν εχεις ιδεα.

.
τον διαδοχο εννοεις γιατι εκεινο τον καιρο πρεπει να ηταν ο συντονιστης και του κακοφαινοταν
που γινοταν το ελα να δεις εκεινες τις ημερες που ηρθατε μαζωμενοι
για να πουμε την αληθεια ο τροπος ορισμενων χρηστων τα ηθελε ο γκωλος τους
αφου δεν ειχαν κανενα σεβασμο στον χωρο που τους φιλοξενουσε

μερικοι το ελεγαν κιολας οτι ηρθαν και θα το κανουν οτι θελαν


Εννοω και καποιον αλλο συντονιστη πλην του Διαδοχου που ειναι υπερανω υποψιας οτι μπορει να εκανε πουστιες. Το καλυτερο ονομα εχει εδω μεσα.

.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49575
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Οκτ 2023, 16:41

Υπόψη, εγώ είχα φύγει από διαχειριστής αρκετό καιρό πριν βουλιάξει το παλιό πχόρουμ, οπότε η απόπειρα του Νάνδρου να μ' εμπλέξει με ό,τιδήποτε γινόταν (αν γινόταν) με ΠΜ, αναφέροντάς το ως "κωλντρονάδικο", είναι προφανώς εκ του πονηρού, και έρχεται να προστεθεί σε αρκετές βρώμικες επιθέσεις που έχει κάνει εναντίον μου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kauldron την 25 Οκτ 2023, 16:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24362
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 16:42

nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:38
τον διαδοχο εννοεις γιατι
μα ειπε οτι ειναι και εδώ και τον αγαπαμε πολυ και τρώει μπαν συνεχεια και εχει γ και σ στο ονομα.


Αν ειναι απο τα λιντλ ο γρίφος, περμαμπαν. :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 25 Οκτ 2023, 16:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23970
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Οκτ 2023, 16:42

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:06
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:02
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:46
Εγω παντως αν θελετε να ξερετε θεωρησα τις διαγραφες τυπικα σωστες αλλα ουσιαστικα επιζημιες για το ελευθερο και επι χρονια εκανα κριτικη στη συντονιστικη ομαδα τοτε. Ξαναλεω τυπικα ειχαν δικιο αλλα αν ειχαν μυαλο θα πρεπε να μπαναρουν μονο τους τρεις που εκαναν τα τερατα.

.
"Τυπικά σωστές" επειδή μιλούσαν για άλλο χώρο; Τόσο "ελεύθερο" ήταν το ελεύθερο;


Αν ανεβαινε νημα εδω μεσα που προετρεπε τα μελη του πχορουμ να το εγκαταλειψουν για αλλο φορουμ σε ποσα δευτερολεπτα θα κατεβαινε;

Στο ελευθερο παρεμεινε καποιες μερες, αυτο ηταν το λαθος τους, αρχικα το παιξαν πολυ ελευθεροι και μετα αναγκαστηκαν να παρουν αυστηρα μετρα και εκει καποιοι το παρακαναν.

.
Παλιά σου τέχνη κόσκινο η παραπληροφόρηση.
Κανένα νήμα δεν ανέβηκε.
Σου ειπα πως έγινε.
Τα υπόλοιπα είναι του μυαλού σου.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24362
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 16:44

παντως για να ειμαστε δικαιοι, τα πμ ειχανε κλεισει γιατι καποιος εστελνε ιους, για την προστασία των χρηστών, για το καλό μας. :lol:

nemo
Δημοσιεύσεις: 7570
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 25 Οκτ 2023, 16:45

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:39
nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:38
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:24




Εγω δεν πιστευω οτι τα μπαν εγιναν λογω παραβιασης μηνυματων αλλα γιατι καποιοι στελνατε προσκλησεις τοσο στο νημα για το οτι ανοιξε νεο πχορουμ αλλα και στο νημα της υποδοχης των ναυαγων (στην αρχη δεν εγινε αλλα καποια στιγμη η φαση γενικευτηκε και υπηρξαν και αντεκλησεις).

Στο φιναλε δεν εχεις παρα να ρωτησεις ενα βασικο συντονιστη του ελευθερου εκεινη την περιοδο που παραλληλα ειναι (ιδιαιτερα αγαπητο) μελος του πχορουμ να σου πει τη γνωμη του.

Θα σου εξηγησει για τις διαγραφες πραγματα που δεν εχεις ιδεα.

.
τον διαδοχο εννοεις γιατι εκεινο τον καιρο πρεπει να ηταν ο συντονιστης και του κακοφαινοταν
που γινοταν το ελα να δεις εκεινες τις ημερες που ηρθατε μαζωμενοι
για να πουμε την αληθεια ο τροπος ορισμενων χρηστων τα ηθελε ο γκωλος τους
αφου δεν ειχαν κανενα σεβασμο στον χωρο που τους φιλοξενουσε

μερικοι το ελεγαν κιολας οτι ηρθαν και θα το κανουν οτι θελαν


Εννοω και καποιον αλλο συντονιστη πλην του Διαδοχου που ειναι υπερανω υποψιας οτι μπορει να εκανε πουστιες. Το καλυτερο ονομα εχει εδω μεσα.

.
ρε γτμ μου πεστο μας εχεις σπασει τα ουμπαλα αλλιως ας μην ανοιγες την κουβεντα
παει το μυαλο μου σε δυο και κοντευω να σκασω απο περιεργεια

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 25 Οκτ 2023, 16:46

Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:08
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:06
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:02

"Τυπικά σωστές" επειδή μιλούσαν για άλλο χώρο; Τόσο "ελεύθερο" ήταν το ελεύθερο;


Αν ανεβαινε νημα εδω μεσα που προετρεπε τα μελη του πχορουμ να το εγκαταλειψουν για αλλο πχορουμ σε ποσα δευτερολεπτα θα κατεβαινε;

Στο ελευθερο παρεμεινε καποιες μερες, αυτο ηταν το λαθος τους, αρχικα το παιξαν πολυ ελευθεροι και μετα αναγκαστηκαν να παρουν αυστηρα μετρα και εκει καποιοι το παρακαναν.

.
Αν έχω καταλάβει καλά από τον τρόπο πο φέρεται ο εδώ συντονισμός, δεν θα κατέβαινε ποτέ. Ακόμα κι αν προέτρεπε, όπως λες, σε μαζικές αποχωρήσεις. Που, αν κατάλαβα καλά από τα εδώ λεγόμενα, δεν έγινε κάτι τέτοιο εκεί. Απλά διαφήμιζαν τα θυρανοίξια του παρόντος, δεν λέγανε "να φύγουμε Νίκο μου, να φύγουμε" σαν τη Βουγιουκλάκη.
Μην ασχολείσαι με τον ψεύτη.
Κανείς δεν πρότεινε εγκατάλειψη του κωλοντρονάδικου, ακόμα και όταν μετά την "εισβολή των αστέγων" η συμπεριφορά Διαχειριστή/Συντονιστών ήταν αλήτικη.
Ξαφνικά απέκτησαν εξουσία και την είδαν γκαουλάιτερ, ειδικά ο διάδοχος.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41800
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 16:46

Eγω παντως στα παιδια του Ελευθερου ειμαι υποχρεος που τις μερες που το πχορουμ ηταν μισοριγμενο μου εσωσαν χιλιαδες δημοσιευσεις μου...

Ετσι παιζει να εχω ισως το πιο πληρες αρχειο απο το παλιο απο πολλους εδω μεσα.

.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24362
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 16:47

nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:45
ρε γτμ μου πεστο μας εχεις σπασει τα ουμπαλα

κοντευω να σκασω απο περιεργεια
:smt005:

nemo
Δημοσιεύσεις: 7570
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 25 Οκτ 2023, 16:47

Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:42
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:06
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:02

"Τυπικά σωστές" επειδή μιλούσαν για άλλο χώρο; Τόσο "ελεύθερο" ήταν το ελεύθερο;


Αν ανεβαινε νημα εδω μεσα που προετρεπε τα μελη του πχορουμ να το εγκαταλειψουν για αλλο φορουμ σε ποσα δευτερολεπτα θα κατεβαινε;

Στο ελευθερο παρεμεινε καποιες μερες, αυτο ηταν το λαθος τους, αρχικα το παιξαν πολυ ελευθεροι και μετα αναγκαστηκαν να παρουν αυστηρα μετρα και εκει καποιοι το παρακαναν.

.
Παλιά σου τέχνη κόσκινο η παραπληροφόρηση.
Κανένα νήμα δεν ανέβηκε.
Σου ειπα πως έγινε.
Τα υπόλοιπα είναι του μυαλού σου.
ερμη δεν εχεις δικιο και μην επιμένεις

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών