WWE

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 13 Μαρ 2021, 16:52

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:50
Papa John έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:50
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:49
Έχω δει λάιβ ματς σουγκλάκος-πεφάνης
Ποιος νίκησε ;

Σουγκλάκος
Κρίμα,καλό παιδί αλλά δεν μου άρεσε το στυλ του.

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3986
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 13 Μαρ 2021, 17:13

Papa John έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:44
Null έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:29
Papa John έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:22

Ευχαριστώ,καλό ακούγεται,θα το τσεκάρω κι εγώ.Ο,τιδήποτε ανεξάρτητο του WWE είναι στάνταρ καλλίτερο.
Ποια περίοδο παρακολουθούσες wwe;
Από το 1984 περίπου μέχρι και τα μέσα της δεκαετίας του '90.
Τότε (προς τα τέλη των '80ς) υπήρχαν λίγα κανάλια.Θυμάμαι ότι κάθε Κυριακή πρωί,το MEGA έδειχνε για μία ώρα περίπου,στιγμιότυπα από το WWE.
Πιο πριν,ήμασταν από τις οικογένειες που είχαμε αγοράσει βίντεο και είχα βρει άκρη μέσω του περιοδικού The Wrestling,για να μου στέλνουν βιντεοκασσέτες,διάρκειας δύο ωρών και βάλε.
Αργότερα,στα '90ς,μπορούσα να βλέπω και σε άλλα κανάλια,κάποιες φορές,διάφορα ματς.
Κατάλαβα ότι το πράγμα άλλαζε,όταν στο παιχνίδι άρχισαν να μπαίνουν υπερβολικά μυώδεις και σχεδόν εξωπραγματικοί τύποι,φουλ στα στεροειδή.Ο Hulk Hogan έδειξε το δρόμο.Εγώ προτιμούσα τους παραδοσιακούς σωματότυπους,τύπου Wahoo Mc Daniel (ο πλέον αγαπημένος μου όλων των εποχών) ή Dusty Rhodes,με τις ατέλειές τους,αλλά που δεν μασούσαν τίποτα και ήταν επίσης,πολύ αφοσιωμένοι σε αυτό που έκαναν,σε βαθμό που απορούσα πως μπορούσαν να κατέχουν τόση sportsmanship,όντας τόσο εύσωμοι,χοντροί,αρτσούμπαλοι κλπ
Τα σενάρια επίσης είχανε πολύ γέλιο.
Στην Ελλάδα έβλεπα κατς στο γήπεδο της Αλεξάνδρας κυρίως αλλά και σε άλλα σημεία,όμως το έβρισκα τουλάχιστον αστείο,με την κακή έννοια.Έχω μεγάλο σεβασμό όμως για άτομα όπως ο Τρομάρας,γιατί αυτό που έκαναν,το έκαναν με αγάπη.Πιστεύω ότι ήταν άτυχοι που γεννήθηκαν στη χώρα μας,ορισμένοι από αυτούς.
Α, είσαι πολύ παλιός. Εγώ ξεκίνησα μέσα γυμνασίου με το RAW στο novasports. Είχα και ένα γείτονα λίγο πιο μικρό που παρακολουθούσε και
αυτός, οπότε δεν ήμουν μόνος μου. Μετά από λίγο έβαλε ίντερνετ, και εκεί πέρα κάηκε τελείως, όλη μέρα ήταν στο youtube και έβλεπε
wwe, ο πατέρας του είχε τρομάξει. Ύστερα ξεκίνησε να κυκλοφορεί και ένα περιοδικό wwe στα ελληνικά το οποίο αγοράζαμε φανατικά, και
τα βιντεοπαιχνίδια στο ps2 φυσικά τα είχαμε όλα. Μεγάλωσε και η παρέα γιατί παρακολουθούσαν και άλλοι 2-3 συμμαθητές. Στο τέλος τρομάξαν και οι δικοί μου γονείς γιατί δεν είχα ενδιαφέρον για κάποιο άθλημα και ξαφνικά είχα γίνει φανατικός του κατς, το δωμάτιο γεμάτο αφίσες. Την περίοδο με τις πανελλήνιες και το πανεπιστήμιο σταμάτησα να παρακολουθώ, δηλαδή το 12. Πέτυχα δύο τρεις φορές πριν μερικούς μήνες smackdown στο novasports και μου φάνηκε μαλακία, αν και είχε ωραίες κοπέλες :8)

Έχω και μερικά αστεία περιστατικά. Ο γείτονας μου από το κάψιμο είπε να γραφτεί παγκράτιο. Ο πατέρας του ο εθνικιστής κάβλωσε. Μόλις άρχισε
να μιλάει στον δάσκαλο με έκσταση για κατς και wwe τα πήρε και του απάντησε μην μου ξαναπείς για αυτές τις αμερικανιές εδώ πέρα. Τα παράτησε αμέσως ο φίλος και ο πατέρας του έγινε τούρμπο :003:

Άλλη φορά είχε την φαεινή ιδέα να παίξουμε κατς αλλά για να είναι πιστικό δεν πρέπει να φοράμε μπλούζα και παντελόνι, μόνο μαγιό. Έρχεται ξαφνικά ο συγχωρεμένος ο παππούς μου από το χωριό :a040: και μας πιάνει ημι-ξεβράκωτους πάνω στο κρεβάτι :a040::a040: σε κεφαλοκλείδωμα :a040::a040::a040:

Κάποτε ένα game του ps2 βρέθηκε στην ξυλόσομπα από την μάνα μου ύστερα από τσακωμό. Τελευταίος τίτλος, δεν το είχα αγορασμένο ούτε ένα μήνα, έλιωσε μπροστά στα μάτια μου :cry

Τον Τρομάρα τον είδα στην τρίτη ή την τετάρτη δημοτικού, όταν μας τον έφεραν για κάποιον λόγο στο σχολείο. Κάτι σίδερα λύγιζε, δεν θυμάμαι καλά
γιατί δεν μου είχε κάνει καμιά εντύπωση.
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21183
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 13 Μαρ 2021, 17:15

Papa John έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:31
georgebi έγραψε:
13 Μαρ 2021, 01:42
Βέβαια κάποια πράγματα δεν μπορούν να γίνουν πια..... :cry

Αυτό όμως αποδεικνύει ότι, δυστυχώς,και η επαγγελματική πάλη,είναι πλέον στα χέρια των Ιλλουμινάτι.
Το θυμάμαι το σκηνικό και μου έφερε στο μυαλό την δανέζικη ασπρόμαυρη ταινία της δεκαετίας του '20, Haxan,ή αλλιώς,The Witchcraft Through The Ages.
Στην ταινία αυτή,μεταξύ άλλων μαγικών-σατανιστικών πρακτικών,δείχνει μία παρόμοια σκηνή,όπου οι γυναίκες του χωριού πηγαίνουν και φιλούνε (κυριολεκτικά) τον κώλο του εφημέριου,ο οποίος είναι στην πραγματικότητα,εωσφοριστής.Επίσης,αυτή η αηδιαστική τελετουργία συμβαίνει σχεδόν σε όλες τις σατανιστικές τελετές μύησης νέων μελών.
Η φράση kiss my ass δεν είναι τόσο αθώα ή αστεία,όσο ακούγεται.
Αυτό που μ αρέσει σε σένα είναι πως και όταν λες ψεκασμενιές....

(μην στραβώσεις, δεν το λέω για να σε προσβάλω)

αυτές είναι τόσο πρωτότυπες και ψαγμένες.... και σε τελείως αναπάντεχες περιπτώσεις,

(τα κωλοφιλήματα του Βίνς και η αναφορά.... στο Häxan :o:o )

όσο και τα πράγματα για τα οποία αντικειμενικά :102: είσαι ειδήμονας....

Παρ όλο που ρισκάρω να το πάρεις στραβά (στο ξαναλέω..... δεν το λέω για κακό)

όπως επίσης ρισκάρω να θες να μου ανοίξεις κουβέντα για τους Ιλλουμινάτι (σε παρακαλώ ΟΧΙ)

είχα ανάγκη να στο πω αυτό.......Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 9014
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 13 Μαρ 2021, 17:21

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:50
Papa John έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:50
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:49
Έχω δει λάιβ ματς σουγκλάκος-πεφάνης
Ποιος νίκησε ;

Σουγκλάκος
Παρόλο που ο Πεφάνης είχε βοήθεια ! ( 10 : 10 και 49:09 ). Σουγκλάκος Πειραιώτης ( αλλά νομίζω Παναθηναϊκός :p2: ) απ' το Νύφι της προσηλιακής Μέσα Μάνης. Αποθέωση στο κλειστό της Λεωφόρου ( aka Τάφος του Ινδού ).



Μόνο στην σειρά ΠΛΑΚΑΣ ΜΕΛΑΘΡΟΝ - Η προστασία νίκησε ο Πεφάνης γιατί ο Σουγκλάκος ήταν ... απροπόνητος ! :lol: ( 19:10 και 23:34 )

… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3986
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 13 Μαρ 2021, 18:03

Ζαποτέκος έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:46
Και απ' την στιγμή που διώκεται ο Pepé Le Pew :011: ας μην περιμένουμε να δούμε κάτι παρόμοιο :
SpoilerShow
ή τέτοιο
SpoilerShow
ή τέτοιο

SpoilerShow
:003::003::003::003::003:

Υ.Γ. Όταν ο Γκόλντμπεργκ είχε αποχωρήσει απ' το WWE είχε πει πως ένας απ' τους λόγους ήταν πως οι θηλυκοί παλαιστές ντύνονταν πολύ προκλητικά ! :102:
Κουράγιο, κάποτε θα βγούμε από την Kali Yuga και η φυσική τάξη θα αποκατασταθεί
SpoilerShow
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ
Εικόνα
Εικόνα
Πάντως με τέτοιο όνομα τον βλέπω να γίνεται εύκολα νέο σύμβολο της Alt-Right
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 13 Μαρ 2021, 18:19

georgebi έγραψε:
13 Μαρ 2021, 17:15

Αυτό που μ αρέσει σε σένα είναι πως και όταν λες ψεκασμενιές....

(μην στραβώσεις, δεν το λέω για να σε προσβάλω)
Φυσικά και με προσβάλλεις,αλλά τέλος πάντων.
Κάποια στιγμή ίσως καταλάβεις ότι αυτά που λέω,δεν είναι ακριβώς ψεκασμενιές.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 13 Μαρ 2021, 18:39

Null έγραψε:
13 Μαρ 2021, 17:13


Α, είσαι πολύ παλιός. Εγώ ξεκίνησα μέσα γυμνασίου με το RAW στο novasports. Είχα και ένα γείτονα λίγο πιο μικρό που παρακολουθούσε και
αυτός, οπότε δεν ήμουν μόνος μου.

Τον Τρομάρα τον είδα στην τρίτη ή την τετάρτη δημοτικού, όταν μας τον έφεραν για κάποιον λόγο στο σχολείο. Κάτι σίδερα λύγιζε, δεν θυμάμαι καλά
γιατί δεν μου είχε κάνει καμιά εντύπωση.
Ναι,είμαι old skool γενικά.Εγώ δεν ήμουν ακριβώς μόνος μου,γιατί το σόι της μάνας μου,έχει βγάλει ένα θηρίο,τον πρώτο της ξάδερφο,που ανήκε στη λεγόμενη σχολή Αβράμη,που έχει βγάλει μερικούς από τους κορυφαίους παλαιστές της Ολυμπιακής πάλης στην Ελλάδα.Αυτός,μέχρι και μετά τη σύνταξή του από το Πυροσβεστικό Σώμα,έπαιρνε μέρος σε αγώνες βετεράνων,κυρίως σε Διαβαλκανικούς.Το έχω ξαναγράψει σε άλλο νήμα,δεν θυμάμαι σε ποιο ακριβώς,ότι έχω δοκιμάσει πολλές φορές μαζί του,αλλά είναι αδύνατον να τον νικήσω.Είναι και πάνω από 120 κιλά,δεν παίζεται.Αυτός είχε προτείνει στον πατέρα μου να μας πάρει,εμένα και τον αδερφό μου,στην πάλη,όμως,με είχε απορροφήσει η κολύμβηση (και το πόλο για κάποιο διάστημα) και δεν ήθελα να εγκαταλείψω.Τις προδιαγραφές τις είχα πάντως,το σωστό σωματότυπο κλπ.Δεν το μετάνιωσα όμως γιατί οι περισσότεροι (κυρίως αυτοί του κατς),δεν έχουν καλά γεράματα,με αρκετά προβλήματα μέσης,γονάτων,πλευρών και άλλα.Οι δε νεώτερες γενιές του κατς,πεθαίνουν συχνά σε πολύ μικρή ηλικία,λόγω επιπλοκών από τα στεροειδή.

Ο Τρομάρας έχει σπάνιο dna,ήταν και είναι (φαντάζομαι) ακόμα,απίστευτα δυνατός.Επαναλαμβάνω ότι γεννήθηκε σε λάθος χώρα,στην Αμερική θα ήταν σταρ.

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3986
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 13 Μαρ 2021, 22:49

Το ματς του 2015 στο οποίο o Rey Mysterio σκότωσε κατά λάθος τον αντίπαλο του



από την wiki

"Σύμφωνα με την αρχική δήλωση του νοσοκομείου, ο Aguayo πέθανε από τραύμα της αυχενικής μοίρας της σπονδυλικής στήλης, σύμφωνα με πληροφορίες ως αποτέλεσμα της πτώσης από τον Mysterio που τον ώθησε προς τα εμπρός στα σχοινιά, προκαλώντας σοβαρό τραύμα που έσπασε το λαιμό του. Η αιτία θανάτου προσδιορίστηκε αργότερα ως καρδιακή ανακοπή, λόγω αγγειακού εγκεφαλικού επεισοδίου που προκλήθηκε από τρεις σπασμένους σπονδύλους."
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Μπαντάς
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: 11 Δεκ 2020, 10:34

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπαντάς » 13 Μαρ 2021, 22:50

Ρεστλινγκ έβλεπα στα νιάτα μου. Είναι ξανά της μόδας;
μακρυά απο κουκυά

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11637
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 13 Μαρ 2021, 22:53

Papa John έγραψε:
13 Μαρ 2021, 18:19
georgebi έγραψε:
13 Μαρ 2021, 17:15

Αυτό που μ αρέσει σε σένα είναι πως και όταν λες ψεκασμενιές....

(μην στραβώσεις, δεν το λέω για να σε προσβάλω)
Φυσικά και με προσβάλλεις,αλλά τέλος πάντων.
Κάποια στιγμή ίσως καταλάβεις ότι αυτά που λέω,δεν είναι ακριβώς ψεκασμενιές.
:smt005:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3986
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 13 Μαρ 2021, 22:55

Papa John έγραψε:
13 Μαρ 2021, 18:39
Δεν το μετάνιωσα όμως γιατί οι περισσότεροι (κυρίως αυτοί του κατς),δεν έχουν καλά γεράματα,με αρκετά προβλήματα μέσης,γονάτων,πλευρών και άλλα.Οι δε νεώτερες γενιές του κατς,πεθαίνουν συχνά σε πολύ μικρή ηλικία,λόγω επιπλοκών από τα στεροειδή.

Ο Τρομάρας έχει σπάνιο dna,ήταν και είναι (φαντάζομαι) ακόμα,απίστευτα δυνατός.Επαναλαμβάνω ότι γεννήθηκε σε λάθος χώρα,στην Αμερική θα ήταν σταρ.
Λογικά θα παίζουν πολύ τα αναβολικά. Την εποχή που έβλεπα είχε πεθάνει ένας γνωστός ονόματι Umaga από καρδιά, 30κατι χρονών, δεν
ξέρω αν πήγε από αναβολικά. Εντύπωση μου είχε κάνει που σε ένα επεισόδιο του RAW έδιωξαν με την κατηγορία χρήσης αναβολικών κάποιους παλαιστές, ανάμεσα τους και ο Booker T. Δεν νομίζω να ήταν στο σενάριο γιατί είχε γίνει στο άκυρο, πολύ ξαφνικά και έληξε εκεί το θέμα.
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 13 Μαρ 2021, 22:55

Μπαντάς έγραψε:
13 Μαρ 2021, 22:50
Ρεστλινγκ έβλεπα στα νιάτα μου. Είναι ξανά της μόδας;
Ίσως περισσότερο από παλιά,στην Ελλάδα τουλάχιστον.
Έχει βοηθήσει και το Ίντερνετ πολύ.

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3986
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 13 Μαρ 2021, 22:58

Μπαντάς έγραψε:
13 Μαρ 2021, 22:50
Ρεστλινγκ έβλεπα στα νιάτα μου. Είναι ξανά της μόδας;
Στο ΣΚΑΙ έπαιζε Smackdown πριν κάτι μήνες, εκεί το πέτυχα τυχαία, όχι στο novasports που έγραψα παραπάνω
Κυριακές, οπότε θα δω αύριο από περιέργεια (αν το μεταδίδει ακόμα)
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 13 Μαρ 2021, 23:09

Null έγραψε:
13 Μαρ 2021, 22:55


Λογικά θα παίζουν πολύ τα αναβολικά. Την εποχή που έβλεπα είχε πεθάνει ένας γνωστός ονόματι Umaga από καρδιά, 30κατι χρονών, δεν
ξέρω αν πήγε από αναβολικά. Εντύπωση μου είχε κάνει που σε ένα επεισόδιο του RAW έδιωξαν με την κατηγορία χρήσης αναβολικών κάποιους παλαιστές, ανάμεσα τους και ο Booker T. Δεν νομίζω να ήταν στο σενάριο γιατί είχε γίνει στο άκυρο, πολύ ξαφνικά και έληξε εκεί το θέμα.
Βασικά,το WWF έχει ταλανιστεί από δύο μεγάλου μεγέθους σκάνδαλα :
-ένα αυτό της σεξουαλικής παρενόχλησης και σεξουαλικής εκμετάλλευσης,με κύριους πρωταγωνιστές τους Vince McMahon αλλά κυρίως,τους Pat Patterson (ο οποίος σε μία μεταγενέστερη και εντελώς στημένη εκπομπή,με παρόντες ομοτράπεζους μερικούς από τους μεγαλύτερους σταρ του χώρου,έκανε outing και παραδέχτηκε ανοιχτά ότι τόσα χρόνια ήταν ομοφυλόφιλος) και Terry Garvin.Ο κύριος κατήγορος ήταν ο Barry Orton,ο οποίος και αποσύρθηκε από το χώρο μετά από αυτό.

The Terry Garvin and Pat Patterson sex scandal

In 1992, the WWE had more problems to deal with besides steroids. Like in most aspects in the entertainment industry, sex sells.

The media, already in a frenzy with the steroid scandal, would be given another tasty morsel to chew on, only this time it would be at the expense of Hall of Famer Pat Patterson and Terry Garvin.

The allegations would start when Barry Orton would claim that Garvin was harassing him during a long trip on the road.

According to Orton, Garvin would ask for oral sex on many occasions during the car ride. Needless to say, this made Orton very uncomfortable. They would not return in the same car on the way home.

The problems would not end there, though. A short time later, Garvin would be given a job with WWE, mainly because he was very good friends with Pat Patterson.

During Garvin’s time in the company he was known for using his influence to have sex with younger ring boys. Things would blow up shortly after Tom Cole, a ring boy, would lose his job after refusing Garvin’s advances.

Orton would be asked on a radio show if the rumors were true about Cole’s firing. He said yes, and then told the story of his car ride.

This interview would make the story covered countrywide. Vince had to defend himself on CNN and with many other members of the media.

A lawsuit would be filed by Orton, Cole, and announcer Murray Hodgson. Things would be settled a little later on, but Orton was let go because Vince felt he was the cause of the problem.

Garvin and Patterson resigned after the scandal broke, but Patterson would make his way back a short time later. Mainly because the company felt he was an innocent victim in all of this.

They felt he was targeted because he was openly gay. At the time, it was still a big deal to be gay as an open figure. Orton later said in an interview with Slam that he never saw Patterson do anything.

Επίσης αυτή η εκπομπή,στην οποία ακούγονται πολλά και γενικά,έχει πολύ πλάκα (να τη δεις)



-και το σκάνδαλο με τα στεροειδή,το οποίο έγινε η αιτία να καταρρεύσει σχεδόν το όλο οικοδόμημα,αλλά με κάποιο μαγικό τρόπο,ο Vince Mc Mahon το επανέφερε στο προσκήνιο,υποτίθεται ανανεωμένο (και αν με ρωτάς,πολύ χειρότερο)



Το παραπάνω κανάλι,Behind The Titantron,είναι από τις καλλίτερες πηγές για να μάθεις πράγματα για το old skool wrestling - ο τύπος ή οι τύποι,κάνουν απίθανη δουλειά.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: WWE

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 13 Μαρ 2021, 23:13

Εδώ η εκπομπή με το outing του Pat Patterson - από ηθοποιΐα σκίζει ο πστς,λολ - όλοι βασικά γνωρίζουν τι θα πει.



Και εδώ μία εκπομπή που βγάζει πολύ γέλιο με αυτά που ακούγονται - ειδικά ο Sid Vicious τα λέει με πολύ χιούμορ.


Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών