Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 23 Νοέμ 2019, 13:51

Ναι, ρε, πώς κάνετε έτσι, μια χαρά θα είναι. Εμένα μου φαίνεται φυσιολογικό να γεμίσει η μύτη ενός ανθρώπου από τη μαλακία εδώ, και να την κάνει. Έστω και για λίγο, έξω η ζωή είναι ωραία, με όλα τα προβλήματά της. Πάω να παίξω με τον γιο μου δίπλα λιγάκι, άντε.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Νοέμ 2019, 13:51

zoltan έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:44
για μας που δεν γνωρίζομε τα του πχώρουμ θέλει κανείς να κάνει μια περίληψη;
Υπάρχει ένα νήμα καλλιστείων. Ψάξε, βρες το.
Μία υποψήφια παρεξηγήθηκε και απαίτησε να διαγραφεί. Έγινε καυγάς, μία εναντίον σχεδόν όλων με τη Naida και νομίζω και μία ακόμα να λένε αφήστε την αφού δεν θέλει. Οι υπόλοιποι παρακολουθούσαμε τρώγοντας ποπ-κορν. Πήγαινε εκεί να διαβάσεις, αλλά πρέπει να έχεις χρόνο.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Νοέμ 2019, 13:52

ST48410 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:48
Αν είναι να ανοίξετε νήμα προκειμένου να γυρίσει η Naida και καταφέρετε να φύγουν κι άλλοι, δεν λέει. Γενικώς συμβιμβαστείτε λίγο με την ιδέα ότι δεν θα αρέσετε σε όλους και θα σας αρέσουν όλοι αλλά αυτό δεν σημαίνει αναγκαστικά ότι κάποιος είναι καλός και κάποιος κακός. Και μετριάστε λίγο τους τόνους.

Επίσης όταν ένας χρήστης για τους όποιους δικούς του λόγους δεν θέλει να συμμετέχει σε ένα νήμα συγκρίσεων, "καλλιστείων" ή κάτι παρόμοιο, νομίζω αυτό θα πρέπει να γίνεται σεβαστό από τους υπόλοιπους. Όχι γιατί αυτός είναι στο απυρόβλητο ή γιατί του χρωστάνε κάτι όλοι οι άλλοι. Απλά γιατί είναι ανθρώπινο να μη ζορίζουμε πέρα από τα όρια κάποιον που μπορεί να έχει ήδη πολλά φορτία να σηκώσει και δεν το ξέρουμε. Πολλοί τραβάμε τρελά ζόρια έξω στην πραγματική ζωή και μπαίνουμε εδώ για να φτιάξουμε λίγο το κέφι μας ή να ανταλλάξουμε 2 κουβέντες με κάποιο άνθρωπο. Δεν σημαίνει ότι είμαστε έτοιμοι να ανεχθούμε τα πάντα. Επίσης όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες.

Η Naida δεν φαινόταν άτομο που δεν σηκώνει την πλάκα και θα μου έκανε εντύπωση αν ο μόνος λόγος που αποχώρησε είναι η συμμετοχή της στο νήμα του Χόρχε. Ωστόσο από την στιγμή που κάποιος θα ζητήσει εξαίρεση πιστεύω ότι θα πρέπει να γίνεται σεβαστό. Γενικώς πάντως σε τέτοια νήματα είναι δύσκολο να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. Δοκιμάστε πχ στην πραγματική ζωή σε μια παρέα να κάνετε κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σας και τις φίλες της και γράψτε εδώ τα αποτελέσματα.

ΥΓ. Εύχομαι στην Naida να είναι καλά, να βρει το κεφι της και να ξαναγυρίσει

Μα αυτό είναι το ζήτημα. Ότι τέτοιες μαλακίες δεν κάνουμε στην πραγματική ζωή μας. ΔΕεν έχουμε λόγο να το κάνουμε. Από μόνο του είναι κάτι ξεφτιλισμένο και αν μη τι άλλλο δείχνει τι κατινιά μπορεί να κουβαλάει κάποιος και τι πράγματα τον ενδιαφέρουν.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Νοέμ 2019, 13:53

Cavaliere έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:51
Ναι, ρε, πώς κάνετε έτσι, μια χαρά θα είναι. Εμένα μου φαίνεται φυσιολογικό να γεμίσει η μύτη ενός ανθρώπου από τη μαλακία εδώ, και να την κάνει. Έστω και για λίγο, έξω η ζωή είναι ωραία, με όλα τα προβλήματά της. Πάω να παίξω με τον γιο μου δίπλα λιγάκι, άντε.
:goodpost::goodpost::goodpost:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

the comet the course the tail

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 23 Νοέμ 2019, 13:55

zoltan έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:44
για μας που δεν γνωρίζομε τα του πχώρουμ θέλει κανείς να κάνει μια περίληψη;
κοίτα. βασικά αποχώρησε η Νάιδα και ψάχναμε το γιατί.
τώρα έχει εξελιχθεί κλασσικά σε μαξιλαροπόλεμο από άλυτα οιδιπόδεια συμπλέγματα.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 23 Νοέμ 2019, 13:57

zoltan έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:44
για μας που δεν γνωρίζομε τα του πχώρουμ θέλει κανείς να κάνει μια περίληψη;
Πρώτες σελίδες εδώ PNTM (Phorum's Next Top Model)
Ωστόσο μπορεί να υπήρχαν και άλλοι λόγοι που δεν γνωρίζουμε

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 23 Νοέμ 2019, 13:59

Μέσα στην ανακατωσούρα ο Λέονας λείπει, να προσπαθεί να τον βάλει όπου βρει.

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 14:00

ST48410 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:48
Επίσης όταν ένας χρήστης για τους όποιους δικούς του λόγους δεν θέλει να συμμετέχει σε ένα νήμα συγκρίσεων, "καλλιστείων" ή κάτι παρόμοιο, νομίζω αυτό θα πρέπει να γίνεται σεβαστό από τους υπόλοιπους. Όχι γιατί αυτός είναι στο απυρόβλητο ή γιατί του χρωστάνε κάτι όλοι οι άλλοι. Απλά γιατί είναι ανθρώπινο να μη ζορίζουμε πέρα από τα όρια κάποιον που μπορεί να έχει ήδη πολλά φορτία να σηκώσει και δεν το ξέρουμε. Πολλοί τραβάμε τρελά ζόρια έξω στην πραγματική ζωή και μπαίνουμε εδώ για να φτιάξουμε λίγο το κέφι μας ή να ανταλλάξουμε 2 κουβέντες με κάποιο άνθρωπο. Δεν σημαίνει ότι είμαστε έτοιμοι να ανεχθούμε τα πάντα. Επίσης όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες.

Η Naida δεν φαινόταν άτομο που δεν σηκώνει την πλάκα και θα μου έκανε εντύπωση αν ο μόνος λόγος που αποχώρησε είναι η συμμετοχή της στο νήμα του Χόρχε. Ωστόσο από την στιγμή που κάποιος θα ζητήσει εξαίρεση πιστεύω ότι θα πρέπει να γίνεται σεβαστό. Γενικώς πάντως σε τέτοια νήματα είναι δύσκολο να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. Δοκιμάστε πχ στην πραγματική ζωή σε μια παρέα να κάνετε κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σας και τις φίλες της και γράψτε εδώ τα αποτελέσματα.

ΥΓ. Εύχομαι στην Naida να είναι καλά, να βρει το κεφι της και να ξαναγυρίσει
ρε σεις...κάποιοι φαίνεστε αξιόλογα άτομα...οπότε πέφτω στην παγίδα και πάω να απαντήσω σοβαρά...και μετά λέω στον εαυτό μου... "πας καλά ρε μλκ? :lol: "

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Νοέμ 2019, 14:01

ST48410 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:48
Αν είναι να ανοίξετε νήμα προκειμένου να γυρίσει η Naida και καταφέρετε να φύγουν κι άλλοι, δεν λέει. Γενικώς συμβιμβαστείτε λίγο με την ιδέα ότι δεν θα αρέσετε σε όλους και θα σας αρέσουν όλοι αλλά αυτό δεν σημαίνει αναγκαστικά ότι κάποιος είναι καλός και κάποιος κακός. Και μετριάστε λίγο τους τόνους.

Επίσης όταν ένας χρήστης για τους όποιους δικούς του λόγους δεν θέλει να συμμετέχει σε ένα νήμα συγκρίσεων, "καλλιστείων" ή κάτι παρόμοιο, νομίζω αυτό θα πρέπει να γίνεται σεβαστό από τους υπόλοιπους. Όχι γιατί αυτός είναι στο απυρόβλητο ή γιατί του χρωστάνε κάτι όλοι οι άλλοι. Απλά γιατί είναι ανθρώπινο να μη ζορίζουμε πέρα από τα όρια κάποιον που μπορεί να έχει ήδη πολλά φορτία να σηκώσει και δεν το ξέρουμε. Πολλοί τραβάμε τρελά ζόρια έξω στην πραγματική ζωή και μπαίνουμε εδώ για να φτιάξουμε λίγο το κέφι μας ή να ανταλλάξουμε 2 κουβέντες με κάποιο άνθρωπο. Δεν σημαίνει ότι είμαστε έτοιμοι να ανεχθούμε τα πάντα. Επίσης όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες.

Η Naida δεν φαινόταν άτομο που δεν σηκώνει την πλάκα και θα μου έκανε εντύπωση αν ο μόνος λόγος που αποχώρησε είναι η συμμετοχή της στο νήμα του Χόρχε. Ωστόσο από την στιγμή που κάποιος θα ζητήσει εξαίρεση πιστεύω ότι θα πρέπει να γίνεται σεβαστό. Γενικώς πάντως σε τέτοια νήματα είναι δύσκολο να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. Δοκιμάστε πχ στην πραγματική ζωή σε μια παρέα να κάνετε κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σας και τις φίλες της και γράψτε εδώ τα αποτελέσματα.

ΥΓ. Εύχομαι στην Naida να είναι καλά, να βρει το κεφι της και να ξαναγυρίσει
Δεν ζήτησε εξαίρεση, υπερασπιζόταν άλλη που απαιτούσε σε καμιά δεκαριά σελίδες την εξαίρεσή της και μάλιστα από ψηφοφορία που είχε διαγραφεί γιατί γινόταν δεύτερη ψηφοφορία. Δηλαδή αν δεν είχε επιμείνει, δεν θα θυμόταν κανείς πως ήταν υποψήφια, ειδικά αφού η προσοχή ήταν στο πώς δεν πήρε πολλές ψήφους το Κουλούρι.
Λίγο περίεργο που έφυγε η Naida. Νομίζω πως κάτι άλλο πρέπει να ειπώθηκε και να το έσβησε ο συντονισμός γιατί από αυτά που διαβάζω, δεν βλέπω κάποιον λόγο για να φύγει.
Η Casper παρεξηγήθηκε με κάτι που ειπώθηκε για τους Κύπριους και πώς ψηφίζουν όλοι μαζεμένοι τον δικό τους πάντα. Παρεξήγηση ήταν και αφού είναι καιρό στο phorum, ξέρει πόσο αγαπάμε τη Μεγαλόνησο. Ελπίζω να λυθεί.

Τελικά ένα νήμα που θα είχε την πιο πολλή πλάκα από όλα, κατέληξε να διώξει παλιά και συμπαθή μέλη, επειδή μία εκεί μέσα χτυπιόταν ποστάροντας ξανά και ξανά αυτό που ήθελε να σβηστεί αντί να το αφήσει να το φάει η λήθη.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Νοέμ 2019, 14:03

:giggle:
Μηχανικός έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:59
Μέσα στην ανακατωσούρα ο Λέονας λείπει, να προσπαθεί να τον βάλει όπου βρει.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23991
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 23 Νοέμ 2019, 14:03

Juno έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:19
Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 12:59
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 12:57
Ρε σεις σεβαστείτε την προσπάθεια να γυρίσει το Ναιδάκι... ανοιχτέ άλλο νήμα να φαγωθείτε.


Να φύγετε να πάτε αλλού.
Εγώ εντός θέματος ήμουν. Είπα ότι όχι απλώς έχουν φύγει άτομα ποια άτομα, εξηγήσου. Στο προηγούμενο σχόλιο απέδειξα πως δεν είχα επαφή με την Κούκου. Αν αυτή είδε τα σχόλιά μου για τη Μακεδονία και τρόμαξε επειδή δεν θα μπορούσε να μπει σε αντιπαράθεση μαζί μου, δεν φταίω εγώ, αλλά επιπλέον δεν μπήκαν περισσότερα ποια είναι που δεν μπήκαν και από πού με γνωρίζουν; Είμαστε εδώ και ενάμιση χρόνο και έχουμε μαζευτεί σχεδόν όλοι. Στο άλλο φόρουμ δεν έμεινα πολύ, πώς με ήξεραν και αποφάσισαν να μην έρθουν; εξαιτίας συγκεκριμένου πιθηκοειδούςεντάξει αισθάνομαι ασφαλής, δεν με έχεις δει, δεν με ξέρεις :003:.
Και πότε σου έκανε τη δήλωση η Κούκου αφού πριν μισή ώρα έλεγες πως χαθήκατε και πως τη ψάχνεις.

Το ίδιο και με τους υπόλοιπους από το forums, τους έψαχνες και έλεγες να κάνεις εγγραφή στο elefthero μήπως είναι εκεί. Μέσα σε μισή ώρα σου απάντησαν όλοι και είπαν πως δεν έρχονται εξαιτίας μου που τους είμαι μια άγνωστη; :fp:



Λίγο πριν κλείσει το forums, είχαμε μαζευτεί οι εναπομείναντες και προτείναμε πού να μετεγκατασταθούμε.

Εγώ πρότεινα το πχόρουμ, αλλά υπήρξαν άτομα που είχαν θέμα με εσένα.

Σε ό,τι με αφορά. Επειδή απ' ότι μου σφυρίξανε μάλλον γνωριζόμαστε από το forums.gr και πάει κάπου συγκεκριμένα το μυαλό μου και επειδή αν είναι έτσι έχουμε ανταλλάξει αρκετές κουβέντες σε πολιτισμένο επίπεδο (παρά το γεγονός ότι δεν πρόκειται ποτέ να συμφωνήσω μαζί σου σε οποιοδήποτε θέμα) αποσύρω το "πιθήκι" και ζητώ συγνώμη για τον χαρακτηρισμό.

Από σεβασμό για το γεγονός ότι σε ξέρω από παλιά.

Τώρα για τις συκοφαντίες σου, τι να πω, εφόσον θα εξακολουθείς να τις διαδίδεις ες αεί΄, παρά το γεγονός ότι συζητήσαμε το θέμα κόσμια, δεν μπορώ να κάνω τίποτα.

Αν θέλει ο συντονισμός ας με διαγράψει, έτσι κι αλλιώς για κάποιο διάστημα δεν σκοπεύω να λέω πολλά. Ξενέρωσα. Επιπλέον αν βρίσκονται εδώ με άλλο ψευδώνυμο όσοι φύγανε από το forums, ας μου στείλουν pm.

ευχαριστώ.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 23 Νοέμ 2019, 14:05

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 14:00
ρε σεις...κάποιοι φαίνεστε αξιόλογα άτομα...οπότε πέφτω στην παγίδα και πάω να απαντήσω σοβαρά...και μετά λέω στον εαυτό μου... "πας καλά ρε μλκ? :lol: "
Δεν έγραψα για σένα όλο το κατεβατό. Στην πραγματική ζωή δεν ξέρω ανθρώπους που δεν παρεξηγούνται. Ξέρω αρκετούς που συγκρατούνται και δεν το δείχνουν, αλλά οι περισσότεροι έχουν το κουμπί τους και τις ώρες τους. Ωραίο νήμα αυτό που άνοιξες αν το ευχαριστιέται και αυτός που γίνεται αντικείμενο κριτικής. Αλλιώς το να σπάμε πλάκα ενώ κάνουμε κορδέλες κάποιου τα νεύρα δεν μου φαίνεται ωραίο.

Τέλος πάντων η γνώμη μου είναι μειοψηφική έτσι κι αλλιώς.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Νοέμ 2019, 14:06

ST48410 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:48
Αν είναι να ανοίξετε νήμα προκειμένου να γυρίσει η Naida και καταφέρετε να φύγουν κι άλλοι, δεν λέει. Γενικώς συμβιμβαστείτε λίγο με την ιδέα ότι δεν θα αρέσετε σε όλους και θα σας αρέσουν όλοι αλλά αυτό δεν σημαίνει αναγκαστικά ότι κάποιος είναι καλός και κάποιος κακός. Και μετριάστε λίγο τους τόνους.

Επίσης όταν ένας χρήστης για τους όποιους δικούς του λόγους δεν θέλει να συμμετέχει σε ένα νήμα συγκρίσεων, "καλλιστείων" ή κάτι παρόμοιο, νομίζω αυτό θα πρέπει να γίνεται σεβαστό από τους υπόλοιπους. Όχι γιατί αυτός είναι στο απυρόβλητο ή γιατί του χρωστάνε κάτι όλοι οι άλλοι. Απλά γιατί είναι ανθρώπινο να μη ζορίζουμε πέρα από τα όρια κάποιον που μπορεί να έχει ήδη πολλά φορτία να σηκώσει και δεν το ξέρουμε. Πολλοί τραβάμε τρελά ζόρια έξω στην πραγματική ζωή και μπαίνουμε εδώ για να φτιάξουμε λίγο το κέφι μας ή να ανταλλάξουμε 2 κουβέντες με κάποιο άνθρωπο. Δεν σημαίνει ότι είμαστε έτοιμοι να ανεχθούμε τα πάντα. Επίσης όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες.

Η Naida δεν φαινόταν άτομο που δεν σηκώνει την πλάκα και θα μου έκανε εντύπωση αν ο μόνος λόγος που αποχώρησε είναι η συμμετοχή της στο νήμα του Χόρχε. Ωστόσο από την στιγμή που κάποιος θα ζητήσει εξαίρεση πιστεύω ότι θα πρέπει να γίνεται σεβαστό. Γενικώς πάντως σε τέτοια νήματα είναι δύσκολο να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. Δοκιμάστε πχ στην πραγματική ζωή σε μια παρέα να κάνετε κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σας και τις φίλες της και γράψτε εδώ τα αποτελέσματα.

ΥΓ. Εύχομαι στην Naida να είναι καλά, να βρει το κεφι της και να ξαναγυρίσει
εχει να κανει με τον τροπο που ζητας κατι.

π.χ. αν πας σε ενα καφε και ζητησεις ευγενικα ενα ποτηρι νερο, παρολο που δεν ειναι υποχρεωμενοι να σου δωσουν, ειναι σιγουρο οτι θα ξεδιψασεις.

αμα πεις "φερτε ενα νερο μη σας γαμησω ολους εδωμεσα" πιο πιθανο ειναι να λουστεις.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 23 Νοέμ 2019, 14:10

Juno έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 14:01
Δεν ζήτησε εξαίρεση, υπερασπιζόταν άλλη που απαιτούσε σε καμιά δεκαριά σελίδες την εξαίρεσή της και μάλιστα από ψηφοφορία που είχε διαγραφεί γιατί γινόταν δεύτερη ψηφοφορία. Δηλαδή αν δεν είχε επιμείνει, δεν θα θυμόταν κανείς πως ήταν υποψήφια, ειδικά αφού η προσοχή ήταν στο πώς δεν πήρε πολλές ψήφους το Κουλούρι.
Λίγο περίεργο που έφυγε η Naida. Νομίζω πως κάτι άλλο πρέπει να ειπώθηκε και να το έσβησε ο συντονισμός γιατί από αυτά που διαβάζω, δεν βλέπω κάποιον λόγο για να φύγει.
Η Casper παρεξηγήθηκε με κάτι που ειπώθηκε για τους Κύπριους και πώς ψηφίζουν όλοι μαζεμένοι τον δικό τους πάντα. Παρεξήγηση ήταν και αφού είναι καιρό στο phorum, ξέρει πόσο αγαπάμε τη Μεγαλόνησο. Ελπίζω να λυθεί.

Τελικά ένα νήμα που θα είχε την πιο πολλή πλάκα από όλα, κατέληξε να διώξει παλιά και συμπαθή μέλη, επειδή μία εκεί μέσα χτυπιόταν ποστάροντας ξανά και ξανά αυτό που ήθελε να σβηστεί αντί να το αφήσει να το φάει η λήθη.
Δεν έχουν σημασία οι λεπτομέρειες. Απλά πράγματα. Αν κάποιος μας πει κάτι που το θεωρούμε προσβλητικό (ανεξαρτήτως του αν είναι ή όχι) πολύ δύσκολα τον αντιμετωπίζουμε ουδέτερα στο εξής. Εάν το καταλαβαίνουμε αυτό και μας αρέσει να συνυπάρχουμε σε έναν "χώρο" με άλλους τότε προσέχουμε κάπως την συμπεριφορά μας να μην είναι προσβλητική για τον άλλο ακόμα κι αν θεωρούμε πως κάποια ευαισθησία του είναι κομματάκι υπερβολική.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71665
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Νοέμ 2019, 14:12

Ασέβαστος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:11
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 12:05

Στο μεταξυ ναιδια μου,ολες οι ερευνε ςδειχνουν οτι οσο πιο μικρο τσουτσουνι εχει καποιος,τοσο πιο αντρακαλας το παιζει.ΣτανΤαρακι αυτο. :smt023
προτεινω να ανοιξει νημα αναλογο του γντμ, για αντρες.

να βαζουμε και ντικπικ, αμα χρειαζεται.
Δεν χρειάζεται.

Είναι ήδη εμφανής ο χρόνος που χρειάζεται για τη διαστολή και συστολή των ντικς (και ό,τι αυτό συνεπάγεται για τις περαιτέρω αντιδράσεις) των περισσότερων αρρένων εδώ μέσα.
Gavalas for President! :grfl:

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών