Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Δεκ 2023, 17:40

nostromos έγραψε:
18 Δεκ 2023, 16:03
Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 15:27
Dwarven Blacksmith έγραψε:
18 Δεκ 2023, 15:23
Σας δουλεύει προφανώς, δεν είναι δικό σας θέμα. Η εξαπάτηση είναι στο αίμα του λαντλορντ.
Μα γι' αυτό έχω εκνευριστεί τόσο και του απαντάω πίσω.
Όντως με το που πληρωθούμε θα φέρουμε κάποιον (ποιόν φέρνεις σε τέτοιες περιπτώσεις;;) για να του πω την "διάγνωση" μες τα μούτρα και να αναγκαστεί να πληρώσει. Άνθρωποι ζούμε εκεί μέσα, όχι ζώα.

παντως συμφωνα με τις φωτο δεν εχεις καθαρισει ακομη ...
Θέλω σκάλα να βγω εκεί πάνω και είναι ακριβώς πάνω το μπάνιο. Η λατρεία έχει ένα project με την δουλειά και τον έβαλαν να δουλεύει απανωτές νυχτερινές βάρδιες, πλας το ότι μετράμε αντίστροφα τα λεφτά για να πληρωθούμε. Πρέπει να έρθει κάποιος να το αξιολογησει πρώτα και μετά να δούμε πώς θα προχωρήσουμε
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Δεκ 2023, 17:43

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
18 Δεκ 2023, 16:22
Αντί να είσαι στο παλάτι σου με το Ρουφ Γκάρντεν παλεύεις με τη μούχλα... :e040:
Κι' όμως παρά να είχαμε τους δικούς μου στο κεφάλι μας, καλύτερα να παλεύουμε μόνοι μας με την μούχλα :lol:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71577
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Δεκ 2023, 17:45

Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Δεκ 2023, 16:04
Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 15:22


Το οποίο χιλιάρικο οφείλω να το δώσω εγώ που μπήκα μέσα πριν 1.5 μήνα, ή ο ιδιοκτήτης;
Γιατί αυτός τα ρίχνει στο ότι δεν αερίζεται καλά ο χώρος!
Σαφώς και δεν είναι δικό σας θέμα. Και τα σχετικά με τον αερισμό είναι βλακείες. Τα μπάνια εκ των πραγμάτων έχουν πάντα πολύ υγρασία, λόγω υδρατμών και ακριβώς γι' αυτό μπαίνουν και τα πλακάκια. Το αν παίζει κακή μόνωση στα πλακάκια ή διαρροή δεν είναι δικό σας αλλά καθαρά δικό του θέμα.

Και πρέπει να υπάρχει και νομική κάλυψη γι' αυτό, ρίξε μια ματιά σε σχετικούς νόμους για υποχρεώσεις ιδιοκτητών από τη στιγμή που έχετε συμβόλαιο και μην ψαρώνετε.
Η απάντησή του πριν λίγο:

Καλησπέρα. Ναι η αλήθεια ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω πως σε 1,5 μήνα έχει αυτό το πρόβλημα. Και σίγουρα αν αφήνετε τα παράθυρα ανοιχτά δεν θα έπρεπε να έχει αυτό το πρόβλημα. Πρώτη φορά στα τόσα χρόνια που έχω το διαμέρισμα βλέπω τέτοια κατάσταση!
Όταν θα δει κάποιος το διαμέρισμα, ενημερώστε με και εμένα τι βρήκε γιατί είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι συμβαίνει.
Σε ευχαριστώ

Εννοείται πως θα το ψάξουμε. 1000 ευρώ παίρνω μισθό. Δεν θα φτιάχνω τους τοίχους του
Απλώς να μάθετε ποιος τεχνικός μπορεί να πιστοποιήσει το πρόβλημα, σχετικό με υδραυλικά, μονώσεις κλπ και να βάλει μια έγκυρη υπογραφή από κάτω ως στοιχείο.

Το αν παίρνεις 500, 1000 ή 10000 ευρώ, είναι αδιάφορο σ' αυτήν τη φάση.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 24137
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 18 Δεκ 2023, 17:50

Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:40
nostromos έγραψε:
18 Δεκ 2023, 16:03
Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 15:27


Μα γι' αυτό έχω εκνευριστεί τόσο και του απαντάω πίσω.
Όντως με το που πληρωθούμε θα φέρουμε κάποιον (ποιόν φέρνεις σε τέτοιες περιπτώσεις;;) για να του πω την "διάγνωση" μες τα μούτρα και να αναγκαστεί να πληρώσει. Άνθρωποι ζούμε εκεί μέσα, όχι ζώα.

παντως συμφωνα με τις φωτο δεν εχεις καθαρισει ακομη ...
Θέλω σκάλα να βγω εκεί πάνω και είναι ακριβώς πάνω το μπάνιο. Η λατρεία έχει ένα project με την δουλειά και τον έβαλαν να δουλεύει απανωτές νυχτερινές βάρδιες, πλας το ότι μετράμε αντίστροφα τα λεφτά για να πληρωθούμε. Πρέπει να έρθει κάποιος να το αξιολογησει πρώτα και μετά να δούμε πώς θα προχωρήσουμε
κανεις δεν προκειται να αρχισει να σκαβει τοιχους αν πρωτα δεν βεβαιωθει οτι προκειται για διαρροη ... θα σου πει καθαρισε το και δες τι θαγινει μετα απο 2-3 μηνες ... στο λεω για να μην τρως τη μουχλα περιμενοντας τσαμπα
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7570
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 18 Δεκ 2023, 17:50

Ψάξτε άλλο σπίτι.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Δεκ 2023, 17:52

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:45
Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Δεκ 2023, 16:04


Σαφώς και δεν είναι δικό σας θέμα. Και τα σχετικά με τον αερισμό είναι βλακείες. Τα μπάνια εκ των πραγμάτων έχουν πάντα πολύ υγρασία, λόγω υδρατμών και ακριβώς γι' αυτό μπαίνουν και τα πλακάκια. Το αν παίζει κακή μόνωση στα πλακάκια ή διαρροή δεν είναι δικό σας αλλά καθαρά δικό του θέμα.

Και πρέπει να υπάρχει και νομική κάλυψη γι' αυτό, ρίξε μια ματιά σε σχετικούς νόμους για υποχρεώσεις ιδιοκτητών από τη στιγμή που έχετε συμβόλαιο και μην ψαρώνετε.
Η απάντησή του πριν λίγο:

Καλησπέρα. Ναι η αλήθεια ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω πως σε 1,5 μήνα έχει αυτό το πρόβλημα. Και σίγουρα αν αφήνετε τα παράθυρα ανοιχτά δεν θα έπρεπε να έχει αυτό το πρόβλημα. Πρώτη φορά στα τόσα χρόνια που έχω το διαμέρισμα βλέπω τέτοια κατάσταση!
Όταν θα δει κάποιος το διαμέρισμα, ενημερώστε με και εμένα τι βρήκε γιατί είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι συμβαίνει.
Σε ευχαριστώ

Εννοείται πως θα το ψάξουμε. 1000 ευρώ παίρνω μισθό. Δεν θα φτιάχνω τους τοίχους του
Απλώς να μάθετε ποιος τεχνικός μπορεί να πιστοποιήσει το πρόβλημα, σχετικό με υδραυλικά, μονώσεις κλπ και να βάλει μια έγκυρη υπογραφή από κάτω ως στοιχείο.

Το αν παίρνεις 500, 1000 ή 10000 ευρώ, είναι αδιάφορο σ' αυτήν τη φάση.
Ναι είπα ήδη στην λατρεία να συμβουλευτεί τον μπαμπά του για να μας πει και να το συντομεύουμε γιατί δεν μπορώ πλέον να μπαίνω στο μπάνιο χωρίς να με πιάνουν νεύρα και κατάθλιψη :lol:

Είχα δώσει 2000 ευρώ της μάνας μου (λεφτά που μου έβαλε η γιαγιά μου) μόλις έσπασα γραμμάτειο τον Σεπτέμβρη επειδή μου ανακοίνωσε τότε για το δάνειο που έκανε για το διαμέρισμα και εγώ δεν είχα ιδέα. Και επειδή την λυπήθηκα της τα έδωσα κατευθείαν. Το διαμέρισμα το έχουν, τα λεφτά είναι δικά μου, οπότε της έστειλα μηνυμα σήμερα και τα ζήτησα. Έκανε λες και της ζητούσα δικά της λεφτά. Με τα πολλά μου έστειλε πριν 5 λεπτά και μου είπε να μου δώσει αύριο τα 500 και τα υπόλοιπα τον Γενάρη. Οπότε θα μπορούμε να φέρουμε άμεσα κάποιον να το δει.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24362
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 18 Δεκ 2023, 17:54

απο τους σωλινες του ηλιακού ίσως περναει υγρασια, απο καπου περναει παντως, δεν ειναι δικο σου θεμα. Τρίψε ένα υγρο σφουγκαρι στον τοιχο, μενει καθολου χρωμα πανω του; Μοιαζει υδροχρωμα, μαλλον το ξερουν οτι εχει προβλημα ο τοίχος και προτιμούν την μούχλα από το φουσκωμα του σοβά. Καθάρισε τοπικά, ρίξε νερό με το ντουζ παντού να φύγει η σκόνη από το υρδοχρωμα και βάλε αστάρι αντιμουχλικο και λαδομπογιά η καλό πλαστικό, η μούχλα θα σταματήσει, ο σοβάς μετά από λιγο καιρο θα φουσκώσει και δεν θα υπαρχει λογος να συζητάς τι φταιει.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71577
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Δεκ 2023, 17:57

Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:52
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:45
Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:36


Η απάντησή του πριν λίγο:

Καλησπέρα. Ναι η αλήθεια ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω πως σε 1,5 μήνα έχει αυτό το πρόβλημα. Και σίγουρα αν αφήνετε τα παράθυρα ανοιχτά δεν θα έπρεπε να έχει αυτό το πρόβλημα. Πρώτη φορά στα τόσα χρόνια που έχω το διαμέρισμα βλέπω τέτοια κατάσταση!
Όταν θα δει κάποιος το διαμέρισμα, ενημερώστε με και εμένα τι βρήκε γιατί είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι συμβαίνει.
Σε ευχαριστώ

Εννοείται πως θα το ψάξουμε. 1000 ευρώ παίρνω μισθό. Δεν θα φτιάχνω τους τοίχους του
Απλώς να μάθετε ποιος τεχνικός μπορεί να πιστοποιήσει το πρόβλημα, σχετικό με υδραυλικά, μονώσεις κλπ και να βάλει μια έγκυρη υπογραφή από κάτω ως στοιχείο.

Το αν παίρνεις 500, 1000 ή 10000 ευρώ, είναι αδιάφορο σ' αυτήν τη φάση.
Ναι είπα ήδη στην λατρεία να συμβουλευτεί τον μπαμπά του για να μας πει και να το συντομεύουμε γιατί δεν μπορώ πλέον να μπαίνω στο μπάνιο χωρίς να με πιάνουν νεύρα και κατάθλιψη :lol:

Είχα δώσει 2000 ευρώ της μάνας μου (λεφτά που μου έβαλε η γιαγιά μου) μόλις έσπασα γραμμάτειο τον Σεπτέμβρη επειδή μου ανακοίνωσε τότε για το δάνειο που έκανε για το διαμέρισμα και εγώ δεν είχα ιδέα. Και επειδή την λυπήθηκα της τα έδωσα κατευθείαν. Το διαμέρισμα το έχουν, τα λεφτά είναι δικά μου, οπότε της έστειλα μηνυμα σήμερα και τα ζήτησα. Έκανε λες και της ζητούσα δικά της λεφτά. Με τα πολλά μου έστειλε πριν 5 λεπτά και μου είπε να μου δώσει αύριο τα 500 και τα υπόλοιπα τον Γενάρη. Οπότε θα μπορούμε να φέρουμε άμεσα κάποιον να το δει.
Γιατί πρέπει να συμβουλευτεί ο λατρείας τον μπαμπά του;* Δηλαδή πόσο δύσκολο είναι να βρείτε κάποιον τεχνικό μόνοι σας;

*Εκτός αν είναι σχετικός λόγω εργασιακού αντικείμενου.
Gavalas for President! :grfl:

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Δεκ 2023, 17:59

Η λατρεία μου γράφει τώρα σε μήνυμα: "να το φτιάξουμε τώρα (θα έρθει αύριο ο μπαμπάς του εδώ) για να δούμε σίγουρα ότι όντως δεν είναι εσωτερικό το πρόβλημα και να βγάλουμε φωτο μόλις φτιαχτεί για να έχουμε να συγκρίνουνε που θα μας ξανακάνει θέμα".


Δεν ξέρω αν συμφωνώ, ή αν έχει νόημα
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Δεκ 2023, 17:59

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:57
Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:52
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:45


Απλώς να μάθετε ποιος τεχνικός μπορεί να πιστοποιήσει το πρόβλημα, σχετικό με υδραυλικά, μονώσεις κλπ και να βάλει μια έγκυρη υπογραφή από κάτω ως στοιχείο.

Το αν παίρνεις 500, 1000 ή 10000 ευρώ, είναι αδιάφορο σ' αυτήν τη φάση.
Ναι είπα ήδη στην λατρεία να συμβουλευτεί τον μπαμπά του για να μας πει και να το συντομεύουμε γιατί δεν μπορώ πλέον να μπαίνω στο μπάνιο χωρίς να με πιάνουν νεύρα και κατάθλιψη :lol:

Είχα δώσει 2000 ευρώ της μάνας μου (λεφτά που μου έβαλε η γιαγιά μου) μόλις έσπασα γραμμάτειο τον Σεπτέμβρη επειδή μου ανακοίνωσε τότε για το δάνειο που έκανε για το διαμέρισμα και εγώ δεν είχα ιδέα. Και επειδή την λυπήθηκα της τα έδωσα κατευθείαν. Το διαμέρισμα το έχουν, τα λεφτά είναι δικά μου, οπότε της έστειλα μηνυμα σήμερα και τα ζήτησα. Έκανε λες και της ζητούσα δικά της λεφτά. Με τα πολλά μου έστειλε πριν 5 λεπτά και μου είπε να μου δώσει αύριο τα 500 και τα υπόλοιπα τον Γενάρη. Οπότε θα μπορούμε να φέρουμε άμεσα κάποιον να το δει.
Γιατί πρέπει να συμβουλευτεί ο λατρείας τον μπαμπά του;* Δηλαδή πόσο δύσκολο είναι να βρείτε κάποιον τεχνικό μόνοι σας;

*Εκτός αν είναι σχετικός λόγω εργασιακού αντικείμενου.
Ναι είναι σχετικός. Θα έρθει αύριο από εδώ. Δες τι έγραψα τώρα
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71577
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Δεκ 2023, 18:03

Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:59
Η λατρεία μου γράφει τώρα σε μήνυμα: "να το φτιάξουμε τώρα (θα έρθει αύριο ο μπαμπάς του εδώ) για να δούμε σίγουρα ότι όντως δεν είναι εσωτερικό το πρόβλημα και να βγάλουμε φωτο μόλις φτιαχτεί για να έχουμε να συγκρίνουνε που θα μας ξανακάνει θέμα".


Δεν ξέρω αν συμφωνώ, ή αν έχει νόημα
Παπαριές μαρίτσα μ' λέει ο λατρείας.

Βάρεσε άμεση υποχώρηση και θα φέρει το μπαμπά για να σώσει την κατάσταση προσωρινά και νιανιανιά

Καν' τε ό,τι θέτε, δεν παίζεστε.
Gavalas for President! :grfl:

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Δεκ 2023, 18:06

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Δεκ 2023, 18:03
Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 17:59
Η λατρεία μου γράφει τώρα σε μήνυμα: "να το φτιάξουμε τώρα (θα έρθει αύριο ο μπαμπάς του εδώ) για να δούμε σίγουρα ότι όντως δεν είναι εσωτερικό το πρόβλημα και να βγάλουμε φωτο μόλις φτιαχτεί για να έχουμε να συγκρίνουνε που θα μας ξανακάνει θέμα".


Δεν ξέρω αν συμφωνώ, ή αν έχει νόημα
Παπαριές μαρίτσα μ' λέει ο λατρείας.

Βάρεσε άμεση υποχώρηση και θα φέρει το μπαμπά για να σώσει την κατάσταση προσωρινά και νιανιανιά

Καν' τε ό,τι θέτε, δεν παίζεστε.
Χαχαχαχα. Του την είπα και συμφώνησε να φέρουμε ειδικό επειδή δεν έχω άλλη υπομονή. Απλά δεν ξέρουμε ποιόν να φέρουμε.

Ποιόν φέρνουμε για τέτοια θέματα;
Θα κάνω ούτως ή άλλως μετά το search μου αλλά αν ξέρετε κάποιοι θα με ευκολύνετε.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Δεκ 2023, 18:11

https://quickservice.com.cy/el/services/humidity-mold/

Βρήκα αυτό. Θα πάρουμε αύριο τηλέφωνο να ρωτήσουμε για ραντεβού, τιμές κτλ.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24362
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 18 Δεκ 2023, 18:19

Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 18:06
Ποιόν φέρνουμε για τέτοια θέματα;
ενα πιστοποιημένο ειδικο για μούχλα ταβανιου μπανιου, προσεξε να έχει πιστοποίηση και καθετου τοιχου, ή απλά ένα μπογιατζή και μην τους ενοχλείς για να το μασκαρεψουν, να λυθεί μονιμα φέτος δεν γινεται.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Δεκ 2023, 18:20

enaon έγραψε:
18 Δεκ 2023, 18:19
Casp έγραψε:
18 Δεκ 2023, 18:06
Ποιόν φέρνουμε για τέτοια θέματα;
ενα πιστοποιημένο ειδικο για μούχλα ταβανιου μπανιου, προσεξε να έχει πιστοποίηση και καθετου τοιχου, ή απλά ένα μπογιατζή και μην τους ενοχλείς για να το μασκαρεψουν, να λυθεί μονιμα φέτος δεν γινεται.
Σταμάτα εσύ!!!

Πω πω, μου έλειψες! :smt005:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών